تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2505 از 4105 اولاول ... 1505200524052455249525012502250325042505250625072508250925152555260530053505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,041 به 25,050 از 41044

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان من شنیدم میگن تازگیا پذیرش رو فقط به اونایی که بسیج فعال دارن میدن درسته یا نه؟
    والا من کلی آدم میشناسم قعال هم بودن اما نیفتادن!!!

اما رفیق من چون خر داداشش خوب میرفت تو سپاه همین دم رفتن رفت و دوره تکمیلی رو الکی الکی گذروند و بعدش انداختش سپاه(آموزشی هم نرفت به خاطر دوره تکمیلی)

رنگ بسیج رو هم ندیده بود تا حالا!!!

ولی اگه پارتی نداری بدون فعال بودن که احتمالش صفره

بازم تیری در تاریکی بنداز بلکه خرشانس باشی!!!!

2. 2 کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

نبود کسی از خضرایی؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه Pouria_061's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام ، دوستان یه سوال!
    در مورد پر کردن دفترچه قسمت سوابق بیماری، با صداقت پرش کنیم یا بی صداقت؟!

یعنی بیماری داشته باشیم بهتره یا نداشته باشیم؟!

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام ، دوستان یه سوال!
    در مورد پر کردن دفترچه قسمت سوابق بیماری، با صداقت پرش کنیم یا بی صداقت؟!

یعنی بیماری داشته باشیم بهتره یا نداشته باشیم؟!
    اینقدر سرباز کم هست که دیگه مثل قدیم نشه با دروغ گفتن آدم خودش رو مریض نشون بده و از زیر کار در بره

فعلا خیلی سخت میگیرن واسه معافی یا نگهبانی ندادن و...

لذا شما بنویسی یا ننویسی مهم نظر پزشکه که باید معاینه کنه شما رو و مطمئنا سالم بودن شما رو میفهمه

6. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Pouria_061's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینقدر سرباز کم هست که دیگه مثل قدیم نشه با دروغ گفتن آدم خودش رو مریض نشون بده و از زیر کار در بره

فعلا خیلی سخت میگیرن واسه معافی یا نگهبانی ندادن و...

لذا شما بنویسی یا ننویسی مهم نظر پزشکه که باید معاینه کنه شما رو و مطمئنا سالم بودن شما رو میفهمه
    عه! یعنی اونجا که رفتیم خودشون دکتر دارن تستمون میکنن؟! ای بابا حیف شد
    مرسی از پاسخگویی سریع شما فقط اینجا دکمه تشکر ندیدم شرمنده...

یه سوال دیگه
    چشم من که ضعیفه باید گزینه ضعف و فقدان بینایی رو علامت بزنم!! ضعف خالی نداره!
    یا اینکه من عمل لوزه انجام دادم خواستم ببینم چیز مهمیه و باید سابقه عمل جراحی گوش وحلق و بینی رو علامت بزنم یا اهمیتی نداره؟! بعد نگن چرا نگفتی شر بشه برامون

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عه! یعنی اونجا که رفتیم خودشون دکتر دارن تستمون میکنن؟! ای بابا حیف شد
    مرسی از پاسخگویی سریع شما فقط اینجا دکمه تشکر ندیدم شرمنده...

یه سوال دیگه
    چشم من که ضعیفه باید گزینه ضعف و فقدان بینایی رو علامت بزنم!! ضعف خالی نداره!
    یا اینکه من عمل لوزه انجام دادم خواستم ببینم چیز مهمیه و باید سابقه عمل جراحی گوش وحلق و بینی رو علامت بزنم یا اهمیتی نداره؟! بعد نگن چرا نگفتی شر بشه برامون

چند تا پست دیگه بدید دکمه تشکر فعال میشه

شما قبل اعزام وقتی میری واکسینه بشی معاینه هم میشی

توی پادگان هم بهداری دارن و اگه حین خدمت مشکلی داشته باشی مراجعه می کنی اونجا

در کل شما علامت بزن اما هیچ اهمیتی نداره! الان سرباز کمه و اینا به زور هم معافی نمیدن و به برگه و نوشته هات توجهی نمی کنن!

ضمنا همه اینا پیشت می مونه و پلیس +10 خودش تو سیستمش چند تا چیز وارد می کنه و دفترچه پیش شما می مونه و هر کی پیگیر کار معافی نباشه یعنی سالمه!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

سلام دوستان
    پدر من در زمان جنگ خدمت کرده یعنی وقتی که خدمت 18 ماه بوده. 3ماه آموزش تو جلدیان بوده و 15 ماه هم در ژاندارمری مهاباد.
    اما 6 ماه هم اضافه، دوره احتیاط در ژاندارمری رشت گذرونده و الان دوتا کارت داره. به من چقد کسری تعلق میگیره و کجا باید برم؟
    دوست عزیز خدمت در زمان جنگ مهم نیست، خدمت در زمان جنگ در منطقه جنگی مهمه.

در نتیجه خدمت در رشت حساب نمیشه، مهاباد و پیرانشهر منطقه هست اگه اشتباه نکنم در نتیجه میشه برای 18 ماه 5 می توانید کسر بگیرید.

به شرطی که متولد سال 72 و ماقبل باشین، و اگه غیبت داشته باشین (متولد 72 و ما قبل) صرفا باید تا آخر سال 93 اعزام بشین در غیر اینصورت نمیشه استفاده کنید.

وقتی اعزام شدین از یگان اقدام کنید.

خدا میدونه کدوم هتل پنج ستاره ای افتاده!!!!!

پس فردا ایشون هم میگه من خدمت کردم!!!!!!!!

پس ما باید چی بگیم! شاخ غول شکستیم خدا شاهده!!!!!
    هنوز اولشه یک روز رفتن و برگشتن، هیچی شروع نشده.

---------------------------------------------
    خواندن این هم خالی از لطف نیست:

بعداز اين مهلت اعلام شده (22 بهمن 93) ،بامشمولان غايب و کساني که اين افراد را بکارگيري مي کننددر چهارچوب قانون برخورد جدي صورت می گيرد ، بطوري که بکارگيرندگان سربازان غايب به ازاي هر سرباز، هزينه سالانه يک سرباز و به ازاي بکارگيري دو سرباز و بيشتر بايد هزينه سالانه سه سرباز را پرداخت نمايند وبا مشمولان غايب نيز برخورد قانوني ازجمله دستگيري و ....خواهد شد.

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

هنوز اولشه یک روز رفتن و برگشتن، هیچی شروع نشده.

---------------------------------------------
    خواندن این هم خالی از لطف نیست:

بعداز اين مهلت اعلام شده (22 بهمن 93) ،بامشمولان غايب و کساني که اين افراد را بکارگيري مي کننددر چهارچوب قانون برخورد جدي صورت می گيرد ، بطوري که بکارگيرندگان سربازان غايب به ازاي هر سرباز، هزينه سالانه يک سرباز و به ازاي بکارگيري دو سرباز و بيشتر بايد هزينه سالانه سه سرباز را پرداخت نمايند وبا مشمولان غايب نيز برخورد قانوني ازجمله دستگيري و ....خواهد شد.
    میدونم اما همین آموزشی هم زمین تا به آسمون با هم فرق میکنه جاهای مختلف

ما هم رفتیم آموزشی رفقای ما هم توی 01 و 02 رفتن آموزشی اما این کجا و آن کجا

بعد ادعاشون میشه مام خدمت کردیم!

جایی که بده از همون اول خودشو نشون میده نه اینکه مثل اینا لی لی به لالاشون بزارن

------------------

در مورد این دسنگیری ها هم بگم جدیه

همسایه ما رو گرفتن بردن

بنده خدا مجبور شد دندوناش رو بکشه تا معاف شه!!!!!

قابل توجه دوستانی که میخوان به هر نحوی معاف شن!!!!!

فعلا زیر 14 تا دندون داشته باشی معافی!!!

شده مثل زمان پدربزرگ من که به زور میومدن روستا و اونا رو میبردن خدمت اجباری(ببخشید مقدس!!!!!) یادش بخیر چه قضایایی رو تعریف میکرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doctor Splinter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

میشه این خیلی ها را معرفی کنید!!!حتما مثل همون خیلی ها که بدون پارتی استخدام دولتی میشن؟؟؟از همین تاپیک هرکی میاد میگه پارتی دارم میخام برم فلان جا!!!توانایی هم اوج جوک بود!!!بیسوادترین افراد در بهترین مناصب هستند...هرکسی دیدم یا با پارتی یا شرایط خاص افتادن جای خوب ولی میگم استثنا هم بوده
    شما خودتون شیفته خدمت هستین و متاسفانه با واقعیت و منطق نگاه نمیکنید....
    من بیشتر خدمتم در ستاد فرماندهی بود و تقریبا تو هر دوره که سرباز میومد از کم و کیف تقسیم و همچنین افراد پارتی دار و این جور چیزا آگاه بودم(یعنی آگاهم می کردن دوستان) یادمه دوره ای که خودم رفتم جلوی بهداری برای معاینه ای به صف بودیم که یه سرباز اومد و گفت من سرباز حفاظت اطلاعات هستم و اگر بین شما نفری هست که تهرانی باشه و رانندگی بلد باشه اسمش رو بگه تا برای حفاظت بنویسم یه نفر داشتیم که اسمش رو گفت و سه روز بعد که تقسیم شدیم افتاد حفاظت،یا تو جایگزینی اومدن از عقیدتی و گفتن عکاس و پارچه نویس کسی هست بگه تا برای عقیدتی اسمش رو بنویسیم باز 3 نفر اسم گفتن و افتادن عقیدتی،اصلا همون اول که جلوی نیرو انسانی نشسته بودیم یه ستوان اومد و گفت تایپیست که یه نفر بلند شد بردندش تست داد و مورد قبول واقع شد اونم افتاد ستاد فرماندهی به عنوان تایپیست!تو جایگزینی بودیم شب یه سرباز اومد گفت راننده برای بازرسی میخوام یه نفر رفت و خواهش کرد که اسمش رو بنویسه اونم نوشت و اون نفر افتاد بازرسی!اینا از دوره ی خودمون تازه همش نبود!سری بعد یادمه یه نفر بود که پارتی داشت در حد سرتیپی که خب خدمتش رو انداختن در بانک لشکر 23 تکاور با این که ما در پادگان 33 توپخانه بودیم،کلا این قدر پارتی دارا کم بودن که کلشون یادمه کجا افتادن از اول تا آخر خدمتم
    در ضمن اگه همه شیفته خدمت باشیم اون وقت زجر نمی کشیم در سربازی و مثل برق و باد می گذره برامون

12. 2 کاربر از Doctor Splinter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید...
    منم اعزامی93/6/1 بودم و بعد از تموم شدن آموزشیم تو 04 دوره کد نخوردم(فوق دیپلمم) تو امریه ام نوشته اداره بهداشت و درمان تهران لویران...رسته رایانه...کد امور کامپیوتری...میخواستم بدونم من که باید 10 آبان خودمو معرفی کنم اونجا باز تقسیم میشم جای دیگه ای؟ در ضمن از خراسان شمالی بجنورد هستم...میفتم بجنورد یا باید پارتی باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •