تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 227 اولاول ... 172324252627282930313777127 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 2266

نام تاپيک: ◄ ™ Apple اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

7 RE

دوستان در همین تاپیک گفتن که داغ میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست من ، داغ کردن مسئله ی مهمی نیست!!!

در ضمن فقط در موارد خاص داغ میکنه! مثلا در حین بازی کردن با ویندوز !!! نه در حین کار بامک!!!!

شما با هر لپ تابی که بازی کنید! داغ میشه ! وبعد دور فن ها زیاد میشه! و خنک میشه! ، اپل هم از این قاعده مستثنا نیست!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

5

سلام

دوستان نظرتون راجع به این چیه؟ Mini MB464LL/A

میشه به هر مانیتوری وصلش کرد؟......hdmi هم داره؟.....در کل به نظرم خیلی مقرون به صرفه اومد ....در حد imac میتونه پاسخگو باشه؟؟؟؟

یعنی میشه به lcd 40 اینچ وصلش کرد و بعدش با یه موس و کیبورد وایرلس لم داد روی مبل و فوتوشاپ کار کرد؟؟؟؟؟
    mac mini چیز جالبی ست! اما از نظر اقتصادی تو ایران بدرد نمی خوره!

چون همونطوری که می دونید ، تو کشور ما همیشه ارزون ها گرون و گرون ها ارزون میشه! بعنوان مثال شما یک Mac mini رو دو برابر قیمت می خرید!!(559$ = 1,100,000 تومان,)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما imac رو با 20% بالاتر می خرید! 2500$ رو میخرید 2,750,000 تومان !

در حد imac هم نیست!

اما میتونی به یک LCD وصلش کنی ! (اپل باشه بهتره! تا 30"جواب میده!)

3. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض RE

بزار يك مثال بزنم كه اينها دارند با اپل سر مردم رو بدجوري كلاه ميزارن ، قيمت يك Time Capsule 1TB رو من تو اينترنت 329.99 دلار آمريكا ديدم ، نقش داره ميده 590 هزار تومن !
    كمي كمتر از 2 برابر
    با اين اوصاف خريدن حتي يك تبديل ساده DVI to VGA عاقلانه نيست
    اگر منظور شما خرید از نقش هست! کاملا با شما موافقم!!!!!!!!

من منظورم نقش نبود! دلیلش هم واضحه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid.tipic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ba salamo khaste nabashiin.ma chan vaghte pish ye dell xps 1640 kharidiim ke bade 10 rooz bad vasate game GTI be fana rafto sookht.fekr konam baraye kharide oon lop top yeki do mahii vaght sarf karde boodam va be in natije resiidam ke khoobe vali khob khodayash biyamorzad.
    bade oon majaraa ye sony cs38gd khariidam ke configesh nesbat be oon delli ke gerefte boodam payin tar bood vali khob vaghan too khariidash jav giir shodam valii khob bade kar kardan dar hamoon saat haye avaliye ba in soniye diidam baba oon delle kojavo in kojaa safheye shafafe oon koja va in koja aslan rangash zende bood khoda biyamorz.
    kholase 3-4 saat soniyaro bala payiin kardamoo diidam na baba oon dele ye chize dige bood.tasmim gereftam beram yeki dige az hamoon 1640 bekharam ama khob tarsiidam dobare besooze.va khob bade oon ghaziiye aslan dige soraghe dell nemitoonam beram.
    hala moondam beyne 2 seta model az sony va 1 model az hp va khob donyaye apple
    mahdoodeye gheymat :nahayataan ta 2200000
    mavarede estefade:multi media (manzooram pakhshe musico filmo az in ghabil interneto in joor sargarmii ha)
    kar ba photoshop va mahsoolate office va barnamehaye mortabet ba virayeshe film
    game ham beshe bahash bazii kard allbatee na be soorate modam vali khob har az chand gahii Ye PES 2010 beshe bahash zad
    va khob tebghe tahghighatam moondam beyne yeki az mahsoolate ziir
    HP-DV6 2020
    SONY FW490 DFB
    SONY FW490JGB
    AGE AZ beyne mahsoolate apple ham pishnehadii dariin mamnoon misham.
    va amma yeki do ta soal
    che meghdar (%) az barnamehaye tahte windows ke too windows karayi daran roo system amele mac ham ghabele nasb hastaan?
    va inke man teyye chan rooze ayande baraye edame tahsil azeme hend hastam benabar in man az inja bekharam ya oonja?
    koja ba sarfe tare?
    ba tashakor (ajab toomari shod(

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ba salamo khaste nabashiin.ma chan vaghte pish ye dell xps 1640 kharidiim ke bade 10 rooz bad vasate game GTI be fana rafto sookht.fekr konam baraye kharide oon lop top yeki do mahii vaght sarf karde boodam va be in natije resiidam ke khoobe vali khob khodayash biyamorzad.
    bade oon majaraa ye sony cs38gd khariidam ke configesh nesbat be oon delli ke gerefte boodam payin tar bood vali khob vaghan too khariidash jav giir shodam valii khob bade kar kardan dar hamoon saat haye avaliye ba in soniye diidam baba oon delle kojavo in kojaa safheye shafafe oon koja va in koja aslan rangash zende bood khoda biyamorz.
    kholase 3-4 saat soniyaro bala payiin kardamoo diidam na baba oon dele ye chize dige bood.tasmim gereftam beram yeki dige az hamoon 1640 bekharam ama khob tarsiidam dobare besooze.va khob bade oon ghaziiye aslan dige soraghe dell nemitoonam beram.
    hala moondam beyne 2 seta model az sony va 1 model az hp va khob donyaye apple
    mahdoodeye gheymat :nahayataan ta 2200000
    mavarede estefade:multi media (manzooram pakhshe musico filmo az in ghabil interneto in joor sargarmii ha)
    kar ba photoshop va mahsoolate office va barnamehaye mortabet ba virayeshe film
    game ham beshe bahash bazii kard allbatee na be soorate modam vali khob har az chand gahii Ye PES 2010 beshe bahash zad
    va khob tebghe tahghighatam moondam beyne yeki az mahsoolate ziir
    HP-DV6 2020
    SONY FW490 DFB
    SONY FW490JGB
    AGE AZ beyne mahsoolate apple ham pishnehadii dariin mamnoon misham.
    va amma yeki do ta soal
    che meghdar (%) az barnamehaye tahte windows ke too windows karayi daran roo system amele mac ham ghabele nasb hastaan?
    va inke man teyye chan rooze ayande baraye edame tahsil azeme hend hastam benabar in man az inja bekharam ya oonja?
    koja ba sarfe tare?
    ba tashakor (ajab toomari shod(

دوست عزیز ، من واقعا شرمنده ام!

شما اول فارسی تایپ کن!

بعد بهت میگم!

7. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز ، من واقعا شرمنده ام!

شما اول فارسی تایپ کن!

بعد بهت میگم!
    ممنون از تذكر

اگر به قوانين كلي انجمن نگاهي بيندازيد ميبينيد كه پست دادن با زبان پارسي در اين انجمن مجاز است
    در ضمن اينجا تاپيك APPLE هست
    در تاپيك مربوطه سوالتون رو با زبان پارسي بنويسيد
    با تشكر

9. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

13 حل مشکل روشن شدن چراغ قرمز در محل سوکت 3.5mm + افزایش صدا در ویندوز!

این پست رو تو ایرماگ دادم ، دلم نیومد اینجا ندم! گفتم اینجا هم شاید کسی این مشکل رو داشته باشه!!

تصویر مربوط به مک بوک خودم هست !(2 ماه پیش!!!!!!)

خب ، بریم سر اصل مطلب :

دوستانی که از بون کمپ استفاده میکنند ! واز صدای ویندوز ناراضی هستند! (یعنی ولوم در ویندوز کمتر از مک است!) یا با روشن شدن چراغ قرمز در جک 3.5mm هدفون مواجه هستند ! می تونند !
    از این آپدیت استفاده کنند!!!!

دانلود نسخه ی 32 بیتی :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود نسخه ی 64 بیتی :
    کد:

بعد از دانلود و Extract از داخل پوشه Cirrusx64 یا Cirrusx32 فایل DPInst.exe رو اجرا کنید!
    بعد از آپدیت هم یک ری استارت!

همین !

با تشکر ،
    M24

11. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

ويرايش شد

....
    Last edited by ravani_13; 30-12-2009 at 17:23.

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid.tipic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام
    تا سقف 2 میلیون و 300 تومان چه مدلی از محصولات اپل رو پیشنهاد می کنین
    موارد استفاده:موزیک و فیلم و اینترنت و کار با نرم افزارهای گرافیکی مانند فوتو شاپ و نرم افزارهای ویرایش فیلم
    هر از چند گاهی هم بشه باهاش گیم بازی کرد یعنی مثلا پی ای اس 2010 (PES 2010) رو بکشه و در کل چند درصد از نرم افزارهایی که در ویندوز قابل نصب هستن در سیستم عامل مک هم قابل اجرا هستن؟
    و خوب من با همچین قیمتی میتونم برم سراغه SONY FW490 که خوب BLUERAY هم داره و 1 میلیون و 900 تومنه ولی مایلم اپل بگیرم اما میخوام بدونم دچار مشکل نمیشم؟
    یعنی کمی و کاستی نداره نصبت به ویندوز؟البته میدونم نهایتا مشکلی هم پیش بیاد فوقش میشه ویندوز نصب کرد منظورم اینه که من چه کارهایی با ویندوز میتونم انجام بدم که انجام اون کارها در سیستم عامل مک غیر قابل اجراست؟و در کل میخوام بدونم که واقعا ارزش پرداخت هزینه اضافی رو داره؟(البته میدونم که شما طرفداره پرو پا قرص اپل هستین)
    و اینکه من از کجا میتونم یک ریویو (REVIEW) کامل از مک بوک ها بگیرم؟
    و بین بعضی مدل ها فقط مقدار کش سی پی یو ها تفاوت داره که در یکی 3 و در دیگری 6 هست و باعث تفاوت زیادی در قیمت شده سوالم اینه که ایا ارزش پرداخت هزینه اضافی رو داره و اصلا این مقدار اضافی کش به درد من و مورد استفاده ی من میخوره یا نه؟ممنون میشم اگه مدل مناسبی رو معرفی کنید و کانفیگش رو هم ذکر کنید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

4 RE

با سلام
    تا سقف 2 میلیون و 300 تومان چه مدلی از محصولات اپل رو پیشنهاد می کنین
    موارد استفاده:موزیک و فیلم و اینترنت و کار با نرم افزارهای گرافیکی مانند فوتو شاپ و نرم افزارهای ویرایش فیلم
    هر از چند گاهی هم بشه باهاش گیم بازی کرد یعنی مثلا پی ای اس 2010 (PES 2010) رو بکشه و در کل چند درصد از نرم افزارهایی که در ویندوز قابل نصب هستن در سیستم عامل مک هم قابل اجرا هستن؟
    و خوب من با همچین قیمتی میتونم برم سراغه SONY FW490 که خوب BLUERAY هم داره و 1 میلیون و 900 تومنه ولی مایلم اپل بگیرم اما میخوام بدونم دچار مشکل نمیشم؟
    یعنی کمی و کاستی نداره نصبت به ویندوز؟البته میدونم نهایتا مشکلی هم پیش بیاد فوقش میشه ویندوز نصب کرد منظورم اینه که من چه کارهایی با ویندوز میتونم انجام بدم که انجام اون کارها در سیستم عامل مک غیر قابل اجراست؟و در کل میخوام بدونم که واقعا ارزش پرداخت هزینه اضافی رو داره؟(البته میدونم که شما طرفداره پرو پا قرص اپل هستین)
    و اینکه من از کجا میتونم یک ریویو (REVIEW) کامل از مک بوک ها بگیرم؟
    و بین بعضی مدل ها فقط مقدار کش سی پی یو ها تفاوت داره که در یکی 3 و در دیگری 6 هست و باعث تفاوت زیادی در قیمت شده سوالم اینه که ایا ارزش پرداخت هزینه اضافی رو داره و اصلا این مقدار اضافی کش به درد من و مورد استفاده ی من میخوره یا نه؟ممنون میشم اگه مدل مناسبی رو معرفی کنید و کانفیگش رو هم ذکر کنید
    با سلام به شما دوست عزیز ،

خب ببینید تا سقف 2,300,000

من از سه مدل به شما پیشنهاد میدم! (یعنی 13" و 15" و Air)

Apple MacBook Pro MC118LL/A

Part Number: MC118LL/A
    Processor: Intel® Centrino2 P8700 2.53 GHz Processor Speed (3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 4096MB DDR3 SDRAM
    Hard Drive: 250GB HDD (5400rpm, Serial-ATA)
    Optical Drive: DVD±RW Super Drive DL
    Battery: 73-watt-hour lithium-polymer
    Display: 15.4'' WXGA+ LED-backlit Glossy display (1440x900)
    Graphics: NVIDIA GeForce 9400M graphics processor with 256MB of DDR3 SDRAM shared with main memory
    LAN: Integrated 10/100/1000 Ethernet
    Wireless LAN: Integrated Wi-Fi (802.11n)
    Speaker: Built in stereo speakers
    BlueTooth: Built-in Bluetooth 2.1 + EDR
    I/O: 2x USB 2.0 / VGA-Out / 1x FireWire 800
    Other: Mini DisplayPort , iSight Camera, Backlit Keyboard, Multi-Touch trackpad
    Precision aluminum unibody,SD card slot
    Operating System: Mac OS X v10.5 Leopard
    Weight: 2.49 kg
    Naghsh Warranty 1 Year Warranty in Iran
    Original Factory Warranty: 1 Year International Warranty
    Country of Origin: Made in China
    19,500,000 Rials with Naghsh Warranty

Apple MacBook Pro MB990LL/A

Part Number: MB990LL/A
    Processor: Intel® Centrino2 P8400 2.26 GHz Processor Speed (3MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 2048MB DDR3 SDRAM
    Hard Drive: 160GB HDD (5400rpm, Serial-ATA)
    Optical Drive: DVD±RW Super Drive DL
    Battery: 60-watt-hour lithium-polymer
    Display: 13.3'' WXGA LED-backlit Glossy display (1280x800)
    Graphics: NVIDIA GeForce 9400M graphics processor with 256MB of DDR3 SDRAM shared with main memory
    LAN: Integrated 10/100/1000 Ethernet
    Wireless LAN: Integrated Wi-Fi (802.11n)
    I/O: 2x USB 2.0 / VGA-Out / 1x FireWire 800
    Other: Mini DisplayPort , iSight Camera, Backlit Keyboard, Multi-Touch trackpad
    Precision aluminum unibody,SD card slot
    Weight: 2.04 Kg
    14,500,000 Rials with Naghsh Warranty

Apple MacBook Air MC233LL/A

Part Number: MC233LL/A
    Processor: Intel Core 2 Duo SL9400 1.86 GHz Processor Speed (6MB L2 Cache, 1066MHz FSB)
    Memory (RAM): 2048 MB DDR3 SDRAM (1066 MHz FSB)
    Hard Drive: 120GB Serial ATA (4200 RPM)
    Ext. MacBook Air SuperDrive
    Battery: 40-watt-hour lithium-polymer
    Display: 13.3'' WXGA LED-backlit Glossy display (1280x800)
    LAN: Apple USB Ethernet Adapter
    Wireless LAN: AirPort Extreme Wi-Fi (802.11n)
    I/O: USB 2.0 / Micro DVI
    Other: Mini DisplayPort output port with support for DVI, VGA, and dual-link DVI
    iSight Camera, Backlit Keyboard, Multi-Touch trackpad, Precision aluminum unibody
    Weight: 1.36 Kg
    20,500,000 Rials with Naghsh Warranty

قیمت های بالا با گارانتی نقش هستند ، اگر با گارانتی الماس پایتخت بخواین یه خورده پایین تر در میاد!
    دو لیست قیمت اپل الماس پایتخت و نقش رو بصورت فایل PDF می تونید از لینک های زیر بگیرید!

الماس پایتخت :
    کد:
    نقش :
    کد:
    خب فکر کنم دیگه تمام قیمت ها ومشخصات کلیه ی رایانه های اپل موجود در بازار رو بهتون دادم! (خودتون مقایسه و انتخاب کنید! سئوالی بود بپرسید!)

ببین من نمی تونم درصد دقیقی به شما بدم! شاید بشه گفت بیش از 30 درصد! که البته این نظر منه!

چون اگثر برنامه ها ورژن مک دارند! حتی Windows Media Player که مختص ویندوزه ، ورژن مک داره!!!

سایت نرم افزار های شرکت مایکروسافت برای مک :

کد:
    اینو گفتم که ببینید حتی مایکروسافت خودش رو رقیب اپل نمی دونه! بلکه همونطور که اپل چند بازی پر فروش xbox رو زده ، مایکروسافت هم آفیس و ... رو برای مک زده!

در مورد بازی باید بهتون بگم که اکثر بازی ها هم وزژن مک دارند ، مثلا من خودم Shift رو تحت مک بازی کردم!(در مورد ویندوز هم که مشخصه!)

من در مورد سونی حرف نمی زنم!

کم کاست ، که فکرکنم ویندوز نصبت به مک کم وکاست داره!!!!(بدون اغراق) یک مثال براتون میزنم شما با نرم افزار QuickTime Player X که در حقیقت یک ویدیو پلیر ساده هست! می تونید کانورت کنید! ، از دسکتاپ فیلبرداری کنید!
    و...

نصب ویندوز هم که دیگه مشخصه ! اگر از 7 استفاده کنید ، دما به هیچ وجه بالا نمی ره! از XP و Vista هم میتونید! دما یه خورده بالا می ره! (البته نگفتم منفجر میشه!!!)

ببین عزیزم شما اگر مک خریدی ! امکان نداره پشیمون بشی !!! ، مگر دهن بین باشی!!!

ببین در مورد REVIEW ، بهترینش خود سایت اپله!!!

درمورد مک :
    کد:
    در مورد مک بوک :
    کد:
    در مورد مک بوک پرو :
    کد:
    و....

اما سایت های دیگه ای هم هستند ، مثل appleinsider.com و Amazon.com و ...

ببین تفاوت در کش CPU نیست !!!!!!!! بلکه تفاوت در نوع هسته ی CPU ست! مثلا بعضی سری T و بعضی سری P هستند!
    برای کار شما ، سعی کنید از کش بالا استفاده کنید! فکر کنم 6 مگ کش بیشتر بدرد تون بخوره!

توجه کنید که مدل خاصی رو نگفتم! شما اون دو لیست قیمت رو مطالعه کنید ! کاندیدا های مورد نظر تون رو بگید ! تا من براتون مقایسه کنم!

با تشکر،
    M24
    Last edited by Microsoft24; 31-12-2009 at 02:10.

15. این کاربر از Microsoft24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •