تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2557 از 2600 اولاول ... 155720572457250725472553255425552556255725582559256025612567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,561 به 25,570 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من امروز با شرکت مخابرات تهران تماس داشتم و بعد از اینکه اطلاعات ابتدایی برای خرید اینترنت را به پشتیبان فروش گفتم از من خواست که عنوان سرویسی که می خوام بخرم را بگم و من اون رو گفتم و بیان کردم که می خوام فقط پیش پرداخت باشه اما او گفت که برای بار نخست فقط می تونه پس پرداخت باشه ( بر قبض تلفن ) و سپس می تونی به پیش پرداخت تغییرش بدی. پرسش من این است که آیا این قانون سراسری و حتمی است؟ آیا من امکان خرید اینترنت پیش پرداخت را برای بار نخست از مخابرات دارم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

من امروز با شرکت مخابرات تهران تماس داشتم و بعد از اینکه اطلاعات ابتدایی برای خرید اینترنت را به پشتیبان فروش گفتم از من خواست که عنوان سرویسی که می خوام بخرم را بگم و من اون رو گفتم و بیان کردم که می خوام فقط پیش پرداخت باشه اما او گفت که برای بار نخست فقط می تونه پس پرداخت باشه ( بر قبض تلفن ) و سپس می تونی به پیش پرداخت تغییرش بدی. پرسش من این است که آیا این قانون سراسری و حتمی است؟ آیا من امکان خرید اینترنت پیش پرداخت را برای بار نخست از مخابرات دارم؟
    بعد از ثبت نام می تونی از پنل کاربری سرویس جدید بخری و سرویس به پیش پرداخت تغییر میکنه.

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اگه آنلاین ثبت نام میکردی پیش پرداخت میشد. من برای یکی تلفنی هم ثبت نام کردم فقط اطلاعات نام و کد ملی و... رو خواست در مورد سرویس چیزی نگفت. وقتی آماده تحویل شد یه سرویس تست با حجم 100 مگابایت داشت تا ببینی وضعیت خطت چطوره بعد هر سرویسی بخوای خرید کنی.
    الان هم وقتی تحویل دادن و فعال شد، باید زنگ بزنی 2020 بگی سرویس های پیش پرداخت رو فعال کنه تا بتونی بخری (وقتی پس پرداخت باشی فقط سرویس های پس پرداخت رو تو پنل داری) و همون موقع باید بخری چون چند دقیقه بعدش دوباره سرویس های پس پرداخت ظاهر میشه.
    Last edited by Amir1234646; 08-02-2022 at 15:27.

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اگه آنلاین ثبت نام میکردی پیش پرداخت میشد. من برای یکی تلفنی هم ثبت نام کردم فقط اطلاعات نام و کد ملی و... رو خواست در مورد سرویس چیزی نگفت. وقتی آماده تحویل شد یه سرویس تست با حجم 100 مگابایت داشت تا ببینی وضعیت خطت چطوره بعد هر سرویسی بخوای خرید کنی.
    الان هم وقتی تحویل دادن و فعال شد، باید زنگ بزنی 2020 بگی سرویس های پیش پرداخت رو فعال کنه تا بتونی بخری (وقتی پس پرداخت باشی فقط سرویس های پس پرداخت رو تو پنل داری) و همون موقع باید بخری چون چند دقیقه بعدش دوباره سرویس های پس پرداخت ظاهر میشه.
    سپاس از پاسخ های کاربران.
    من هنوز ثبت نامی انجام نداده ام چونکه با پس پرداخت راحت نیستم. من امروز باز با بخش فروش مخابرات تماس گرفتم و گفتم که آیا می تونه فقط کارهای ساخت حساب در بخش اینترنت مخابرات را برای من انجام بده تا من بعد از ورود خدمت پیش پرداخت را انتخاب کنم که پاسخ داد امکان نداره و چیزی مانند این گفت که الان 2 ماه است که مشکل داره یا دردسترس نیست. ( یا چیزی با این مفهوم ).
    به هر روی فعلاً از مخابرات پا پس کشیدم. احتمالاً خدمت آسیاتک را خریداری کنم.
    یک اتفاق دیگر که امروز با اون روبرو شدم این بود که شاتل هنوز پس از تقریباً 10 روز رانژه خط را قطع نکرده بود ( من گمان می کردم که پس از این تعداد روز انجام داده باشه ) و پس از شکایت در 195 گویا زحمت دست جنباندن را به خودشان دادند و در ادامه اکنون نزدیک 2 ساعت است که اتصال تلفن قطع شده و خوب احتمالاً به این موضوع مرتبط است. شماره ام را در خرابی تلفن ثبت کردم و زمان مشخص می کنه چه هنگام این مشکل قراره تمام بشه.

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

تقریبا یه هفته هستش که پینگ از ساعت 8 شب تا 12 شب به شدت نوسان داره

6. این کاربر از hellbrain666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

8

تقریبا یه هفته هستش که پینگ از ساعت 8 شب تا 12 شب به شدت نوسان داره
    فکر میکنم یک هفته بیشتر شده دقیقا ساعت 8 این وضعیت شروع میشه پینگ عادی که مثلا 100 هست بین 350 تا 400 میره بالا ! دقیقا ساعت 1 بامداد هم برمیگرده حالت عادی

8. 2 کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من دو ماه پیش سرویسم وصل شد بعد همون روز اول که وصل شد سرویس پس پرداخت بود ولی من شبش سرویس رو پیش پرداخت کردم و هزینه رو پرداخت کردم بعد دیدم تو این دو ماه دو تا حدود 30 تومان رو قبض میاد !
    بعد به پشتیبانی میگم که من سرویس پیش پرداختم چرا هر ماه رو قبض هم میاد هزینش این پایینی رو گفت . قضیش چیه این ؟ مگه رانژه پول میگیرن ؟
    مشترک
    گرامی درود و احترام به آگاهی
    میرساند، سرویس شما پیش پرداخت میباشد و هزینه روی قبض لحاظ نمیگردد لازم به ذکر مبلغی که روی قبض لحاظ شده است دو تا 30 هزارتومن بابت هزینه رانژه بوده است . با
    سپاس از همراهی شما

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من دو ماه پیش سرویسم وصل شد بعد همون روز اول که وصل شد سرویس پس پرداخت بود ولی من شبش سرویس رو پیش پرداخت کردم و هزینه رو پرداخت کردم بعد دیدم تو این دو ماه دو تا حدود 30 تومان رو قبض میاد !
    بعد به پشتیبانی میگم که من سرویس پیش پرداختم چرا هر ماه رو قبض هم میاد هزینش این پایینی رو گفت . قضیش چیه این ؟ مگه رانژه پول میگیرن ؟
    مشترک
    گرامی درود و احترام به آگاهی
    میرساند، سرویس شما پیش پرداخت میباشد و هزینه روی قبض لحاظ نمیگردد لازم به ذکر مبلغی که روی قبض لحاظ شده است دو تا 30 هزارتومن بابت هزینه رانژه بوده است . با
    سپاس از همراهی شما
    تازگیا رانژه پولی شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

مثل اینکه مخابرات تهران دوباره اومده و سرعت های آپلود رو کم کرده از 2 روز پیش
    من قبلا با اینکه AnnexM روی مودمم فعال بود سرعت آپلودی که توی مودمم بسته شده بود 2399 kbps بود
    ولی از 2 روز پیش سرعت آپلودم اومده روی 1151 kbps با اینکه همچنان AnnexM فعاله
    بقیه ی دوستان هم وضعیتشون همینه ؟ یا فقط من اینجوری شدم ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

مثل اینکه مخابرات تهران دوباره اومده و سرعت های آپلود رو کم کرده از 2 روز پیش
    من قبلا با اینکه AnnexM روی مودمم فعال بود سرعت آپلودی که توی مودمم بسته شده بود 2399 kbps بود
    ولی از 2 روز پیش سرعت آپلودم اومده روی 1151 kbps با اینکه همچنان AnnexM فعاله
    بقیه ی دوستان هم وضعیتشون همینه ؟ یا فقط من اینجوری شدم ؟
    بله برای من هم دقیقا همین مقداری که شما گفتید شده!

برای من در هفته ای که گذشت ساعت حدود 3 تا 4 بعد از ظهر، چراغ اینترنت مودم قرمز میشد. روز اول زنگ نزدم و صبر کردم تا خودش وصل شد، چون ترسیدم زنگ بزنم سرعت دانلود و آپلودم رو تغییر بده، چون با شکایت تونستم مجبورشون کنم AnnexM و Fast رو فعال کنن.
    روز سوم که قطع شد زنگ زدم، تلفن گویا که همیشه میگه در حال رفع کندی و قطعی هستیم... گفتم اینترنتم قطع شده، بررسی کرد گفت یه مشکلی روی شبکه هست باید منتظر باشید! گفتم دیروز هم همین ساعت قطع شده بود، نگاه کرد گفت دیروز هم همین مشکل بوده... درخواست رسیدگی ثبت کرد گفت تماس میگیریم. دیگه قطع نشد. ولی سرعت آپلود رو آوردن پایین.
    دیشب هم داشتم ویندوز 11 رو از مایکروسافت دانلود میکردم، هر دو سه دقیقه سرعت از 16 مگ میشد 2 مگ، بعد یه لحظه متوقف میکردم و دوباره میزدم دانلود بشه سرعت برمیگشت روی 16 مگ، ولی باز بعد یکی دو دقیقه میومد پایین...! انگار محدودیت عمدی گذاشتن که وقتی دانلود میکنی سرعت کم بشه

13. این کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •