تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2535 از 4751 اولاول ... 1535203524352485252525312532253325342535253625372538253925452585263530353535 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,341 به 25,350 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه Saeid Bagheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

البته تو این ماه باید راضی باشم ، تا 20 مهر 1 گیگ بخر ، 3 گیگ ببر اجرا میشه
    من ماه قبل مجبور شدم 4 گیگ ترافیک اضافه بخرم ( هزینه کل من ( هزینه اشتراک ) 19000+ ( خرید ترافیک اضافه ) 20000 = 39000 شد ! )
    من هدفم از تغییر سرویس از 512 به 128 ، تو این ماه این بود که اولاً 5000 تومان هزینه کمتری نسبت به 512 پرداخت میکنم + می تونم از اون صرفه جویی 5000 تومانی ، یک گیگ ترافیک بخرم که با احتساب 2 گیگ رایگان میشه 3 ( جمعاً در ماه 6 گیگ )
    پس این ماه ( هزینه اشتراک 14000 + 5000 ترافیک اضافه = 19000 )
    درسته 200 الی 300 مگ کمتر گرفتم ، اما تو این ماه برای می ارزه ( البته شاید ماه دیگه دوباره برگردم رو 512 )

داره خودمونی میشه fujitsu.siemens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

ممنون از پاسخ شما ولي من كه نميخوام ip رو عوض كنم بلكه تو همين تايپيك چند بار پيشنهاد مي دادند كه كامپيوتر رو روشن و خاموش كنيد تا رو اون نمي دونم سرور يا هر چيزه ديگه باقي بمونه منظور من همونه .
    ممکنه با مورد دیگه ای اشتباه گرفته باشید. میتونید همون پیشنهاد رو پیدا کنید تا ببینم قضیه چی بوده؟ کلاً خاموش و روشن کردن کامپیوتر که هیچ تاثیری نداره. حالا مودم شاید. البته باید ببینم دوستان اصلاً برای چه و در چه موردی همچین نظری داده بودند...

اگه تونستید پیداش کنید یا بیشتر توضیح بدید. ممنون

در آغاز فعالیت Special One's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام !

یه نکته ی جالب برای من اتفاق افتاده !

من حدود 3 ماه از اکو 512 استفاده میکردم ! اما دو ماهی هست که به اکو 128 تغییر دادم !

نکته جالب این بود که سرعت دانلود تغییر فاحشی نکرد !!

این یعنی اینا دارن همه رو باهم Share میکنن و تفاوتی بین 128 و 512 غیر از هزینه وجود نداره !

پروفشنال armin15000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

ممکنه با مورد دیگه ای اشتباه گرفته باشید. میتونید همون پیشنهاد رو پیدا کنید تا ببینم قضیه چی بوده؟ کلاً خاموش و روشن کردن کامپیوتر که هیچ تاثیری نداره. حالا مودم شاید. البته باید ببینم دوستان اصلاً برای چه و در چه موردی همچین نظری داده بودند...

اگه تونستید پیداش کنید یا بیشتر توضیح بدید. ممنون
    سلام

من قبل از اينكه اين مطلب رو بنويسم خيلي گشتم پيدا كنم ولي نتونستم مگر خود دوستان كه اطلاع دارند كمك كنند. باز هم ممنون از شما

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

سلام !

یه نکته ی جالب برای من اتفاق افتاده !

من حدود 3 ماه از اکو 512 استفاده میکردم ! اما دو ماهی هست که به اکو 128 تغییر دادم !

نکته جالب این بود که سرعت دانلود تغییر فاحشی نکرد !!

این یعنی اینا دارن همه رو باهم Share میکنن و تفاوتی بین 128 و 512 غیر از هزینه وجود نداره !
    خسته نباشید واقعا!
    یعنی تا حالا نمی دونستید؟

6. این کاربر از parsa5564 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad_dj96's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه میگن برخی مناطق هم که 128 ررو 512 میبستن
    به خاطره شلوغیه منطقه مخابراتی
    سرعته واقعی رو به این مناطق دادن و 128 رو رو 128 بستن!

حـــــرفـه ای wichidika's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض سرعت شاتل

کلاً شاتل کار اشتباهی می کنه eco128 ها رو روی 512 می بنده .
    چون با این کار می خواد دهن مشتری را ببنده و اون وقت هر بازی خواست سرش دربیاره.

خوب حالا که اینکار رو می کنه لاقل eco 512 ها رو نمی خواد چهار برابر ببنده همون دوبرابر ببنده
    روی 1024k ببنده که لاقل اونها هم ضرر نکنند.

چون واقعاً دور از انصاف هست.

البته این چند روزه که سرعتها رو کم کردن وضع پینگ خیلی خوب شده
    دست شاتل درد نکنه. ما مثل خیلیها نیستیم که تا اوضاع بهم می ریزه سر وکلشون تو فورم پیدا میشه
    خوب باشه راستشو میگیم بد هم باشه باز راستشو میگیم.

9. این کاربر از wichidika بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه andybeegharar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

به نقل از خراسان:مرکز توسعه و مديريت اينترنت کشور 10 شرکت اينترنتي - ISP - برتر ماه را از لحاظ متوسط سرعت و کيفيت دريافت و ارسال اينترنت به کاربران معرفي کرد. به گزارش مهر، جدول ISP هاي برتر اعلام شده از سوي مرکز توسعه و مديريت اينترنت کشور - متما - در شهريور ماه سال جاري با توجه به متوسط سرعت و کيفيت دريافت و متوسط سرعت و کيفيت ارسال و تعداد تست هاي انجام شده نشان مي دهد که شرکت هاي ندا گستر صبا، شبکه ارتباط شبديز، توسعه رسان پاسارگاد، پارس آنلاين، ندا رايانه، آريا سپهر، افروز، شاتل، افرانت و سرمايه گذاري اوراکل رتبه هاي اول تا دهم برترين شرکت هاي اينترنتي را از نظر ميزان سرعت دسترسي مشترکان به خود اختصاص داده و به عبارتي در ارائه اينترنت به مشترکان خود کم فروشي نکرده اند.کاربران اينترنت مي توانند براي اطلاع از سرعت واقعي اينترنت خود از نرم افزار ايراني سنجش سرعت اينترنت که در سايت اينترنتي متما به نشاني
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قابل دانلود است، استفاده کنند.در اين نوع آزمايش کاربر با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل مي شود و 2 طرف نرم افزار سنجش با تبادل بسته هاي مشخصي از اطلاعات و زمان بندي ارسال و دريافت بسته‌ها متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه مي‌کند.سرعت محاسبه شده در اين حالت ميزان پهناي باند استفاده نشده (ظرفيت خالي خط) در طول زمان آزمايش است، در نتيجه در صورتي که بخشي از پهناي باند موجود توسط ارتباطات ديگري اشغال شده باشد، ميزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفيت واقعي خط خواهد بود.
    شاتل در رتبه ی هشتم از بین 10 شرکت ای هم دلیل مکتوب و علمی برای کم فروشی شاتل بچه ها من میگم ساعت 1 شب به بعد یه تست سرعت از این سایت
    کد:
    بگیرید تا ببینیم چقدر شبها سرعت پایین میارن با تشکر.

11. این کاربر از andybeegharar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amin750's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام از شاتل سرویس بگیرم میخواستم راهنمایی کنید چی بگیرم!!
    در ضمن مخابرات منطقه ما(آیت اله کاشانی) سرویس های اکو نداره؟؟
    ممنون!

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

به نقل از خراسان:مرکز توسعه و مديريت اينترنت کشور 10 شرکت اينترنتي - ISP - برتر ماه را از لحاظ متوسط سرعت و کيفيت دريافت و ارسال اينترنت به کاربران معرفي کرد. به گزارش مهر، جدول ISP هاي برتر اعلام شده از سوي مرکز توسعه و مديريت اينترنت کشور - متما - در شهريور ماه سال جاري با توجه به متوسط سرعت و کيفيت دريافت و متوسط سرعت و کيفيت ارسال و تعداد تست هاي انجام شده نشان مي دهد که شرکت هاي ندا گستر صبا، شبکه ارتباط شبديز، توسعه رسان پاسارگاد، پارس آنلاين، ندا رايانه، آريا سپهر، افروز، شاتل، افرانت و سرمايه گذاري اوراکل رتبه هاي اول تا دهم برترين شرکت هاي اينترنتي را از نظر ميزان سرعت دسترسي مشترکان به خود اختصاص داده و به عبارتي در ارائه اينترنت به مشترکان خود کم فروشي نکرده اند.کاربران اينترنت مي توانند براي اطلاع از سرعت واقعي اينترنت خود از نرم افزار ايراني سنجش سرعت اينترنت که در سايت اينترنتي متما به نشاني
    کد:
    قابل دانلود است، استفاده کنند.در اين نوع آزمايش کاربر با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل مي شود و 2 طرف نرم افزار سنجش با تبادل بسته هاي مشخصي از اطلاعات و زمان بندي ارسال و دريافت بسته‌ها متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه مي‌کند.سرعت محاسبه شده در اين حالت ميزان پهناي باند استفاده نشده (ظرفيت خالي خط) در طول زمان آزمايش است، در نتيجه در صورتي که بخشي از پهناي باند موجود توسط ارتباطات ديگري اشغال شده باشد، ميزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفيت واقعي خط خواهد بود.
    شاتل در رتبه ی هشتم از بین 10 شرکت ای هم دلیل مکتوب و علمی برای کم فروشی شاتل بچه ها من میگم ساعت 1 شب به بعد یه تست سرعت از این سایت
    کد:
    بگیرید تا ببینیم چقدر شبها سرعت پایین میارن با تشکر.
    به سایتش سر زدم.این سایت کاملا حرفاش بدون دلیل هست.آمارگیریش کاملا اشتباهه
    مثلا از شاتل میان 100 نفر تست میکنن متوسط سرعت یه عددی در میاد
    بعدش از یه شرکت دیگه 2 نفر میان تست میکنن متوسط سرعتشون بیشتره
    این که نمیشه آمار!!!!!!!!!!!!!!!!
    تازه هیچ وقت به تست اینترنتی نمیشه اطمینان کرد.شما یه چیز واسه دانلود بزار از اون طرف هم این تست رو انجام بده یه نتیجه ی اشتباه بهت میده.

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

سلام دوستان
    من میخوام از شاتل سرویس بگیرم میخواستم راهنمایی کنید چی بگیرم!!
    در ضمن مخابرات منطقه ما(آیت اله کاشانی) سرویس های اکو نداره؟؟
    ممنون!
    شما اول درخواست بدین واستون اکو رو وصل کنن بعدش یه یک ماهه اکو 128 بگیرین اگه 512 بستن که فبها وگرنه برین 512 اکو بگیرین

14. این کاربر از AMIR_EVILPRINCE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •