تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 260 از 1545 اولاول ... 1602102502562572582592602612622632642703103607601260 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,591 به 2,600 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان دو تا سوال داشتم
    1.سرویسهای ارت شاتل اگر از حجم مورد نظر عبور کنی سرعتت واقعی میشه یا خیلی کمتر میشه مثلا اگه سرعت 1024 نامحدود رو بگیریم که تا 4 مگ boost میشه و از مصرف منصفانه تجاوز کنیم سرعت میشه اسمی ؟ یعنی دانلود میشه بین 100 تا 120 یا نه میاد رو 10 20 کیلوبایت ؟ میخوام 1024 رو بگیرم خواستم راهنمایی بگیرم
    2. و اینکه سرویسهای اکو شبانه رایگان داره یا نه اگه داره محدودیت خاصی داره یا نه راحت میشه دانلود کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه کسی سرویس ارت 1024 داره یکم مارو راهنمایی کنه که سرعت و دانلودش چطوره ممنون .
    Last edited by abc2; 04-09-2015 at 23:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MW_ARDEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ShIrAz CiTY

پيش فرض

دوستان دو تا سوال داشتم
    1.سرویسهای ارت شاتل اگر از حجم مورد نظر عبور کنی سرعتت واقعی میشه یا خیلی کمتر میشه مثلا اگه سرعت 1024 نامحدود رو بگیریم که تا 4 مگ boost میشه و از مصرف منصفانه تجاوز کنیم سرعت میشه اسمی ؟ یعنی دانلود میشه بین 100 تا 120 یا نه میاد رو 10 20 کیلوبایت ؟ میخوام 1024 رو بگیرم خواستم راهنمایی بگیرم
    2. و اینکه سرویسهای اکو شبانه رایگان داره یا نه اگه داره محدودیت خاصی داره یا نه راحت میشه دانلود کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه کسی سرویس ارت 1024 داره یکم مارو راهنمایی کنه که سرعت و دانلودش چطوره ممنون .

سلام من سرویس آرت 1 دارم، ب طور معمولی سرعتم رو 1.2 mbps هست، یادمه چند ماه پیش یه بار محدود شدم سرعت دانلودم اومد رو 50 کیلوبایت بعدش که بیشتر دانلود کردم اومد رو 16 (سرعت اسمی) .......

3. این کاربر از MW_ARDEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام من سرویس آرت 1 دارم، ب طور معمولی سرعتم رو 1.2 mbps هست، یادمه چند ماه پیش یه بار محدود شدم سرعت دانلودم اومد رو 50 کیلوبایت بعدش که بیشتر دانلود کردم اومد رو 16 (سرعت اسمی) .......
    دادا مثل پارانلاين تمديد كني سرعتت درست ميشه ؟ در ماه بعد ؟
    راستي پينگ چطوره ؟

داره خودمونی میشه stratocaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

برای ART1 کم نیست ؟

Update Counter : 14
    Modulation : ADSL2+
    Annex Mode : Annex A/L
    Line State : up
    Lan Tx : 4816
    Lan Rx : 3571
    ADSL Tx : 340
    ADSL Rx : 276
    CRC Down : 0
    CRC Up : 0
    FEC Down : 0
    FEC Up : 0
    HEC Down : 0
    HEC Up : 0
    SNR Up : 21.4
    SNR Down : 34.0
    Line Attenuation Up : 23.7
    Line Attenuation Down : 38.3
    Data Rate Up : 637
    Data Rate Down : 1326

اگه نباشه جاش خالی می مونه MW_ARDEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ShIrAz CiTY

پيش فرض

دادا مثل پارانلاين تمديد كني سرعتت درست ميشه ؟ در ماه بعد ؟
    راستي پينگ چطوره ؟
    نمیدونم والا زنگ زدم پشتیبانی اصصصرار داشت یه سرعت بالاتر بگیرم تا درست شه ، ولی بعد از یه هفته مصرف کم خودش درست شد
    پینگ اکثر ساعتای روز خوبه ، البته کلا شاتل اینجایی که من هستم خوبه، شما تو اون منطقه ی خودت ببین چطوره....

کلا برا وبگردی اگه میخوای شاتل خوبه....

برای ART1 کم نیست ؟

Update Counter : 14
    Modulation : ADSL2+
    Annex Mode : Annex A/L
    Line State : up
    Lan Tx : 4816
    Lan Rx : 3571
    ADSL Tx : 340
    ADSL Rx : 276
    CRC Down : 0
    CRC Up : 0
    FEC Down : 0
    FEC Up : 0
    HEC Down : 0
    HEC Up : 0
    SNR Up : 21.4
    SNR Down : 34.0
    Line Attenuation Up : 23.7
    Line Attenuation Down : 38.3
    Data Rate Up : 637
    Data Rate Down : 1326
    چیش کمه ؟؟؟
    Last edited by MW_ARDEN; 05-09-2015 at 13:58.

7. این کاربر از MW_ARDEN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

نمیدونم والا زنگ زدم پشتیبانی اصصصرار داشت یه سرعت بالاتر بگیرم تا درست شه ، ولی بعد از یه هفته مصرف کم خودش درست شد
    پینگ اکثر ساعتای روز خوبه ، البته کلا شاتل اینجایی که من هستم خوبه، شما تو اون منطقه ی خودت ببین چطوره....

اره بیشتر وبگردی میکنم و ویدئو میبینم ولی دانلود هم میکنم . من مصرفم ماهی 150 گیگ بیشتر نمیشه من اون موقع که 2مگ نامحدود واقعی فن اوا رو داشتم میتونستم 660 گیگ در ماه دانلود داشته باشم ولی هر موقع داشبورد رو اخر هر ماه چک میکردم بیشتر 150 -160 گیگ مصرفم نبود . تازه من از تورنت هم دانلود میکردمو چون نامحدود بود میزاشتم اپلود هم بده اصن محدود نمیکردمش
    فقط شرایط اکو رو بهم بگی ممنون میشم که شبانه رایگان داره اگه داره محدودیتی نداره تو اون ساعت برا دانلود . یا محدودیت سرور یا تورنت ؟ چون من فقط از تورنت دانلود میکنم . ممنون از جوابتون زحمت دادم .

- - - Updated - - -

اره بیشتر وبگردی میکنم و ویدئو میبینم ولی دانلود هم میکنم . من مصرفم ماهی 150 گیگ بیشتر نمیشه من اون موقع که 2مگ نامحدود واقعی فن اوا رو داشتم میتونستم 660 گیگ در ماه دانلود داشته باشم ولی هر موقع داشبورد رو اخر هر ماه چک میکردم بیشتر 150 -160 گیگ مصرفم نبود . تازه من از تورنت هم دانلود میکردمو چون نامحدود بود میزاشتم اپلود هم بده اصن محدود نمیکردمش
    فقط شرایط اکو رو بهم بگی ممنون میشم که شبانه رایگان داره اگه داره محدودیتی نداره تو اون ساعت برا دانلود . یا محدودیت سرور یا تورنت ؟ چون من فقط از تورنت دانلود میکنم . ممنون از جوابتون زحمت دادم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوستان من امروز درخواست رانژه خطم از شاتل رو دادم و احتمالا تا 4 5 روز اینترنت وصل میشه. طرح اکو ماهیانه 4 مگ با دانلود شبانه گرفتم(35تومن اینا شد). حالا یه سوال دارم. اگه خطم بسته به کششی که داره، روی همین 4 مگ بسته بشه ،آیا من شبها میتونم در تایم فری 4 5 گیگ ایناا بدون اینکه محدود بشم دانلود کنم؟(البته فک نکنم ماهی بیشتر از70 80 گیگ دانلود کنم)! کلا این شاتل چه جوری محدود میکنه؟ بالفرض محدود شدم، سرعتم روی چند میاد؟ و چجوری خط از محدودیت در میاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان من امروز درخواست رانژه خطم از شاتل رو دادم و احتمالا تا 4 5 روز اینترنت وصل میشه. طرح اکو ماهیانه 4 مگ با دانلود شبانه گرفتم(35تومن اینا شد). حالا یه سوال دارم. اگه خطم بسته به کششی که داره، روی همین 4 مگ بسته بشه ،آیا من شبها میتونم در تایم فری 4 5 گیگ ایناا بدون اینکه محدود بشم دانلود کنم؟(البته فک نکنم ماهی بیشتر از70 80 گیگ دانلود کنم)! کلا این شاتل چه جوری محدود میکنه؟ بالفرض محدود شدم، سرعتم روی چند میاد؟ و چجوری خط از محدودیت در میاد؟
    70 ،80 گیگ رایگان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بیشتر از 25 یا نهایتا 30 تو تایم رایگان دانلود کنی حدود 3 هفته تا یک ماه محدود میشی!
    برای این حجم یا باید ترافیک برای تایم غیر رایگان بخری یا سرویس های نا محدود بالای آرت 4 یا 5 استفاده کنید.

- - - Updated - - -

70 ،80 گیگ رایگان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما بیشتر از 25 یا نهایتا 30 تو تایم رایگان دانلود کنی حدود 3 هفته تا یک ماه محدود میشی!
    برای این حجم یا باید ترافیک برای تایم غیر رایگان بخری یا سرویس های نا محدود بالای آرت 4 یا 5 استفاده کنید.

11. 2 کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

- - - Updated - - -

با این حساب چقدر مسخرست این محدودیت شاتل ! من 4 مگ ماهیانه 4 گیگ رو با دانلود شبانه 35 تومن گرفتم! این یکی خطمون که اسیاتکه 2 مگ ماهیانه 10 گیگ رو 40 تومن گرفتم. تازه چون خطم نویز داشت و 2مگ بالاتر نمیکشید بازم با دانلود شبانه 60 گیگ دانلود کردم بدون اینکه این محدویت مسخره شاتل رو داشته باشه! حالا خوب شد یک ماهه گرفتم این شاتل رو.. گرونیش به کنار.. محدودت هم میکنه!
    Last edited by Ooo0PS; 06-09-2015 at 18:38.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام.کسایی که ارت ۱ دارن پینگ ارت ۱ با سرور های خارجی مثلا با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 چنده ؟
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام.کسایی که ارت ۱ دارن پینگ ارت ۱ با سرور های خارجی مثلا با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 چنده ؟
    ممنون

- - - Updated - - -

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •