تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 265 از 475 اولاول ... 165215255261262263264265266267268269275315365 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,641 به 2,650 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تبلت هواوی مدیاپد 10 رو نسخه ی 1.4 هرتزی با 2 گیگ رمش رو از کجا گیر بیارم؟ همه سایتا نسخه ی ضعیف ترشو دارن .
    معمولا بیشتر سایتها برای این تبلت اطلاعات مدل قدیمی رو گذاشتن و تغییر هم ندادن ولی مدل جدید 2گیگ رم رو هم دارن
    توی اطعالت سایتها برگردین یا باهاشون تماس بگیرین ببینین موجود دارن این مدلو یا نه

2. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

جیلبریک مربوط به محصولات اپل و ios هست و ربطی به اندرود نداره
    از لحاظ نرمافزار اصلا هیچ مشکلی وجود نداره در اندروید و فقط نوع cpu و مقدار رم و ورزن اندروید تایر دارن و ممکنه برنامه های سنگین روی تبلتهای ضعیف اجرا نشه
    البته بحث روت کردن هست توی اندروید ولی زیاد واجب نیست و بعضی برنامه های خیلی خاص و برای کارهای خاص شاید لازم باشه دستگاه روت بشه که اونم کار سختی نیست

در مورد مدلهای مختلف برندهای معروف مثل سامسونگ و ال جی و سونی و ... که بحثشون جداست و شتاخته شده هستن
    ولی در مورد برندهای چینی توی این برندهای محصولات خیلی با کیفیت و کلاس بالا هم دارن که در حد همون برندهای محعروف هست کیفیت و کاراییشون و اصلا اونطور نیست یه بار مصرف باشن
    مثل Hyundai ، Ainol ،Cube ، Pipo ،ONDA که همه برندهای چینی هستن ولی کیفیت کاراشون خیلی بالاست

متاسفانه 10اینچ مدلهاشون بیشتر بالای 1میلیون تومن هستن و باید برین سراغ همون مدلهای چینی وگرنه برندها بالای 1500 هستن
    با سپاس از شما
    متاسفانه چون صفحه بزرگ میخوام برای مطالعه، میخوام حدودا 10 اینچ باشه و گرنه حتما میرفتم سراغ ای بوک ریدر با مارک درست و حسابی. چون من خیلی استفاده محدودی از تبلت میخوام(فقط خواندن فایلهای ورد و پی دی اف و پخش صوت)

هزینه کرد 1 میلیون هم کم نیست بدم به چینی بعد از 2 ماه خراب شه بندازم دور. نمیدونم چیکار کنم آیا برام ارزش داره واسه چند تا پی دی اف خواندن و پخش صوت 1.5 به تبلت بدم؟!؟!؟!؟!؟!

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سپاس از شما
    متاسفانه چون صفحه بزرگ میخوام برای مطالعه، میخوام حدودا 10 اینچ باشه و گرنه حتما میرفتم سراغ ای بوک ریدر با مارک درست و حسابی. چون من خیلی استفاده محدودی از تبلت میخوام(فقط خواندن فایلهای ورد و پی دی اف و پخش صوت)

هزینه کرد 1 میلیون هم کم نیست بدم به چینی بعد از 2 ماه خراب شه بندازم دور. نمیدونم چیکار کنم آیا برام ارزش داره واسه چند تا پی دی اف خواندن و پخش صوت 1.5 به تبلت بدم؟!؟!؟!؟!؟!
    به نظر من اگه فقط برای کتاب خوانی هست پخش صوت مدلهاس 7 اینچ و 8 اینچ هم میتونن جوابگو باشن و حتما 10 اینچ باشه خب باید پول بیشتر بدین

به نظرم اگه برای همون استفاده مادرمحترمتون هست روی 7اینچها هم فکر کنین و فکر نمیکنم 7اینج و 8اینچ زیاد مشکلی باشه و راحت میشه روش کتاب خوندن ولی خب هرچی بزرگتر باشه خب پول بیشتری هم باید بدین

ولی بحث مدلهای چینی اصلا اینطور نیست فقط 2ماه کارد کنن و کلا این تفکر رو بزارید کنار چون خیلی از برندهای چینی موجود کیفیت کارشون هیچی از برندهای معروف کره و ژاپنی کم نداره
    شما روی برند و تجربه خریداران قبلی مدلی که میخواین بخرین تحقیق کنین مشکلی نخوهد بود

یکی از دوستان اینجا اطلاعات خوبی داشتن ولی الان حضور ندارن منم زیاد اطلاعات در مورد مدلهای مختلف ندارم که مدل خاصی معرفی کنم
    توی فرومهای دیگه هم بگردین بیشتر کمک میکنن

5. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

به نظر من اگه فقط برای کتاب خوانی هست پخش صوت مدلهاس 7 اینچ و 8 اینچ هم میتونن جوابگو باشن و حتما 10 اینچ باشه خب باید پول بیشتر بدین

به نظرم اگه برای همون استفاده مادرمحترمتون هست روی 7اینچها هم فکر کنین و فکر نمیکنم 7اینج و 8اینچ زیاد مشکلی باشه و راحت میشه روش کتاب خوندن ولی خب هرچی بزرگتر باشه خب پول بیشتری هم باید بدین

ولی بحث مدلهای چینی اصلا اینطور نیست فقط 2ماه کارد کنن و کلا این تفکر رو بزارید کنار چون خیلی از برندهای چینی موجود کیفیت کارشون هیچی از برندهای معروف کره و ژاپنی کم نداره
    شما روی برند و تجربه خریداران قبلی مدلی که میخواین بخرین تحقیق کنین مشکلی نخوهد بود

یکی از دوستان اینجا اطلاعات خوبی داشتن ولی الان حضور ندارن منم زیاد اطلاعات در مورد مدلهای مختلف ندارم که مدل خاصی معرفی کنم
    توی فرومهای دیگه هم بگردین بیشتر کمک میکنن
    دست شما درد نکنه
    میرم 8 اینچ هم از نزدیک ببینم شاید بشه با 8 هم کنار اومد

خیلی لطف کردید دوست عزیز

7. این کاربر از armin321 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه A100000000000000A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

سلام دوستان
    یه تبلت اندروید میخوام با قابلیت سیمکارت خوان
    رم 1 گیگ و سی پی یو مناسب
    زیر 500 هزارتومان
    بنظر شما پیدا میشه؟
    میشه راهنماییم کنید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

سلام دوستان
    یه تبلت اندروید میخوام با قابلیت سیمکارت خوان
    رم 1 گیگ و سی پی یو مناسب
    زیر 500 هزارتومان
    بنظر شما پیدا میشه؟
    میشه راهنماییم کنید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوست عزیز این تبلت بهترین گزینست واسه شما . دانگل جیبی 3g هم پشتیبانی میکنه که 120 به بالا قیمت داره دانگلش . دوست عزیز شما میخواین با 500 تومن همه چیز رو داشته باشید ! این تبلت که معرفی کردم تنها عیبش اینه که بلوتوث نداره ولی سخت افزاری قوی داره نسبت به قیمتش . با همین پول برید دنبال برند های معروف باید 2 برابر خرج کنید . !!!

موفق باشید .
    Last edited by sajjad_doost; 20-06-2013 at 10:22.

10. 2 کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

با سپاس از شما

دوست عزیز یک نفر هست واسش صفحه نمایش خیلی مهمه پس مسلما نسبت به نیازش باید پول بیشتری پرداخت کنه ! ( کتاب خوندن در آیپد 4 با معمولی ترین تبلت اندروید هیچ فرقی نمیکنه ؟ یعنی واسه شما صفحه نمایش مهم نیس !) هنوز مردم ما فکر میکنن 2 سال پیشه که تا 1 تومن خرج کن آیپد بگیرن ! جان من از خواب زمستانی در بیاید !

شما 10 اینچ میخواید ؟ چه خصوصیاتی از تبلت واسه شما مهمتره ؟ الان واسه ما ایرانی ها (ارزش) معنا نداره !
    Last edited by sajjad_doost; 20-06-2013 at 09:20.

12. 2 کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز این تبلتی که معرفیش کردی ارزش خرید داره؟ اخه برند ainol برند معروفی هم نیست. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

سلام دوست عزیز این تبلتی که معرفیش کردی ارزش خرید داره؟ اخه برند ainol برند معروفی هم نیست. لطفا اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه.
    سلام دوست عزیز , ارزش نداره ? !!!! یعنی من بیخود نظر دادم دیگه !

به قول دوستان ainol بهترین برند در چین محسوب میشه !!!

شما نشنیدی دلیل نمیشه معروف نباشه !
    Last edited by sajjad_doost; 20-06-2013 at 13:51.

15. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

sajjad_doost : هنوز مردم ما فکر میکنن 2 سال پیشه که تا 1 تومن خرج کن آیپد بگیرن ! جان من از خواب زمستانی در بیاید !

این حرفمو انگار به دیوار زدم کسی درک نکرد این جمله رو !

17. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •