تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 257 از 544 اولاول ... 157207247253254255256257258259260261267307357 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,561 به 2,570 از 5431

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آره مودم و سیمکشی رایگان ماهی ۱۶۰ تومن قبض میاد قرار داد یکساله

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

این مودم بهتره یا مودم های هوآوی ؟ در کل بهترین مودم فیبرنوری موجود در بازار ایران چی هست ؟

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

این مودم بهتره یا مودم های هوآوی ؟ در کل بهترین مودم فیبرنوری موجود در بازار ایران چی هست ؟

با تشکر
    هوآوی با اکثر تجهیزات سازگاری داره
    مودم زایکسل هم خوبه در صورتی که تجهیزات ساپورت کنه
    هوآوی مدل hg8245h خوبه

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Last edited by peyman47; 05-06-2020 at 13:12.

3. این کاربر از peyman47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

سلام
    دوستان چند روزی هست فیبر بنده نصب شده مودم هم fiberhome هست که من نمیدونم این دیگه چجورشه(!) و اون موقع هم گفتم که سرعت 200mbs رو برام ثبت کنن.
    من مشکلی که دارم این هست که نت اصلا ثبات نداره !یعنی صد رحمت به موبایل دیتا .سرعت اپلودم با سرعت دانلودم اصلا نمیخونه و بدتر اینکه اصلا ثباتی ندارن! یکبار اپلودم 2.2mbps یکبار 700kbps !!!
    داخل بازی یکبار پینگم 112 چند ثانیه بعد 120 و بعدش هم میره رو بالای 200 با کلی پکت لاست و عملا غیر قابل بازی میشه! دوباره افت میکنه و دوباره همین روند تکرار میشه.
    پشتیبانی هم افرادی نشستند که ذره ای از مسائل فنی چیزی حالیشون نیس و میگن کارشناسی باید بشه !حالا کی معلوم نیست!
    واقعا فیبر نوری همین بود؟! بالاترین سطح نت در کشور همین هست یعنی ؟دوباره بی ثباتی و دوباره سرعت اپلود مضخرف که برای بنده اپلود خیلی مهمتره.
    اساتید و دوستان چه راهکاری دارند؟

5. 3 کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

بله, اینترنت در ایران همینه که هست, یا با adsl یا vdsl یا تانوما ftth یا موبایل فرقی ندارد. مشکل از زیر ساخت ضعیف و فیلترینگ هست, هر روش یا استاندارد انتخاب کنیم نهایتا از این گردنه زیر ساخت ضعیف و فیلتر عبور میکنه
    فیلتر برداشته بشه پینگ نصف و سرعت عمل دو برابر میشه
    تنها فرق adsl با vdsl یا تانوما ftth یا موبایل سرعت دانلود است, اونم مربوطه به سرعت سرور ارائه دهنده
    Last edited by dadash42; 08-06-2020 at 11:37.

7. 3 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

بله, اینترنت در ایران همینه که هست, یا با adsl یا vdsl یا تانوما ftth یا موبایل فرقی ندارد. مشکل از زیر ساخت ضعیف و فیلترینگ هست, هر روش یا استاندارد انتخاب کنیم نهایتا از این گردنه زیر ساخت ضعیف و فیلتر عبور میکنه
    فیلتر برداشته بشه پینگ نصف و سرعت عمل دو برابر میشه
    تنها فرق adsl با vdsl یا تانوما ftth یا موبایل سرعت دانلود است, اونم مربوطه به سرعت سرور ارائه دهنده
    از روی کنجکاوی قیمت پهنای باند اختصاصی رو پرسیدم از شاتل و گفتم نهایتا چه پهنای باندی میدید و برگشت گفت شما بگو چند میخوای!!؟ گفت برای ما اصلا مسئله ای نیس ! وقتی قیمت رو پرسیدم البته معلوم شد جریان چی هست.قیمت ماهانه فضاااایی

9. این کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

من رفتم مرکز مخابراتیم توی تهران. اولا که به هرکدوم از کارمند تا رئیس میگم یه بروشور بدید برای شرایط و قیمتا یا لااقل مثل adsl که به همه در و دیوار اینجا چسبوندید بزارید عکسش رو بگیرم این کارو نمیکنن.

خلاصه دستگیرم شد که اینا هیچی از شرایط فروششون ارائه نمیدن که فقط شفاهی بگن ما طرحمون قرارداد سه ساله است!!!

توی ساختمونمون من 7 نفر راضی کردم ولی رئیس مخابرات میگه باید حتما 10 نفر بشید تا بیاره.

درمورد قرارداد سه ساله هم بمن اینطور میگه که 800تومن هزینه مودم هست 500 تومن هم کابل کشی میشه 1300 ما اینو روی طرح سه ساله آوردیم.

میگم مودم خودم میگیرم من طرح 3 ماهه کابل کشی رایگان میخوام میگه ما قراردادمون همون سه ساله نهایت با قیمت بالاتر براتون یک ساله میبندیم!!

از دوستان کسی اطلاع داره الان توی تهران طرح زیر یک سال کابل کشی رایگان بدون مودم هست ؟ یا مخابرات ما داره میپیچونه و فقط حرف از قرارداد بلند مدت میزنه؟ درمورد اینکه حداقل 10 نفر توی یه ساختمان باید درخواست بدن چطور؟
    بنظرتون چکار باید کرد؟

11. این کاربر از mohsen2129 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال luches's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من رفتم مرکز مخابراتیم توی تهران. اولا که به هرکدوم از کارمند تا رئیس میگم یه بروشور بدید برای شرایط و قیمتا یا لااقل مثل adsl که به همه در و دیوار اینجا چسبوندید بزارید عکسش رو بگیرم این کارو نمیکنن.

خلاصه دستگیرم شد که اینا هیچی از شرایط فروششون ارائه نمیدن که فقط شفاهی بگن ما طرحمون قرارداد سه ساله است!!!

توی ساختمونمون من 7 نفر راضی کردم ولی رئیس مخابرات میگه باید حتما 10 نفر بشید تا بیاره.

درمورد قرارداد سه ساله هم بمن اینطور میگه که 800تومن هزینه مودم هست 500 تومن هم کابل کشی میشه 1300 ما اینو روی طرح سه ساله آوردیم.

میگم مودم خودم میگیرم من طرح 3 ماهه کابل کشی رایگان میخوام میگه ما قراردادمون همون سه ساله نهایت با قیمت بالاتر براتون یک ساله میبندیم!!

از دوستان کسی اطلاع داره الان توی تهران طرح زیر یک سال کابل کشی رایگان بدون مودم هست ؟ یا مخابرات ما داره میپیچونه و فقط حرف از قرارداد بلند مدت میزنه؟ درمورد اینکه حداقل 10 نفر توی یه ساختمان باید درخواست بدن چطور؟
    بنظرتون چکار باید کرد؟
    بله حتی طرح 3 ماه کابل کشی رایگان هم میدن ولی باید مشتری خیلی بیشتر باشه تا راضی بشن. مجتمع ما 4 بلوک هست (هر کدوم 100 واحد) که مخابرات خیلی سریع همه رو کابل کشی کرد و طرح 3 ماه کابل کشی رایگان هم تو لیستش بود که من گرفتم. عملا انحصار اینترنت 400 واحد افتاد دستشون و براشون میصرفید طرح ها کوتاه مدت رایگاه هم بدن.

البته اینم بگم برای مجتمع های پر جمعیت محدودیت هایی وجود داره. من با رئیس مخابراتمون صحبت کردم (ادم جالبی بود و سرش میشد) گفت برای کل مجتمعتون فعلا فقط 3 تا سویچ گذاشتیم که به هر کدوم هم 1 لینک 1 گیگ دادیم و همه پورتها هم پره و معنیش اینکه سرعتها فعلا اسمی هست. یعنی 50 مگ رو 50 و مثل این و فعلا کمی صبر کنید تا سویچ ها رو افزایش بدیم و سرعتتون بالاتر هم میره. من خودم 50 مگ دارم که 24 ساعت فول 50 دان و 50 اپ میده و پینگ هم عالیه که خوب برای من کاملا عالی و کافی هست و اینکه سرعتم مگ200 نیست برای موردی نداره. درکل اینا به شدت کمبود تجهیرات دارن و سعی میکنن با حداقل امکانات سرویس رو راه اندازی کنن به خصوص برای مجتمعهای پر جمعیت که تجهیزات زیادی مخیواد. برای ما که اینطور بود.
    Last edited by luches; 09-06-2020 at 13:51.

13. 4 کاربر از luches بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بنظرتون چکار باید کرد؟
    کدوم مرکزی؟ با من هم همین کارو کردن 192 شکایت کردم از اینور به اونور پاسکاریم کردن آخرش هم شکایتم به جایی نرسید. فقط میخوان همون 3 ساله رو به زور بهت بدن، آزاد بخوام بگیرم سیمکشی حساب کردم حداقل حدود 1 تومن برام هزینه داره از کابینت تا خونه، مودم هم که 1 تومن باید از خرج خوراکم بزنم بخوام خودم بگیرم. فعلا بیخیال شدم شاید طرحاشون عوض شه اقلا سیمکشیو رایگان بدن حیف انجمن دستمونو بسته نمیشه چنتا فحش آب دار بدم به کارمنداشون
    Last edited by m751; 09-06-2020 at 14:16.

15. این کاربر از m751 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

والا تا جایی که من میدونم فیلترینگ برا اینا از نون شبم واجب تره!!!این دوستمون که مشکل پکت لاس داشتن واقعا غیر عادیه برای سرویس ftth... من چند وقتیه دارم استفاده میکنم و تالا پکت لاس نداشتم..تنها مشولم اینه که سرعتمو بستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

کدوم مرکزی؟ با من هم همین کارو کردن 192 شکایت کردم از اینور به اونور پاسکاریم کردن آخرش هم شکایتم به جایی نرسید. فقط میخوان همون 3 ساله رو به زور بهت بدن، آزاد بخوام بگیرم سیمکشی حساب کردم حداقل حدود 1 تومن برام هزینه داره از کابینت تا خونه، مودم هم که 1 تومن باید از خرج خوراکم بزنم بخوام خودم بگیرم. فعلا بیخیال شدم شاید طرحاشون عوض شه اقلا سیمکشیو رایگان بدن حیف انجمن دستمونو بسته نمیشه چنتا فحش آب دار بدم به کارمنداشون
    صالح طبری.
    همینه فقط میخوان مجبور کنن به قرارداد بلندمدت که اصلا به صرف نیست. منم خیلی کلنجار رفتم اشون و کفریم ازشون.
    هربار باشون حرف میزنم میگن آره ما باید تا 1400 همه اینجا رو فیبر بکشیم و.. ولی کو در عمل فقط میپیچونن
    توی سایت هیچ اطلاعاتی از طرح نمیزارن تا دست مراکزشون باز باشه اینطور دور بزنن و عملا فقط طرح های مزخرف بلند مدت ارائه بدن.
    Last edited by mohsen2129; 09-06-2020 at 20:28.

18. 2 کاربر از mohsen2129 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •