تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2538 از 4751 اولاول ... 1538203824382488252825342535253625372538253925402541254225482588263830383538 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,371 به 25,380 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

دوستان سلام
    شرمنده خارج از بحثه ولی شما میتونید با v-p-n کانکت بشین؟از دیروز تا حالا واسه من ارور میده و کانکت نمیشه

کسی میدونه تو اصفهان هم اکو 2مگ میدن یا نه؟
    سلام
    v p n را نمیدونم
    ولی اصفهان هم 2 مگ ارائه میشه

2. این کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه andybeegharar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

خوش به حال کسانی که از اینترنت شبدیز استفاده میکنند برای دیدن ویدئو انلاین از حجم دانلودت کم نمیکنه سرویساش ارزونه سرعت بالا اصلا خودت میتونی سرویستو انتخاب کنی.....فقط تو کرج :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

دوستان سلام
    شرمنده خارج از بحثه ولی شما میتونید با v-p-n کانکت بشین؟از دیروز تا حالا واسه من ارور میده و کانکت نمیشه
    سلام.
    اره بدون مشکل کانکت میشه

5. این کاربر از parsa5564 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

ببینم کی میگه شاتل خوبه تا خودم همین الان حالشو بگیرم؟؟؟
    اینترنت من که هر روز تعطیل(چه جمعه چه تعطیلیای دیگه) همیشه تا غروب قطه
    از جمله امروز
    شبا هم از ساعت 10 تا 1-2 قطه
    زنگ زدم پشتیبانی میگه عیب از سیستم داخلیه!!!!!(ظاهرا سیستم داخلیمون از ساعت 10 تا 2 فقط مشکل داره)
    حالا بازم کسی هست بگه شاتل خوبه؟؟؟
    روزا رو میشمارم 22 بشه برم عوضش کنم
    افتضاحه
    قربون پارس انلاین خودم بشم
    خوزستاتن-دزفول
    از همین جا معلومه مشکل داخلیه نیاز به پشتیبانی شاتل نیست.
    شما اول پیگیری کن مشکل از کجاست دوست من.شاید درست بگن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad_sh_2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

از همین جا معلومه مشکل داخلیه نیاز به پشتیبانی شاتل نیست.
    شما اول پیگیری کن مشکل از کجاست دوست من.شاید درست بگن.
    ببينيد شاتل هميشه ميگه مشكل داخليه اول . من اگر خواستيد تشريف بياريد خونه . حتي وقتي ميگه هيچ مشكلي نيست با چندتا دستور و ... كاري ميكنم كه بگه مشكل از شاتل هست حتي روي كه هيچ مشكلي نباشه .

شاتل حتي من چندبار درگيري لفظي پيدا كردم كه اينترنتم براي چند دقيقه قطع بود كه ساعت 2 شب زنگ زدم و فوري وصل كردن و هنوز ايميل هايي كه اوون فرزد فرستاده كه نوشته تند روي كردم دارم و خواسته پيگيري نكنم

فقط دروغ ميگن

آخه كدوم منطقي ميتونه اينو قبول كنه هر روز مخابرات مشكل داشته باشه اوونم با يك شركت . من كه خيلي راحت ميگم دروغ نگيد

8. این کاربر از farzad_sh_2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mojtaba-civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ببینم کی میگه شاتل خوبه تا خودم همین الان حالشو بگیرم؟؟؟
    اینترنت من که هر روز تعطیل(چه جمعه چه تعطیلیای دیگه) همیشه تا غروب قطه
    از جمله امروز
    شبا هم از ساعت 10 تا 1-2 قطه
    زنگ زدم پشتیبانی میگه عیب از سیستم داخلیه!!!!!(ظاهرا سیستم داخلیمون از ساعت 10 تا 2 فقط مشکل داره)
    حالا بازم کسی هست بگه شاتل خوبه؟؟؟
    روزا رو میشمارم 22 بشه برم عوضش کنم
    افتضاحه
    قربون پارس انلاین خودم بشم
    خوزستاتن-دزفول
    من که اهواز هستم از شاتل راضیم. قطعی خیلی کم دارم و با شاتل فقط یه وقتا مشکل پینگ دارم.
    حالا میخوای حالمو بگیری؟
    البته شنیدم پارس تو دزفول خیلی عالیه، ولی اینکه چرا شاتل برات اینجوریه من نمیدونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما مودمو از جای دیگه بخر مودم اینا مال دوره کوروش کبیره یه جعبه هستش توش چنتا مدار وصل کردن شده مودماز اینا بگیری 70 تومن بهت میدن ولی 7-8 تومن روش بزاری میتونی وایرلس دارشو بگیری با قیافه و گارانتی بهتر.این که میگن اگه مودمه مارو بگیرین دیسکانکتی نداره و ما کاملا ساپورت میکنیم و از اینجور چیزا دروغه.
    مودم هم ربطی به Isp نداره با همه سازگاره.

شما فقط باید 1 گیگو بخری تا سه گیگ بدن.نه اینکه خرید 10 گیگ رو بزنی 30 گیگ بهت بدن.
    هر چند گیگ که میخوای یک سوم بارش یک گیگ رو بخر.
    مثلا من سرویس یک ساله 512 دارم وقتی این سبک خرید رو گذاشتن 10 دور 1 گیگو خریدم.
    عجب دزدای هستن یعنی پرید پولم؟ اونجوری خوب 15 تومن میشه 9 گیگش الان مکن 14 تومن دادم بره 3 گیگ

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض متن ایمیل من به شاتل و جواب شاتل

با توجه به محدود شدن سرعت من در طول ساعات شبانه از همون روز اول و تماس های مکرر به شاتل اخر یکی از اوپراتور ها به من گفت که بله چیزی که من مشاهده می کنم نشون میده بر روی سرویس شما داره محدودیت اعمال میشه اما به من گفتن که به شما بگم مشکل به خاطر ترافیک بالای مرکز و شیر بودن سرویستون هست
    این بنده خدا به من پیشنهاد داد که مدارک و توضیحاتم رو برای شاتل ایمیل کنم که منم همین کار رو کردم.حالا متن ایمیل من و جواب شاتل رو ببینید:

متن ایمیل اول من:
    با سلام

------------ هستم از -------------
    شناسه کاربری ------------

بنده از تاریخ شنبه 3 مهر 1389 سرویس اکو یک مگ دارم.روز های اول دان استریم من روی 2 مگ بسته شده بود و در طول ساعات غیر از دانلود رایگان تا سرعت 300 کیلو بایت بر ثانیه نیز دانلود می کردم.اما شبها سرعت من محدود به 100 کیلو بایت بر ثانیه بود تا اینکه چند روز پیش دان استریم من به همان یک مگ خودم کاهش داده شد.اما مشکلی که همچنان پا بر جاست محدودیت سرعت من به 100 کیلوبایت در ثانیه در ساعات دانلود رایگان شبانه یعنی از ساعت 1 تا 7 بامداد می باشد

بنده بار ها تماس گرفتم و همکاران شما با تایید ضمنی این مطلب که اعمال محدودیت بر روی خط من انجام شده در اخر مشکل را ترافیک بالای مرکز مخابراتی من ذکر کردند در صورتی که شواهد چیز دیگریست
    دوست بنده که در چند کوچه پایینتر از ما زندگی می کند اکو 2 مگ دارد و سرعت دانلودش تا 250 کیلوبایت بر ثانیه هم می رسید تا چند وقت پیش که سرعت او نیز به 170 کیلوبایت بر ثانیه محدود شد.در ساعات رایگان شبانه

اگر شما تصویری که ضمیمه ایمیل شده نگاه کنید متوجه خواهید شد که هر شب یک حجم ثابت دانلود شده.به جز یک شب که نیمه های شب اینترنت قطع شده بود.این مقدار حجم ثابت نشان می دهد که نه تنها افت سرعتی وجود ندارد بلکه محدودیت سرعت وجود دارد.چرا که اگر افت سرعت بود باید یک شب مقدار کمتری و شب دیگر مقدار بیشتری دانلود می شد.اما اینجا می بینید که هر شب مقدار ثابت است که دلیلش اعمال محدودیت بر روی سرویس من هست
    همچنین 2 اسکرین ریکورد ضمیمه ایمیل شده که نشان می دهد سرعت دانلود به 100 کیلوبایت بر ثانیه محدود شده و وقتی می خواد به بالای این مقدار برود نمی تواند و باز به پایین بر می گردد.با تماشای اسکرین ریکورد ها کاملا متوجه این موضوع می شوید
    سرعت دانلود من در حال حاضر در ساعات غیر از رایگان 130 کیلوبایت بر ثانیه است.با این سرعت مقدار حجم دانلود من در طول یک ساعت به شرح زیر است:
    128KB/sec * 3600 sec = 460800KB / 1024 = 450MB
    مشاهده می کنید که بنده در حالت عادی در هر ساعت 450 مگابایت دانلود می کنم.اما در ساعات رایگان شبانه شرایط دیگریست:
    100KB/sec * 3600 sec = 360000KB / 1024 = 351MB
    یعنی 100 مگابایت از حجم دانلود من در هر ساعت کاسته می شود.اما باز هم به اینجا ختم نمی شود.چرا که به دلیل ایجاد نوسان به خاطر همین محدودیت سرعت ساعتی 300 مگابایت دانلود می شود که بررسی مصرف رایگان من متوجه این موضوع خواهید شد

در خواستی که من دارم این است که این محدودیت از روی سرویس من برداشته شود.چرا که بنده دارم هزینه ی اینترنت 1 مگ را می دهم و حق دارم به خوبی از سرویسم استفاده کنم
    چطور است که شاتل در مشهد اکو 128 را روی 2 مگ می بندد و کاربر با پرداخت ماهیانه 14000 تومان می تواند اینترنت 2 مگ داشته باشد اما من با پرداخت 21000 تومان ماهیانه نمی توانم از همین سرویس خودم به خوبی استفاده کنم؟
    درخواست دارم حتما به این موضوع رسیدگی شود و این ایمیل به دست مدیریت محترم شاتل برسد تا ببیند اعمال محدودیت بر روی سرویس من نه به خاطر بالا بودن ترافیک مرکز بلکه از طرف شاتل اعمال می شود

با تشکر از توجه شما

جواب شاتل به ایمیل من:
    با سلام
    مشترک گرامی --------------------
    سرویس شما بررسی شد و مشکلی از جهت پارامتر سرعت مشاهده نشد. در ضمن محدودیتی که میفرمایید روی سرویس های مشترکین وجود ندارد. شما می توانید به داکیومنت "بررسی و برطرف کردن مشکل افت سرعت" که در لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موجود می باشد مراجعه نمایید و تنظیمات و موارد ذکر شده در آن داکیومنت را انجام دهید.
    در رابطه با افت سرعت شبانه به اطلاع شما می رسانم از آنجاییکه در این ساعت سرویس رایگان می باشد و به علت تمایل بسیار بالای مشترکین جهت استفاده از سرویس با افت سرعت مواجه هستیم البته ممکن است این مشکل گاهی اوقات وجود نداشته باشد.
    در صورتی که تمایل دارید تحت هیچ شرایطی افت سرعت نداشته باشید می توانید از سرویس اختصاصی (Dedicated) استفاده نمایید، جهت سفارش این سرویس می توانید با امور مشترکین شهر خود تماس داشته باشد.
    به اطلاع شما می رسانم مشکل افت سرعت شبانه مراکز در دست بررسی می باشد.
    در صورت عدم رفع مشکل با ما در تماس باشید
    روش های تماس با پشتیبانی فنی:
    · وارد سایت شاتل شده و روی لینک ورود کاربران کلیک کنید و بعد از وارد کردن شناسه کاربری و رمز عبور مشکل خود را در قسمت گزارش مشکلات بیان بفرمایید، یا اینکه با ذکر مشخصات خود و عنوان کردن مشکل با ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ما در تماس باشید.
    · با شماره تلفن پشتیبانی مرکزی تهران 23089 در تماس باشید.
    با تشکر

امید خوشبین
    کارشناس پشتیبانی فنی
    شاتل

تصویر رو که خودتون میبینید در زیر
    یه اسکرین ریکورد هم داخل یک فایل زیپ اپلود کردم تا هرکی شک داشت خودش ببینه:

اسکرین ریکورد :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

بیخیال خیلی جوش نزن، من هم یه مدت شاتل 128 داشتم همیشه روزش دانلودش تا 69 میرفت
    DOWNSTREAM رو روی 544 بسته بودن، شبها 2-3ماه اول سرعتش مث روزانه بود اما بعدش سرعت اومد پایین و خیلی نوسان داشت نهایتش به 30میرسید! چند ماه بعدش پولش رو پرداخت نکردم، اونها هم خطم رو از رانژه در اوردن،

13. این کاربر از Pr0totype بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin_0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ( اصفهان)

پيش فرض

سلام
    من که رفتم تمدید کردم 3 ماه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •