تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 259 از 1545 اولاول ... 1592092492552562572582592602612622632693093597591259 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,581 به 2,590 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

من هم 128 کیلوبیت سرویس اکو دارم سرعتم همین حدود ها است.

- - - Updated - - -

من هم 128 کیلوبیت سرویس اکو دارم سرعتم همین حدود ها است.
    عه جدا؟؟
    من 128 داشتم تا 380 میامد.... بعضی وقتها خیلی کم پیش میامد تا 1.5 مگ هم برسه

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

عه جدا؟؟
    من 128 داشتم تا 380 میامد.... بعضی وقتها خیلی کم پیش میامد تا 1.5 مگ هم برسه
    بله فرق سرویس شما با سرعت های پایین تر اینه که اکثر اوقات سرعتتون حدود همین 12 مگ هست اما سرویس های پایین تر گاهی اوقات چنین سرعت هایی رو تجربه می کنن. مثلا من سرویس eco با سرعت 2 مگ دارم. هفته ی پیش برای چند روز سرعت من رو روی 12-13 مگ گذاشته بودن و سرعت دانلود من مثل شما حدود 1/5 مگ در ثانیه بود. اما الان سرعت رو کم کردن و گذاشتن روی 4 مگ و سرعت دانلود من حدود 500 کیلوبایت هست.
    Last edited by OLK; 03-09-2015 at 11:54.

3. 2 کاربر از OLK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام عزیز
    من از سرویسهای حجمی اطلاعی ندارم اما خودم سرویس آرت دارم.
    منظور از حداقل ... یعنی تا این حجم به شما تضمین میده که محدود نخواهی شد ، اگر میخواید بدونید کی محدود میشید ، طبق تجربه ی دوستان تا حدود 2 برابر اون اعداد نوشته شده شما محدود نمیشی ( بستگی به مرکز مخابراتی داره - طبق تجربه هست نه لزوما ) وقتی محدود بشی شما اگه آرت 1 داری سرعت شما میاد روی اینترنت 128 یعنی دانلود مثلا 10 کیلو ( حالت عادی آرت 1 = اینترنت 1 مگ ) ، میری پنل شاتلت 7-8 تومان مابه تفاوت آرت 1 با آرت 2 رو میپردازی سرویست میشه آرت 2 محدودیتت هم برداشته میشه تا دوباره نزدیکای 2 برابر اون حجم آرت 2 مصرف کنی و...
    اگر خیلی خوب متوجه نشدید 2-3 صفحه برید عقب به صورت طولانی و کامل توضیح دادم که چند بار نقل قول شده
    ممنون دوست عزیز
    +
    سرعت تک کانکشن این شرکت از سرورهای خارجی چه قدره؟؟؟
    +
    راستی این پست که گفتی کجاست؟
    Last edited by Armin.Computer; 03-09-2015 at 13:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    +
    سرعت تک کانکشن این شرکت از سرورهای خارجی چه قدره؟؟؟
    +
    راستی این پست که گفتی کجاست؟

خواهش میکنم
    راستش تست نکردم و الان هم دسترسی ندارم که ببینم چقدره

این هم توضیحات ( جواب چند تا سوال بود یه عزیز پرسیدن این کل جواباشه)

اصلا حجم مشخصی نیست برای محدود کردن و به مرکز مخابراتیت که شلوغ باشه یا نباشه هم خیلی بستگی داره ( در کل یعنی باید خودت امتحان کنی ) اما ، میگن حدودا تا 2 برابر اون حجمی که توی جدول آرت ها نوشته اوکیه و محدود نمیشی اگرم محدود شی شما از توی کنترل پنل خودت ما به التفاوت قیمتیش با یه آرت بالاتر رو پرداخت میکنی ( 7-8 تومن اختلاف آرت ها ست ) و ریست میشی و دوباره از اول دانلود میکنی با سرعت عادیت تا وقتی که محدود شی دوباره و سر ماه که رسیدی میای شما از سیستم ابتداییت شروع میکنی. کلا شما از آرت 1 یا 2 باید شروع کنی و هر وقت محدود شدی برو یه پله بالاتر... سرعت هم هموناس که تو سایت زده از 120-128 شرع میشه آرت 2 میره روی 160-70 و.... کلا گفتم به مرکز شما هم بستگی داره اگه خلوت باشه حتی ممکنه دیرتر محدود شی و اینکه شما باید دانلودت رو مدیریت کنی و نزاری یه صبح تا شب استفاده کنی.. art 1 همون اینترنت 1 مگ هست art 2 که الان من دارم دانلود بین 170-210 اینا هست. وقتی ام که محدود شده میاد پایین ترین حد ممکن که شما مجبور میشی ارتقا بدی به art بالاتر و اینجوری پنلت ریست میشه دوباره ( ما به التفاوتش باart بالاتر و پرداخت میکنی در طی ماه ) شما اگه خواستی از شاتل بگیری باید art 1 بگیری ، هر وقت محدود شدی میری art 2 و... شما اگه تا art 5 هم بری در یک ماه کل هزینت حدود 65 تومن بیشتر نمیشه ! و در مورد اینکه کی محدود میشی بستگی به مصرفت داره و مراکز مخابراتی با هم دیگه فرق دارن اما تا حدود 2 برابر اون اعدادی که توی سایت زده مشکلی نداری معمولا
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1- ابتدا سرور خارجی و اگه به دانلودت ادامه بدی سرور داخلی هم محدود میشه ، تقریبا در همون موقع به سرعت کاهش سرعت پیدا میکنی 2- منم نفهمیدم این جمله که نوشتید یعنی چی 3- چه ضرری میکنی عزیز ؟ شما شاید تو یک ماه فقط 20 گیگ مصرف کنی خوب art 1 هم میتونه جوابگوی شما باشه حالا فکر کن بری این ماه art 5 بگیری 30 هزار تومان اینا شما اضافه تر دادی شما با اینجوری پله ای ارتقا دادن به انداره ی مصرفت پول میدی. تفاوت سرعت هم اونقدر نیست art 1 ، 120 ایناست art 2 ، 160 اینا ...اونقدری اختلاف ندارن 4-کلا ریست میشه انگار که از سر ماه شروع کردید و محدودیت برداشته میشه و دوباره تا اون 2 برابر حالا art جدیدی که ارتقا دارید میتونید مصرف کنید ( تقریبا 2 برابر ، شاید زودتر محدود شید این 2 برابر از روی تجربس و برای مناطق مخابراتی و... متقاوته یا کمتر یا بیشتر) 5- من خودم از قبل 1 مگ نامحدود مخابرات رو دارم و اونو خالی نکردم و شاتل روی خط ذیگمه ، اگه میخواید کنارش شاتل بگبربد در کل اون مخابرات رو از دست ندید.

6. 2 کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

خواهش میکنم
    راستش تست نکردم و الان هم دسترسی ندارم که ببینم چقدره

این هم توضیحات ( جواب چند تا سوال بود یه عزیز پرسیدن این کل جواباشه)

اصلا حجم مشخصی نیست برای محدود کردن و به مرکز مخابراتیت که شلوغ باشه یا نباشه هم خیلی بستگی داره ( در کل یعنی باید خودت امتحان کنی ) اما ، میگن حدودا تا 2 برابر اون حجمی که توی جدول آرت ها نوشته اوکیه و محدود نمیشی اگرم محدود شی شما از توی کنترل پنل خودت ما به التفاوت قیمتیش با یه آرت بالاتر رو پرداخت میکنی ( 7-8 تومن اختلاف آرت ها ست ) و ریست میشی و دوباره از اول دانلود میکنی با سرعت عادیت تا وقتی که محدود شی دوباره و سر ماه که رسیدی میای شما از سیستم ابتداییت شروع میکنی. کلا شما از آرت 1 یا 2 باید شروع کنی و هر وقت محدود شدی برو یه پله بالاتر... سرعت هم هموناس که تو سایت زده از 120-128 شرع میشه آرت 2 میره روی 160-70 و.... کلا گفتم به مرکز شما هم بستگی داره اگه خلوت باشه حتی ممکنه دیرتر محدود شی و اینکه شما باید دانلودت رو مدیریت کنی و نزاری یه صبح تا شب استفاده کنی.. art 1 همون اینترنت 1 مگ هست art 2 که الان من دارم دانلود بین 170-210 اینا هست. وقتی ام که محدود شده میاد پایین ترین حد ممکن که شما مجبور میشی ارتقا بدی به art بالاتر و اینجوری پنلت ریست میشه دوباره ( ما به التفاوتش باart بالاتر و پرداخت میکنی در طی ماه ) شما اگه خواستی از شاتل بگیری باید art 1 بگیری ، هر وقت محدود شدی میری art 2 و... شما اگه تا art 5 هم بری در یک ماه کل هزینت حدود 65 تومن بیشتر نمیشه ! و در مورد اینکه کی محدود میشی بستگی به مصرفت داره و مراکز مخابراتی با هم دیگه فرق دارن اما تا حدود 2 برابر اون اعدادی که توی سایت زده مشکلی نداری معمولا
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1- ابتدا سرور خارجی و اگه به دانلودت ادامه بدی سرور داخلی هم محدود میشه ، تقریبا در همون موقع به سرعت کاهش سرعت پیدا میکنی 2- منم نفهمیدم این جمله که نوشتید یعنی چی 3- چه ضرری میکنی عزیز ؟ شما شاید تو یک ماه فقط 20 گیگ مصرف کنی خوب art 1 هم میتونه جوابگوی شما باشه حالا فکر کن بری این ماه art 5 بگیری 30 هزار تومان اینا شما اضافه تر دادی شما با اینجوری پله ای ارتقا دادن به انداره ی مصرفت پول میدی. تفاوت سرعت هم اونقدر نیست art 1 ، 120 ایناست art 2 ، 160 اینا ...اونقدری اختلاف ندارن 4-کلا ریست میشه انگار که از سر ماه شروع کردید و محدودیت برداشته میشه و دوباره تا اون 2 برابر حالا art جدیدی که ارتقا دارید میتونید مصرف کنید ( تقریبا 2 برابر ، شاید زودتر محدود شید این 2 برابر از روی تجربس و برای مناطق مخابراتی و... متقاوته یا کمتر یا بیشتر) 5- من خودم از قبل 1 مگ نامحدود مخابرات رو دارم و اونو خالی نکردم و شاتل روی خط ذیگمه ، اگه میخواید کنارش شاتل بگبربد در کل اون مخابرات رو از دست ندید.
    ممنون از توضیحات کامل شما
    +
    اینجور که گفتید بد نیست
    ولی سرعت تک کانکشن با سرعت IDM یکی هست؟؟؟
    همون موقع که دسترسی داشتید چه قدر بود؟

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون از توضیحات کامل شما
    +
    اینجور که گفتید بد نیست
    ولی سرعت تک کانکشن با سرعت IDM یکی هست؟؟؟
    همون موقع که دسترسی داشتید چه قدر بود؟
    الان براتون تست گرفتم
    تک کانکشن - آرت 1
    داخلی : میانگین 130-140
    خارجی : میانگین 110-130 ( متغیر بود )

9. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

الان براتون تست گرفتم
    تک کانکشن - آرت 1
    داخلی : میانگین 130-140
    خارجی : میانگین 110-130 ( متغیر بود )
    یعنی دقیقا همون 128 تا 1024 رو سرعت میده
    یعنی حداکثر سرویس 1024 و حداقل هم 128 (در زمان های محدود)
    درسته؟

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

یعنی دقیقا همون 128 تا 1024 رو سرعت میده
    یعنی حداکثر سرویس 1024 و حداقل هم 128 (در زمان های محدود)
    درسته؟
    بله ، در زمان محدود شما باید ارتقا بدی که از محدودیت در بیای ( شاید سرعتت کمترم باشه و اصلا در واقع نمیشه باهاش کنار اومد )

12. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ariya2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام.

اقا دوستانی که شاتل کرمان دارند الان دو روزه سرعت خرابه !

برا همه همینجوره یا فقط من ؟ !

ممنونم.
    Last edited by Ariya2009; 03-09-2015 at 20:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام.

اقا دوستانی که شاتل کرمان دارند الان دو روزه سرعت خرابه !

برا همه همینجوره یا فقط من ؟ !

ممنونم.
    سلام
    بله الان 2 روزه که خرابه ! پیام داده بودن که 20 دقیقه سرویسها دچار اختلال میشه احتمالا ساعتشون خواب رفته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •