تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 36 اولاول ... 17232425262728293031 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 351

نام تاپيک: ◄ ™ Samsung اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

صفحه نمایشش مات هست یا روشن ؟
    صفحه نمایش مدل 300E5Z مات هست عزیزم ، مثل 4530 میمونه .

و منظور از مات و روشن چیه؟
    وقتی صفحه نمایش مات باشه ، انعکاس نور نداره و برای کسایی که تو محیط های پر نور هستن ، به درد میخوره و یا حتی کسایی که زیاد کارهای Text و internet انجام میدن .

موفق باشید.

2. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

يه جاي جامع ميخواستم!
    ميخوام بدونم كلا سامسونگ محصولاتش چطوري هست . سامسونگ جزو برندهايي هست كه تو زمينه لي لپ تاپ تو ايران خيلي بهش توجه نميشه ! ولي جزو لپ تاپ هاي پر استفاده هست!
    كلا دوستان نظرشون چيه!‌مخصوصا اونايي كه قبلا از لپ تاپ هاي برندهاي ديگه استفاده كردن (‌اين مشاوره محسوب نميشه هاا .نظرسنجيه‌ قدرت محصوله)

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

يه جاي جامع ميخواستم!
    ميخوام بدونم كلا سامسونگ محصولاتش چطوري هست . سامسونگ جزو برندهايي هست كه تو زمينه لي لپ تاپ تو ايران خيلي بهش توجه نميشه ! ولي جزو لپ تاپ هاي پر استفاده هست!
    كلا دوستان نظرشون چيه!‌مخصوصا اونايي كه قبلا از لپ تاپ هاي برندهاي ديگه استفاده كردن (‌اين مشاوره محسوب نميشه هاا .نظرسنجيه‌ قدرت محصوله)
    والا من هم ایسوز دارم و استفاده کردم 2 تا و هم الان سامسونگ گرفتم (البته هنوز خیلی باهاش کار نکردم باید یه بار درست حسابی تست اش کنم) اما این مدل از سامسونگی که من گرفتم جدای از اینکه کیفیت متریال ساخت قیسمت بیرونی درش رو من نمی پسندم ، بسبار ظریف طراحی شده و با اینکه هنوز برنامه ای روش نریختم دوست دارم هی بهش ور برم (این از لحاظ user friendly بودنش) البته این مال این مدل خاص هست من طراحی باقیه مدل هاش رو نمی پسندم خیلی جای کار داره اما این به نظر من از سری u اسوس هم ظریف تر و سبک تره

از لحاظ قیمت هم که به نظر من منطقی ترین و بهترین قیمت رو داره که مشابه این مدلی که من گرفتم با وزن بیشتر ولی 1440 بود این 1260 من گرفتم

گارانتی اش هم که معتبر هست و فروشش هم بدلیل تحریم نبودن (تا الان!) سامسونگ معتبره

دیگه چی عرض کنم خدمتتون؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من با دل و ايسوز و فوجينسو و سوني كار كردم.
    هر مدلي بسته به نوع پرفورمنسشون و كانفيگي كه دارن يه قدرتي رو بهت ميدن! در اين شكي نيست!
    مهم اينه كه مثلا من اگه بخوام يه لپ تاپ ارزون زير 700 800 تومن بخرم سامسونگ برند خوبي تو محصولات ارزون قيمت هست؟ مخصوصا نت بوك هاش!
    چون من لپ تاپ هاي زير 14 اينج رو بيشتر دوست دارم .به نظر من لپ تاپ 15.1 و .15.4 خيلي بزرگن‌! يه لپ تاپ 13 يا 12 يا 10 منو راضي ميكنه!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من با دل و ايسوز و فوجينسو و سوني كار كردم.
    هر مدلي بسته به نوع پرفورمنسشون و كانفيگي كه دارن يه قدرتي رو بهت ميدن! در اين شكي نيست!
    مهم اينه كه مثلا من اگه بخوام يه لپ تاپ ارزون زير 700 800 تومن بخرم سامسونگ برند خوبي تو محصولات ارزون قيمت هست؟ مخصوصا نت بوك هاش!
    چون من لپ تاپ هاي زير 14 اينج رو بيشتر دوست دارم .به نظر من لپ تاپ 15.1 و .15.4 خيلي بزرگن‌! يه لپ تاپ 13 يا 12 يا 10 منو راضي ميكنه!!!
    سلام
    لپ تاپ های سامسونگ معمولا از بقیه برند ها یه کم گرون تر هستند !!! به جز سری 3 که قیمت معقولی دارند .
    موفق باشید.

داره خودمونی میشه rahafrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

آقا من از پستا قبلیم تو همین فروم می تونین بفهمید که از طرفدارا پروپاقرص سامسونگ بودم

مثلا لپتاپ من سری آر اف، از نظر نرم افزاری و اینا خوب بوده، یعنی نسبت به مدل های مشابه اسوس یا اچ پی تفاوت چشمگیری نبوده، اما از نظر کیفیت ساخت آشغال،
    لپتاپ من لولاش همینجوری ترک برداشته بود و ظاهرا از روز اول این ترک کوچیک بوده و تا حالا هی بدتر شده،آخرشم شامل گارانتی نشد و 30 تومن دادم تعمیر.
    اصلن پول تعمیر و اینا مسئله ای نیست ، اما کلا از مواد چیپی در ساخت استفاده شده،، مثلا شاسی این لپ تاپ از جنس پلاستیک است!!!!!!
    کسی سوالی داشت در خدمتم.

8. این کاربر از rahafrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

آقا من از پستا قبلیم تو همین فروم می تونین بفهمید که از طرفدارا پروپاقرص سامسونگ بودم

مثلا لپتاپ من سری آر اف، از نظر نرم افزاری و اینا خوب بوده، یعنی نسبت به مدل های مشابه اسوس یا اچ پی تفاوت چشمگیری نبوده، اما از نظر کیفیت ساخت آشغال،
    لپتاپ من لولاش همینجوری ترک برداشته بود و ظاهرا از روز اول این ترک کوچیک بوده و تا حالا هی بدتر شده،آخرشم شامل گارانتی نشد و 30 تومن دادم تعمیر.
    اصلن پول تعمیر و اینا مسئله ای نیست ، اما کلا از مواد چیپی در ساخت استفاده شده،، مثلا شاسی این لپ تاپ از جنس پلاستیک است!!!!!!
    کسی سوالی داشت در خدمتم.
    سلام
    منم سری 3 سامسونگ دارم . کیفیت دستگاه خوبه ولی کیفیت بدنه پایینه ! حالا نمیدونم مدل های ایسر 5750 هم که همین قیمت هستند کیفیت بدنه شون در این حده یا بهتره ؟
    راستی یه عکس بزار ببینیم کجاش ترک برداشته ؟ بدرفتاری که باهاش نکردی؟

داره خودمونی میشه M343's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    Samsung NP300E5Z-A05
    چطور از آب در اومده ؟
    کسانی که دارن مشکلی باهاش نداشتن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    Samsung NP300E5Z-A05
    چطور از آب در اومده ؟
    کسانی که دارن مشکلی باهاش نداشتن؟
    سلام
    من دارم با پردازنده i5 . دستگا خوبیه فقط کیفیت بدنه پایینه !
    موفق باشید.

12. این کاربر از behrouz206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rahafrooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

نه داداش بد رفتاری چیه؟
    از بیرون هیچی معلوم نیست(نبود) حالا عکس هم خواستی می ذارم. اما قسمت سمت چپ بالای کیبورد، همون جایی که به لولا وصل بوده تو خود دستگاه ترک داشته ظاهرا.از بیرون هم معلوم نبوده که! نمود ظاهریش این بوده که در لپ تاپ لق شده بود!!! انگار از تو لپ تاپ چیزی ال سی دی رو نگرفته بود!!!
    از نظر کارد کرد و اینا خوبه ها، اما برا ی کسی مثلا خوبه که زیاد این ور اون ور نمیره، به نظر من.

14. این کاربر از rahafrooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •