تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 77 اولاول ... 1723242526272829303137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

سلام
    من چند روز پیش با یک فروشنده موبایل صحبت می کردم میگفت گوشیهایی که در دیجی کالا میبینید ارزونتر از بیرون میفروشه به دلیل این هست که آنها رفرش شده هستند یعنی گوشیهایی که از کارخانه می یان و خط و خش و ایرادات جزئی دارند میرن دوبی اونجا قطعات مشکل دارشون را با نو عوض میکنند و بعد دیجی کالا اونها رو میخره . حالا نمیدونم تا چه حد راست میگفت .

آیا کسی از دوستان مشابه این رو شنیده تا حالا ؟
    درود بر شما ...
    من در گذشته 2 تا گوشی از دی جی کالا خریدم که متاسفانه یکی مشکل اسپیکر و دیگری مشکل صفحه نمایش داشت گارانتی هم بود ولی گارانتی اعتباری نداشت و تنها خوبی این بود که کالا پس گرفته شد شاید هم از شانس بد من بوده اما بحث گوشی های رفرش شده فرق داره فقط در بازار با به شکلی بد دیده میشه در صورتی که هیچ گوشی رقرش شده ایی به دست من و شما نمیرسه این موضوع تبدیل شده به سیاست برای فروشندگان موبایل که اجناس خود را درجه یک و بهترین میدانند... این نکته را هم بگم قیمت گوشی های دی جی کالا از یک سری فروشندگان و سایت های معتبر دیگر هم گرانتر است.

2. 2 کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بنده تصمیم داشتم از این سایت با اینکه دوربین عکاسی مورد نظرم رو 80 تومن گرونتر از بازار تهران و 50 تومن گرونتر از سایتهای مشابه میده، خرید کنم. ولی کالا که تجربه های منفی دوستان و نحوه برخورد مسئولان سایت رو می شنوم منصرف شدم. تنها دلیل من برای خرید با قیمت از این سایت این بود که خیالم از بابت خریدم راحت باشه خصوصاً با توجه به مهلت تست 7 روزش (که الان فهمیدم الکی هست و می پیچونن!)
    ترجیح میدم وقتی قراره 4 میلیون بدم دوربین، از جای مطمئنی بخرم!
    ضمناً من قبلاً یه خرید 300 هزاری موفق از این سایت داشتم و کاملاً راضی بودم، ولی دیگه ازشون خرید نخواهم کرد! چرا؟!!
    دوستانی که همش شعار میدن که مشکلی نداشتن تو خریدشون! این رو باید در نظر گرفت مگه تو حالت عادی چند درصد محصولات شرکتهای بزرگ مشکل دارن؟!! مهم اینه که در مورد همین موارد معدود برخورد درستی بشه (که نظرات نشون می ده نشده) وگرنه فرق سایت معتبر و نامعتبر تو چیه؟!!!
    همه جای دنیا هم همینطوره! عدم رضایت 1% از مشتریان میتونه باعث عدم اعتماد و نابودی کل یک فروشگاه بشه! آدمی که عاقل باشه پول اضافه نمیده بابت خریدی که اطمینانی در موردش نیست و فروشنده راحت از زیر بار مسئولیتش در میره!
    من قبل از خریدم برای تحقیق در مورد رضایت دیگران از دیجی کالا یه سرچ کوچولو تو اینترنت کردم و ...
    این مطلب هم از کابر احمد چند صفحه قبل نقل میشه که معلوم کاربر عاقلی هست! باش د که آویزه گوش فروشگاه های خرید اینترنتی قرار بگیره:

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.

Last edited by lamborgini444; 08-12-2014 at 15:07.

4. 4 کاربر از lamborgini444 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

این یه اصل هست که تا وقتی امکان خرید شخصی از بازار رو دارید اشتباه هست که از این سایت ها خرید کنید مخصوصا وقتی قیمت جنس بالا باشه

این نوع سایت ها برای کسایی خوبه که تو شهرشون دسترسی به کالای مورد نظر نداشته باشند.

باید به یه مورد هم توجه کرد که اگه کالا مشکل داشته باشه این جور سایت ها هیچوقت کالا رو برای مشتری که نزدیک و مثلا تهران هست نمی فرستند چون می دونند مشتری به راحتی بهشون دسترسی داره . این کار رو برای مشتری هایی انجام میدن که تو نقاط دورتر کشور هستند. حداقل اش اینه که تا پست کالا رو ببره و برگردونه خودش بیشتر از 7 روز طول می کشه.

البته این نظر منه ممکنه اینجور هم نباشه

6. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بنده هم چندتا گوشی گرفتم اکثرا هندسفریاش خراب بود.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فروشنده میخواسته جنسش را گران بفروشه، بی خود ایراد گرفته به جنس های دیجیکالا!

یعنی جنس گارانتی دار دیجیکالا ریفربیش هست و بعد جنس اکثرا بی گارانتی و قاچاق مغازه دار، اصلی؟

من خودم برای دوستانم حداقل 15 تا گوشی از دیجیکالا گرفتم، تمام گوشی ها هم پلمپ و با گارانتی اصلی و بدون هیچ مشکل.
    پلمب کارخونه سازنده بود یا پولمب گارانتی ایرانی ؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این یه اصل هست که تا وقتی امکان خرید شخصی از بازار رو دارید اشتباه هست که از این سایت ها خرید کنید مخصوصا وقتی قیمت جنس بالا باشه

این نوع سایت ها برای کسایی خوبه که تو شهرشون دسترسی به کالای مورد نظر نداشته باشند.

باید به یه مورد هم توجه کرد که اگه کالا مشکل داشته باشه این جور سایت ها هیچوقت کالا رو برای مشتری که نزدیک و مثلا تهران هست نمی فرستند چون می دونند مشتری به راحتی بهشون دسترسی داره . این کار رو برای مشتری هایی انجام میدن که تو نقاط دورتر کشور هستند. حداقل اش اینه که تا پست کالا رو ببره و برگردونه خودش بیشتر از 7 روز طول می کشه.

البته این نظر منه ممکنه اینجور هم نباشه
    این دیگه از آن حرفها بود دوست عزیز!
    یعنی شما میگی اینها دو سری جنس دارند. برای مشتریان تهرانی جنس سالم را میفرستند و جنس های خراب را میفرستند شهرستان؟!!!!!!!!!!!!!!

اصلا نمیدانم شما تجربه خرید از این سایت را داشتید یا نه که اینطور صحبت میکنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

پلمب کارخونه سازنده بود یا پولمب گارانتی ایرانی ؟
    پلمپ و سلفون شرکت گارانتی کننده را داشت.
    گوشی های سونی را که گرفته بودم با پلمپ گارانتی آرین بود.
    LG ها هم پلمپ مدیاپردازش.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنده تصمیم داشتم از این سایت با اینکه دوربین عکاسی مورد نظرم رو 80 تومن گرونتر از بازار تهران و 50 تومن گرونتر از سایتهای مشابه میده، خرید کنم. ولی کالا که تجربه های منفی دوستان و نحوه برخورد مسئولان سایت رو می شنوم منصرف شدم. تنها دلیل من برای خرید با قیمت از این سایت این بود که خیالم از بابت خریدم راحت باشه خصوصاً با توجه به مهلت تست 7 روزش (که الان فهمیدم الکی هست و می پیچونن!)
    ترجیح میدم وقتی قراره 4 میلیون بدم دوربین، از جای مطمئنی بخرم!
    ضمناً من قبلاً یه خرید 300 هزاری موفق از این سایت داشتم و کاملاً راضی بودم، ولی دیگه ازشون خرید نخواهم کرد! چرا؟!!
    دوستانی که همش شعار میدن که مشکلی نداشتن تو خریدشون! این رو باید در نظر گرفت مگه تو حالت عادی چند درصد محصولات شرکتهای بزرگ مشکل دارن؟!! مهم اینه که در مورد همین موارد معدود برخورد درستی بشه (که نظرات نشون می ده نشده) وگرنه فرق سایت معتبر و نامعتبر تو چیه؟!!!
    همه جای دنیا هم همینطوره! عدم رضایت 1% از مشتریان میتونه باعث عدم اعتماد و نابودی کل یک فروشگاه بشه! آدمی که عاقل باشه پول اضافه نمیده بابت خریدی که اطمینانی در موردش نیست و فروشنده راحت از زیر بار مسئولیتش در میره!
    من قبل از خریدم برای تحقیق در مورد رضایت دیگران از دیجی کالا یه سرچ کوچولو تو اینترنت کردم و ...
    این مطلب هم از کابر احمد چند صفحه قبل نقل میشه که معلوم کاربر عاقلی هست! باش د که آویزه گوش فروشگاه های خرید اینترنتی قرار بگیره:

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.

با قسمتهای پایین صحبتت که حرفهای آقا احمد هست، کاملا موافقم.

اینکه گفتی چند درصد کالاها خراب میشه، هم من خودت تبلت Asus Me372 CG با ظرفیت 32 گیگ را همان اوایل که در ایران آمد، از دیجیکالا خریداری کردم. اما چند ماه نشده تبلت خراب شد و بردم گارانتی آواژنگ.
    آنها هم بعد از بررسی گفتند یا صبر کنید این تبلت دوباره بیاید و یا اینکه پولش را پس بگیرید که من پولش را پس گرفتم. اتفاقا بیشتر از مبلغی که از سایت خریداری کرده بودم را گرفتم که البته میشد هزینه ضدخشی که نصب کرده بودم.
    اینطور که من فهمیدم کلا این تبلت مشکل داشته، چون دیگه کاملا نایاب شد.

شما یک سایت معتبر در ایران معرفی کن که با چیزهایی که میگی تطابق داشته باشه.

حرف من این است که بی اساس نه یک سایتی را بزرگ کنیم و نه اینکه بی دلیل و بدون اینکه اصلا تجربه خریدی از این سایت داشته باشید، همینطوری یک حرفی بزنید که باعث بشه ذهنیت بقیه هم نسبت به بحث تجارت الکترونیکی در جامعه خراب بشه.

مسلما شما اگر فروشنده دوربین مطمئنی پیدا کردی که جنس احیانا خراب را تا یک هفته بعد از فروش از شما پس گرفت، آن وقت آن را به بقیه هم معرفی کنید که ما هم از او خرید کنیم. خلاصه اینکه متاسفانه فروشنده مطمئن و کاردرست در جامعه کم است ( با عرض پوزش از آن درصد محدود فروشندگانی که واقعا کارشان خوب است)

در صنف موبایل که متاسفانه واقعا نادر هستند فروشندگانی که به بهانه های مختلف نصب نرم افزار و ... قیمت کالایشان را خیلی بیشتر از امثال سایت دیجیکالا می کنند. یعنی قیمت اولیه شان کمتر است ولی به هزار دوز و کلک پول اضافه تری از شما میگیرند.

12. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بنده هم چندتا گوشی گرفتم اکثرا هندسفریاش خراب بود.
    اقدام کردید برای تعویض یا نه همینطوری بی خیالش شدید؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من ساکن تبریزم الان و 4 بار از دیجی کالا خرید داشتم که جمعا 4 تمن شده . هم بسته بندی عالی و هم همه ی جنسا سالم بودن
    و هم ظرف 48 ساعت به دستم رسیدن
    آخرین بارش همین هفته بود که امروز ساعت 4 بدستم رسیدن

15. 3 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •