تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 263 از 773 اولاول ... 163213253259260261262263264265266267273313363763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,621 به 2,630 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوب اگر این led داره 140 وات مصرف می کنه پس چرا میگن مصرف pdp ها بالاست ؟ اونها هم تو همین مایه ها و زیر 200 وات هست توی ریویو هایی که دیدم !

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

خوب اگر این led داره 140 وات مصرف می کنه پس چرا میگن مصرف pdp ها بالاست ؟ اونها هم تو همین مایه ها و زیر 200 وات هست توی ریویو هایی که دیدم !
    -مهرداد عزيز اون مربوط ميشه به تقريبا حالت نرمال و متمايل به مود سينمايي توي مدهاي دايناميك مصرفش بيشتر ميشه
    به هر صورت اختلاف 60 -40 وات هم مهم هست منتها نه در ايران

3. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام به همه
    اولا ممنون از تاپیک جالبتون. خیلی عالیه. 20 صفحه آخرروخوندم و واقعا جالب بود. با اینحال سوالاتی برام پیش اومده که می پرسم
    حقیقتش من میخوام تاحدود 2- 2.5 هزینه کنم(46 اینچ). مدلهای تو ذهنم به ترتیب اولویت:
    Samsung c6900
    Samsung c650
    Sony EX700 (با توجه به reviewهای testfreaks.com،Amazon،... پشیمون شدم تا حدودی)
    واخیرا با توضیحات دوستان Panasonic V20
    -من هر چی نگاه کردم تو جمهوری،فرقی بین LED و LCD ندیدم. یعنی کنتراست 3 میلیون با 100 هزار توفیری نداشت. شاید چون غالبا رنگهای روشن رو نشون میدن ومن زیاد امکان مقایسه رنگ مشکی رونداشتم، جایی که بواسطه نوع مکانیزم، تفاوت را گویا باعث شده. چیزی که اینجا برام جالب بود این که جناب Tanhayam با وجود پدیده ابری شدن تواین بینLED روخریده، به شکم انداخته که باید تفاوت آشکاری وجود داشته باشه. لطفا راهنمایی کنید.
    - سوال دیگه راجع به قابلیت AllShare سامسونگ هست. آیا از این طریق من میتونم با Wireless به لپ تاپم وصل شم و فیلم روی لپ تاپ رو از طریق TV تماشا کنم؟ اگر جواب مثبته، آیاسونی ex700 هم مثل Samsung c6900 این قابلیت رو داره؟ (ال سی دی سامسونگ مدل c650 هم تو سایت زده داره این خاصیت رو.) توضیح پایین ماله سایت سامسونگه
    AllShare™
    Staying connected has never been easier, thanks to Samsung’s AllShare which syncs up many of your digital devices. Now you can enjoy music, movies and photos from your PC, camera and mobile devices, right on your Samsung TV screen. Wirelessly and effortlessly. You can even connect with multiple PCs. Getting on TV has never been this easy.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-راجع به پلاسما:
    آیا عمرشون کمه؟
    مثل CRT ها چشم رو اذیت میکنه؟
    آیا واقعا اینطور که من فهمیدم LED ها فقط زیباتر و نازکترند و مصرف برق کمتری دارند (تفاوت معنادار نیست به نظرم) ولی از لحاظ کیفیت پایینترند؟ اگر این طوره چرا استقبال از پلاسما کمتره؟
    من متاسفانه تو سایت پاناسونیک ub که قیمت مناسبتری نسبت به v20 داره رو پیدا نکردم. تفاوت کیفیت زیاده؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون از راهنماییتون
    led کنتراستش بالاتر از lcd هستش هر چند led همون lcd هست فقط لامپ led داره ولی فرقشونو تو نور خونه متوجه میشی رنگ مشکی تو lcd معمولی اصلا مشکی نیست آبیه ولی led بهتره و مشکیش تیره تره که خیلی مسئله مهمیه ولی تو نور زیاد مغازه ها کسی متوجه این موضوع نمیشه .
    پلاسماها تی وی واقعین رنگای واقعی دارن مشکی واقعی دارن زاویه دیدشون کامله و مشکل رسپانس تایم ندارن که بلور اضافه بزنن ولی مردم lcd بیشتر میپسندن چون برایتنسش بالاتره ولی قافل از اینکه این برایتنس زیر نور خونه مشکل ساز میشه یه چیز دیگه اینکه lcd سایزای کمتر از 40 اینچم داره ولی پلاسما از 42 کمتر نداره الانم که فقط پاناسونیک 42 اینچ full hd میسازه چون تکنولوژیش فقط دست ژاپنیاس که دو میلیون تا پیکسلو تو 42 پلاسما جا میدن بقیه برندا فقط 50 به بالا دارن.
    Last edited by die my darling; 08-12-2010 at 23:07.

5. 2 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

با سلام

قصد خريد lcd که مشخصات زير را داشته باشد دارم لطفا راهنمايي کنيد

- بين 37 تا 42 اينچ

- داراي خصوصيت تصوير در تصوير

- تلتکست فارسي

- مصرف برق پائين

- داراي ----T

- تصوير قابل قبول

- قيمت 1200تا1500 حالا کمتر يا بيشتر

ببخشيد که مثل مبتدي ها حرف مي زنم

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

مبتدی نیست عزیز فقط سایز فونتش بالاست

8. این کاربر از aftab_azad20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مبتدی نیست عزیز فقط سایز فونتش بالاست

آخه سه بار دیگه هم همین جا مطرح کردم ولی کسی جواب نداد یا به قول آقا یا خانم تنها جود تازه واردم گم شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه a1i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سوالی داشتم خدمتتون ...

کدوم مدل بهتر هست؟؟
    samsung C695 یا LG 660 تو سایت های خارجی هرچی گشتم هیچ ریویو ای از 660 یا 650 ال جی پیدا نکردم ، اما از C650 سامسونگ و EX500 سونی موجود بود ...

حالا از نظر کیفیت آیا اختلافی دیده میشه بینشون... تصویر C695 تو نمایندگی دیدم به نظرم رنگاش پرنگ بود در مقایسه با ال ای دی کناریش ...

از لحاظ امکانات جانبی که 660 سره ، اما از لحاظ تصویر کدوم ازین سه مدل؟؟

بسیار ممنون از پاسختون.

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

خلاصه من هنوزم نمیدونم چیکارکنم اینجا همه از سامسونگ میگن مگه سامسونگ بهتره یا ال جی؟
    از چاه بهار بخری بهتره یتا مشهد؟
    ال ای دی بخرم یا ال سی دی یا پلاسما؟
    من تا 3 تومان میتونم هزینه کنم.
    الان هالمون کوچیکه بعدا بزرگ میشه 50 اینچ بخرم؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین دوستم چاه بهاره میخواد بیاد.
    ضمنا من دوست دارم زود قدیمی نشه امکاناتی که داره و تصویر واضح و عالی باشه. این ابری چیه؟ همه ال ای دی ها ابریند؟
    ممنون
    -رامين جان هيچ كدوم برتري خاصي ندارند نسبت به هم شما ببين از كدوم برند خوشت مياد كدوم ديزاين رو دوست داري ؟ توي هر برندي موردي پيش مياد كه مناسب شما باشه
    -در مورد اينكه چي بخرين والا ديگه كلي تاپيك هست كلي مقايسه هست -خودتون هم ميتونيد برين تجربي توي نمايندگيها مقايسه كنيد
    -من اينچ بالا رو توصيه ميكنم البته بايد توجه كنيد ار سورس هاتون بيشتر sd هست كمي تصوير بي كيفيت تر ميشه ومشكلات اون بيشتر به چشم مياد
    -در مورد اينكه از كجا بخرين باز هم نظر خودتون مهمه ميتونيد ريسك كنيد؟فردا خراب شد دستتون به جايي بند نيست؟
    اول تصميماي خودتون رو بگيرين بعد دوستان اينجا بيشتر كمكتون ميكنند

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:03 PM ----------

با سلام

قصد خريد lcd که مشخصات زير را داشته باشد دارم لطفا راهنمايي کنيد

- بين 37 تا 42 اينچ

- داراي خصوصيت تصوير در تصوير

- تلتکست فارسي

- مصرف برق پائين

- داراي ----T

- تصوير قابل قبول

- قيمت 1200تا1500 حالا کمتر يا بيشتر

ببخشيد که مثل مبتدي ها حرف مي زنم
    lg ld650
    -داشتن ----t
    -نداشتن pip

samsung c695

-در مورد ----t هنوز نميتونم قطعي بگم

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

سوالی داشتم خدمتتون ...

کدوم مدل بهتر هست؟؟
    samsung C695 یا LG 660 تو سایت های خارجی هرچی گشتم هیچ ریویو ای از 660 یا 650 ال جی پیدا نکردم ، اما از C650 سامسونگ و EX500 سونی موجود بود ...

حالا از نظر کیفیت آیا اختلافی دیده میشه بینشون... تصویر C695 تو نمایندگی دیدم به نظرم رنگاش پرنگ بود در مقایسه با ال ای دی کناریش ...

از لحاظ امکانات جانبی که 660 سره ، اما از لحاظ تصویر کدوم ازین سه مدل؟؟

بسیار ممنون از پاسختون.
    lg660 :
    هرتز بالاتر
    رسپانس تايم بهتر
    ----t
    usb

c650 :
    ----t گويا قابليت فعال سازي رو داره
    -usb
    -كنتراست بهتر
    -پنل سفاف

-در مورد c650 هم بايد بگم ممكن بر گرده به كاليبره وتنظيمات ولي چون از پنل شفاف استفاده ميكنه شايد كمي رنگ ها رو گرمتر ببينيد كه با يد كمي كاليبره كنيدش

-در مورد ex500 هم خوب امكانات جانبي نداره نسيبت به دو مدل قبل ولي تصوير قابل قبولي داره

-انتخاب با خودتون هست

12. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان من قصد خرید یه ال سی دی دارم قصدم 32 اینچ هستش یعنی 600 تومن مایه دارم فکر نمیکنم با این پول هم بشه بیشتر از این چیزی خرید اگه گزینه خوبی سراغ دارن معرفی کنن ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

دوستان من قصد خرید یه ال سی دی دارم قصدم 32 اینچ هستش یعنی 600 تومن مایه دارم فکر نمیکنم با این پول هم بشه بیشتر از این چیزی خرید اگه گزینه خوبی سراغ دارن معرفی کنن ممنون میشم
    -خوب فكر كنم بتونيد به مدل هاي زير نگاهي بندازين :

lg 470
    samsung c475

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •