تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2560 از 2600 اولاول ... 156020602460251025502556255725582559256025612562256325642570 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,591 به 25,600 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با این حذف کمپین ماندگار کلا چند تا دونه انتخاب بیشتر نیست،سرعت پایین لیمیت شده یا بازه برای پیش پرداخت کسی تمدید کرده؟ الان باید هزینه اضافه بدیم بعدم حجم اضافه بمونه رو دستمون

2. این کاربر از arming900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام،

کسی ترافیک زماندار خریده تاحالا؟ من سرویس پیش پرداخت یک ماهه دارم، میخواستم ببینم:

1) اگه بسته 2 تا 8 رو بخرم، تو اون ساعت اتوماتیک از ترافیک زماندار کم میکنه یا کلک میزنه و این چیزا؟
    2) اگه سرویس من قطع بشه و از زمان ترافیک زماندار مونده باشه، چه اتفاقی براش میفته؟ کنسل میشه یا منتقل میشه به سرویس بعدیم؟ (من معمولا یک ماه، یک ماه سرویس میخرم)

ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام،

کسی ترافیک زماندار خریده تاحالا؟ من سرویس پیش پرداخت یک ماهه دارم، میخواستم ببینم:

1) اگه بسته 2 تا 8 رو بخرم، تو اون ساعت اتوماتیک از ترافیک زماندار کم میکنه یا کلک میزنه و این چیزا؟
    2) اگه سرویس من قطع بشه و از زمان ترافیک زماندار مونده باشه، چه اتفاقی براش میفته؟ کنسل میشه یا منتقل میشه به سرویس بعدیم؟ (من معمولا یک ماه، یک ماه سرویس میخرم)

ممنونم.
    سلام
    1- من یکی دو بار تا حالا گرفتم درست حساب کرده و کلک نزده.
    2- موقع خرید باید روزهای باقیمانده سرویس با مدت ترافیک زمان دار بیشتر یا مساوی باشه. در غیر اینصورت اجازه خرید نمیده. مثلا اگه کمتر از 30 روز به پایان سرویس مونده باشه، اجازه خرید ترافیک زمان دار 30 روزه رو نمیده.

5. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    1- من یکی دو بار تا حالا گرفتم درست حساب کرده و کلک نزده.
    2- موقع خرید باید روزهای باقیمانده سرویس با مدت ترافیک زمان دار بیشتر یا مساوی باشه. در غیر اینصورت اجازه خرید نمیده. مثلا اگه کمتر از 30 روز به پایان سرویس مونده باشه، اجازه خرید ترافیک زمان دار 30 روزه رو نمیده.
    خیلی از پاسختون ممنونم. دوتا سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین:

1) وقتی مثلا ساعت 2 میشه و وارد زمان ترافیک زمان دار میشیم، باید مودم رو خاموش روشن کنیم یا اتوماتیک ترافیک زمان دار حساب میشه؟
    2) اگه قبل از 30 روز حجم تموم بشه، میشه باز ترافیک زمان دار خرید یا باید صبر کنیم مدتش هم تموم بشه؟

ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

کلاً به زودی اینترنت جهانی رو جمعش میکنن و میشه شبکه داخلی و تمام
    الان اومدم بسته نامحدود شبانه همراه اول بگیرم دیدم محدوده مصرف منصفانه رو از 500 گیگ به 100 گیگ در ماه کاهش داده
    با همون سیاست ترک سیگار دارن اینترنت رو محو میکنن
    مسیر ما بر عکس کل جهان هست
    Last edited by AVAST4890; 07-03-2022 at 12:40.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

خیلی از پاسختون ممنونم. دوتا سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم اگه پاسخ بدین:

1) وقتی مثلا ساعت 2 میشه و وارد زمان ترافیک زمان دار میشیم، باید مودم رو خاموش روشن کنیم یا اتوماتیک ترافیک زمان دار حساب میشه؟
    2) اگه قبل از 30 روز حجم تموم بشه، میشه باز ترافیک زمان دار خرید یا باید صبر کنیم مدتش هم تموم بشه؟

ممنونم.
    1- فکر کنم ریستارت نمیکردم. ولی برای احتیاط تست کن. یبار بدون اینکه خاموش و روشن کنی وقتی ساعت 2 شد مقداری (مثلا 500 مگ) بذار دانلود بشه بعد مودم رو ریستارت کن و گزارش مصرف رو ببین.
    2- نمیدونم.

9. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Tehranshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره گرونش کرد تقریبا 2 برابر شده قیمتا و قیمتای FTTH و VDSL هم گرونتر از ADSL شده.

11. 2 کاربر از Tehranshahr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

1440 گیگ ـ اسمش شده: کم حجم

اینم روش گرون کردن هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

بالاخره گرونش کرد تقریبا 2 برابر شده قیمتا و قیمتای FTTH و VDSL هم گرونتر از ADSL شده.

میخوان پول فیبر کشی بقیه ملت را در بیارن
    تا 4 سال دیگه 20 میلیون پورت !!

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوران انتخابات آقای رئیسی از قطعی اینترنت در هنگام بازی می گفتند همینطور پیش بره این مشکل هم حل میشه چون اصلا اینترنتی نمی مونه که بخواد قطع بشه یا اونقدر گرون میشه که فقط از ما بهترون اشتراک میخرند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •