تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 27 از 29 اولاول ... 1723242526272829 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

پروفشنال arfnpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حرف شما مال جايي است كه همين ويندوز رو نميفروشند ،سرورآپديت درست نميكنند براي نود32 وپولي بيش از همين شيد بگيرند .نصف برنامه اوبازيهايشان كرك نيست وديگران بخاطرسياست آنهاراازداروولوازمي كه جان مردم به آنهامربرطست محروم نميكنند.بايد قبول كنيم اينجاايرانست ريالضمنام مصرف كنندم ترجيح ميدم بجاي كرك نود32ياسرورايرانيش برم ازشيد استفاده كنم كه قويتروسبكتره .بله براي فردي مثل شما كه توانايي خريد emsisoftروداريد كه ازموتوربيت دفندر وآنتي تروجان خودش بهره منده ،مناسبتراينه كه بريد سراغ اين محصو ل يابيت دفندرياكاسپروامثالهم ،چون ختماويندوزتون هم اصله ولي براي دنياي كوچيك من شيد بهتراز آواست وآويراي رايگان وكومودوست .موفق باشيد آقاي دنياي بزرگ
    دوست عزیز شما چرا متوجه نمیشی،
    شید مال خودش نیست که بخواد قیمت بروش بزاره، دزدیه. مال دزدی رو براش پول ندادی خب مفت هم رد می کنی میره.

اینکه شما از نود تقلبی استفاده نمی کنی در عوض جیب چند تا دزدو پر می کنی تصمیم با خودته. نود خودش میدونه ما تقلبی استفاده می کنیم و نمیگم راضی نیست اما اونقدر هم سمج نیست که جلوشو بگیره. اما نود قطعا راضی نیست که آپدیت هاش به سرقت بره و من هم آگاهانه برم مال دزدی بخرم بشم مال خر. اینو فکر کنم توی هر دینی میشه پیداش کرد.

اما در دنیایی که اطرافیان ما گوسفندند دلیلی نداره ما هم مثل اونا باشیم.

2. این کاربر از arfnpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

حرفاي شمامنو متحول كرد از فرداميرم سراغ لينوكس (بي شوخي كم كم دارم ميرم ها)ولي خداوكيلي بااين وضع سريالهاي نود32 فكرميكني راضيه از تقلب ما؟؟؟دوستمون ميگه اصلاموتور اوناتوشيد نيست وشماميگي هست پس حرومه مارو هنگونديد ولي خداوكيلي پول شيد پول سروراش و...هم نيست .كلامفعلامال خريم وراضي تابرسيم به انتقال كامل به لينوكس.

داره خودمونی میشه l3izar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

بزرگترین اشتباه زندگیم خرید لاینسس 2 ساله این آنتی ویروس بود
    اصلا دیگه توی ویندوز احساس امنیت نمیکنم همه ی فایلهای روی سیستم,فلش,رم گوشی و هر چی بود رو حذف کردم اما بازم اتفاقات عجیب روی سیستم و وبسایتام میوفته الانم کاسپراسکای دارم ولی فردا پس فردا اوبونتو نصب میکنم

5. 3 کاربر از l3izar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Fire land

پيش فرض

سلام
    اگه آدم به خرد جمعی اعتقاد داشته باشه و این نظرسنجی رو ببینه خود به خود این نرم افزار رو تحریم می کنه این آقای آرمان نیری هم اگه میرفت تو یکی از کمپانی های آنتی کار می کرد می تونست آینده بهتری داشته باشه

7. این کاربر از alen sherif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tiraxtork's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

خوب g data با اینکه المانیه هم از موتور شرکت بیت دفندر و یه موتور دیگه هم استفاده میکنه
    ولی شید همتون میدونید که به هیچ وجه انتی ویروسشو به بیرون از کشور نمیفروشه واسه همیین کاریش ندارن
    مثلا جریان شکایت اپل از سامسونگ که جریانش یادتونه دلیلش هم شباهت galaxy s4 به iphone 3g
    ا کپی کردن لکسوس توسط چینی ها بود که سعی میکنم پیدا کنم بذارم

داره خودمونی میشه safffat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

داداش تو این دوره زمونه مگه کسی می تونه به آنتی ویروس ایرانی اعتماد کنه!!!

10. 3 کاربر از safffat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Fire land

پيش فرض

سلام
    دوستان عزیزی که شید رو با G Data مقایسه می کنند باید بدونند که شید صرفا یه اسکنر هستش اما G Data یه محصول امنیتی هستش که با تکنولوژی های مختلف سعی میکنه امنیت شما رو تضمین کنه کار شید رو نمیشه با G Data مقایسه کرد هر گردی که گردو نیست به هر حال فکر می کنم تجربم تو استفاده از شید از همه بیشتره مگر اینکه بین دوستان نماینده فروش شید داشته باشیم
    من یه سه ماهی وقتای بیکاریم رو می رفتم مغازه کامپیوتری یکی از دوستام که نماینده فروش شید بود اونجا برای مشتری دو گزینه بود 1-شید 2-نود کسایی که از آنتی چیزی نمی دونستند گول کلمه خارجی رو می خوردند و شید می گرفتند کسایی که یه چیزایی حالیشون می شد نود می گرفتند. این دوستم رو سیستم خودش هم شید داشت اما چون کار داشت نمی تونست اسکنش کنه سیستم گاه بی گاه هنگ می کرد و این دوستم مجبور می شد ری استورش کنه به چند روز پیش اما این ری استور کردنا فایده نداشت و می گفت سیستمم بدسکتور شده و باید ردش کنم بره یه روز اسکن هوشمند شید رو زدم در حدود 40 -50 تا ویروس پیدا کرد یعنی جونم ریل تایم من هیچ وقت شید رو نخریدم و اون موقع ها هم من کومودو داشتم من کومودو رو بهش معرفی کردم اما انقدر روی شید تعصب داشت که گفت من هر چیزی رو نصب نمی کنم با این که کومودو کاملا رایگان بود اما حاضر نشد تستش کنه البته اون موقع هنوز کومودو فارسی نشده بود کلا فکر می کنم فروش شید پول در آوردن از عدم آگاهی یک سری از افراد هستش و کار خوبی نیست

12. این کاربر از alen sherif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بشخصه شيد يكسال ونيم هست روي سيستممه وقويترين نكته اش همين رئال تايمش هست برادر من فايلي رو كه شما تودرايوش نرفتي قبل از آنتي ويروس هم بوده هيچ آنتي ويروسي شناسايي نميكنه .درمورد كومودو من خودم به فايروالش خيلي اعتقادداشتم وفكرميكردم چرااين محصولاتش رورايگان ميده .سري 6كه اومد غيريه سري از اباگها گيرزيادي ميداد وسنگين هم بود ودرنهايت سيستمم رو درريمو يه برنامه به فناداد وري استور كردم تاخوب شد .كلا به همه پيشنهاد ميكنم بدون هيچ پيش داوري اگه ويندوز عوض كرديد يا دنبال تعويض آنتي ويروس بوديد يه هفته شيد بگيريد واگرنخواستيد پس بديد ابراداتي هم شيد داره كه قبلاگفتم .مطالبم درمورد كومدو به اين دليل بودكه هميشه توي تستها اوله ولي من خودم دوبار ازش استفاده كردم آخر هم پاكش كردم الان از privateاستفاده ميكنم توتستهاهميشه جز5تاست رايگانه سبكه وعالي .ضمنا دو pcflankوچندسايت ديگه كومودو تست رو شكست ميخورد كه اين هيج جاتاحالانخورده .
    1:اگه از آنتي ويروسي كه داريد نارضايتي نداريد وامنيتتتون هم تامينه بيخودوبخاطر حرف ديگران عوضش نكنيد
    2:توي جهان به تعداد آنتي ويروسها طرفدار وجودداره وهركي يه چيزي معرفي ميكنه اين شماييد كه بايد براساس نيازهاتون تصميم گيري كنيد .والبته گول تبليغات زياديابدگويي هارونخويد هركس فكرميكنه بهترينه .ممنون

داره خودمونی میشه tiraxtork's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

خوب استفاده کردن از انتی ویروس شرایطی داره من پیشنهادم اینه
    اگر سیستمتون ضعیف اوضاعش کشمشیه مثل مال من اسیت یا اوست، شید(البته من امتحان نکردم )ولی میگن سبکه
    اگر سیستمتون قویه هر روزم 24 ساعت اینترنتین *نورتون کسپر و حتی بیت دفندر
    خوب نباید مثلا میبینین فلان کس از انتی ویروس سنگین استفاده میکنه شما هم استفاده کنین
    بطور قطع اگر بین کار و ابزار رابطه منطقی باشه بازدهی خوبی از برنامه هاتون خواهید داشت

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Fire land

پيش فرض

بشخصه شيد يكسال ونيم هست روي سيستممه وقويترين نكته اش همين رئال تايمش هست برادر من فايلي رو كه شما تودرايوش نرفتي قبل از آنتي ويروس هم بوده هيچ آنتي ويروسي شناسايي نميكنه .درمورد كومودو من خودم به فايروالش خيلي اعتقادداشتم وفكرميكردم چرااين محصولاتش رورايگان ميده .سري 6كه اومد غيريه سري از اباگها گيرزيادي ميداد وسنگين هم بود ودرنهايت سيستمم رو درريمو يه برنامه به فناداد وري استور كردم تاخوب شد .كلا به همه پيشنهاد ميكنم بدون هيچ پيش داوري اگه ويندوز عوض كرديد يا دنبال تعويض آنتي ويروس بوديد يه هفته شيد بگيريد واگرنخواستيد پس بديد ابراداتي هم شيد داره كه قبلاگفتم .مطالبم درمورد كومدو به اين دليل بودكه هميشه توي تستها اوله ولي من خودم دوبار ازش استفاده كردم آخر هم پاكش كردم الان از privateاستفاده ميكنم توتستهاهميشه جز5تاست رايگانه سبكه وعالي .ضمنا دو pcflankوچندسايت ديگه كومودو تست رو شكست ميخورد كه اين هيج جاتاحالانخورده .
    1:اگه از آنتي ويروسي كه داريد نارضايتي نداريد وامنيتتتون هم تامينه بيخودوبخاطر حرف ديگران عوضش نكنيد
    2:توي جهان به تعداد آنتي ويروسها طرفدار وجودداره وهركي يه چيزي معرفي ميكنه اين شماييد كه بايد براساس نيازهاتون تصميم گيري كنيد .والبته گول تبليغات زياديابدگويي هارونخويد هركس فكرميكنه بهترينه .ممنون
    شما فقط رو سیستم خودت عملکرد شید رو دیدی در حالی که من روی سیستم های مشتری ها عملکرد شید رو دیدم این دوستی هم که میگم از اول که اوضاع سیستمش کیشمیشی نبوده در مورد نسخه 6 کومودو هم باید بگم نسخه 6 خیلی باگ داشت اما نسخه 6.2 که حالا هست باگ هاش خیلی کمتر شده و اگه یه نسخه پایدارتر از کومودو می خواید باید صبر کنید در ضمن شید تا حالا تو هیچ تستی شرکت نکرده اگه منظورتون اون عکسی که شید برای تبلیغات گذاشته باید بگم دست شرکت ادوبی درد نکنه که این فتوشاپ رو ساخت واقعا اگه فتوشاپ و نرم افزار هایی از این دست نبودند ما ایرانی ها چجوری زندگی می کردیم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    انگارشما هم رو شید مثل اون دوست من تعصب شدیدی داری من همون اول که لبتاپ گرفتم اولین آنتی که تست کردم شید بود اما بخاطر اینکه بهش اعتماد نداشتم و اینکه برای یه اسکنر ساده می خواست پول بگیره پاکش کردم
    Last edited by alen sherif; 03-07-2013 at 21:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •