تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 269 از 827 اولاول ... 169219259265266267268269270271272273279319369769 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,681 به 2,690 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان از این هارد که فابلیت تبدیل به ساتا را داره توصیه میشه که به عنوان هارد اصلی ازش استفاده کرد؟ یعنی روش ویندوز نصب کنم و روزی 10 ساعت هم ازش استفاده بشه.
    FreeAgent GoFlex 500Gb
    بلی میشه بعنوان هارد اصلی و مثل هارد اینترنال استفاده کرد .
    ولی دقت کنین که هاردهای 2.5 اینچی برای راه اندازی برخلاف هاردهای 3.5 اینچی فقط به برق 5 ولت احتیاج دارن . یعنی اگر میخواهید هارد 2.5 اینچی رو برای PC دسکتاپی استفاده کنین باید اون سیم زرد که 12 ولته رو قطع کنین !!!

همچنین محدودیتی در ساعت کاری ندارید ولی دقت کنین که هارد یه وسیله مکانیکی هست و دارای عمر مشخصی هست .
    Last edited by ata.royalfalcon; 21-08-2011 at 20:12.

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    اگر my book هاي قديمي كه usb2 هستن و از مدلهاي ليبلي نيستن مشكلي نداره يعني از مدلهاي Essential باشه
    سلام بردم سازگار عوض کردن-دمشون گرم 10 تومن گرفت یه mybook usb3+usb2 داد که فروختمش 130 بعد به وسترن element گرفتم 115 مدل قدیمی نبودد -لیبلم متوجه نشدم چی بود
    مدل الایت بود که گرون بود

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

12

سلام.امروز با هزار یک بدبختی هارد اکسترنالی (وسترن دیجیتال پاسپورتی 750 گیگ USB3) که چند وقت پیش خریده بودم رو فرمت کردم با این شرایط :(با نرم افزار Paragon Partition Manager™ 11 SE Personal)
    2 تا درایو - اولی 400 گیگ با فرمت FAT32
    دومی 298 گیگ با فرمت NTFS
    دستگاهی که باهش تست کردم DVD PLAYER Gosonic GSD 1236 بود که خوشبختانه طبق پیش بینیم تونست درایو اول رو باز کنه بدون هیچ مشکلی.ولی از درایو دوم خبری نبود! قبلا که تست کردم با NTFS مشکل داشت و باز نمیکرد.
    در نهایت اینا رو گفتم کسایی که میخوان هارد یو اس بی 3 رو برای این منظور بگیرن خیالشون راحت تر بشه!(گرچه بعضی از دوستان ظاهرا مشکل داشتند)
    یک نکته هم که گرفتم و جالب بود این بود که در درایو NTFS وقتی یک فایل رو روش کپی میکردید ویندوز سرعت واقعی رو نشون نمیداد مثلا تا 50 مگابایت میرفت بالا باز خیلی میومد پایین! ولی در FAT32 کاملا Stable بود و سرعت واقعی رو نشون میداد.

*فایل سیستم exFat هم متاسفانه روی دی وی دی پلایر کار نکرد!
    Last edited by ArashMiniStar; 22-08-2011 at 10:04.

5. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بردم سازگار عوض کردن-دمشون گرم 10 تومن گرفت یه mybook usb3+usb2 داد که فروختمش 130 بعد به وسترن element گرفتم 115 مدل قدیمی نبودد -لیبلم متوجه نشدم چی بود
    مدل الایت بود که گرون بود
    سلام
    خب به سلامتی مبارکت باشه !!!
    منظور من از لیبل یه صفحه ای هست که مشخصات کلی هارد رو از قبیل حجم باقیمانده و اینکه آیا هارد قفله یا خیر و ... رو نشون میده مثل عکس زیر

مهمترین ویژگی الایت این هست که دو پارتیشن داره و اون نرم افزارها در پارتیشن اول هست و پارتیشن اول هم که قفل شده هست و به راحتی حذف یا تغییر نمیکنه پس به درد ps3 نمیخوره .

7. 4 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال arashpr9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    برای اینکه سرعت بالایی داشته باشید نه تنها هم هارد و هم مادربرد باید usb3 داشته باشد ، بلکه هارد باید از نوع 3.5 اینچی یا آداپتوری باشه .
    تست سرعت هارد من در تایپیک زیر بالاترین و بیشترین امتیاز رو کسب کرده چون نه تنها usb3 هست بلکه بعلت 3.5 اینچی بودن کش بیشتری دارد .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در هر حال اگر روی 2.5 اینچی تاکید دارید میتونین مدل silicon power armor a80 رو بخرید که فکر میکنم سرعتش از WD بیشتر هست که تا یکتراهم موجوده .
    ممنون عزیز
    اما فقط seagate و WD و SAMSUNG میخوام
    راستی hp چی نظرتون در موردش چیه؟

داره خودمونی میشه aminhacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خدایی چه تاپیکه پرباریه یعنی به این سرعت تا حالا تبادل دیتا هم ندیده بودم
    حاج امین Transcend جزء هاردهای خرابی بوده ؟
    عزیز اصلا از اسم این برند خوشم نمیومد نمیگرفتم از همون اول نه فلشاش مه هاردی نه هیچی کلا سمتش نرفتم
    اما خودم دارم مشهد میرم تابان پیش آشنام که عمری با هم میکاریدیم قبلا یک دونه آرمور بردارم اگه مهمه که آمارشو دریارم چون خدایه تو این چیزا ؟
    یعدشم داداش ما حرمشو بیشتر نرفتیم میشم مشهدی فکر کنم

یک چیزی دیگه علاوه بر گفته دوست عزیزمون که هاردای اکسترنال هاردن میشه همه کار کرد روش. 24*7 هم میشه کارید باش اما نکته مهم اینه که دوست عزیز که این مدلا 2.5 اینچی یا پاسپورتی سرعت کمتر + کش پایین تری دارن
    و عمرشونم مشخص و فکر کنم پایین تر از 3.5 ها
    من که فکر نکم خیلی جالب باشه از یک هارد اکستر به عنوان اینترنال تمام وقت استفاده شه اما اگه ضرورت می بینین به نظرم 3.5 خیلی بیشتر به کار میاد چون هزینشم معقول تره

در واقع مدل پاسپورتی پول تکنولوژیشو می گیره که تو فضای کمتری گنجونده شده و نه اینکه سرعت, عمر و یا ... بیشتری داره

10. 2 کاربر از aminhacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aminhacker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کسی نمیدونه این فایل سیستم exFat چیه؟
    رجووع شود به
    کد:
    کد:
    کد:

12. 2 کاربر از aminhacker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یه هارد واسه آرشیو فیلم میخواستم در ضمن سرعت write هم بالا باشه . 2.5 500 گیگ یا 1 ترابایت
    ممنون

ممنون عزیز
    اما فقط seagate و WD و SAMSUNG میخوام
    راستی hp چی نظرتون در موردش چیه؟
    سلام
    درمورد هاردهای 2.5 اینچی تفاوت قیمت بین 500 گیگ با یکترا خیلی زیاده ولی با توجه به اینکه برای آرشیو فیلم میخواهید بهتره که یک ترا رو بخرید .

اگر وسترن رو میخواهید میتونین مدل My Passport Essential SE رو بخرید که usb3 هم داره و که با usb2 هم سازگار هست . فقط به کلمه SE دقت کنین چون مدلهای عادی یکترا ندارن و حداکثر 500 گیگ هستن . مدلهای SE در دو حجم 750 گیگ و یکترابایت موجوده و در چهار رنگ هم موجوده .

کد:
    مهمترین مزیت هاردهای وسترن وجود نرم افزاری با قابلیت قفل گزاری و بک آپ گیری هست ولی هاردهای سیگیت نرم افزاری برای قفل گزاری ندارن .

در مورد سیگیت هم به طور کامل در پست زیر توضیح دادم.

کد:
    Last edited by ata.royalfalcon; 22-08-2011 at 10:26.

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سوالی که اکثر دوستان میپرسن
    ما هارد یکترا خریدیم اما حجمش 931 گیگه ، چرا ؟؟؟
    هر 8 بیت = یک بایت
    هر 1024 بایت = یک کیلوبایت
    هر 1024 کیلوبایت = یک مگابایت
    هر 1024 مگابایت = یک گیگابایت
    هر 1024 گیگابایت = یک ترابایت

ولی سازندگان هارد به دلایلی از اون 24 میگذرند . مثلا هارد یک ترابایت رو برابر با 1000000000000 بایت (هزار میلیارد بایت) درنظر میگیرند . و اگر شما این را سه بار تقسیم بر 1024 بکنید تقریبا برابر با 931.3225746154785 گیگ که تقریبا همان 931 گیگ هست .

16. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    خب به سلامتی مبارکت باشه !!!
    منظور من از لیبل یه صفحه ای هست که مشخصات کلی هارد رو از قبیل حجم باقیمانده و اینکه آیا هارد قفله یا خیر و ... رو نشون میده مثل عکس زیر

مهمترین ویژگی الایت این هست که دو پارتیشن داره و اون نرم افزارها در پارتیشن اول هست و پارتیشن اول هم که قفل شده هست و به راحتی حذف یا تغییر نمیکنه پس به درد ps3 نمیخوره .
    ممنون
    حالا این هارد که گرفتم خوبه western element ؟ راستی این my pssporti ها چقدر خرابی داشت همه اورده بودت همرم عوض میکردن با نو

-----------------------------------------------------------------------------
    خوب لیبل همین الایت ها داشتن که قیمتشم بالا بود ممنون

18. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •