تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 34 اولاول ... 16222324252627282930 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

شما چه مدل کولرگازی از شرکت نیا خریدین که این قدر دلتون خون هست ؟
    من اجنرال ازش خریدم و تا حالا هم مشکلی پیش نیومده که بخواهم برای گارانتی باهاشون تماس داشته باشم
    بقول گفتنی صبر کنید زمانی که بروغن سوزی افتاد متوجه میشید چه بیوجدانی هست این نیا
    بعد از 2هفته الافی و پاسکاری شدن توسط دخترنازنازیای اپراتورر با هزارتا التماس و خواهش 70 هزار تومن دادم به تکنسسین برای کولری که گارانتی داره بیاد عیبیابی کنه
    حالا طرز برخوردش بماند .طرف اومده دستخالی میگه طوری نیست عادیه
    مجبور شدم با هزینه شخصیم از یکجای دیگه تعمیرکار بگیرم برای کولر مثلا گارانتی دار
    Last edited by p30g; 03-07-2016 at 19:26.

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

گارانتی کلا در ایران همینه. حالا این دوستمون با نیا به مشکل برخوردن ولی کم نیستن افرادی که با گلدیران، سام سرویس و ... مشکل داشته اند و توی وبلاگها و فرومها منعکس کرده اند.
    کولرهای اجنرال و پاناسونیک همیشه یک سر و گردن از بقیه برندها بالاترند. حالا بحث گارانتی یک چیز دیگست. مثلا برای نصب رایگان که توی گارانتی های مختلف تبلیغ میشه (البته بجز گارانتی نیا) همیشه بالای 100 هزار اجرت نصب از مشتری گرفته میشه!
    درسته که گارانتی در ایران کلا چیزی بیشتر از کشک نیست
    ولی الجی بحثش جداست مجبورن بخاطر اینکه تحت نظارت شرکت اصلی هستند خوب کار کنند و خدمات بدند
    بشخصه تجربه کردم دستگاه ماکرووم خراب شد تماس گرفتم زیر نیم ساعت نشد که اومدند مجانی و حتی بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کردند.
    چقدر با شخصیت و خوش برخورد بعد هم اپراتورشون باهامون تماس گرفت ازمون تشکر کرد و گفت دفعه ی آینده تمام تلاشمون رو میکنیم این زمان به زیر نیم ساعت کاهش پیدا کنه

پروفشنال alijigari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بقول گفتنی صبر کنید زمانی که بروغن سوزی افتاد متوجه میشید چه بیوجدانی هست این نیا
    بعد از 2هفته الافی و پاسکاری شدن توسط دخترنازنازیای اپراتورر با هزارتا التماس و خواهش 70 هزار تومن دادم به تکنسسین برای کولری که گارانتی داره بیاد عیبیابی کنه
    حالا طرز برخوردش بماند .طرف اومده دستخالی میگه طوری نیست عادیه
    مجبور شدم با هزینه شخصیم از یکجای دیگه تعمیرکار بگیرم برای کولر مثلا گارانتی دار
    درود
    میشه بگین مشکل کولرتون چی بود ؟
    شما کدوم شهر هستین ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

راستش تصمیم گرفتم که پاناسونیک بخرم. خیلی در مورد سامسونگ و ال جی تحقیق کردم و صحبتهای مختلف زیادی شنیدم.
    اما در مورد پاناسونیک هیچکس بد نگفت
    در خصوص پاناسونیک اصلا شک نکن. تجربه استفاده 8 ساله از اسپلیتش رو دارم. 18000 پاناسونیک هنوز هم از 24000 سامسونگ سرتره. فقط صاحاب نداره.
    یکی از بهترین انتخاب ها می تونه باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

زیربنای خانه من 90 متره که سالنی که قراره کولر رو توش بذارم 60 70 متره
    بعد از بررسی از چند فروشگاه و نظرات فروشنده ها به این نتیجه رسیدم که یک 24000 پاناسونیک برای سالن ما کافیه
    مصرف برقش هم شنیدم که معقوله و زیاد نیست.

الان هم که پاناسونیک جشنواره داره و فرصت خوبیه برای خریدن.
    نظر شما در مورد پاناسونیک 24000 چیه ؟

یه سوال دیگه اینکه این 24000 در مورد مصرف برق که مشکل ساز نیست ؟ منظورم قطعی و پریدن فیوز هست
    Last edited by Mehrdad.R201; 04-07-2016 at 00:43.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

زیربنای خانه من 90 متره که سالنی که قراره کولر رو توش بذارم 60 70 متره
    بعد از بررسی از چند فروشگاه و نظرات فروشنده ها به این نتیجه رسیدم که یک 24000 پاناسونیک برای سالن ما کافیه
    مصرف برقش هم شنیدم که معقوله و زیاد نیست.

الان هم که پاناسونیک جشنواره داره و فرصت خوبیه برای خریدن.
    نظر شما در مورد پاناسونیک 24000 چیه ؟

یه سوال دیگه اینکه این 24000 در مورد مصرف برق که مشکل ساز نیست ؟ منظورم قطعی و پریدن فیوز هست
    انشاءالله به خوشی
    من مشخصات پاناسونیک های جدید رو ندارم. همون طور که گفتم به لیبل روی دستگاه مراجعه کنید تا مشخصاتش دستتون بیاد. اگر اینورتر باشه بعید میدونم مشکلی از لحاظ آمپراژ داشته باشید ولی اگر غیر اینورتر باشه، جریان مصرفی دستگاه رو ببینید که چند آمپره. بعد محلی که میخواهید نصب کنید رو چک کنید که فیوزش چند آمپره و از اون فیوز چند تا وسیله مصرفی (پریز و روشنایی) منشعب شده. بالاخص اگر از پریزهای آشپزخونه که لوازم پرمصرف مثل لباسشویی و ... استفاده بشه مشکل ساز خواهد بود. وگرنه اگر برق مستقیم با فیوز حداقل 16 آمپر داشته باشه، به شرطی که سیم کشی هم استاندارد باشه (سیم نمره 2.5 به بالا) انشاءالله مشکلی ایجاد نمیشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

والا در منزل ما یک دوشاخه مخصوص کولر پنجره ای بوده که در جعبه فیوزهای اشپزخانه فقط یک فیوز هست که مستقیم فقط با این 2 شاخه در ارتباطه. یعنی اون فیوز به هیچ چیز دیگه ای در ارتباط نیست.

عکسشو گذاشتم. فیوزش هم اینطور که نشون میده 25 امپر هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اینم مشخصات این کولر پاناسونیک و لیبلی که روی خود دستگاه هست

به نظر میاد برق مصرفیش 12 امپر باشه.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

والا در منزل ما یک دوشاخه مخصوص کولر پنجره ای بوده که در جعبه فیوزهای اشپزخانه فقط یک فیوز هست که مستقیم فقط با این 2 شاخه در ارتباطه. یعنی اون فیوز به هیچ چیز دیگه ای در ارتباط نیست.

عکسشو گذاشتم. فیوزش هم اینطور که نشون میده 25 امپر هست.

نه مشکلی از بابت برق نخواهید داشت. کولرهای پنجره ای مصرفشون از اسپلیت ها بیشتره. قبلا برق شما دستکاری و بهینه سازی شده.

اینم مشخصات این کولر پاناسونیک و لیبلی که روی خود دستگاه هست

به نظر میاد برق مصرفیش 12 امپر باشه.

قیمت گارانتی دار این چنده؟

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دوستان این گرید انرژی A+++ واقعیه؟!! چقدر نسبت به بقیه گریدا (عموماً B) تو مصرف برق تفاوت داره؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •