تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 40 اولاول ... 1723242526272829303137 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 397

نام تاپيک: گفتگوی آزاد پیرامون برنامه های تلویزیون و رادیو

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دیروز و امروز شبکه 4 ساعت حدودا 3 یه مستند شیمی پخش کرد که تاریخچه دانشمندان علم شیمی رو میگفت. کسی اسم انگلیسی اون رو میدونه چیه؟

ویرایش: خودم فهمیدم: chemistry a volatile history

ظاهرا سه قسمت داره.
    Last edited by online_amin; 11-06-2011 at 19:10.

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    پنجشنبه گذشته شبکه 1 بعد از فیلم سینمایی "پروانه ها" رو پخش کرد کسی میدونه تکرارش کی هست؟

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

6 تبلیغ دوستی پسر و دختر در رادیو جوان

عجیب تر اینکه در پایان برنامه یک خانم روانشناس نیز روی آنتن آمد و پیشنهاد کرد که بهتر است دختر و پسر قبل از خواستگاری به مدت سه ماه با هم آشنا بوده و یکدیگر را بشناسند...

مشرق: شبکه رادیویی جوان برنامه ای را با موضوع آشنایی های پیش از ازدواج روی آنتن داشت.

در ساعت بین 10 تا 11 صبح، شبکه رادیویی جوان برنامه ای را با موضوع آشنایی های پیش از ازدواج روی آنتن داشت.

در این برنامه آن طور که مجری برنامه چند بار تکرار کرد، در مورد آشنایی های دختر و پسر تاکید می شد که قبل از ازدواج صورت می گرفت. البته آقای مجری در اواخر برنامه توضیح داد که منظور ما تنها آشنایی هایی را منظور داریم که به نیت ازدواج باشد و منظور دوستی های بدون نیت ازدواج نیست که بعضی ها تماس می گیرند و انتقاد می کنند که این دوستی ها باعث بالا رفتن آمار طلاق می شود.

عجیب تر اینکه در پایان برنامه یک خانم روانشناس نیز روی آنتن آمد و پیشنهاد کرد که بهتر است دختر و پسر قبل از خواستگاری به مدت سه ماه با هم آشنا بوده و یکدیگر را بشناسند و پس از انجام مراحل خواستگاری نیز به مدت دست کم سه تا شش ماه دوره نامزدی است که در این مدت خانواده ها با یکدیگر آشنا شوند.
    این نوع از آشنایی و دوستی ها که رسانه ملی به این شکل در حال تبلیغ و مشروعیت بخشی به آن است اگر چه ممکن است در جامعه ما وجود داشته و حتی در برخی اقشار عمومیت پیدا کرده باشد، اما تبلیغ و مشروعیت بخشی به آن، آن هم به این شکل تبعات دیگری دارد که مدیران رسانه ملی بعدها باید پاسخگوی آن باشند.

منبع:mashreghnews.ir

4. 3 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

عجیب تر اینکه در پایان برنامه یک خانم روانشناس نیز روی آنتن آمد و پیشنهاد کرد که بهتر است دختر و پسر قبل از خواستگاری به مدت سه ماه با هم آشنا بوده و یکدیگر را بشناسند...

مشرق: شبکه رادیویی جوان برنامه ای را با موضوع آشنایی های پیش از ازدواج روی آنتن داشت.

در ساعت بین 10 تا 11 صبح، شبکه رادیویی جوان برنامه ای را با موضوع آشنایی های پیش از ازدواج روی آنتن داشت.

در این برنامه آن طور که مجری برنامه چند بار تکرار کرد، در مورد آشنایی های دختر و پسر تاکید می شد که قبل از ازدواج صورت می گرفت. البته آقای مجری در اواخر برنامه توضیح داد که منظور ما تنها آشنایی هایی را منظور داریم که به نیت ازدواج باشد و منظور دوستی های بدون نیت ازدواج نیست که بعضی ها تماس می گیرند و انتقاد می کنند که این دوستی ها باعث بالا رفتن آمار طلاق می شود.

عجیب تر اینکه در پایان برنامه یک خانم روانشناس نیز روی آنتن آمد و پیشنهاد کرد که بهتر است دختر و پسر قبل از خواستگاری به مدت سه ماه با هم آشنا بوده و یکدیگر را بشناسند و پس از انجام مراحل خواستگاری نیز به مدت دست کم سه تا شش ماه دوره نامزدی است که در این مدت خانواده ها با یکدیگر آشنا شوند.
    این نوع از آشنایی و دوستی ها که رسانه ملی به این شکل در حال تبلیغ و مشروعیت بخشی به آن است اگر چه ممکن است در جامعه ما وجود داشته و حتی در برخی اقشار عمومیت پیدا کرده باشد، اما تبلیغ و مشروعیت بخشی به آن، آن هم به این شکل تبعات دیگری دارد که مدیران رسانه ملی بعدها باید پاسخگوی آن باشند.

منبع:mashreghnews.ir

یاد ساختمان پزشکان افتادم ! :دي
    اون قسمتی که رفته بود توی تلویزیون در مورد مسائل زناشویی حرف می زد ! :دي

6. این کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SHADEL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وای من انقدر از این نوع پاراگراف ها که آخر مقاله به نارگیل اندازی ختم میشه بدم میاد.حدااقل اگه مطلبی رو نقل می کننین این آخرش رو حذف کنید.
    همین چیزا هست که رسانه ملی رو مجبور به بسته نگه داشتن هرچه بیشتر این موضوعات مهم میشه که منجر به مطرح نشدن همین موضوعات در رسانه ها میشه.

8. 2 کاربر از SHADEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hopee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دو ، سه روز پیش یکی ار برنامه های خبری صدا و سیما یه بچه سه سالرو نشون داد که دیالوگای سریال مختار نامرو از حفظ میگفت ، خیلی ام بامزه بود ، ما ام دیدیم و خندیدیم ....
    امروز دوباره خبر بیست و سی و اخبار شبانگاهی اخباری با همون موضوع پخش کردن :
    تاثیر مختارنامه بر روی کودکان خردسال!!!

من یه سوالی دارم ، آیا اینکه بچه های ما از فرهنگ بیگانه تاثیر می گیرن باعث افتخاره ؟!
    آیا اینکه ، نسل آینده ما بیان از - به اصطلاح- اسطوره های بیگانه ها تقلید کنن خنده دار و جالبه ؟!
    چرا نباید یه بچه ایرانی از نیاکان خودش (که اتفاقا خیلی خیلی خداپرست تر از بعضی شخصیت ها هستن) تاثیر بگیره؟!
    چرا نباید یه بچه ایرانی ادای کوروش و سورنا و رستم و هزاران نفر دیگه رو که انقدر زیادن که حتی نمیشه اسمشونو به زبان آورد دربیاره و ازشون تقلید کنه؟!
    چرا حتی یه انیمیشن هم در مورد این افراد ساخته نمیشه؟!
    میگن کسی رو که لباسشو ازش بگیری هر لباسی رو که دستش بیاد می پوشه ؛
    یه روز بچه های ما سوپر من میشن ، یه روز جومونگ ، یه روزم عبدالله بن زبیر !!!
    .................................................. ................................................
    پ.ن1:این پست صرفا نظر شخصی خودمه و قصد ندارم اونو به کسی تحمیل کنم.
    پ.ن 2: من یه ایرانی مسلمانم و به مسلملن بودن خودم افتخار میکنم و به هیچ وجه عقاید عرب ستیزانه ندارم و نژاد پرست نیستم و پیامبر و ائمه عزیزمون و همینطور هموطنای عرب زبانمونو خیلی دوست دارم.
    پ.ن 3: پست من کاملا اجتماعی و مرتبط با موضوع تاپیکه و به هیچ وجه 0-3-یاسی نیست ، و فکر نمیکنم دلیلی برای پاک کردنش وجود داشته باشه.

10. 2 کاربر از hopee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

دو ، سه روز پیش یکی ار برنامه های خبری صدا و سیما یه بچه سه سالرو نشون داد که دیالوگای سریال مختار نامرو از حفظ میگفت ، خیلی ام بامزه بود ، ما ام دیدیم و خندیدیم ....
    امروز دوباره خبر بیست و سی و اخبار شبانگاهی اخباری با همون موضوع پخش کردن :
    تاثیر مختارنامه بر روی کودکان خردسال!!!

من یه سوالی دارم ، آیا اینکه بچه های ما از فرهنگ بیگانه تاثیر می گیرن باعث افتخاره ؟!
    آیا اینکه ، نسل آینده ما بیان از - به اصطلاح- اسطوره های بیگانه ها تقلید کنن خنده دار و جالبه ؟!
    چرا نباید یه بچه ایرانی از نیاکان خودش (که اتفاقا خیلی خیلی خداپرست تر از بعضی شخصیت ها هستن) تاثیر بگیره؟!
    چرا نباید یه بچه ایرانی ادای کوروش و سورنا و رستم و هزاران نفر دیگه رو که انقدر زیادن که حتی نمیشه اسمشونو به زبان آورد دربیاره و ازشون تقلید کنه؟!
    یه روز بچه های ما سوپر من میشن ، یه روز جومونگ ، یه روزم عبدالله بن زبیر !!!
    .................................................. ................................................
    پ.ن1:این پست صرفا نظر شخصی خودمه و قصد ندارم اونو به کسی تحمیل کنم.
    پ.ن 2: من یه ایرانی مسلمانم و به مسلملن بودن خودم افتخار میکنم و به هیچ وجه عقاید عرب ستیزانه ندارم و نژاد پرست نیستم و پیامبر و ائمه عزیزمون و همینطور هموطنای عرب زبانمونو خیلی دوست دارم.
    پ.ن 3: پست من کاملا اجتماعی و مرتبط با موضوع تاپیکه و به هیچ وجه 0-3-یاسی نیست ، و فکر نمیکنم دلیلی برای پاک کردنش وجود داشته باشه.
    این پست اگه بخواد در موردش بحث را بیفته فک کنم تایپیک بسته می شه !
    من خودم توی این وضع دنیا فهمیدم الکی در مورد چیزی بحث کردن هیچ سودی نداره ! مثل اینکه بری وسط یه بیابون بی آب و علف که تا 100 کیلومتری پشه هم بال نمی زنه داد بزنی کمک بخوای ! به جز اینکه خودتو خسته کنی چیز دیگه ای بهت نمی رسه ! آخرش که چی ؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

سلام
    آقا یه اعتراض!
    چرا دیالوگ های فراموش نشدنی برنامه های سیما نداریم؟

آزاده نامداری مجری نه چندان جوان این روز های برنامه ی "در جمع ما"
    خطاب به یه خانم آلمانی :

آیا مردهای ایرانی رو دوست داری؟!

این سوال نکات فلسفی عمق داره و از درک من و شما خارجه!
    خانم آلمانی : من فقط شوهرم رو دوست دارم!

حیف این دیالوگ های ماندگار سیمایی! نیست؟

13. 6 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

^^^^^^^^^^^^^^

در ادامه پست بالایی با یه خانوم غربی سن بالای انگلیسی زبان غرقفه دار پخش مستقیم کانال 4 به مناسب نمایشگاه کتاب چند سال پیش مصاحبه میکرد

مجری به انگلیسی دست و پا شکسته گفت نظر شما درباره حضور جوانان ایرانی در نمایشگاه کتاب چیست؟!
    خانوم کهنسال جوری دیگری برداشت کرد یه همچین چیزی گفت.
    will i never thought Iranian girls are so Gorgeous & beautiful
    و خیلی خوب پوش هستند و....
    مترجم رنگش پرید و نمیدونست چی بگه ترجمه کرد :
    بله جوانان ایرانی به مطالعه علاقه دارند و...

اگه نباشه جاش خالی می مونه essi4300's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

برای اینکه رستم،جلوی حاکم زمانش زانو نزد،گفت اگر کسی دست مرا ببندد سبب ننگ من است.
    اما این عزیزان معتقدند،اگر فردی به نام فصل الخطاب گفت باید همسرت را طلاق دهی،باید بدهی.

تنها همین سریال های مذهبی میتواند اطاعت مطلق از یک فرد را از کودکی در ذهن همه القا کند و اسارت و بردگی از ما بهترون را بیاموزد.

شستشوی مغزی تمام عیاری پشت این سریال های مذهبی رسانه ملی نهفته.

16. 8 کاربر از essi4300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •