تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 263 از 278 اولاول ... 163213253259260261262263264265266267273 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,621 به 2,630 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوستان من رفتم اس اس دی بگیرم فروشنده گفت ویندوزای اورجیناله ایسوس رو به این راحتیا نمیشه منتقل کرد :(

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    هفته پیش یک فروند n550jk تاچ خریدم 4080 با گارانتی ویستا
    ولی با وای فای لپ تاپ مشکل دارم
    مودمم هم TD-W8968 تی پی لینک و از مودمهای خوب و قوی بازاره
    موقعی که بین مودم و دستگاه دیوار نباشه مشکلی نداره ولی وقتی میرم تو اتاق با دوتا دیوار فاصله سیگنال افت میکنه و کانکشن لیمیتد میشه و پایداری نداره
    درحالی که تو همون اتاق با گوشی راحت به نت وصل میشم
    دقت کردم جایی که گوشی مثلا 5-6 تا وای فای میتونه پیدا کنه لپ تاپم 2 تا بزور پیدا میکنه
    درایورها هم دوباره نصب کردم مشکلی برطرف نشده
    ویندوز عوض کنم درست میشه؟
    ببرم گارانتی؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوستان من رفتم اس اس دی بگیرم فروشنده گفت ویندوزای اورجیناله ایسوس رو به این راحتیا نمیشه منتقل کرد :(

دوست عزیز من لپ تاپ رو ندارم ولی ویندوز اورجینال یک شماره سریال هست که یا پشت لپ تاپ -نوشته- شده یا از یک سری راهها میشه بدستش اورد که ساده هست
    وقتی که شماره سریال رو بدست اوردی میتونی با توجه ب مدل دقیق ویندوز میتونی ویندوز رو نصب کنی و در اخر همون شماره سریال رو بدی ویندوز اکتیو میشه

4. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ugroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

دوست عزیز من لپ تاپ رو ندارم ولی ویندوز اورجینال یک شماره سریال هست که یا پشت لپ تاپ -نوشته- شده یا از یک سری راهها میشه بدستش اورد که ساده هست
    وقتی که شماره سریال رو بدست اوردی میتونی با توجه ب مدل دقیق ویندوز میتونی ویندوز رو نصب کنی و در اخر همون شماره سریال رو بدی ویندوز اکتیو میشه
    نه این سریالش پشت نبود یه قسمت از هارد ویندوز رو ریختن دوست دارم همین رو نصب کنم اورجینال د ستکاری نشده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

نه این سریالش پشت نبود یه قسمت از هارد ویندوز رو ریختن دوست دارم همین رو نصب کنم اورجینال د ستکاری نشده است
    میتونی از طریق ی سری نرم افزاز ها کی ویندوز رو بدست بیاری
    حالا اگه بخوای همین باشه من ی راه بنظرم میاد
    اول باید از منوی ویندوز ۸ اونو برگردونی ب روز اول (اگه نمی دونی کجاست بگو تا دقیق نکاه کنم بگم)اینطوری همه چی ویندوز پاک میشه با این مار فایل های اضافی پاک میشن
    بعدش باید هارد خودت رو با هارد ssd که تازه خریدی وصل کنی ب یک سیستم (یا ی لپتاپ که بتونه دو تا هارد رو بکشه)
    سپس با یک سری نرم افزار حرفه ای ببینی هارد اصلی چندتا پارتیشن چند گیگ داره
    سپس عین همونو روی هارد ssd بسازی و در اخر کپی کنی
    کار سختی نیس فقط دقت میخواد با حوصله

7. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوستان کسی مغازه درست حسابی تو تهران سراغ نداره ؟؟
    میخوام بیام تهران و این مدلو بگیرم
    نمیدونم دقیقا از کجا بگیرم
    پایتخت یا جای دیگ
    نمایندگی سازگار و... میشه ازشون با اطمینان خرید؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام کسی از دوستان برای 550jv هاردssd نصب کرده
    چه مدلی به این لب تاپ میخوره
    بین 250 تا 350 چه هاردی پیشنهاد میشه ضمنا 128 گیگ مناسبهیک ویندوز با نرم افزارهاش هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

کسی با وای فای این مدل مشکلی نداره؟
    چندتا پست بالاتر مشکلشو گفتم
    اگر تست کنید قدرتشو نسبت به لپ تاپهای دیگه ممنون میشم
    با k56cb تست کردم اون جایی که واسه من آنتن نمیداد اون مثل بنز با آنتن کامل میرفت

اگه نباشه جاش خالی می مونه linkinpark20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

کسی با وای فای این مدل مشکلی نداره؟
    چندتا پست بالاتر مشکلشو گفتم
    اگر تست کنید قدرتشو نسبت به لپ تاپهای دیگه ممنون میشم
    با k56cb تست کردم اون جایی که واسه من آنتن نمیداد اون مثل بنز با آنتن کامل میرفت
    دوست عزیز دقیقا وای فای این مدل برد کمی داره که اینجور که من در فروم های خارجی خوندم باید به صورت سخت افزاری جای دو تا سیم رو عوض کنی تا مشکل حل بشه گویا یک مدل از لنوو هم همین وای فای رو داره و اینجوری مشکل حل شده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام
    هفته پیش یک فروند n550jk تاچ خریدم 4080 با گارانتی ویستا
    ولی با وای فای لپ تاپ مشکل دارم
    مودمم هم TD-W8968 تی پی لینک و از مودمهای خوب و قوی بازاره
    موقعی که بین مودم و دستگاه دیوار نباشه مشکلی نداره ولی وقتی میرم تو اتاق با دوتا دیوار فاصله سیگنال افت میکنه و کانکشن لیمیتد میشه و پایداری نداره
    درحالی که تو همون اتاق با گوشی راحت به نت وصل میشم
    دقت کردم جایی که گوشی مثلا 5-6 تا وای فای میتونه پیدا کنه لپ تاپم 2 تا بزور پیدا میکنه
    درایورها هم دوباره نصب کردم مشکلی برطرف نشده
    ویندوز عوض کنم درست میشه؟
    ببرم گارانتی؟
    دوست عزیز دقیقا من هم همین مشکل رو از زمانی که حدودا شش ماه پیش n550jv خودم رو خریدم دارم ... مودمم هم vodafone هست که یکی از قوی ترین های بازاره ولی این مشکل limited شدن گاها دیگه شدیدا آدم رو کلافه می کنه ( حتی بعضی وقت ها نمیدونم چی میشه می زنه کلا امواج wifi رو خراب می کنه باید مودم رو ریستارت کرد ) البته اوایلش خیلی بد بود ولی بعدا با آپدیت کردن درایورش کمی بهتر شد ولی بعد از یه مدت هر از چندگاهی دوباره سر و کله اش پیدا میشه ... فروم های خارجی رو هم خیلی گشتم و روش های مختلف رو هم تست کردم ولی نتیجه به خصوصی نمیشه گرفت ، حتی من روش این دوستی که فرمودن سیم های کارت وایرلس رو عوض کن ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو هم انجام دادم ولی واقعیتش تاثیر آنچنانی ندیدم ( شاید کمی بهتر شده عملکردش ولی بازهم خود به خود وسط کار با اینترنت limited میشه ) ... در کل من به این نتیجه رسیدم مشکل از کارت وایرلسش هست که نسبتا ضعیفه و من خودم احتمالا بعد از چند مدت دیگه عوضش کنم ولی شما اول این دوتا کار رو انجام بده ببین نتیجه می گیری :

1. آخرین آپدیت درایور کارت وایرلس رو (10.0.0.287) رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب کن ( به احتمال زیاد تو کاربردش تاثیر بزاره )

2. اگه اولی جواب نداد و می تونی ( تاکید می کنم اگه می تونی و مطمئنی که پیچ هاش رو به آهستگی می تونی باز کنی و ابزار باز کردن پیچ خیلی کوچیک رو داری ) به کمک فیلم های یوتیوب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قاب پشتی رو باز کن و سیم های سیاه و سفید کارت وایرلس رو که بالا گوشه هست جاشون رو عوض کن ، شاید به نتیجه برسی

3. یه راهشم اینه که یه کارت وایرلس اکسترنال بگیری از طریق usb و بدون دغدغه استفاده کنی

13. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •