تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 30 اولاول ... 172324252627282930 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 292

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به وایمکس / WIMAX

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

همه اینها بازار گرمیه اصلا ارزش خریدن نداره این سرویسهای مسخره
    شما اگه از اوپن اسکای سرویس بگیری خیلی با صرفه تره
    یکی از دوستان من سرویس دهنده دی اس ال شرکت پارس انلاین هست

توی منزلش سرعت 2مگ داره ولی سرعت دانلودش بزور300کیلوبایت میانگین میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من از 13 بهمن دارم وایمکس استفاده میکنم کسی اگه سوالی داره بپرسه من بهش جواب بدم و توضیحی چیزی اگه لازمه بگید در خدمتم
    وایمکسم رو از ایرانسل گرفنم و خودم هم مشهد هستم
    سلام خواستم بپرسم با wireless موبايل ميشه به وايمكس وصل شد يا بايد موبايلش خاص باشه؟
    در ثاني آيا ميان خونه آنتن وصل مي كنن يا تنها تجهيزات لازم مودمه؟
    ممنون
    Last edited by ashahidi; 22-02-2010 at 23:49.

داره خودمونی میشه *NO*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

وقتی مبین نت ضعیف عمل کرده
    فاز دوم ایرانسل کی هست ؟
    اصلا فاز دوم داره ؟

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

بنظرم مبین نت یه چیزی گفته حالا مونده توش بدبخت نمی تونه سرویس ارائه کنه.

5. 2 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام اینترنت مشترک بشم بالاخره وایمکس بهتره یا adsl (منظورم فقط هزینه است!)؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ با تشکر از شما

لطفا این ارسال را پاک کنید. تاپیک مناسب را پیدا کردم.
    Last edited by Soalziad; 27-05-2011 at 09:13.

داره خودمونی میشه Amirmisagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    من همه جای اینترنتو گشتم منتها چون نمیدونم چی رو باید سرچ کنم به جایی نرسیدم لطفاً راهنمایی کنید.
    چطور میشه از طریق pc امواج وایرلس رو دریافت کرد؟
    یه سخت افزاری اختیاج داره منتها اون چیه؟

ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خواستم بپرسم با wireless موبايل ميشه به وايمكس وصل شد يا بايد موبايلش خاص باشه؟
    در ثاني آيا ميان خونه آنتن وصل مي كنن يا تنها تجهيزات لازم مودمه؟
    ممنون
    با گوشی های نسل چهارم (4G) این امکان وجود داره. منتها قیمت بسیار بالا دارند و تعدادشان محدود است.

سلام دوستان من میخوام اینترنت مشترک بشم بالاخره وایمکس بهتره یا adsl (منظورم فقط هزینه است!)؟؟
    بستگی به خود شما دارد. هزینه های ADSL یک مقدار کم تر هست اما محدودیت بیشتری نسبت به وایمکس وجود داره.

با سلام. بنده سرویس 128 وایمکس ایرانسل ثبت نام کردم. همین حالا از ایرانسل کسی آمد و مودم رو نصب کرد و گفت طی 24 ساعت وصل میشه. اما هرچیزی ازش پرسیدم جواب درستی نداد. بنده با وایمکس کار نکرده ام. حالا میبینم مودم را نصب کرده و با کابل اترنت به لپتاپ وصل کرده. خب مگه این وایمکس بیسیم نیست؟ پس این کابل زردرنگ اترنت چی هست؟ بعد هم مودم رو چند جا گذاشت و گفت آنتن نداره و آخر سر یکجا گذاشت و گفت خوبه. بعد هم هیچ کانکشن جدیدی در کامپیوتر ایجاد نشده. پس وقتی سرویس وصل شد من چطور به وایمکس وصل بشوم و به اینترنت بروم؟ یعنی بدون کانکشنی که کانکت کنم (مثل dial up - adsl) چطوری وصل بشم؟ آیا بعد از وصل شدن سرویس اون مودم رو باید ثابت بذارم همونجا باشه و بعد لپتاپ رو هرجا خواستم ببرم و استفاده کنم؟ با تشکر از شما

لطفا این ارسال را پاک کنید. تاپیک مناسب را پیدا کردم.
    اول اینکه مدل مودم شما اگر BM632W یا FBR-105 است نیازی به کابل Lan ندارید و کارشناس فقط برای راه اندازی از آن استفاده کرده و شما میتوانید از Wi-Fi استفاده کنید.
    در مورد کانکشن هم وقتی با کابل وصل کرده کانکشن جدیدی نیاز نیست ایجاد بشه و مودم مثل یک شبکه محلی به سیستم شما وصل شده است اما وقتی با وایرلس کار میکنید کانکشن جدیدی ساخته میشود و برای اتصال به اینترنت شما هر موقع مودم را به برق بزنید به اینترنت وصل میشود (در حالت پیشفرض Route Mode)
    مودم رو هم جایی بذارین که آنتن بده و در آن محدوده میتوانید جا به جا شوید (حدود شعاع 100 متر)

سلام
    من همه جای اینترنتو گشتم منتها چون نمیدونم چی رو باید سرچ کنم به جایی نرسیدم لطفاً راهنمایی کنید.
    چطور میشه از طریق pc امواج وایرلس رو دریافت کرد؟
    یه سخت افزاری اختیاج داره منتها اون چیه؟

ممنون
    شما به یک کارت شبکه بی سیم نیاز دارید که انواع آن از USB گرفته تا PCI در بازار با قیمتی حدود 20.000 تومان موجود است. از بهترین برند ها هم D-Link هست

پروفشنال ehsan_jan3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان قضیه این اینترنت چمدونی چیه ؟ راسته مخابرات و ایرانسل باید درشون رو تخته کنن ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان قضیه این اینترنت چمدونی چیه ؟ راسته مخابرات و ایرانسل باید درشون رو تخته کنن ؟
    داداش دمت گرم این 1 مورد رو اینجا بی خیال شو. همینقدر بهت میگم که 1 طرفه هست و امکان Send وجود نداره.
    اسمش رو هم همینطوری اینجا ننویس لطفا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •