تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 28 اولاول ... 1622232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 279

نام تاپيک: تاملات تنهایی ...

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

دوستان کسی اینجا تجربه شخصی از برخورد با موجودات غیرمادی داشته؟

داره خودمونی میشه Yamani47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

.......................................
    Last edited by Yamani47; 20-12-2021 at 10:47.

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

همه این تجربه رو دارند ولی به صورت ناخود آگاه..................خود شما هم داری و داشتی در طول زندگیت ولی باز به صورت نا خود آگاه...............

................
    نه، منظورم این نبود که کسی بخواد بره سراغ این چیزها یا رفته باشه سراغشون ... منظورم اینه که چنین مواجه و تجربه ای پیش امده باشه بدون اینکه فرد خودش بخواد ...

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

نه، منظورم این نبود که کسی بخواد بره سراغ این چیزها یا رفته باشه سراغشون ... منظورم اینه که چنین مواجه و تجربه ای پیش امده باشه بدون اینکه فرد خودش بخواد ...
    چی دیدی؟!

من عجیب ترین چیزی که دیدم یک بشقاب پرنده با سرعت باور نکردنی بود در شب و زیر ابرها با سرعت دور خودش میچرخید و گاهی وقتها میرفت زیاد این و اون ور دوباره میومد وسط ، رو پشت بام خونه مون دیدم، خاطره قشنگ و بیادماندنی بود و در ۱۵ یا بیشتر سال پیش بود.

پروفشنال AMHSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015
    محل سكونت
    Khozestan

پيش فرض

چی دیدی؟!

من عجیب ترین چیزی که دیدم یک بشقاب پرنده با سرعت باور نکردنی بود در شب و زیر ابرها با سرعت دور خودش میچرخید و گاهی وقتها میرفت زیاد این و اون ور دوباره میومد وسط ، رو پشت بام خونه مون دیدم، خاطره قشنگ و بیادماندنی بود و در ۱۵ یا بیشتر سال پیش بود.

مورد شما هم موردی هست که برای خیلی ها غیر باور هست ... با وجود اینکه غیرمادی نیست ...

برای من توی خواب زیاد پیش میاد، اونقدر واقعی هست که وقتی بیدار میشم وجود یک چیز رو در اتاق احساس می کنم ... مثل اکثر مردم من هم همیشه به خودم می گفتم فقط خوابه ... حتی اگر خیلی واقعی باشه ... تا اینکه جدیدا وقتی بعد از این کابوس ها از خواب بیدار میشدم می بینم کسی که کنار من خوابیده هم از خواب بیدار شده و میگه احساس خفگی کرده ... دوبار تا الان چنین اتفاقی افتاده ... کسی هم که کنار من این احساس بش دست میده اصلا نمی دونه که من اونشب چنین خوابی دیدم که بگم شاید تلقین بوده باشه ...

خود خواب های که می بینم هم عجیب هست و خیلی خیلی واقعی ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

مورد شما هم موردی هست که برای خیلی ها غیر باور هست ... با وجود اینکه غیرمادی نیست ...

برای من توی خواب زیاد پیش میاد، اونقدر واقعی هست که وقتی بیدار میشم وجود یک چیز رو در اتاق احساس می کنم ... مثل اکثر مردم من هم همیشه به خودم می گفتم فقط خوابه ... حتی اگر خیلی واقعی باشه ... تا اینکه جدیدا وقتی بعد از این کابوس ها از خواب بیدار میشدم می بینم کسی که کنار من خوابیده هم از خواب بیدار شده و میگه احساس خفگی کرده ... دوبار تا الان چنین اتفاقی افتاده ... کسی هم که کنار من این احساس بش دست میده اصلا نمی دونه که من اونشب چنین خوابی دیدم که بگم شاید تلقین بوده باشه ...

چیزی ورای طبیعت نیست. این چرت و پرت مربوط به ماوراء الطبیعه رو باور نکن الکی خودت رو می ترسونی..
    برو دکتر به نظرم. معمولا بعد از دوره های پرتنش و همراه با خستگی زیاد این چیزها پیش میاد. علاوه بر این چیزهایی که می گی ها، ممکنه شک کنی کسی توی اتاقت میاد و چیزی رو بر میداره؟ یا فکر کنی کسی نقشه پلیدی داره علیه ات؟ اگر این احساس ها رو داری ممکنه علایم افسردگی باشه. در ضمن احساس خفگی زمان بیدار شدن مربوط به فلج خواب هست. که فلج خوابی هم همون تنش و استرس و ساعت خواب نامشخص داشتن از عواملش هست علاوه بر چیزهای دیگه. حالا شایدم تهویه هوای اتاقت بد باشه اما معمولا این در زمستان هست که تجمع مونواکسید کربن باعث توهم و از دست دادن حافظه کوتاه مدت میشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

.....................
    Last edited by Yamani47; 08-07-2021 at 04:47.

تاريخ عضويت
    Sep 2020

پيش فرض

به اون جماعت حرام زاده که عرض کردم ازشون دوری کنید مثل رمالو چمی دانم پیش گو و فال بینو کف بین و این اشخاصی که تو کار احظار جن اند و عرض کردم همشان مادربه خطا اند و بی پدرو مادر اند.........

جماعت دعا نویس را هم اضافه کن یادم رفت این را بگویم.............

اگه نباشه جاش خالی می مونه سرهنگ معمر قذافی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    IslamicShitPublic

پيش فرض

تنهایی . انزوا یا هرچی که اسم ش هست واقعی ترین حس در زندگی ست . آدمیزاد برای فرار ازش دست به هرکاری میزنه ولی باز یقه میشه و قابل انکار نیست

شبایی که برق میره سکوتی محله رو فرا میگیره و میبینی خیلی ها بدون اینترنت چییزی برای گفتن ندارن . عموما مصرف کننده اندیشه و فاقد اندیشه . مصرف کننده علم و فاقد علم

سیر و سلوک یک چیز بی معنی شده در زندگی های امروزی و همه به صورت دسته جمعی تنها هستن

افکار عمومی درگیر قیمت دلار . ارز دیجیتال . مغز هابمب باران. نهایتا دنبال چندصد متر خونه و ماشینی با چند سیلندر بیشتر. بعد طرف از اروپا در نهایت مادیات زندگی شخصی ش میاد پناه میبره به معبدی در هند

اینقدر بی رحمی در ایران حداقل وجود داره که وظایف ابتدایی ت هم میشه رحم ! خدانکنه کار کسی رو راه بندازی . پولی چیزی فراهم کنی . ملت حتی به تملق گویی هم میفتن در همچین شرایطی

یک بامبول هایی درست میکنیم به اسم موسسه خیریه . فحش تمام . بعد پولداری که میلیاردی کلاه برداری کرده میاد 10میلیون میده به خیریه سپس براش تا کمر خم هم میشوند . انگار نه انگار خودمان باعث فقر دیگری هستیم . طرف هم که پول داده پیش خودش میگه عجب شخصیتی هستم دمم گرم

10. این کاربر از سرهنگ معمر قذافی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دوست من مشکل شما این هست:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم تجربه کردم این عنوان براساس استرس و افکار ذهنی به وجود میاد، ترسناک هست اما با غلبه بر استرس و فشار روحی و فکری براحتی بر آن چیره میشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •