تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 266 از 4428 اولاول ... 1662162562622632642652662672682692702763163667661266 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,651 به 2,660 از 44271

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز ولی سرعت شبانه رو هم بردن بالا دیشب سرعت دانلود حدودا120بود
    ان شا الله همیشه همینطوری براتون بمونه ولی با خوندن این تاپیک متوجه شدم شبانه رو بعد از چند مدت محدود می کنند اگر زیاد دانلود داشته باشید ولی امیدوارم اینطوری نشه که شما هم یه حالی بکنید.

2. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام من هرشب 1 گیگ به بالا دان دارم یک ماهه هم هست اکانت گرفتم 128 3گیگ هنوز هم محدودم نکردن خدا کنه هیچوقت هیچ کس رو محدود نکنن!همچنین من

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من میگم سیستم ساعت 7:50 خاموش شده نه 6:50 تازه اگه کسی هم بگه همو 10 و خورده ایی باز میشه قبول کرد ولی حرف تو دیناری اعتبار نداره چون عکسی که رو کردی ساعت 10 رو نشون میده.
    حالا اصلا کاری به تو نداریم میچسبیم به این رفیق که دیشب 252 دقیقه مجانی حال کرده و ساعت 6:46 هم ثبت شده که دیسکانکت کرده:
    پارس اعلام کرده ساعت مجانی 1 الی 6 صبح است پس اگه تو کارنامه این رفیق ناباب که 46 دقیقه بیشتر رفته جلو 400-500 مگ هم غیر مجانی ثبت میشد حق نداشت اعتراض کنه ولی حالا چون پارس حال میده ما دیگه نباید پر رو بازی دربیاریم و طلبکار بشیم.
    ببخشید شما چطوری متوجه شدی سیستم من 7:50 خاموش شده
    من تایمر دادم 6:50 خاموش شده....اگر 7:50 خاموش میشد مطمئنم به جای 250 مگ 1 گیگ کم میشد..دیگه از 7 صبح به بعد سرعت میره رو 220 .....
    من خودم 6 ماه میشه که دارم تا ساعت 7 میزارم دانلود تا حالا سابقه نداشت از من اینطوری ترافیک کم بشه..
    این یک ماه اخر اینطوری شده هر وقت عشقشون میکشه 100 یا 200 مگ از من کم میکنن..
    وقتی همه تا ساعت 7 صبح میزارن کم نمیشه از من هم نباید کم بشه!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mooshimooshi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

دوستان چند وقته این پارس انلاین اعصاب منو خورد کرده ....شب میزارم برای دانلود تا 6:50 دقیقه دانلود بشه..صبح بیدار میشم چک میکنم میبینم 250 مگابایت از من کم کرده..چند روزی بود کم نمیکرد ام دیشب باز هم 250 مگ کم کرده
    منی که تو روز فقط برای وبگردی از ترافیکم استفاده میکنم اینا یکدفع 250 مگ از من کم میکنن در ساعات رایگان..
    من چطوری به اینها حالی کنم که از من بدون دلیل ترافیک کم میشه!!!!!!!!!
    این هم برای دیشب هستش
    من هم همین مشکل رو داشتم چند بار باهاشون تماس گرفتم هی بهانه آوردند که مشکل از ما نیست . اما من تجربه کردم اگر چند فایل رو با هم دانلود کنید یا بامرورگرتون همزمان با دانلود کار کنید یا حتی آنتی ویروستون آپدیت کنید از ترافیکتون کم میکنه ولی نمیدونم طبق چه حساب و فرمولی اینهمه کم میکنه حالا شما هم میتونید امتحان کنید ببینید چه جوریه.

6. این کاربر از mooshimooshi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hamedmn1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام بچه ها / می خوام Adsl سفارش بدم .به نظرتون الان کدوم شرکت بهتره .می خوام سرعت دانلودش رو 40 تا 60 باشه و شبا رایگان. پارس خوبه یا یکی دیگه ؟ اگه میشه نوع سرویس و سرعتو هزینه پیشنهادیتونم بگید ممنون میشم !

please !!!! help me !!!!!.o

اگه نباشه جاش خالی می مونه koorosh2500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام بچه ها / می خوام Adsl سفارش بدم .به نظرتون الان کدوم شرکت بهتره .می خوام سرعت دانلودش رو 40 تا 60 باشه و شبا رایگان. پارس خوبه یا یکی دیگه ؟ اگه میشه نوع سرویس و سرعتو هزینه پیشنهادیتونم بگید ممنون میشم !
    بنده از سرویس 128 استفاده می کنم. 9 گیگ در سه ماه (هرماه 3 گیگ) 36000 تومان
    سرعت داونلود روزانه بین 80 الی 120 و سرعت داونلود رایگان شبانه حدود 10 الی 20 کیلو بایت در ثانیه
    البته این سرعتها ممکنه کمتر یا بیشتر بشه ولی اکثرا همینطوره که گفتم و به مرکز مخابرات هم بستگی داره
    Last edited by koorosh2500; 30-11-2010 at 23:52.

آخر فروم باز babak_gww's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    U.Iran

پيش فرض

دوستان جریان این قیمت دهی چیه ؟
    هر دو 128 هستن ... یکیش 4 گیگ ماهی 29 یکیش 6 گیگ ماهی 26 ... درست میبینم؟

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

در ضمن ... همونطور که از امضام معلومه ، بنده یک عدد پشت کنکوری هستم
    ولی با این وجود میخوام ای دی اس ال وصل کنم ... مصرفمم هم هر شب 2 ساعت ( قبل از 12) و سراسر روزهای جمعه هست + کل ترافیک رایگان شبانه
    و میخوام فیلم و آهنگ و موزیک ویدئو کلن دانلود کنم ... شهرستانم تهران نیستم ..

حالا شما کدوم یک از سرویسهاشو پیشنهاد میدین ؟ تا نهایتن ماهی 20 تومن میتونم پیاده شم

یه سوالم دیگم داشتم مثلا سرعت دانلود 128 چقدر هستش در روز و از ترافیک خودمون ؟ در شب چقدر هستش با ترافیک رایگان ؟ شنیدم سرعت کم میشه شبا
    Last edited by babak_gww; 01-12-2010 at 00:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه radium's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنون میشم این سوالا رو جواب بدید

شبانه رایگان چه ساعاتی هست؟
    باید از یوزر و پسورد جداگانه ای استفاده کرد؟ یا همون اکانت خودمون؟

پروفشنال abbas_p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون میشم این سوالا رو جواب بدید

شبانه رایگان چه ساعاتی هست؟
    باید از یوزر و پسورد جداگانه ای استفاده کرد؟ یا همون اکانت خودمون؟
    شبانه رایگان از ساعت 1 تا 6 صبح .ولی خیلی هاتا ساعت 7 صبح دانلود میکنند رایگان..
    نیاز به تغییر یوزر و پسورد نیستش از همون اکانت استفاده میشه.

12. این کاربر از abbas_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sib881's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

دوستان جریان این قیمت دهی چیه ؟
    هر دو 128 هستن ... یکیش 4 گیگ ماهی 29 یکیش 6 گیگ ماهی 26 ... درست میبینم؟

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

در ضمن ... همونطور که از امضام معلومه ، بنده یک عدد پشت کنکوری هستم
    ولی با این وجود میخوام ای دی اس ال وصل کنم ... مصرفمم هم هر شب 2 ساعت ( قبل از 12) و سراسر روزهای جمعه هست + کل ترافیک رایگان شبانه
    و میخوام فیلم و آهنگ و موزیک ویدئو کلن دانلود کنم ... شهرستانم تهران نیستم ..

حالا شما کدوم یک از سرویسهاشو پیشنهاد میدین ؟ تا نهایتن ماهی 20 تومن میتونم پیاده شم

یه سوالم دیگم داشتم مثلا سرعت دانلود 128 چقدر هستش در روز و از ترافیک خودمون ؟ در شب چقدر هستش با ترافیک رایگان ؟ شنیدم سرعت کم میشه شبا
    آقا برو بشین درستو بخون جای خوب که قبول بشی اینترنت با سرعت حداقل یه مگ میاد زیر دستت ( توی uni)....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •