تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2639 از 4751 اولاول ... 1639213925392589262926352636263726382639264026412642264326492689273931393639 ... آخرآخر
نمايش نتايج 26,381 به 26,390 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خاک بر سرشون چند شبه سرعت افتضاحه تو مشهد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خلاصه ی صخبت تلفنی من با شاتل. امروز ساعت ۱۰:
    -سلام.

سلام.

-برای درخواست آزاد کردن خط تماس گرفتم.

(شماره ی خط و این جور چیز ها رو ازم پرسید)

مشکل خاصی داشتید؟

-بله. افت سرعت شبانه، ضعف کیفی سرویس های شاتل.

مشکل چی بوده؟

(شرح کامل مشکل رو گفتم)

جناب در محل هستید من ۵ دقیقه دیگه تماس می گیرم.

-بله. خدانگهدار.

سلام.

-سلام

من از شاتل تماس می گیرم. ظاهراً مشکل داشتید با سرویس.

-بله، عرض کردم قبلاً. افت سرعت شب و بد بودن کیفیت سرویس.

ببینید الآن من دارم تماس های شما با پشتیبانی رو چک می کنم. فقط یک بار شب تماس گرفتید و مشکل داشتید.

-عذر خواهی می کنم. برام مقدور نیست هر شب ساعت ۲ بعد از نصف شب تماس بگیرم. همون یک بار هم به سختی تماس گرفتم.

اینجا آقای محسن لو گزارش کردن ساعت ۲.۳۵سرعت از ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه بالا تر نرفته. ولی این احتمالاً مربوط به همون روز بوده.

-خیر. دیشب هم سرعت بد بوده. هر شب همین طوره!

خوب متاسفانه این فقط یک بار گزارش شده. سرعت شبانه ی شما باید در حالت عادی حدود ۴۰ با ۵۰ کیلوبایت در ثانیه باشه. تعداد کاربرایی که این مشکل شما رو دارن انگشت شمارن

-اولاً سرعتم در روز هم به ۵۰ نمی رسه بعضی وقت ها. ثانیاً یک سر به انجمن P30World بزنید، تاپیک شاتل، فکر نکنم انگشت شمار باشن.
    (کمی بحث کردیم در مورد اینکه من شبا نمی تونم از این ترافیک به اصطلاح رایگان استفاده کنم و... که بحث رسید به اینجا)
    ببینید من قبلاً از همین شاتل، سرویس ۲ مگ داشتم که از دایال آپ هم کند تر بود.
    این سرویس ۲ مگ شما که دیگه ترافیک رایگان هم نداره. ولی بازم سرعتش بد بود. بعدم من شب اتفاقاً تماس گرفتم...

بله الآن اینجا یه مورد ثبت شده ساعت ۱.۲۰ (ساعتو دقیق گفت من حالا یادم نیست. ولی همین حدود بود) که سرعت دانلود از سایت مایکروسافت پایینه.

-خوب خودتون که می گید ساعت ۱ و خورده ای، این شد ۲ مورد که من اعلام کردم. نتیجش چی شد؟

ظاهراً آقای فلانی (اسمش یادم نیست) باهاتون تماس گرفتن گفتید مشکل حل شده.

-نه! هر چی تماس بوده، من گرفتم. از شاتل هیچ وقت به من برای پیگیری مشکلم زنگ نزدن. ضمناً مشکل اگه حل شده بود که من همون سرویس ۲ مگ رو نگه می داشتم. اگه این طوری باشه که شما می گید، پس همین الآن هم معلوم شد تیکت های شما چجوری حل می شه دیگه!

بله حالا حق با شماست. من پیشنهاد می کنم امشب هم تماس بگیرید گزارش کنید. اگر مشکلی باشه باید ثابت بشه.

-من ناراضی هستم. نارضایتی قابل اثبات نیست. عرض کردم اگر فکر می کنید که شاتل مشکل نداره، از چند تا مشترک نظر بگیرید تا مشخص بشه. من زیاد نمی تونم این وضع رو تحمل کنم. امشب تماس می گیرم و به احتمال زیاد فردا، با خود شما هماهنگی های لازم برای آزاد کردن خط رو انجام می دم.
    (یه سری از شاتل دفاع کرد که به مشتری اهمیت می ده و...)

-ممنون خدانگهدار

خواهش می کنم. خداحافظ.

حالا دوستان دقت کنن:
    اولاً این طرز جواب دادن به شاکی تو شاتل هست که می گن باید ثابت کنی مشکل هست و...
    دوماً سیستم تیکت کاملاً مشخصه که جنبه ی تشریفاتی داره.
    من شما رو نمی دونم ولی به من بر خورد که بعد این همه توضیح که دادم گفت تعداد شاکی های شاتل انگشت شمارن!
    من تصمیمم رو گرفتم و به زودی از جای دیگه سرویس می گیرم. تا قبل از این چون پورت خالی نبود این کارو نکردم ولی الآن دیگه مشکلی نیست.
    بد نیست دوستان به خصوص کسایی که تو اصفهان هستن، اگه مشکل دارن یه تماس با پشتیبانی استان خودشون بگیرن تا دفعه ی بعد طرف با پر رویی نگه تعداد شاکی ها انگشت شمارن!

امیدوارم این پست، از آخرین پست های من تو این تاپیک باشه.
    با آرزوی موفقیت

3. 8 کاربر از thisisatest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

شاتل تازه به شهر قائمشهر اومده و بايد بگم از باقي سرويس دهنده ها بسيار بهتر هست. البته شايد در شهر ما اينطور باشه چرا كه قيمتهاي باقي سرويس دهنده ها اصلا منطقي نيست. مثلا در شهر ما هنوز دايال آپ ساعتي 300 تومان هست. از سرعت شاتل راضيم. البته شاتل ايرادي داره و اينه كه پول كمتري بدي خدمات بهتري مي گيري. و اين باعث مي شه كمي كار براي انهايي كه پول بيشتري مي دن سخت بشه. پول بشتري مي دي و توقع بيشتري داري و .... براي همين هم من سيستم ارت 1 رو انتخاب كردم. پول كمي مي دم و خدمات خيلي خوبي ميگيرم. پس مشكل اصلي انتخاب ماست ما مي تونيم با انتخاب سرويس مناسب مشكل خودمون رو تا حدودي حل كنيم. هر چند شاتل هم بايد سياستهايي رو اعمال كنه تا كمي شرايط متعادل تر بشه و پول بيشتري كه ما مي پردازيم براي انهايي كه پول كمتري مي دن خرج نشه.

داره خودمونی میشه tahaatjensen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان خواهشا یک نفر مراحل عوض کردن سرویس دهنده رو توضیح بده. ایا با اتمام دوره و تمدید نکردن خط را خالی میکنند؟ یا باید کتبا درخواست داده بشه؟ چه مدت زمانی طول میکشه؟

آخر فروم باز SaeedEminem2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان خواهشا یک نفر مراحل عوض کردن سرویس دهنده رو توضیح بده. ایا با اتمام دوره و تمدید نکردن خط را خالی میکنند؟ یا باید کتبا درخواست داده بشه؟ چه مدت زمانی طول میکشه؟
    کتبی یا شفاهیشو نمی دونم اما پارسال واسه من یک ماه طول کشید
    تو اون یک ماه با دایل آپ زنده به گور شدم
    از من میشنوی لااقل روزی یه بار زنگ بزن رو سرشون خراب شو وگرنه با بهانه و امروز فردا کردن طولش میدن

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما اول میرین شرکت کنونی سرویس دهنده،بهشون میگین جمع آوری کنن.معمولا تلفنی هم میشه ولی ممکنه بگن پاشو بیا اینجا. بعدش میرین اون شرکتی که میخواین ازش سرویس بگیرین. قرارداد رو تنظیم می کنین بعد بهشون میگین که شاتل فعلا روی خطم دیتا داره.بهشون گفتم جمع آوری کنن. اونها هم بهتون میگن باشه.ما پیگیری می کنیم هر وقت از رانژه شاتل دراومد ما اقدام می کنیم. این پروسه بستگی به شانس شما داره.من تا حالا چند بار این کار رو انجام دادم،زمانی که بوده،یکبار بیست روز طول کشید،ولی یک بار هم بوده که کمتر از 24 ساعت شده(وقتی که از پارس آنلاین اومدم شاتل عصر به هر دو شرکت رفتم،فردا صبح سرویسم آماده بود.)

8. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چند صفحه پیش یه چند تا سوال پرسیدم جواب نگرفتم حالا دوباره میپرسم شاید فرجی بشه

چندتا سوال

1.اکو 1 مگ یا 2 مگ برا اصفهان ارایه میشه
    2.لیست قیمت هاش کجاس
    3.اکو افیس به دانشجوها میدن

موفق باشید

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اقا یه سوال ، شما قبول داری که اینترنت دست مخابراته ؟؟
    کل شرکت های PAP پهنای باند رو از مخابرات میگیرن ، پس دلیلی بر بهتر بودن پینگ در شاتل ، یا در پارس انلاین نیست ... همشون پینگشون یکیه ،
    پینگ تمام شرکت های pap 45ms هستش ... بابا چرا الکی گیر میدید به موارد مسخره و پیش پا افتاده ؟؟
    شما پینگو برای بازی انلاین میخوای ؟؟
    یکم تو اینترنت بگردی میبینی که یه امریکایی عمرا نمیتونه با یه فرانسوری ، یا کره ای بازی کنه ، چون پینگش وحشتناک بالاست....
    اون امریکایی تو کشور خودش باید بازی انلاین بکنه ، ماهم باید با ایرانی جماعت بازی کنیم ...

سهیل عزیز اینترنت تو کشور ما با لینکهای stm1 توسط شرکت زیر ساخت وارد کشور میشه
    البته اینو بگم که دیگه stm1 منسوخ شده یعنی ظرفیتش پایین هست باید کم کم به فکر stm4 باشند اولین مشکل
    بعد از فیلترینگ در gateway ها به شرکت مخابرات ایران و جاهای دیگه فروخته میشه
    حالا نمی دونم شاتل خودش مستقیماً به عنوان pap اینترنت از زیر ساخت میخره یانه نمی دونم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی فکر می کنم شاتل هم از شر کتهای مخابرات استانی که از زیر مجموعه های شرکت مخابرا ت ایران هست پهنای باند اینترنت می خره.

در ضعیف بودن امکانات انتقال زیر ساختی مخابرات که شکی نیست
    مخابرات انتقال پهنای باند را گرفته تو انحصار خودش به هیچ شرکتی از جمله همین شاتل به این عظمت اجازه نمیده وارده عرصه انتقال پهنای باند بشه
    و قطعاً این تاثیر داره در پینگ چون تجهیزات مخابرات برای انتقال پهنای باند بین الملل از زیر ساخت تا مخابرات قوی نیست واصلاً جالب نیست.
    اینها همش درست دست شرکت ها زیر ساطور بیرحم مخابرات هست درسته.
    شما گفتید که ping مال شرکت های pap 45 ms هست من میگم کمتر هست 30 میلی ثانیه هست
    من یه جا شنیدم از وقتی از قیبر نوری استفاده می کنند امده روی 30 میلی ثانیه.

ولی همه ماجرا این نیست.

دوسال پیش من یادم هست ping شاتل حدوداً 300 تا 350 بود خیلی خوب نبود ولی هی هرچی گذشت بالا رفت تا الان که گفتم الان پینگ من حدود 600 تا 700 هست حالا علتش چیه ؟

علت بالا رفتن پینگ این که پهنای باند ی بین تعداد بیشتری share میشه این حرفها که نمی دونم مرکز شما شلوغ هست اینها همش حرف هست شاتل فقط به فکر سود بیشتر هست

با همین وضع داغون که گفتم یک شب پینگ رفته بود رو200 پس اگر بخوان میشه .نمی خوان خود شاتل داره بازی درمیاره.

در مورد بازی انلاین گفتید مگه بازی انلاین چه اشکالی دارده البته بازی انلاین با پینگ بالای 100 که اصلاً نمیشه. بعدش هم مشکل سرعت از داخل کشور ما هست و شبکه داخی ما کند هست یک دلیلش هم فیل هست که فیل خودش پینگ رو یک خورده بالا میبره.

حرف من این که کسی که سرویس eco می گیره زیاد دانلودر شدید نیست این همه پول میدیم لاقل یک خورده پهنای باند بیشتری بگذاره لاقل تو روز که پینگ پایین بیاد .
    ماهی 19000 تومن پول eco 512 بعد وضع اینه بعد میاد سرعت 128 ها رو 512 میبنده .
    لاقل یک ذره کیفیت .

Last edited by wichidika; 13-11-2010 at 15:32.

11. 2 کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    سرعت من الان به حالت عادی برگشت
    صفحات هم بدون مشکل باز میشن
    براستی چنین است که همشهری جونم گفت.

داره خودمونی میشه tahaatjensen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من که با پشتیبانی تماس داشتم میگفت شاید و ممکن سر ماه که کامپیوترهامون ریست بشه سرعت شما هم درست بشه ولی هیچی معلوم نیست. این مدل صحبت کردنشون از 100 تا فحش بدتره بعد به قول این دوستمون موقع جمع اوری خط زنگ میزنن که دلجویی کنن تازه اون موقع هم نمیگن اگر تمدید کنی به حالت اول برمیگرده
    من 1.5 ماه دیگه از قراردادم مونده نمیدونم بارم سمج بشم زنگ تهران ممکن تاثیر ذاشته باشه یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 14 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 14 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •