تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2646 از 4751 اولاول ... 1646214625462596263626422643264426452646264726482649265026562696274631463646 ... آخرآخر
نمايش نتايج 26,451 به 26,460 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbass65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

بگذارید خیال همتون را راحت کنم تا وقتی که شرکت زیر ساخت این قدر اینترنت را گران می فروشد از فکر اینترنت پرسرعت و دانلود نامحدود بیایید بیرون .

این پهنای باند اینترنت که شاتل می فروشه اشتراکی هست shared bandwidth

وقتی یک نفر دانلود می کنه همه پهنای باند مصرف میشه چیز زیادی به بقیه نمی رسه و بقیه افراد ی که از اون پهنای باند استفاده می کنند سرعتشون وحشتناک پایین میاد و پینگشون هم وحشتناک بالا میره.

خیلی ساده هست . حالا اگر در این زمان شاتل پهنای باند را زیاد کنه همه چیز درست میشه ولی زیاد نمی کنه برای چی برای این که پهنای باند گرون هست دیگه براش صرف نمی کنه.

تا وقتی اینترنت که شرکت زیر ساخت و مخابرات می فروشن به شرکتها ارزون نشه وضع درست نمیشه

اینطور که معلومه اصلاً یک عده نمی خوان اینترنت ارزون بشه.

شاتل هم البته اینترنت را ارزون نمی فروشه از سود خودش نمی گذره.
    همه این حرفها درست
    ولی محدود کردن اینترنت در ساعت های رایگان که مخصوص دانلود هست دیگه خیلی بی انصافیه

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

من ساکن قم هستم و اینجوری که توی سایتش دیدم اینجا خدمات نمیده. بعدم انگار نوشته کلا برای خانگی 128 به بالا نمیده.
    نمی دونم اینجا جا هست یا نه ولی می خواستم بپرسم کسی می تونه بگه برای مشترک شدیدا پرمصرفی مثله من(ماهیانه بیشتر از 200 گیگ حجم دانلود رایگان و غیر رایگان نیاز دارم) از کدوم شرکت می تونم زیر 90تومن یک سرویس خوب بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید
    یکی از بچه های قم رو میشناسم با 128 پارس آنلاین 1.5 تا 2 گیگ هر شب میگیره ( به گفته خودش)

2. 2 کاربر از abbass65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

همه این حرفها درست
    ولی محدود کردن اینترنت در ساعت های رایگان که مخصوص دانلود هست دیگه خیلی بی انصافیه

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

یکی از بچه های قم رو میشناسم با 128 پارس آنلاین 1.5 تا 2 گیگ هر شب میگیره ( به گفته خودش)

قطعاً که نامردی هست علتش به نظر من دوچیز هست یکی این که پهنای باند به همه یکسان برسه که عدالت هست چون همه می خوان دانلود کنند.
    دوم اگر همه مشترکان همه چیز را شب دانلود کنند دیگه اون وقت کسی نمی ره گیگی 50000 ریال بده
    ترافیک بخره شب را بگذار محدود کنیم نرن شب حالشو ببرن دیگه از مون گیگ نخرن

------------
    این روهم اضافه کنم که یکی از دوستام هم پارس انلاین داشت شکایت داشت از دانلود شبانه رایگان با وجود این که پارس انلاین
    محدود نمی کرد همه می ریزن دانلود کردن هرکی اول پهنای باند بهش برسه که اون هم شانسی هست همه پهنای باند را می خوره سر بقیه بی کلاه می مونه .

به مشکل اصلی فکر کنید قیمت پهنای باند + هزینه انتقال پهنای باند اگر این دوتا حل شد بقیش حله
    Last edited by wichidika; 14-11-2010 at 23:20.

4. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Unknown_2517's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    هر جا باشم گيلانيم و از تبار فومن

پيش فرض

من تو سايت زير شكايت پر كردم. خواهش ميكنم دوستان ناراضي هم اينكار رو بكنند. انشاالله اگه درخواست زياد بشه يك جوابي ميگيرم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از Unknown_2517 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SaeedEminem2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من تو سايت زير شكايت پر كردم. خواهش ميكنم دوستان ناراضي هم اينكار رو بكنند. انشاالله اگه درخواست زياد بشه يك جوابي ميگيرم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این تو امضای یکی از بچه ها هست
    قبلا رفتیم شکایت کردیم اصلا جواب نمیدن
    تازه باید سرعتت از قراردادت کم تر باشه
    مثلا اگه با قرارداد 128 سرعت زیر 16 باشه حسابه
    حتی کلی دانلود گذاشتم که اون سرعتو کم نشون بده اما کسی جواب گو نیست و همش فرمالیتس

8. این کاربر از SaeedEminem2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

من الان از برج 3 تا حالا سرعت 2 مگ گرفتم از شاتل تو کرج تا ماه پیش سرعت دانلود 250 تا رو می داد ولی درست 3 هفته هستش که سرعت دانلود به 70 یا کمتر هم رسیده واز ساعت 5 به بعد هم که اصلا قابل استفاده نیست تماس می گیرم بعداز کلی صحبت کردن اخرش می گن که ترافیک تو مرکز شما بالا رفته و برای همین سرعت شما پایین اومده وپینگ هم که خدایش ترکونده زیر 700 نمی یاد دیگه من خودم خسته شدم در کل شاتل دیگه فایده نداره من که عوض می کنم..مرکز شهید فهمیده.......

10. این کاربر از doncarllo1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tahaatjensen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بگذارید خیال همتون را راحت کنم تا وقتی که شرکت زیر ساخت این قدر اینترنت را گران می فروشد از فکر اینترنت پرسرعت و دانلود نامحدود بیایید بیرون .

این پهنای باند اینترنت که شاتل می فروشه اشتراکی هست shared bandwidth

وقتی یک نفر دانلود می کنه همه پهنای باند مصرف میشه چیز زیادی به بقیه نمی رسه و بقیه افراد ی که از اون پهنای باند استفاده می کنند سرعتشون وحشتناک پایین میاد و پینگشون هم وحشتناک بالا میره.

خیلی ساده هست . حالا اگر در این زمان شاتل پهنای باند را زیاد کنه همه چیز درست میشه ولی زیاد نمی کنه برای چی برای این که پهنای باند گرون هست دیگه براش صرف نمی کنه.

تا وقتی اینترنت که شرکت زیر ساخت و مخابرات می فروشن به شرکتها ارزون نشه وضع درست نمیشه

اینطور که معلومه اصلاً یک عده نمی خوان اینترنت ارزون بشه.

شاتل هم البته اینترنت را ارزون نمی فروشه از سود خودش نمی گذره.
    دوست عزیز توجه داشته باش که در 2 سال گذشته مخابرات 3 بار تخفیف 20 درصد در راستای برنامه پنجم توسعه برای شرکتها اعمال کرده تاهم هزینه مصرف کننده پایین بیاد و هم به تمام نقاط کشور توسعه پیدا کنه
    عمل نکردن این شرکتها به بخشی از قراردادشون نتیجش این شده که خود مخابرات شخصا داره سرویس میده که میبیبنبم در چند استان هم شروع کرده

12. 2 کاربر از tahaatjensen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

وقتی سرویس adsl میگیرید و راه اندازی میشه خیلی ضایع ست بعد سه روز که مودم روشن میکنید میبینید چراغ dsl روشن نمیشه بعد که زنگ میزنی به پشتیبانی یه خانمی برمیداره میگه مودم خاموش کنید دوباره روشن کنید و 1000 تا سوال چرت میپرسه آخر سر میگه مشکل فنی از مخابراتتون باید اعلام خرابی کنیم 48 ساعت طول میکشه!!! یعنی واقعا مشکل از مخابرات یا اینا دیواری کوتاه تر از مخابرات پیدا نکردن؟!!الان تکلیف من چیه من مطمئنم اینجوری پیش بره هر هفته یه بار سرویسم قطع میشه چجوری یه خشمی بهشون نشون بدم!!! دیدم دوستان اینجا حرفه این گفتم ازتون کمک بگیرم میشه از مخابرات یا شرکت به خاطر ای مشکلات شکایت کرد؟؟؟ اگه میشه از کدوم فردا برم یکم دادوبیداد کنم تا بلکه بترسن دیگه قطع نکننبدبختی اینجاست 4روز پیش دوباره مشکل فنی داشتن (بازم از سمت مخابرات!!!) دوستان ممنون میشم با تجربیات ارزشمندتون کمکم کنید

14. 2 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbass65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

وقتی سرویس adsl میگیرید و راه اندازی میشه خیلی ضایع ست بعد سه روز که مودم روشن میکنید میبینید چراغ dsl روشن نمیشه بعد که زنگ میزنی به پشتیبانی یه خانمی برمیداره میگه مودم خاموش کنید دوباره روشن کنید و 1000 تا سوال چرت میپرسه آخر سر میگه مشکل فنی از مخابراتتون باید اعلام خرابی کنیم 48 ساعت طول میکشه!!! یعنی واقعا مشکل از مخابرات یا اینا دیواری کوتاه تر از مخابرات پیدا نکردن؟!!الان تکلیف من چیه من مطمئنم اینجوری پیش بره هر هفته یه بار سرویسم قطع میشه چجوری یه خشمی بهشون نشون بدم!!! دیدم دوستان اینجا حرفه این گفتم ازتون کمک بگیرم میشه از مخابرات یا شرکت به خاطر ای مشکلات شکایت کرد؟؟؟ اگه میشه از کدوم فردا برم یکم دادوبیداد کنم تا بلکه بترسن دیگه قطع نکننبدبختی اینجاست 4روز پیش دوباره مشکل فنی داشتن (بازم از سمت مخابرات!!!) دوستان ممنون میشم با تجربیات ارزشمندتون کمکم کنید
    تجربه من میگه که هیچ ربطی به مخابرات نداره
    من مرداد ماه دو هفته اینجوری بودم
    هی باید زنگ بزنی تا درستش کنن
    پورت شما توی مخابرات خرابه ( که البته به تجهیزات شرکت برمیگرده نه مخابرات)
    مسئول شرکت باید تنگش کنه و بره یه پورت جدید به شما اختصاص بده تا مشکلتون حل بشه
    ولی اگه بد شانس باشی پشت گوش میندازن
    اگه شهرستانی زنگ بزن تهران و به نماینده شهرستان اعتراض کن

16. 2 کاربر از abbass65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    متاسفانه روی خاک!

پيش فرض

اگه شهرستانی زنگ بزن تهران و به نماینده شهرستان اعتراض کن
    کرجم! فکر کنم تهران کرج یکین درسته؟؟؟ چون چندبار بهم زنگ زدن کد تهران افتاد 0098213072 حالا نمیدونم قضیه اش چیه هروقت هم به کرج زنگ میزنم 4403223 میگه از تهران تماس گرفتید؟؟؟ حالا قضیه اش چیه نمیدونم ولی فردا زنگ میزنم پدر پدرسوختشونو درمیارم

18. 3 کاربر از rambo_1386 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا کسی نبود جواب مارو کامل بده؟ خواهشا
    دوستان سرویس من art5 هست. سرعت دانلودم با IDM به 100 کیلوبایت هم می رسه ولی با تورنت به هیچ وجه بالاتر از 40 نمی ره(مشکل سیدر نداره تورنت هام) راهی وجود داره که بتونم این محدودیت رو دور بزنم؟
    یه سوال دیگه ام داشتم. به نظرتون ارزش داره 30 تومن بیشتر بدم و سرویس art6 رو بگیرم.(خوره دانلودم!) سرعت دانلود اون چطوره؟ (مخصوصا تورنت؟) در کل سرعتش فرقی می کنه با art5؟ از لحاظ قانون FUP چطوریاست؟

دوست عزیز سرعت آپلود تورنتت رو روی حدود 10 محدود و limit کن تا سرعت دانلودت بره بالا.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •