تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سوالات کنکور سال 90 در چه سطحی بود؟(سراسری)

راي دهنده
368. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سخت

197 53.53%
  • متوسط

127 34.51%
  • آسان

44 11.96%
صفحه 250 از 598 اولاول ... 150200240246247248249250251252253254260300350 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,491 به 2,500 از 5972

نام تاپيک: <<انتخاب رشته ی کنکوری های 90 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت>>

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohandes e ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تو تهرانی که شده پایتخت بی معرفتی دنیای امروز

پيش فرض

سلام بچه ها!همگی خسته نباشیم!
    من ریاضیم 4600 منطقه 1 بومی خ رضوی.به نظرتون واسه معماری فردوسی(روزانه یا شبانه) شانسی دارم؟شیراز یا اصفهان چطور؟من کلا فقط و فقط معماری میخوام یکی میتونه بهم بگه کدوم شهرها احتمال قبولی دارم ؟
    مچکرم!!!
    11742مهندسی شهرسازیدانشگاه هنر اصفهان (روزانه)خوابگاه خودگردان 22292مهندسی شهرسازیدانشگاه فردوسی مشهد (شبانه)مهندسی معماری دانشگاه کاشان (روزانه)
    472382مهندسی شهرسازیدانشگاه هنر اصفهان (شبانه)فاقد خوابگاه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

برا منم با این گزینه 2 میزنید.زیرگروه 1 تو منطقه 1 8500 شدم تجربی

اگه نباشه جاش خالی می مونه songilgook's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    대한민국

پيش فرض

سلام به همگی ^^
    دوستان هنری هم اینجا داریم؟یکی یه کمکی بده

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت

پيش فرض

برا منم با این گزینه 2 میزنید.زیرگروه 1 تو منطقه 1 8500 شدم تجربی
    ردیفکد رشته/شهر مطابق سال 89رشتهدانشگاهتوضیحات 11624پرستاریدانشگاه علوم پزشکی تهران (روزانه) 21614کارشناسی فناوری اطلاعات سلامتدانشگاه علوم پزشکی تبریز (روزانه) 31745اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی سمنان (روزانه) 41423پرستاریدانشکده علوم پزشکی ایرانشهر (روزانه) 51571کارشناسی فناوری اطلاعات سلامتدانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (روزانه) 61462کارشناسی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی اراک (روزانه) 72208کاردانی دامپزشکیدانشگاه بوعلی سینا همدان (شبانه) 81069مهندسی فضای سبزدانشگاه تبریز (روزانه) 96857مدیریت صنعتیدانشگاه صنعتی شاهرود (شبانه) 106375مدیریت بازرگانیدانشگاه ایلام (روزانه) 111263شیمی - محضدانشگاه صنعتی شاهرود (روزانه) 121495کارشناسی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی ارومیه (روزانه) 136889مدیریت صنعتیدانشگاه گیلان - رشت (شبانه) 146468علوم اقتصادی - اقتصاد نظریدانشگاه شیراز (روزانه) 151995کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی مشهد (روزانه) 161255مهندسی کشاورزی - علوم باغبانیدانشگاه صنعتی اصفهان (روزانه) 176478مدیریت صنعتیدانشگاه صنعتی شاهرود (روزانه) 181210شیمی - محضدانشگاه شهید باهنر کرمان (روزانه) 191237زمین شناسیدانشگاه شهید چمران اهواز (روزانه) 209136مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذاییمجتمع آموزش عالی فسا (روزانه) 211326شیمی - محضدانشگاه کردستان - سنندج (روزانه) 221134شیمی - محضدانشگاه دامغان (روزانه) 231934کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی گناباد (روزانه) 241961کارشناسی فناوری اطلاعات سلامتدانشگاه علوم پزشکی لرستان - خرم آباد (روزانه) 251932کارشناسی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی گناباد (روزانه) 261245مهندسی کشاورزی - گیاه پزشکیدانشگاه شیراز (روزانه) 271594کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی بیرجند (روزانه) 281901کارشناسی فناوری اطلاعات سلامتدانشگاه علوم پزشکی کرمان (روزانه)دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی 292010کارشناسی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی همدان (روزانه) 301021زیست شناسی - علوم جانوریدانشگاه ارومیه (روزانه) 311009شیمی - محضدانشگاه ارومیه (روزانه) 326877علوم اقتصادی - اقتصاد بازرگانیدانشگاه فردوسی مشهد (شبانه) 331735کارشناسی بهداشت عمومیدانشگاه علوم پزشکی سبزوار (روزانه) 341116مهندسی منابع طبیعی - محیط زیستدانشگاه تهران (روزانه)پردیس کشاورزی ومنابع طبیعی واقع در کرج 351902کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی کرمان (روزانه) 362022کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی یاسوج - بویر احمد(یاسوج) (روزانه) 371766کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی شاهرود (روزانه) 381725کارشناسی بهداشت حرفه ایدانشگاه علوم پزشکی زنجان (روزانه) 391929اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی گناباد (روزانه) 401714کارشناسی بهداشت محیطدانشگاه علوم پزشکی زاهدان (روزانه) 411710هوشبریدانشگاه علوم پزشکی زاهدان (روزانه) 421707اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی زاهدان (روزانه) 431692هوشبریدانشگاه علوم پزشکی زابل (روزانه) 441690اتاق عملدانشگاه علوم پزشکی زابل (روزانه) 451564پرستاریدانشگاه علوم پزشکی بندرعباس (روزانه) 461427اتاق عملدانشکده علوم پزشکی تربت حیدریه (روزانه) 471371زیست شناسی - علوم جانوریدانشگاه لرستان - خرم آباد (روزانه) 481151زیست شناسی - علوم جانوریدانشگاه رازی کرمانشاه (روزانه) 491888مدیریت خدمات بهداشتی درمانیدانشگاه علوم پزشکی کرمان (روزانه) 506907حسابداریدانشگاه ولی عصر (عج) - رفسنجان (شبانه) حداقل جنسیت و شهر رو هم بگید!به جز ۱نفر بقیه با مرد حساب کردم تخمین رتبه رو

---------- Post added at 03:34 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

سلام به همگی ^^
    دوستان هنری هم اینجا داریم؟یکی یه کمکی بده
    کاری از دستم بر بیاد انجام میدم اگه بخوای احتمال قبولی رو بدونی

5. 2 کاربر از mohandes e ekhraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

پسرم ازتهران و ممنون بابت این اطلاعات ارزشمند من امسال سال دومم بود که کنکور دادم اما به خاطر این که از اسفند مریض شدم دیگه درس نخوندم حالا به نظر تون من بخونم برا سال سوم .در ضمن این رو هم بگم من نیمه دوم 71 ام و یه سال تو دبستان جهشی خوندم در واقع امسال که کنکور دادم سال اولم بود و سربازی هم معافیت پزشکی گرفتم .با این اوصاف بمونم یه سال دیگه

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت

پيش فرض

پسرم ازتهران و ممنون بابت این اطلاعات ارزشمند من امسال سال دومم بود که کنکور دادم اما به خاطر این که از اسفند مریض شدم دیگه درس نخوندم حالا به نظر تون من بخونم برا سال سوم .در ضمن این رو هم بگم من نیمه دوم 71 ام و یه سال تو دبستان جهشی خوندم در واقع امسال که کنکور دادم سال اولم بود و سربازی هم معافیت پزشکی گرفتم .با این اوصاف بمونم یه سال دیگه
    من خودم سال سومم بود که کنکور دادم هیچ وقت این اشتباه رو نکن که دوباره بخونی!خیلی خوب بشی ۳سال مثل من درجا بزنی تو ۱ رتبه

8. 2 کاربر از mohandes e ekhraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    CATALONIA

پيش فرض

سلام ما اومدیم.
    یکی از دوستان ببینه برای یکی از دوستامون چی قبول میشه،لطفا جوابشو بدید.
    16500 منطقه 3 رشته ریاضی-مرد.

10. این کاربر از felainy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

خوب من سال اول 33000 شدم .امسالم خیلی کم خوندم به خاطر این که از اسفند به دیابت مبتلا شدم اما الان واقعا انگیزه دارم بخونم برا یه رتبه خوب میشه دلیلتون رو برا این که برا سال سوم نخونم واضح تر بگین ممنون چون برام خیلی مهمه

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من خودم سال سومم بود که کنکور دادم هیچ وقت این اشتباه رو نکن که دوباره بخونی!خیلی خوب بشی ۳سال مثل من درجا بزنی تو ۱ رتبه
    واقعا!
    70 درصد موارد یه سال نشستن اشتباه محضه مگر اینکه واقعا هیچ رشته ای قبول نمی شید

---------- Post added at 03:56 AM ---------- Previous post was at 03:52 AM ----------

اقا دستت درد نکنه می تونی اینم حساب کن چون من هر کاری می کنم گزینه 2 نمی تونم برم سایت ترافیک داره.
    13000 تجربی منطقه 1 پسر

13. این کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Dustin_Graduate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

با سلام خدمت بچه های خوب فروم

راستش من این تاپیک رو الان اتفاقی از طریق سرچ تو گوگل پیدا کردم وخب به خاطر دو سه تا پستی که دیدم به علت عدم آشنایی دوستان در اشتباه هستند، عضو شدم تا هم جوابی بدم و هم اگه تونستم کمکی بکنم.
    پست هایی که در مورد سوال درمورد سهمیه شاهد بود.
    من دانشجوی ارشد برق هستم و خب کنکورکارشناسی هم از سهمیه شاهدوایثارگر استفاده کردم .

البته سوال درمورد رشته های مهندسی ورتبه های منطقه یک رو میتونم یه کمک هایی بکنم ایشالا البته.

سلام دوستان.يکي ميتونه اين دو تا رو واسم تجزيه تحيلي کنه؟
    الان توي اين کارنامه رته ي کشوري بدون سهميه رو زده 189483 ولي رتبه ي کل در سهميه رو زده 2102
    کدومشون رو ملاک انتخاب رشته قرار ميدن؟
    اخه چرا اخرين رتبه ي مجاز در سهميه رو نوشته 2404؟
    الان رتبه ي من چنده؟
    نکته اينه که از سهميه شاهد استفاده ميکنم
    لطفا يکي منو روشن کنه
    دوست عزیز، شما بی تعارف ، خیلی ضعیف کار کردین و نمیشه امیدی به روزانه وشبانه واینا داشت.

در کل کشور کلا 2600نفر با سهمیه شاهد توی رشته ریاضی شرکت کردن که خب رتبه شما بین اونها شده 2102 و آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته هم رتبه اش 2400 هست.

(با توجه به اینکه سالهای زیادی از تموم شدن جنگ میگذره(22سال) تعداد فرزندان شهدا وجانبازان در سن کنکور(یعنی 18 ساله) خیلی کاهش پیدا کرده و تقریبا کمتر از نیم درصد کل شرکت کنندگان کنکور هست)

خب اولا اینکه رتبه سهمیه و کشوری هیچ ربطی به هم ندارندو رتبه شما بین بچه های شاهد شده 2100 و بین کل داوطلبان کشوری شده 189هزار که این اصلا به این معنا نیست که سهمیه رتبه شما رو از اون عدد زیاد آورده به 2100 که خب این واضحه و نیازی به توضیح هم نبود.

ثانیا تعداد افراد مجاز به انتخاب رشته اکثراوقات دو برابرظرفیت هست.

ثالثا سهمیه شاهد پنج درصد مازاد بر ظرفیت هر رشته دانشگاهی هست یعنی اگه رشته ای 100نفر دانشجو بگیره باید پنج نفر هم مازاد از بین بچه های شاهد وایثارگر بگیره که خب اون هم به این شرط هست که حداقل 75درصد نمره آخرین فردقبولی آزاد در اون رشته رو آورده باشه
    که خب اکثراوقات مخصوصا تو رشته های بالا این پنج درصد پر نمیشه و مونده این سهمیه رو هم با بچه های آزاد پر میکنن

حالا با این اوصاف، مسلما شما رشته های روزانه وشبانه رو به هیچ وجه نمیارین وخب به احتمال زیاد پیام نور و غیرانتفاعی های خوب رو هم همچنین.
    شاید غیرانتفاعی های مخصوصا شهرهای کوچیک

سلام رتبه ی من 160000 شده رشته ریاضی ولی با سهمیه شاهد شده 1800. من با این رتبه آی تی تهران قبول میشم؟ مرسی
    خب اشتباه شما دوست عزیز رو هم بالا گفتم، رجوع کنین. این برداشت شما کاملا اشتباهه. رتبه شما بین بچه های شاهد یعنی همون 2600نفر شده 1800 که خب اصلا خوب نیست و رتبه کشوری هم که یه چیز متمایزه.

مهندسی ها رو که فک نکنم جایی رو بیارین مگر غیرانتفاعی های کوچیک وشهرهای دور
    شانستون تو رشته های علوم پایه مثل ریاضی، فیزیک، شیمی و رشته های میانرشته ای مثل حسابداری ومدیریت ها بیشتره که اون ها هم احتمالا توی پیام نور یا غیرانتفاعی ها

اگه واقعا مهندسی یا شهرهای بزرگ رو میخوای، سال بعد شرکت کن. چون یه بار بیشتر نمیشه با استفاده از سهمیه قبول شدو خب اگه امسال بری دیگه نمی تونی استفاده کنی.

---------------
    این مساله در مورد بقیه سهمیه ها هم طبیعتا صدق میکنه دیگه. یعنی کسی که رتبه کشوریش شده 10000 ولی رتبه منطقه 3 شده 1500،اصلا نمیشه گفت که سهمیه منطقه سه رتبه شو از 10000 آورده به 1500
    خب این فرد میتونه مثلا تو رشته ریاضی در بهترین حالت مهندسی کامپیوتر یا متالورژی شهرهایی مثه کرمان یا سمنان و شهرهای پایین تر رو بیاره ولی رتبه 1500منطقه یک مهندسی های خوب تو شهرهای مشهد و اصفهان وشیراز رو میاره

15. 3 کاربر از Dustin_Graduate بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •