تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به کدام آنتی ویروس رای می دهید؟

راي دهنده
219. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Avast

16 7.31%
  • Avira

24 10.96%
  • Baidu

1 0.46%
  • Bitdefender

35 15.98%
  • Bull Guard

2 0.91%
  • COMODO

30 13.70%
  • DR.Web

4 1.83%
  • ESET - NOD32

48 21.92%
  • Emsisoft

11 5.02%
  • F_Secure

4 1.83%
  • G Data

2 0.91%
  • Kaspersky

63 28.77%
  • Mcafee

8 3.65%
  • Microsoft

5 2.28%
  • Norman

2 0.91%
  • Panda

6 2.74%
  • Qihoo

3 1.37%
  • Quick Heal

2 0.91%
  • Symantec - Norton

29 13.24%
  • Trend Micro

5 2.28%
  • Trustport

1 0.46%
  • Viper

1 0.46%
  • Webroot

6 2.74%
  • ZoneAlarm

7 3.20%
  • ضد بدافزار ایمن

1 0.46%
Multiple Choice Poll.
صفحه 251 از 402 اولاول ... 151201241247248249250251252253254255261301351 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,501 به 2,510 از 4017

نام تاپيک: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اقا یه انتی ویروس می شناسید که مثل بچه ادم وقتی کرکی چیزی پیدا می کنه بپرسه که باید باهاش چه کار کنه؟این کومودو عصابمو بهم ریخته بعد مدت ها خواستیم بک بازی نصب کنیما!

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

اقا یه انتی ویروس می شناسید که مثل بچه ادم وقتی کرکی چیزی پیدا می کنه بپرسه که باید باهاش چه کار کنه؟این کومودو عصابمو بهم ریخته بعد مدت ها خواستیم بک بازی نصب کنیما!
    یه راه حل خوب !

اول آنتی ویروس رو غیر فعال کن . سپس بازی رو نصب کن بعد بازی رو توی آنتی ویروس Exclude کن . بعد روشنش کن . اینطوری آنتی ویروستم عوض نمی کنی !

ــــــــــــــــــــــــ

من که Kaspersky دارم با کرک بازی ها مشکل نداره . در صورتی که بیشتر آنتی ویروس ها با کرک بازی هایی مثل PES و NFS مشکل داشتن
    Last edited by Public Enemy; 17-09-2013 at 12:26.

3. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (کارشناس Emsisoft)
    xman681's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    اصفهان يگانه شهر زيباي خدا

پيش فرض

یه راه حل خوب !

اول آنتی ویروس رو غیر فعال کن . سپس بازی رو نصب کن بعد بازی رو توی آنتی ویروس Exclude کن . بعد روشنش کن . اینطوری آنتی ویروستم عوض نمی کنی !

ــــــــــــــــــــــــ

من که Kaspersky دارم با کرک بازی ها مشکل نداره . در صورتی که بیشتر آنتی ویروس ها با کرک بازی هایی مثل PES و NFS مشکل داشتن
    سلام
    دوست گل اگر از شرکت معتبری بازی را خریداری میکنید این اقدام موثر و بهترین هست ولی اگر رایتی هست بازی شما، به هیچ عنوان آنتی ویروس خود را غیر فعال نکنید یعنی میگم به هیچ عنوان یعنی اصلا و ابدا

بهترین آنتی ویروسی که به کرک کاری نداره کسپر هست

موفق باشید

5. 3 کاربر از xman681 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Malware's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

دوست عزیز وقتی ویندوز و نرم افزارات Exploit داشته باشن دیگه هیچ آنتی ویروسی نمی تونه جلوشو بگیره ! ه*ک شدن ربطی به آنتی ویروست نداره .

باگ هایی هم که گفتین بیشتر امنیتی نبوده و الا الان ملت تو exploit-DB اومده بودن دنیا رو رو سرشون گذاشته بودن ! [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک داده دوستان زحمت کشیدن چند تاشو فارسی کردن[/QUOTE]
    سلام میشه بگین Exploit یعنی چی؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

می دونم این قضیه ارتباطی به تاپیک نداره ولی صرفا جهت اطلاعات عمومی می گم

Malware
    : یعنی بد افزار !!!! مخفف malicious software هستن . هر نرم افزاری که که در کار رایانه اختلال ایجاد کنه و یا خطراتی رو در پی داشته باشه . پس Malware ها نرم افزار هستن ! پس لازم نیست نرم افزار ها مشکل خاصی داشته باشن تا سیستم ویروسی بشه .

در مقابل Malware ها ، Anti-malware ها هستن که نیاز به توضیح نیست . این روز ها به علت افزایش حملات رایانه ای Antivirus ها عموما جاشون رو به Anti-malware ها دادن ولی به علت مساله تجاری سازی ، هم چنان نام قدیم خودشون یعنی Antvirus رو حفظ کردن

Vulnerability : یعنی آسیب پذیری . اینجا منظورمون هر گونه آسیب پذیری نرم افزاری هستش .

Exploit : در صورتی که یه برنامه Vulnerability داشته باشه ، معمولا یه سری کد هایی برای مصارف بدرد بخور !!! ( بدرد بخور از نظر من ) نوشته می شه تا بتونن از اون آسیب پذیری برای اهداف خاص خودشون استفاده کنن . لذا Exploit حاصل از اشکالات برنامه نویسی در نرم افزار ها هستش .

این چیزی هم که می گم به موضوع ربط نداره . ولی اونایی که با Kaspersky کار کردن احتمالا یه قسمتی به عنوان vulnerability Scanner دیدن .
    اون به شما کمک می کنه تا آسیب پذیری های نرم افزاریتونو بررسی کنین و با آپدیت و یا غیر فعال کردن نرم افزار های مربوطه از دسترسی به اونا برای استفاده احتمالی از آسیب پذیریی نرم افزار جلو گیری کنه . ولی نمی تونه حملات رو در صورتی که نرم افزار فعاله دفع کنه . در واقع هیچ نرم افزاری نمی تونه جلوی حملات برای استفاده از آسیب پذیری نرم افزار رو بگیره ( مگه اینکه با تنظیم فایروال کاری کنین که هر کس نتونه به رایانه دسترسی پیدا کنه و از اینجور کارا )

لذا 2 راه دارین : نرم افزاری که آسیب پذیری داره رو یا آپدیت کن ، یا پاکش کن

8. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

Exploit
    لذا 2 راه دارین : نرم افزاری که آسیب پذیری داره رو یا آپدیت کن ، یا پاکش کن
    و یا EMET رو نصب کنید

10. این کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اینم فکر خوبیه ها 2 امتیاز مثبت . باید به لیست نکات اضافه کنم .

هر چند EMET کار اجرای Exploit هارو سخت می کنه و از حملاتی مثل Buffer Overflow تا حد ممکن جلوگیری می کنه ، ولی بازم نمی تونه جلوی همه Exploit ها رو بگیره .

البته طبق گفته مایکروسافت نرم افزار ها باید از EMET پشتیبانی کنند . و الا کاری از پیش نمی بره

هم چنان بهترین راه برای جلوگیری از اجرا شدن Exploit ها اپدیت هست . و یا کلا قید نرم افزار رو زدن

بی خیال بحث این نبود . دوستان گفتن فلان آنتی ویروس نصب بود سیستم ه*ک شد . منم گفتم آنتی ویروس ارتباطی به ه*ک شدن نداره . وظیفه اصلی آنتی ویروس حفاظت سیستم از بد افزار هاست نه ه*ک شدن سیستم
    Last edited by Public Enemy; 17-09-2013 at 22:09.

12. 2 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان من کسپرسکی اورجینال دارم که تا 4 ماهه دیگه تموم میشه. نسخه 2014 رو نصب کردم اما سیستمم خیلی کند شده و مثل قبل نیست. در اینکه کسپر فوق العاده قویه شکی نیست اما خیلی سیستم رو کند میکنه. دنبال یک آینترنت سکیوریتی قوی و سبک هستم. دوستم Norton داره و اینو پیشنهاد کرد. تو سایت های دیگه avast و بیت دفندر هم دیدم که ظاهرا avast ایران رو واسه آپدیت تحریم کرده. در یک کلام یک internet security قوی و سبک جایگزین کسپرسکی میخوام که تحریم هم نباشه. چی پیشنهاد میدین؟

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس jolan57's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    ملایر

پيش فرض

دوستان من کسپرسکی اورجینال دارم که تا 4 ماهه دیگه تموم میشه. نسخه 2014 رو نصب کردم اما سیستمم خیلی کند شده و مثل قبل نیست. در اینکه کسپر فوق العاده قویه شکی نیست اما خیلی سیستم رو کند میکنه. دنبال یک آینترنت سکیوریتی قوی و سبک هستم. دوستم Norton داره و اینو پیشنهاد کرد. تو سایت های دیگه avast و بیت دفندر هم دیدم که ظاهرا avast ایران رو واسه آپدیت تحریم کرده. در یک کلام یک internet security قوی و سبک جایگزین کسپرسکی میخوام که تحریم هم نباشه. چی پیشنهاد میدین؟
    سلام
    شما نورتون اینترنت سکوریتی و بیت دیفندر اینترنت سکوریتی رو به ترتیب دانلود و نصب کنید و چند روز تست کنید هرکدوم رو که بیشتر پسندیدن نگه دارین
    هر دو از بهترین ها هستند

15. 3 کاربر از jolan57 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان الان دو ساله که از نسخه اصل اینترنت سکیورتی کسپر استفاده میکنم و تا 1 ماه دیگه وقتش تمام میشه،بین این دو گزینه مرددم که کدوم رو بخرم لایسنش رو:
    بیشتر از لحاظ فنی و قدرت میخوام نظرتون رو بدونم.

1)نسخه جدید 2014 کسپر(اینترنت سکیوریتی)
    2)جدیدترین نسخه نورتون اینترنت سکیوریتی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    Last edited by inceptro; 19-09-2013 at 12:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •