تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 26 اولاول ... 162223242526
نمايش نتايج 251 به 258 از 258

نام تاپيک: Xperia™ ray | گوشی آندرویدی زیبا ، صیقلی و استایلیش از سونی اریکسون

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

من این گوشی رو دارم تنها مشکلی که باهاش دارم صفحه کوچیکشه . موقع تایپ اس ام اس همش غلط غلوت مینویسم. وگرنه از همه لحاظ گوشیه خوبیه. کیفیت صفحش خوبه .دوربینشم خوبه

اگه نباشه جاش خالی می مونه samdeath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض قطع کردن GPRS گوشی

سلام به دوستان
    من یک گوشی سونی اریکسون RAY دارم که GPRS آن فعال هست و بر روی هر قبض چند هزار تومان پول اینترنت میاد .
    می خواستم بدونم چه جوری می تونم اون رو غیر فعال کنم؟

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یک گوشی سونی اریکسون RAY دارم که GPRS آن فعال هست و بر روی هر قبض چند هزار تومان پول اینترنت میاد .
    می خواستم بدونم چه جوری می تونم اون رو غیر فعال کنم؟
    از مسیر settings/mobile network تیک گزینه Use packet data رو بردار

4. این کاربر از M@hdi-B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahsa a's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

بچه ها چند روز پیش از طرف همراه اول برام یه اس ام اس تنظیمات اینترنت و اینجور چیزا اومد که من نصبش کردم، حالا یه حرف E بالای گوشی کنار آنتنم اومده اعصابمو به هم ریخته......من اینترنت نمیخواااااام
    گوشیم ray هست.

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

بچه ها چند روز پیش از طرف همراه اول برام یه اس ام اس تنظیمات اینترنت و اینجور چیزا اومد که من نصبش کردم، حالا یه حرف E بالای گوشی کنار آنتنم اومده اعصابمو به هم ریخته......من اینترنت نمیخواااااام
    گوشیم ray هست.
    کافیه وارد تنظیمات گوشی بشید و به قسمت More برید در قسمت Mobile networks برید و تیک data enabled رو بردارید

7. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

سلام من این گوشی رو به اندروید 4 اپدیت کردم حالا می خوام برشگردونم به اندروید قبلی چیکار باید بکنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام
    لطفا راهنمائی کنید
    یکی از دوستان میخواهد xperia ray را بخرد اما چون در جای شلوغی کار میکند و در یه تعمیرگاه کار میکند و مهمترین چیز میخواهد صدای هنگام مکالمه قوی باشد یعنی وقتی کسی بهش زنگ میزند صدای شخص مقابل خیلی قوی و واضح باشد و ایشون نمخواهد از هندز فرسی استفاده کند و میخواهد از خود گوشی موبایل استفاده کند چون قبلا xperia mini داشت اما چون صدای مکالمه آن ضعیف بود اون را فروخت حالا خواهش میکنم بگید کیفیت صدای مکالمه این xperia ray چگونه است
    ممنون
    خداحافظ

داره خودمونی میشه yas1385's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تو خونمون

پيش فرض

سلام دوستان.یه مشکلی که برای بعضی ها از جمله خودم پیش اومده مشکل تو اسکرین گوشی هست.
    این مشکل به این صورته که وقتی چند دقیقه از رفتم گوشی به حالت استندبای میگذره وقتی دکه هوم یا لاک رو برای خارج شدن از حالت استندبای میزنی صفحه به حالت بلنک در میاد.یعنی اسکرینتون روشن میشه ولی صفحه مشکی رو نشون میده.
    برای اینکه بتونی صفحه رو هم ببینی راهش اینه که چند بار دکمه لاک رو بزنی که دوباره به حالت عادی بر میگرده.ولی دوباره اگه چند دقیقه تو استند بای بمونه مشکل برمی گرده.
    خوب خیلیا الکی میان در جواب دوستانمون که این مشکل براشون پیش اومده راه هایی مثله مستر ریست یا فلش کردن و تعویض رام و حتی آنلاک کردن بوت لودر رو پیشنهاد می کنن اما همینجا بگم این مشکل از نرم افزار گوشیتون نیست و مشکلی سخت افزاریه.

دیشب توی فروم سونی داشتم دنبال راه حل می گشتم که متاسفانه هیچ راهی که خودتون بتونید مشکل رو حل کنین پیدا نکردم.چند نفری بودن که مشکلشون رو با بردن گوشی به سرویس سنتر حل کرده بودن که چند مورد براشون قطعه ای از گوشی و چند موردم گوشی رو براشون عوض کرده بودن.

الان مشکلی که هست اینه که بعضی از دوستان گارانتی گوشی شون تموم شده یا اصلا گوشیشون ضمانت نامه اصل نداره.دادن گوشی به تعمیرکار که بنظرم اشتباه محضه و میتونه به احتمال 99% تعمیرکار گوشیتون را داغون کنه و آخرشم بهتون بگه مشکلش حل نمیشه پس فکر دادن به هر تعمیرکاری رو از سرتون بیرون کنین :av:

ولی بنظرم باز بشه به نمایندگی سونی اعتماد کرد.من خودم پریشب این مشکل برام پیش اومد حالا میخوام یه هفته صبر کنم ببینم با چند بار زدن دکمه پاور مشکلش حاد نمیشه و میتونم سر کنم یا نه.اگه بتونم که بیخیال بردن به نمایندگی میشم اگرم نه که مجبورم گوشی رو ببرم نمایندگی.
    دوستان بازم میگم گوشی رو نبرین پیش هر تعمیرکاری چون تعمیرکارای ما اکثرا از سخت افزار گوشی زیاد سر در نمیارن و ممکنه گوشیتون رو داغون کنن.راستی کسانی که میبرن نمایندگی اگه گوشیشون روت شده و یا بوت لودرش رو باز کردن حتمه بوت لودر رو ببندن و یه رام اصلی هم فلش بزنن.سوالی بود در خدمتم :ab:

11. این کاربر از yas1385 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •