تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2518 از 2600 اولاول ... 1518201824182468250825142515251625172518251925202521252225282568 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,171 به 25,180 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام.سرعت ها رو کم کردن + قطعی ها رو اضافه کردن. امروز که خیلی اینترنت من قطع میشه.
    قبلا سرعت من رو ۱۸ مگ بسته شده بود بدون مشکل ولی چند وقته آوردن رو ۱۵ مگ بستنش.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr.dengo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اينترنت من از ديروز قطعه ( هم چراغ لينك و هم چراغ adsl) خطم هم بوق داره زنگ زدم 40 دقيقه درست شد الان دوباره قطعه اقا چيكار ميشه كرد به كجا ميشه شكايت اين بي شرفارو كرد اعصابمو خورد كردن از ديروز سه بار زنگ زدم هي ميگن درست ميشه بازم همون مشكل سرجاشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. این کاربر از mr.dengo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. دوستان کسی آپلود سنتر رایگان ایرانی که قابلیت ریموت آپلود داشته باشه اگر سراغ داره لطفا معرفی کنه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

اينترنت من از ديروز قطعه ( هم چراغ لينك و هم چراغ adsl) خطم هم بوق داره زنگ زدم 40 دقيقه درست شد الان دوباره قطعه اقا چيكار ميشه كرد به كجا ميشه شكايت اين بي شرفارو كرد اعصابمو خورد كردن از ديروز سه بار زنگ زدم هي ميگن درست ميشه بازم همون مشكل سرجاشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام و احترام - با 195 مطرح کنید فوری پیگیری میشه. می تونید داخل خود سایت 195 هم بشید و دقیقا مشکل رو شرح بدید. از پنل خود مخابرات هم می تونید تیکت بذارید.

من که 10 سال یا بیشتر هست ازشون سرویس دارم رو 3 هفته پیش کاملا نت رو قطع کردن. زنگ زدم 2020 گفتن از طرف ما نیست برید مخابرات، رفتیم مخابرات گفتن سرویس وصله!!!! و مشکل از ما نیست. داد و بیداد کردم رئیس اومد بررسی کرد گفت شما مشکل هویتی داری!!!! بعد ده سال!!!! مدارک بهشون دادم دستی در همون مخابرات بعد 3 ساعت حل شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام
    اینترنت مخابرات دارم. سرویس 16 مگ.شرایط خطم هم عالیه.مشکل اینجاست که گاهی مواقع snr به شدت نوسان میکنه.و لینک میپره و با 7 یا 8 مگ دوباره اپ میشه.حالا تو این شرایط اگه دوسر سیم مخابراتی رو اگه اتصال بدم به همدیگه مشکل حل میشه و با 16 مگ دوباره اپ میشه.سم کشی هم کامل عوض کردم.یکی از دوستان میگه مشکل از پورته.ولی مخابرات قبول نداره.از اساتید کسی میتونه بگه مشکل از کجاست
    با سپاس

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Mr.Crow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

چند روز هست که تا حدود ۷ و ۸ شب اینترنت درسته، ولی شب که از راه می‌رسه سرعت جوری به فنا میره که یاد و خاطره dial-up زنده میشه. :|
    فیلــترشکن که رسماً تعطیل میشه، خیلی از سایت‌ها به زور باز میشن و سرعت دانلود از بعضی سرورها هم تا زیر ۱۰۰k میاد. خیلی هم عالی!

8. 3 کاربر از Mr.Crow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

چند روز هست که تا حدود ۷ و ۸ شب اینترنت درسته، ولی شب که از راه می‌رسه سرعت جوری به فنا میره که یاد و خاطره dial-up زنده میشه. :|
    فیلــترشکن که رسماً تعطیل میشه، خیلی از سایت‌ها به زور باز میشن و سرعت دانلود از بعضی سرورها هم تا زیر ۱۰۰k میاد. خیلی هم عالی!
    دقیقا ایم وضعیت من هست ، برای بیش از یکماه .

10. 2 کاربر از peagle بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    اینترنت مخابرات دارم. سرویس 16 مگ.شرایط خطم هم عالیه.مشکل اینجاست که گاهی مواقع snr به شدت نوسان میکنه.و لینک میپره و با 7 یا 8 مگ دوباره اپ میشه.حالا تو این شرایط اگه دوسر سیم مخابراتی رو اگه اتصال بدم به همدیگه مشکل حل میشه و با 16 مگ دوباره اپ میشه.سم کشی هم کامل عوض کردم.یکی از دوستان میگه مشکل از پورته.ولی مخابرات قبول نداره.از اساتید کسی میتونه بگه مشکل از کجاست
    با سپاس
    برای منم حدود 1 سالی هستش اینجوریه . نوسان snr هم رو اپلود هستش که باعث قطعی و وصلی مدام میشه یهو میبینی 15 دقیقه پشت هم اینجوری میشه .
    چند ماه پیش هم کلی پیگیری کردم بالای 20 دفعه زنگ زدم 2020 ارجاع میداد مخابرات اونم میگفت اره پورت رو عوض کردم ولی باز همون مشکل بودش . بعد هی پاس میدادن بهم اون میگفت تقصیر 2020 هستش اونیکی هم میگفت مخابراته
    اخرش هم از 2020 زنگ زدن گفتن ایراد از سیم کشی داخل خونه هستش
    یه چیز جالبم بود هر وقت زنگ میزدم 2020 تا 2 3 روزی همه چی خوب بودش بدون قطعی بعدش دوباره شروع میشد که تا همین الانم ادامه داره
    دیگه مجبور شدم یه مودم 4g گرفتم موقع های که مخابرات بازی در میاره با اون وصل میشم

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

برای منم همینطوره و فقط مخابرات اینطوری نمیشه. تی دی ایرانسل هم اینطوری میشه. کلا ارتباطات امن به شدت اختلال داره.

13. 2 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jabi7joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TehRan

پيش فرض

چرا فیلتر شکن میخوای استفاده کنیم انقدر سرعت افت میکنه؟ قشنگ میشه 512 سرعت 16 مگ..دانلود مشکل ندارم ولی وبگردی کلا تعطیله..اون مشکل قطعی رو منم هم داشتم لینک می پرید.یک ماه الافش بودم از مخابرات اومدن سیم کشی بیرون ساختمون مشکل داشت.درستش کرد الان اوکیه..ولی سرعت افتضاح.

15. این کاربر از jabi7joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •