تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 258 از 544 اولاول ... 158208248254255256257258259260261262268308358 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,571 به 2,580 از 5435

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

کدوم مرکزی؟ با من هم همین کارو کردن 192 شکایت کردم از اینور به اونور پاسکاریم کردن آخرش هم شکایتم به جایی نرسید. فقط میخوان همون 3 ساله رو به زور بهت بدن، آزاد بخوام بگیرم سیمکشی حساب کردم حداقل حدود 1 تومن برام هزینه داره از کابینت تا خونه، مودم هم که 1 تومن باید از خرج خوراکم بزنم بخوام خودم بگیرم. فعلا بیخیال شدم شاید طرحاشون عوض شه اقلا سیمکشیو رایگان بدن حیف انجمن دستمونو بسته نمیشه چنتا فحش آب دار بدم به کارمنداشون
    صالح طبری.
    همینه فقط میخوان مجبور کنن به قرارداد بلندمدت که اصلا به صرف نیست. منم خیلی کلنجار رفتم اشون و کفریم ازشون.
    هربار باشون حرف میزنم میگن آره ما باید تا 1400 همه اینجا رو فیبر بکشیم و.. ولی کو در عمل فقط میپیچونن
    توی سایت هیچ اطلاعاتی از طرح نمیزارن تا دست مراکزشون باز باشه اینطور دور بزنن و عملا فقط طرح های مزخرف بلند مدت ارائه بدن.

2. 3 کاربر از mohsen2129 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

من رفتم مخابرات، گفتن منطقه تون فیبر کشی نشده نمیتونی بگیری اما میتونی درخواست فیبر اختصاصی بدی از مخابرات محل تا خونه رو فیبر بکشیم. بعد 2 هفته نامه بررسی قیمتشون اومد
    هشت میلیون و چهارصد علی الحساب!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

13

من رفتم مخابرات، گفتن منطقه تون فیبر کشی نشده نمیتونی بگیری اما میتونی درخواست فیبر اختصاصی بدی از مخابرات محل تا خونه رو فیبر بکشیم. بعد 2 هفته نامه بررسی قیمتشون اومد
    تازه فقط هزینه کابل کشی تا دم خونست

5. 2 کاربر از MSUsefian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

متاسفانه بگی هم سر بسته میگن همینه که هست، میگی جهرمی گفته بدین میگن به ما چه، میگی رییس کل مخابرات گفته پول فیبرکشی رو نمیگیریم میگن به ما چه، از وزارتخونه شکایت میکنی شکایت میره پیش مخابرات معلومه مخابرات هم بین تو و مرکز مخابراتی خودی رو انتخاب میکنه، ما تازه تو محلمون میدن یارو سرانگشتی حساب کرد به من گفت اگه سه ساله نبندی باید 2 میلیون فقط سیم بکشی
    مراکز مخابراتی و امور مشترکینشون جوری کم فروشی میکنن و سرت کلاه میذارن و بد رفتارن که انگار بشون گفتن ما حقوق نمیدیم خودتون حقوقتونو از دهن مشتری بکشین بیرون
    Last edited by m751; 10-06-2020 at 19:19.

7. 2 کاربر از m751 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

متاسفانه بگی هم سر بسته میگن همینه که هست، میگی جهرمی گفته بدین میگن به ما چه، میگی رییس کل مخابرات گفته پول فیبرکشی رو نمیگیریم میگن به ما چه، از وزارتخونه شکایت میکنی شکایت میره پیش مخابرات معلومه مخابرات هم بین تو و مرکز مخابراتی خودی رو انتخاب میکنه، ما تازه تو محلمون میدن یارو سرانگشتی حساب کرد به من گفت اگه سه ساله نبندی باید 2 میلیون فقط سیم بکشی
    مراکز مخابراتی و امور مشترکینشون جوری کم فروشی میکنن و سرت کلاه میذارن و بد رفتارن که انگار بشون گفتن ما حقوق نمیدیم خودتون حقوقتونو از دهن مشتری بکشین بیرون
    مخابرات از زمانی که خصوصی شد خدمات و پشتیبانیش هر سال ضعیفتر شد بخش زیادی از کارهاش هم پیمانی واگذار کرده واسه همین اهمیتی به مشترکین نمیدن چند ماهی هست باکس آلومینیومی تو کوچه ما شکسته به همین خاطر بیشتر مواقع نویز روی خطها هست خیلی هم پیگیری کردم از اعلام خرابی تلفن تا مراجعه به مرکز مخابراتی و شکایت در سامانه 195 و مراجعه به بازرسی مخابرات که بیان باکس را تعویض کنن اما هیچ فایده ای نداشت حالا شما از مخابراتی که از تعویض یه باکس کوچیک که هیچ تجهیزات خاصی نداره عاجز هست چه انتظاری داری

9. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

بگرد چند نفر دیگه رو هم پیدا کن شاید بدهن مخابراتی ها خوش اومد. الان میشه تصویر نامه رو بذاری؟ چند متر لازم بوده و هر متر چند؟
    Last edited by Rahpooyan; 11-06-2020 at 14:44.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

چقد فاصله داری با مخابرات؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

تا یه مجتمع 20 طبقه که 250 متر باهامون فاصله داره حوضچه فیبر نوری هست. حالا نمیدونم این 8 ملیونو چجور حساب کردن!

داره خودمونی میشه vars1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

کسی میدونه شرکت های fcp زیرساخت فیبر نوری رو خودشون خواهند داد یا نه؟یا انحصارش دست مخابرات خواهد موند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کسی میدونه شرکت های fcp زیرساخت فیبر نوری رو خودشون خواهند داد یا نه؟یا انحصارش دست مخابرات خواهد موند
    انحصار نیست بلکه چون توجیه اقتصادی واسه شرکت ها نداره، وارد این حوزه نمی شوند. این ها ترجیح میدن که مخابرات زیر ساخت را آماده کند و اینها بر روی زیرساخت مخابرات سرویس بدهند. چیزی شبیه ADSL.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •