تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 28 اولاول ... 152122232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 277

نام تاپيک: آلمان - آرژانتین | فینال | یکشنبه 23:30

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

رئیس جمهور برزیل موقع دادن جام چه ناراحته، ملکه انگلیس وقتی داشت به آلمانیا جام می داد اینقد ناراحت نبود

من اصلا حرفم این نیست که داور اشتباه کرده و اونجا هم گفتم طبق نظر شما باید اونجا هم خطا می گرفت یعنی سر به سر و این وسط تیمی ضرر نکرده که بخوایم تغییر نتیجه رو این صحنه ها بدونیم.
    به نظر من تو هر دو صحنه تصمیم درست گرفته شده.
    من نتیجه رو بر اساس این صحنه ها ندونستم.
    رییس جمهور برزیل هم می دونه که احتمالا عمر سیاسی ش تموم میشه با این افتضاح... دیگه خیلی ناراحته... ملکه رو که توپ تکون نمیده

2. 2 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان مراسم اهدای جام رو از کجا میشه گرفت؟

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

ستاره هایی که دیگه در جام های جهانی نیستند:

Miroslav Klose
    Andrea Pirlo
    Steven Gerrard
    Xabi Alonso
    Xavi
    David Villa
    Samuel Eto'o
    Didier Drogba
    Diego Forlan
    Rafael Marquez
    Zlatan Ibrahimovic

5. 19 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parsicola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehroon

پيش فرض

اولا اون سیستم امتیاز دهی مربوط به شرکن کاسترول میشه، دوما رده بندیش بعد ار هر دور از بازیا آپدیت میشه یعنی هنوز بازیهای رده بندی و فینال توش اعمال نشده
    خودت بهتر میدونی که فیفا برای جذب پول اسپانسر میگیره و یکیش اینکه جایزه های جام رو براش اسپانسر میزاره . مثلا توپ طلا ، کفش طلا و دستکش طلا اسپانسرش آدیداس ، بهترین بازیکن زمین در هربازی اسپانسرش بادوایزر ، بهترین بازیکن جوان جام اسپانسرش هیوندای و ... لذا اون سیستم توسط هرکی هم اجرا بشه به معنی نظر اون شرکت نیست بلکه نظر فیفاست. یعنی توپ طلا رو آدیداس برنده شو انتخاب نکرده! . حالا اگر رنکینگ ارائه شده در سایت فیفا با نام لیست کاسترول اعتباری نداره! مشکل از فیفا و سیستم شیر تو شیر سپ بلاتره که همه رو سر کار گذاشته.

اگر هم این لیست معتبره و هنوز آپدیت نشده ، آخرین آپدیت این لیست قرار بود برای 14 جولای باشه یعنی امروز . نمیدونم تا این ساعت آپدیت شده یا نه!
    Last edited by parsicola; 14-07-2014 at 17:48.

7. 2 کاربر از parsicola بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خودت بهتر میدونی که فیفا برای جذب پول اسپانسر میگیره و یکیش اینکه جایزه های جام رو براش اسپانسر میزاره . مثلا توپ طلا ، کفش طلا و دستکش طلا اسپانسرش آدیداس ، بهترین بازیکن زمین در هربازی اسپانسرش بادوایزر ، بهترین بازیکن جوان جام اسپانسرش هیوندای و ... لذا اون سیستم توسط هرکی هم اجرا بشه به معنی نظر اون شرکت نیست بلکه نظر فیفاست. یعنی توپ طلا رو آدیداس برنده شو انتخاب نکرده! . حالا اگر رنکینگ ارائه شده در سایت فیفا با نام لیست کاسترول اعتباری نداره! مشکل از فیفا و سیستم شیر تو شیر سپ بلاتره که همه رو سر کار گذاشته.

اگر هم این لیست معتبره و هنوز آپدیت نشده ، آخرین آپدیت این لیست قرار بود برای 14 جولای باشه یعنی امروز . نمیدونم تا این ساعت آپدیت شده یا نه!
    اون لیست ملاکش امتیازاتیه که خود شرکت کاسترول با نرم افزارهای خودش به هر بازیکن میده.
    دوره قبل جام جهانی سرخیو راموس بالاترین امتیاز رو داشت.
    در جام کنفدراسیون ها هم که برزیل قهرمان شد فِرِد بالاترین امتیاز رو آورد.
    اگر اون لیست بخواد ملاک انتخاب باشه، باور کنید بحث و جنجال از اینی هم که الان هست بیشتر میشد. فقط به نفر اول لیستش نگاه نکنید، ببینید 11 نفر برترش چه کسانی هستن.

9. 3 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

الان دارم بازی رو با گزارش بی بی سی میبینم...انگلیسی ها در نفرتشون از آلمان و آرژانتین با خودشون مسابقه خوبی دارند...با این حال چندین بار گزارشگر و مفسر بازی اذعان داشتند به بهترین تیم حال حاضر جهان بودن آلمان، به خونسردیشون، به حرکت تیمیشون، به شایسته بودنشون و...

تو خبرها هم اعتراض خاصی ندیدم به داوری ...یعنی نه اینطوری بوده که آرژانتینیها بصورت خیلی خاص و تاکیدی بگن ما به داوری باختیم ... از اونور هم اینطور نبوده از آلمانها خیلی اعتراضی بوده که ما از داوری لطمه خوردیم...(تا اونجا که من دیدم)

یک میلیارد نفر هم فینال رو نگاه کردن(که میلیونها نفرشون هم میان و خوراک میدن به وب و موج ایجاد میشه و...) که نسبت به اینکه هر آدمی یک نظری داره ، استنباط من اینه که یکی از کم حرف و حدیثترین قهرمانیهای جهان رقم خورد....با این حال چون شاید تیم مورد علاقم برنده شده ممکنه دیدم یکسویه باشه ولی این برداشت من بود.
    اتفاقا بین انگلیسی ها (به طرز عجیبی) کم طرفدار آرژانتین پیدا نمیشه، با وجود اون بازی تاریخی انگلیس و آرژانتین و گل هند مارادونا و ماجرای "دست خدا" اکثر ستاره های انگلیس همیشه طرفدار مارادونا و الان طرفدار آرژانتین بودن، کارشناس های Sky از قبل از جام همه از آرژانتین حمایت کردن و حتی فینال رو بر خلاف اکثر پایگاه های دیگه برد به سود آرژانتین پیش بینی کرده بودن. اما مسئله نفرت از آلمان رو دارن و ریشه تاریخی داره
    +
    در مورد پنالتی که بعضی از دوستان ازش صحبت می کنن من تا الان توی هیچ پایگاه معتبری با موردی برنخوردم، هر مقاله ای بوده صحبت از تحسین آلمان بوده و قهرمانی سزاوارانه، توی صحبت اعضای دو تیم هم موردی نبوده و فقط اینجا برای اولین بار شنیدم این مسئله رو، البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.

قانون به این شکل هست که شما اگه بازیکنی که صاحب توپ هست رو بعد از زدن توپ سرنگون کنید خطا مرتکب شدید (مثل خطای روی دژاگه) اما اینجا هیگواین به هیچ وجه توپ رو در تصاحب نداره، توپ در هوا بوده و ارتفاع بسیار زیادی داشته، که یک شرایط برابر هست، که چون در محوطه آلمان هست و نوئر دروازبان، می تونه از دستان خودش استفاده کنه و توپ رو دور کنه، علت اصلی برخورد این هست که هیگواین تلاشی برای ضربه زدن به توپ در هوا نمی کنه (میشه گفت امکانش رو نداره) و زیر توپ ایستاده و این فضا دقیقا جایی هست که نوئر موقع فرود خودش قرار می گیره و صرفا یک برخورد جانبی در یک شرایط برابر برای ضربه زدن به توپ هست. توی شرایط مشابه بازیکنی رو در نظر بگیرید که به هوا می پره و با یک ضربه سر شیرجه ای توپ رو وارد دروازه می کنه و بعد از اون با بازیکن حریف برخورد می کنه، اینجور صحنه ای خطا نیست، چون بازیکن حریف تلاشی برای تصاحب توپ در یک شرایط برابر نکرده و تملک توپ رو در اختیار نداشته.

در مورد صحنه برخورد کرامر با گارای یک خبر بود که پزشک آلمان اعلام کرده که کرامر دچار concussion شده که در اثر ضربه شدید به سر به وجود میاد و نگرانی هایی وجود داشته، که البته این صحنه هم مطمئنا خطا نبود و یک بی احتیاطی یا یک اتفاق بود.

11. 7 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.
    درسته، فکر میکنم عادل بعد از بازی یه جا بین صحبت هاشون این صحنه رو پنالتی صد در صد اعلام کرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه karimz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    فعال انجمن حقوق بشر

پيش فرض

اینکه یه عده فوتبالیست مشهور یا غیره دارن تز میدن توپ طلا حق مسی نبوده و بلاتر دنبال کاسبی هست این حرفا همش جنبه خودنمایی و رسانه ای شدن داره فاصله بین بازیکنان کم بود همه خوب بودن مسی هرچند با فاصله کمی از سایرین بهتر کار کرد

14. 6 کاربر از karimz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Lord of english's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

در مورد پنالتی که بعضی از دوستان ازش صحبت می کنن من تا الان توی هیچ پایگاه معتبری با موردی برنخوردم، هر مقاله ای بوده صحبت از تحسین آلمان بوده و قهرمانی سزاوارانه، توی صحبت اعضای دو تیم هم موردی نبوده و فقط اینجا برای اولین بار شنیدم این مسئله رو، البته نمی دونم شاید یک وقت شبکه 3 چیزی نشون داده (بازی رو از تلویزیون داخلی ندیدم) که دوستان تحت تاثیر قرار گرفتن، چون صحبت ها و تجربه قبلیم ظاهرا اینُ میگه، اما حقیقتا من جایی صحبت از داوری ندیدم. الان که صحنه رو دوباره نگاه کردم هم خطایی نمی بینم.
    به نظر خودم هم خطا نبود چون برای هیگواین نرفت و یه برخورد عادی بود حالی کاری به شدتش نداریم ولی برای اون نرفت بلکه برای توپ رفت...

من هم نمی دونم چرا همه اعتقاد دارن پنالتی بود
    حتی یه لحظه هم شک نکردم در مورد این صحنه و خطا بودنش.------->دست داور درست
    خیلی از این آلمانیهای فاشیست بدم میاد

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اون چیزی که مشخصه وجود هافبک های متعدد درجه یک توی آلمان توی قهرمانی خیلی تاثیر داشتش
    با وجود اینکه رویس و گوندوان قبل جام مصدوم شدن و بین جام هم بعضی بازی ها مصدوم هایی بودن ولی آلمان با این حال روی نیمکتش هم بازیکنایی فوق العاده ای مثل شورله و گوتزه رو داشت
    شورله با اینکه همه بازی ها به عنوان بازیکن تعویضی اومد ولی همه بازی ها تاثیرشو گذاشت و در نهایت پاس گل قهرمانی رو هم داد
    بین این هافبک های گوشه ای که بودن شورله از همه بهتر بود یعنی اوزیل که اصلا تخصصش گوشه نیست مولر هم با اینکه خوب گل می زنه ولی توی گوشه زمین کار خاصی نمی کنه و شورله حداقل تو هافبک گوشه و وینگر از اون بهتره
    کلا آلمان هم هافبک دفاعی هم هافبک هجومی های کاملی داشت...

ستاره هایی که دیگه در جام های جهانی نیستند:

Miroslav Klose
    Andrea Pirlo
    Steven Gerrard
    Xabi Alonso
    Xavi
    David Villa
    Samuel Eto'o
    Didier Drogba
    Diego Forlan
    Rafael Marquez
    Zlatan Ibrahimovic

به این لیست بوفون ، کاسیاس و لمپارد رو هم باید اضافه کرد
    بازیکنایی هم که 30 سالشون شده هم باید انتظار داشته باشیم که اکثرا دیگه نباشن مثل اینیستا ، روبن ، ریبری ، وسلی اشنایدر و ون پرسی و تعداد کمی می تونن تا 34-35 هم توی اوج باشن و به تیم ملی هم دعوت بشن...

17. 5 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •