تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 34 اولاول ... 17232425262728293031 ... آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

قیمتش الان در جشنواره 3 میلیون 180 هست

همه چیز این کولر اکی هست. تنها نگرانی من این هست که این کولر برای فضای منزل من که حال حدود 60 70 متره . اشپزخونه اپن هست .

و در انتها هم 2 تا اتاق 9 متری داریم.

امیدوارم برای این فضا جواب بده وگرنه از هر کسی پرسیدم پاناسونیک رو تایید کرد
    Last edited by Mehrdad.R201; 04-07-2016 at 14:17.

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

قیمتش الان در جشنواره 3 میلیون 180 هست

همه چیز این کولر اکی هست. تنها نگرانی من این هست که این کولر برای فضای منزل من که حال حدود 60 70 متره . اشپزخونه اپن هست .

و در انتها هم 2 تا اتاق 9 متری داریم.

امیدوارم برای این فضا جواب بده وگرنه از هر کسی پرسیدم پاناسونیک رو تایید کرد
    درود
    دوست عزیز شما میخواهین یک کولر گازی به فرض تو مهمان خانه بگذارین تا همه جای خونه را خنک کنه ؟؟؟
    یا فقط برای یک جای خونه میخواهین استفاده کنین؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

راستش اولویت من پذیرایی هست. اما خب اگه موندگاری سرماش اینقر باشه که اتاق های انتهایی رو هم خنک کنه خیلی خوبه

البته من در نظر دارم که اگه اتاق ها خنک نشد ، بعدا برای اتاق ها یه کولر کوچولو بگیرم.

ولی من از 2 3 نفر که این کولر 24 رو داشتند سوال کردم گفتند که برای 100 متر بخوبی جواب میده

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستش اولویت من پذیرایی هست. اما خب اگه موندگاری سرماش اینقر باشه که اتاق های انتهایی رو هم خنک کنه خیلی خوبه

البته من در نظر دارم که اگه اتاق ها خنک نشد ، بعدا برای اتاق ها یه کولر کوچولو بگیرم.

ولی من از 2 3 نفر که این کولر 24 رو داشتند سوال کردم گفتند که برای 100 متر بخوبی جواب میده
    درود
    1-پذیرایی شما چند متر هست ؟
    2-اینکه میگن 24 برای 100 متر کافی هست ، برای سالنی هست که 100 متر باشه و دیوار بینشون نباشه و دور تا دورش دیوار باشه و در داشته باشه و هوای خنک قابل کنترل باشه --اما بعید میدونم 24 بتونه 100 متر را خنک کنه
    3-این کولری که میگیری فقط پذیرایی را خنک میکنه ، فکر سایر اتاق ها را نکن که اصلا ممکن نیست . اگه هم روی دمای خیلی پایین بگذاری پذیرایی مثل یخچال میشه و تحمل سرما سخت میشه و بقیبه خونه همچنان گرم هست .چون برای من اتاقی که داخلش هستم خنک هست اما وقتی پامو از اتاق بیرون میگذارم و وارد سایر قسمت ها میشم ، مثل جهنم میمونه
    4-فکر اینکه کولر گازی تمام اتاق را خنک نگه میداره از سرت بیرون کن ، چون فقط باید جلوی پرتاب بادش بشینی تا سرما را حس کنی ،نه اینکه به طرف دیگه پذیرایی باد بزه و انتظار داشته باشی طرف دیگه بشینی هوا خنک باشه
    5-من 12000 اجنرال کم مصرف دارم دو ماهی 180.000 به قبض برق اضافه میشه ، شما که 24000 میخواهی بخریفکر پول برق هم بکن
    6-به نظر من اجنرال بخر ، من هم ال جی دارم و هم اجنرال ، اجنرال واقعا عالی هست . الجی که خریدم 10 روز بعدش پره هاش به صدا افتاد و مجبور شدم ازاد پول بدم که برام عوض کنن-- و حتی یکیش کمپرسور بیرونش به صدا افتاده که خیلی صدای بدی میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

راستش اجنرال واقعا خوبه اما قیمتش خیلی بالاست.

بله من هم انتظار ندارم که کل خونه با یک کولر 24 خنک بشه و احتمالا برای اتاق ها یک دونه جدا میگیرم. الان برای من اولویت حال و پذیرایی هست.
    سالن هم فضایی حدود 70 متر داره.

پول برقش رو هم کاریش نمیشه کرد. اجنرال هم بگیریم پول برقش زیاد میاد.کلا تو مازندران تابستون واقعا جهنم میشه هوا . امسال بدتر هم شده و خیلی گرمتر هست

ممنونم از نکاتی که مظرح کردید

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستش اجنرال واقعا خوبه اما قیمتش خیلی بالاست.

بله من هم انتظار ندارم که کل خونه با یک کولر 24 خنک بشه و احتمالا برای اتاق ها یک دونه جدا میگیرم. الان برای من اولویت حال و پذیرایی هست.
    سالن هم فضایی حدود 70 متر داره.

پول برقش رو هم کاریش نمیشه کرد. اجنرال هم بگیریم پول برقش زیاد میاد.کلا تو مازندران تابستون واقعا جهنم میشه هوا . امسال بدتر هم شده و خیلی گرمتر هست

ممنونم از نکاتی که مظرح کردید
    درود
    1-فقط بدی که اجنرال داره این هست که 5 متر لوله روش نیست -- لوله مسی هم نمایندگی میگه متری 17000 تومان اما نصاب متری 30000 تومان حساب میکنه اما من با چک و چونه 25000 دادم که کلی داغم کرد --جالبه کد قیمتی جفتشون یکی بود !
    2-پاناسونیک که شما انتخاب کردین ، کم مصرف هست ؟؟؟ چون کولرهای گازی کم مصرف موجود در بازار واقعا مصرف برقشون با مدل عادی خیلی تفاوت داره و روی قبض برق که میاد تقاوت کامل معلوم هست

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

راستش مدلی که من انتخاب کردم اینورتر نداره. اما 2 نفر سوال کردم گفتند که فیش 10 تومنی برقشون شده 50

البته من نمیدونم این افزاد درست گفتن یا نه. اما خب قبض برق تابع میزان استفاده از کولر هست. یکی ممکنه در روز 2 ساعت استفاده کنه. یکی هم ممکنه در روز 10 ساعت

ولی خب من خونه پدر و پدرزنم که سامسونگ دارن و کولر 32000 هم هست و روشن میکنن فیش برقشون 100 به بالا میاد. خونه پدرم نرمال قبضش 40 تومنه که کولر میزنه 100 150 190 میاد.

ولی خب خونه اون 200 متره. خونه من 100 متر. خونه اون کفش موکت داره. خونه من سرامیک. ولی خب خونه اون مثل خونه من (چون طبقه اخر ساختمون هست) گرم نمیشه.

منم اینجا پنجره ها رو دادم توری زدن که از هوای طبیعی هم بتونم بهتر استفاده کنم. چون اونطوری قبض کولر کمر شکن میشه

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

راستش مدلی که من انتخاب کردم اینورتر نداره. اما 2 نفر سوال کردم گفتند که فیش 10 تومنی برقشون شده 50

البته من نمیدونم این افزاد درست گفتن یا نه. اما خب قبض برق تابع میزان استفاده از کولر هست. یکی ممکنه در روز 2 ساعت استفاده کنه. یکی هم ممکنه در روز 10 ساعت

ولی خب من خونه پدر و پدرزنم که سامسونگ دارن و کولر 32000 هم هست و روشن میکنن فیش برقشون 100 به بالا میاد. خونه پدرم نرمال قبضش 40 تومنه که کولر میزنه 100 150 190 میاد.

ولی خب خونه اون 200 متره. خونه من 100 متر. خونه اون کفش موکت داره. خونه من سرامیک. ولی خب خونه اون مثل خونه من (چون طبقه اخر ساختمون هست) گرم نمیشه.

منم اینجا پنجره ها رو دادم توری زدن که از هوای طبیعی هم بتونم بهتر استفاده کنم. چون اونطوری قبض کولر کمر شکن میشه
    درود
    ۱-منظورتون از فیش ۱۰ تومانی برقشان شده ۵۰ ، متوجه نشدم
    ۲-برای ۳۲۰۰۰ اشتباه نمیکنید که ۱۵۰ میاد؟
    ۳-مصرف من روزی ۱۴ ساعت هست !
    ۴-فقط برای کولرهای کم مصرف نباید زیاد خاموش و روشن کنید ، چون ابتدای کار که روشن میشه با حد اکثر توان کارمیکند اما بعد از مدتی مصرفش نصف میشه
    Last edited by alijigari; 04-07-2016 at 20:32.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

یعنی طرف میگفت در حالت نرمال فیش برق من دوره ای 10 هزار تومن میشه اما وقتی کولر میزده شده 50 هزار تومن

البته توضیح نداد که چطور در روز استفاده میکنه.

اینکه فرمودید 32000 هزینه اش 150 میشه منظورتون اینه که زیاد اومده یا کم ؟

این کولر رو نمیدونم اسمشو بشه گذاشت کم مصرف یا نه. ولی میدونم اینورتر نداره

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    هزینش خیلی کم گفته ، هزینه باید بیشتر از اینا بیاد --مگر اینکه مصرفشون خیلی کم باشه
    سعی کیند کم مصرف بخرید که برای بعدا با مشکل بر نخورید

- - - Updated - - -

درود
    هزینش خیلی کم گفته ، هزینه باید بیشتر از اینا بیاد --مگر اینکه مصرفشون خیلی کم باشه
    سعی کیند کم مصرف بخرید که برای بعدا با مشکل بر نخورید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •