تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 34 اولاول ... 16222324252627282930 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 332

نام تاپيک: صحبت پیرامون مسائل حاشیه ایی مربوط به صدا

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

قبلا رضاامیدو عزیز و بقیه دستان مطرح کرده بودند فکر نکنم به جایی رسید.

من پیشنهاد میکنم اگه خیلی جدی هستید به شرکتی مثل نامداران پیشنهاد بدید که جایی میزبانی همچین تجمعی رو بکنه و دوره ایی بشه

و یا خود دوستان جم بشن ولی به اسم فروم و یا به صورت رسمی بعید میدونم بشه همچین کاری کرد.

2. 5 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راستی دوستان توی سایت Head-Fi رسم خوبی هست که جمع می شن و هدفون ها و آمپ های پرتابل خودشون رو به اشتراک می ذارن تا بقیه با جنس صداهای مختلف هدفون ها آشنا بشن و هرکس هدفون و جنس صدای مورد علاقشو پیدا کنه. کاش ما هم می تونستیم همچین کاری کنیم. من هدفونهای Sennheiser_HD 598 و Sennheiser_HD 280 و M50 و همینطور آمپ Fiio E11 رو دارم و حاضرم همگی یه جا جمع بشیم و حداقل جلوی ضرر دوستان رو بگیریم . امیدوارم کسی ( های فای من HE-500 ) یا (HD-650 ) داشته باشه
    قبلا رضاامیدو عزیز و بقیه دستان مطرح کرده بودند فکر نکنم به جایی رسید.

من پیشنهاد میکنم اگه خیلی جدی هستید به شرکتی مثل نامداران پیشنهاد بدید که جایی میزبانی همچین تجمعی رو بکنه و دوره ایی بشه

و یا خود دوستان جم بشن ولی به اسم فروم و یا به صورت رسمی بعید میدونم بشه همچین کاری کرد.
    سلام.
    تابستان سال گذشته ملاقاتی ترتیب داده شد که قرار بود شش نفر از کاربران حضور پیدا کنند اما متاسفانه سه نفر یعنی بنده، rave-87 و salar_221 حضور داشتند. حتی سایت head-fi.ir معرفی شد و ملاقات های بعدی می توانست تحت عنوان این سایت انجام شود اما به دلیل عدم استقبال کاربران منتفی شد.
    مهم ترین مسئله هم مکان مناسب برای این کار هست. محل مناسب باید تا حدی خصوصی (در پارک و... ملاقات خیلی موثر نخواهد بود)، دسترسی به برق، حمل و نقل عمومی مناسب (مترو و...) و چندین ویژگی دیگر داشته باشد به خصوص وقتی تعداد افراد بالا می رود. در ضمن هزینه زیادی هم نداشته باشد.
    موفق باشید.

4. 5 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام.
      محتوای مخفی: ملاقات 
    دوستان طبق بحثی که با بعضی از کاربران انجام شد تصمیم گرفته شد که ملاقاتی در تاریخ 9 آبان انجام شود. زمان و مکان دقیق متعاقبا" اعلام خواهد شد.
    منتظر نظرات و پیشنهادات در مورد موضوعات برای گفت و گوی هدفمند و همچنین مکان گفت و گو هستیم. (ترجیحا" پیغام خصوصی)
    افرادی که قصد شرکت دارند لطفا" با استفاده از تشکر همین پست اعلام کنند.
    دوستانی که اعلام آمادگی کرده بودند پیغام خصوصی خود را چک کنند.

ملاقات بین کاربران انجمن با حضور شش نفر از کاربران برگزار شد. با تشکر از حضور کاربران گرامی.
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 31-10-2013 at 22:16.

6. 6 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hhatami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.
    دوستان طبق بحثی که با بعضی از کاربران انجام شد تصمیم گرفته شد که ملاقاتی در تاریخ 9 آبان انجام شود. زمان و مکان دقیق متعاقبا" اعلام خواهد شد.
    منتظر نظرات و پیشنهادات در مورد موضوعات برای گفت و گوی هدفمند و همچنین مکان گفت و گو هستیم. (ترجیحا" پیغام خصوصی)
    افرادی که قصد شرکت دارند لطفا" با استفاده از تشکر همین پست اعلام کنند.
    موفق باشید.
    سلام، متاسفانه من قادر به فرستادن پیام خصوصی نیستم. هر مکانی که شما یا دوستان بفرمائید من در خدمتم. فقط خیلی خوب بود که بجای پنجشنبه قرار به جمعه 10 آبان منتقل می شد چون من عصر کارم و فقط جمعه ها تعطیلم. ولی اگر نشد هم باز حاضرم شیفتم را عوض کنم.

8. 3 کاربر از hhatami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

حرکت بسیار خوبی داره شکل میگیره که اگه مستمر باشه نتایج خیلی خوبی هم به همراه خواهد داشت.
    شخصا خیلی دلم می خواد که شرکت داشته باشم در این گردهمایی ولی خب بعد مسافت اجازه نمیده.
    اگه امکان داشت گزارش مختصری با عکس از این گردهمایی تهیه کنید تا دوستانی هم که امکان شرکت ندارند در جریان قرار بگیرند.

10. 5 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حرکت بسیار خوبی داره شکل میگیره که اگه مستمر باشه نتایج خیلی خوبی هم به همراه خواهد داشت.
    شخصا خیلی دلم می خواد که شرکت داشته باشم در این گردهمایی ولی خب بعد مسافت اجازه نمیده.
    اگه امکان داشت گزارش مختصری با عکس از این گردهمایی تهیه کنید تا دوستانی هم که امکان شرکت ندارند در جریان قرار بگیرند.
    بعد مسافت که بهونه نشد
    من خودم هم باید با اتوبوس روز قبلش از اصفهان بیام.
    موفق باشید.

12. 5 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بعد مسافت که بهونه نشد
    من خودم هم باید با اتوبوس روز قبلش از اصفهان بیام.
    موفق باشید.
    حالا باز اصفهان خوبه. من که بخوام با اتوبوس بیام یه 15-16 ساعتی تو راهم. و همچنین تاریخش هم برام من مناسب نیست.
    راستی محتوای برنامه اصلا چی هست؟

14. 4 کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

امروز یک گردهمایی بین علاقمندان هدفون و تجهیزات مربوطه در تهران انجام شد. من مفتخر بودم که جزو مدعوین باشم در جمع دوستانی که حضور داشتند که جای بسی خوشحالی و مباهات بود برام. هر کدام از دوستانی که حضور داشتند در مورد هدفون اطلاعات خوبی دارند و جزو افرادی هستند که به صورت جدی به مقوله هدفون ها می پردازند. چندین هدفون، آمپ پورتابل و DAC مختلف در این نشست مورد تست قرار گرفت. رکوردهایی بین دوستان تبادل شد و بحث هایی در مورد فیزیک صدا، فلسفه لذت شنیداری و مسائل مربوط به هدفون و سیستم های صوتی انجام شد. امپلیفایر لامپی هدفون GEMINI که به مراحل پایانی ساخت رسیده است نیز روی میز بود و در موردش صحبت کردیم. امیدواریم ازین نشست های سازنده بیشتر اتفاق بیافتد.

این هم تصویری از این نشست هدفونی:

16. 20 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

^^^^^^^^
    خیلی ممنون بابت عکسی که گذاشتید.
    متاسفانه جای عکاس که خودتون بودید خالیه.
    موفق باشید.

18. 6 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

^^^^^^^^
    خیلی ممنون بابت عکسی که گذاشتید.
    متاسفانه جای عکاس که خودتون بودید خالیه.
    موفق باشید.
    خواهش میکنم.
    سایز عکس رو کوچک نکردم گفتم شاید دوستان بخوان یادگاری نگه دارند.
    عکس رو عوض کردم تو این عکسه منم هستم

20. 2 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •