تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 54 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 539

نام تاپيک: پژو روآ Roa

آخر فروم باز irinn65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

عزیز خودت میپرسی وضعیتش چطوریه دیگران راضین و... و بعدش هم کلی از روآ ی سال تعریف میکنی؟
    چطور ممکنه که شتاب حالت گاز و بنزین با هم هیچ تفاوتی نداشته باشه؟
    حداقل 20% درصد از قدرت موتور ماشین کاسته میشه
    در مورد کولر و تقویتش و .... هم اگه اطلاعات دارین بیشتر توضیح بدین
    اصلا این موتور هایی که ایرانخودرو به مردم میندازه نمیشه گفت پایه گاز سوز!
    موتور بنزینی هست که هرجوری شده میخوان گاز بکنن توش
    ضریب تراکم موتوری که با گاز کار بکنه این نیست که!
    دیگه خدا رو شکر ایران هم به اون درجه از مهندسی و توانایی رسیده که فرط و فرط موتور گاز سوز تولید کنه
    کسی تعریف نکرد فقط مباحث فنی که لازم بود گفتم
    بعدش عرض کردمم اونهایی که دارند راضیند یا نه که یکی گفت خوبه یکی گفت بده!
    حالا که پایه گاز سوز شده و نسبت به دوگانه سوز خیلی بهتره وتو شتابم خیلی کم تاثیر داره در حالت گاز یعنی اونقدر قدرت پایین نمیاد

حـــــرفـه ای shadows_funeral's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

6

عزیز تفاوت داره
    حداقل 4 - 5 ثانیه دیرتر از حالت بنزین شتاب گیری میکنه
    پایه گاز سوز رو اول برای من تعریف کنین!
    عزیز مهندس نخبش کجا بود
    اگه مهندس نخبه وجود داشت الان وضعیت خودرو سازی ما این نبود
    من آخرش نفهمیدم شما روآ داری یا 405
    میگی 405 دارم بعد میای و میگی در کمال تعجب شتابش هیچ فرقی نداره(روآ)
    نشد که!
    شایدم هردو ماشین رو دارین
    طرح های علمی جالبشون هم میشه به توربو کردن پیکان و قرار دادن اون موتور بر روی مینیبوس هاشون اسم برد!
    که معلوم نیست به عقل کدومشون خطور کرده بود
    قسمتیش از مونتاژ باشه
    بقیش چی؟
    شما دوره کاراموزیتون رو تو ایرانخودرو گذروندین دلیل نمیشه که از همه چی با خبر باشین
    ولي بازم مي گم تفاوتي نداره! حالا اونايي كه دارن بايد امتحان كنن تا بفهمن!
    مهندساش هم واقعا نخبه هستن! من يكي از دوستام جزء مهندسين طراحي موتور ملي هستش! دوستي كه از زمان دبيرستان مي شناختمش! تو آلمان مي پرستنش! يه پاش ايرانه و يه پاش آلمان! بقيه طراح ها و مهندسين ايران خودرو هم همينطور! شما به اين راحتي شايد (دارم مي گم شايد) بتوني يه كارگر ساده تو ايران خودرو بشي ولي هميشه يكي از ارزوهاي بزرگه مهندسين هستش كه بتونن جزء مهندسين و طراحان ايران خودرو بشن! به اين راحتي اين اتفاق نمي افته!
    1000 بار گفتم ولي مثل اينكه مقداري توضيح اين مطلب براي شما سخته بنده 405 دارم ولي يكي از فاميلاي نزديكمون (عموم) روا سال گرفته! خيلي خيلي هم راضي هستش! منم ماشينشو حسابي تست كردم و اينا رو مي گم! تو دانشگاه هم از استاداي دانشكده مهندسي مكانيكمون در مورد اين خودرو سوال كردم! درسته تخصص من مكانيك نيست ولي اونطور كه فهميدم مشكل ايران خودرو اينه كه گفتم (البته سايپا هم همينطور) يكي از دلايلشم مي تونيد تو كيفيت توليد همين خودروها با كيفيت صادراتيشون مقايسه كنيد كه زمين تا آسمون فرق مي كنه
    جالبه كه مني كه هر روز با آدماي متخصص تو زمينه خودرو سر و كار دارم دليل نمي شه چيزي از داخل ايران خودرو بدونم ولي شما كه احتمالا حتي نمي دوني كارآموزي ايران خودرو رو كجا بايد گذروند از تمام ريز و بم اين شركت خبر داري. به نظر من بهتره لا اقل اينقدر با اطمينان حرف نزني و بگي من اينطوري فكر مي كنم!
    همون طوري هم كه گفتم ايران خودرو يك سري طرح هاي به قول خودش اقتصادي داره (مثل توليد خودرو هايي مثل پيكان كه البته ديگه انجامش نمي ده و يا پايين آوردن كيفيت مونتاژ خودرو ها و لوازم بكار رفته تو اونها كه ربط هم به نوع خودرو زياد نداره! الا ماشاء الله مي تونم مثلا سمند يا 206 براتون نام ببرم كه همين از انبار ايران خودرو كه تحويل گرفتن هنوز چند كيلومتر نرفته بودن موتور سوزوندن!!! و ...) كه بتونه خودشو سر و پا نگه داره و يه سري طرح هاي ساخت و توليد و طراحي خودرو داره كه نمودش هم 100 در 100 مي توني تو خودروهاي صادراتيش ببيني! تو سوريه و عراق همين روا صادر مي شه! حالا بياين كيفيتاشون رو مقايسه كن! ببين زمين تا آسمون فرق مي كنه! يا سمند و پرشيا و ....
    در مورد پايه گاز سوز هم به موتور هايي مي گن كه سوخت اصلي اونا گاز هستش! موتور ماشين (آلياژ، سيستم سوخت رساني، سيستم خنك كنندگي، سيستم روغن كاري و ...) طوري تغيير مي كنه كه سوخت اصلي اون گاز باشه! موتورهاي دو سوخته (نه دوگانه سوز كه از لحاظ آكادميك واژه غلطي هستش) معمولا به خاطر تفاوت نقطه احتراق گاز و بنزين بعد از يه مدت دچار مشكل مي شن و كم كم موتور از بين ميره! در دنيا هم كمتر به سمت موتورهاي پايه گاز سوز مي رن چون سوخت گاز هم قيمت بالاتري داره و هم در كشورهاي ديگه مثل ايران گاز وجود نداره! طراحي اولين موتور پايه گاز سوز در ايران هم با كمك مهندسين آلماني و مهندسين ايران خودرو كه تو آلمان دوره مي گذروندن (70 % طراحي آلمان و 30 % طراحي ايران) به عنوان موتور ملي () توليد شد!
    از اونجايي كه يكي از قوي ترين موتورهايي كه تا حالا توليد شده موتور طراحي انگليس پيكان (هيلمن) هستش (موتوري كه بدنه خود پيكان توان تحملشو نداشت و هنوز هم تو دانشگاه ها به عنوان يكي از عجايب ساخت موتور عنوان مي شه ) و مشكلش آلايندگي و ... بود بهينه سازي شد و به عنوان موتور روا استفاده شد. بعدش براي اينكه پايه گاز سوزش كنن آلياژ و سيستم سوخت رساني و خنك كنندگي و روغن گاري و 1000 تا چيز ديگش طراحي مجدد شد و به عنوان فاز دوم موتور HOV (موتور رواي سال) با سوخت پايه گاز وارد بازار شد. اتفاقا اين موتورها با سوخت گاز خيلي بهتر از بنزين عمل مي كنن چون سوخت اصليشون گازه و براي گاز طراحي شدن! گرچه روي سوخت بنزين مشكلي ندارن! (من با رواي سال عموم با سوخت گاز و كولر تا آخر روشن خيلي راحت 120 تا پر كردم انگار نه انگار) مشخصات فني ترش هم نه اينجا مجال گفتنش هست نه من متخصص هستم توش! جالبه كه ما خيلي وقت ها انصاف رو مي ذاريم زير پامون! سياستهاي غلط ايران خودرو براي چاپيدن مشتري دليل نمي شه علم و دانش و تخصص مهندسين و متخصصيني رو كه همه ي دنيا و شركت هاي بزرگ موتور سازي و ماشين سازي از خداشونه از ايران اينا رو بقاپن رو زير سوال ببريم! متاسفانه خيلي وقتا تفكر ما بجاي اينكه علمي و تحليل شده باشه خيلي سطحي و ساده هستش
    ديگه از بحث در مورد رواي سال خسته شدم! ختم كلام اينه:
    1- ماشين بسيار خوبي هستش در رنج خودروهايي كه تو اين قيمت هستن و از هر نظر به صرفه هست
    2- طراحي عالي داره فقط مثل بقيه ماشينهاي توليد داخل شانس شماست كه با چه كيفيت مونتاژي به دستتون برسه لذا موقع تحويل خودرو بايد خيلي با دقت و با حساسيت خيلي زياد خودرو رو چك كنيد (به همراه يك آدم متخصص) تا مشكلي نداشته باشه.
    3-شتاب و قدرت خوبي داره (در حد و رنج ماشين هاي هم رده خودش مي گم)
    4- با توجه به آزاد شدن قيمت بنزين تا چند ماه ديگه و برداشتن يارانه ي اون باز هم بهترين ماشينه!
    5- من واقعا توصيه ام براي كساني كه تا زير 10 ميليون مي خوان هزينه ماشين بدن اينه كه رواي سال بگيرن (البته احتمالا چند ماه ديگه روش ABS هم نصب مي كنن براي همين بهتره يه مدت صبر كنن)

بحث تمام . ديگه من تو اين تاپيك بحث نمي كنم و جواب كسي رو نمي دم
    Last edited by shadows_funeral; 18-06-2010 at 11:54.

3. 2 کاربر از shadows_funeral بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Amin-Nasim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Kerman

پيش فرض

من هم با نظر shadows_funeral موافق هستم
    همه ی حرفا در مورد روا سال گفته شده
    دیگه بهتره بحث روا سال رو تمومش کنیم

5. این کاربر از Amin-Nasim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چون گفتین دیگه بحث نکنیم باشه دیگه بحث نمیکنیم
    جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه باعث ناراحتی شما هم شدم ازتون عذر میخوام و میخوام که توی این تاپیک مثل گذشته فعالیت کنین
    و اینکه بازم یه عذر خواهی به شما بدهکارم که بحث ماشین شما رو پیش کشیدم چون اصلا به من مربوط نیست
    ببخشید
    گفته هاتون هم در مورد ماشین های گاز سوز کاملا صحیح هست
    و اینکه منم هیچ جا بیان نکردم که اطلاعاتم کامل هست
    یه نکته دیگه اینکه به نظرتون ما هنوز باید به فکر کارکردن روی موتور های 40 سال پیش باشیم و هرطوری که هست تکنولوژی قدیمی اونها رو به مردم بندازیم . مخصوصا با مصرف سوخت فوق العاده زیادشون
    نکته ی دیگه ای رو که میخوام بگم در مورد ق4درت ماشین رو حالت گاز هست
    بهترین حالت برای یه موتور پایه گازسوز اینه که ضریب تراکمی حول و حوش 13 داشته باشه ولی خوب توی این موتور میبینیم که ضریب تراکمش چیزی حدود 10 هست و این خوب به این دلیل هم هست که با بنزین هم مثل سابق توانایی کافی رو داشته باشه و این خودش باعث افت قدرت موتور در حالت گاز سوز میشه و هیچ وقت نمیتونه قدرتی که بنزین ایجاد میکنه رو ایجاد کنه
    ولی خوب به دلیل یه سری از تغییرات که خودتونم اشاره کردین از قبل خیلی بهتر شده ولی دلیل برابری بر بنزین نیست
    خودتون هم میدونید که سوختن گاز گرمای بیشتری رو نسبت به بنزین تولید میکنه و همونطور هم که خودتون گفتین باید آلیاژ قطعات به کار رفته در موتور بهبود پیدا کنه نسبت به قبل و مقاومت بیشتری از خودشون نشون بدن که امیوارم ایرانخودرو و سازنده های قطعاتشون همچین نکته ای رو رعایت کنن ، البته خودشون اعلام میکنن که فلان شده و بهمان شده ولی مطمئنن نمیشه روی این گفتشون قسم خورد
    در آخر اگه من دید انتقادی نسبت به این محصول ایرانخودرو دارم دلیلش نارضایتی خیلی از کسایی هست که توی تعمیر گاه های ایرانخودرو با هاشون مواجه میشم
    و بحث در مورد موتور پیکان هم زیاده
    پیکان چندین نوع موتور داشته که به نظرم بهترینشون موتور های 1725 ای بود که روی پیکان های جوانان استفاده شد

من هم با نظر shadows_funeral موافق هستم
    همه ی حرفا در مورد روا سال گفته شده
    دیگه بهتره بحث روا سال رو تمومش کنیم
    فکر میکنم تاپیک در مورد روآی سال هستش و بحث در موردش بد نباشه

7. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

ولي بازم مي گم تفاوتي نداره! حالا اونايي كه دارن بايد امتحان كنن تا بفهمن!
    مهندساش هم واقعا نخبه هستن! من يكي از دوستام جزء مهندسين طراحي موتور ملي هستش! دوستي كه از زمان دبيرستان مي شناختمش! تو آلمان مي پرستنش! يه پاش ايرانه و يه پاش آلمان! بقيه طراح ها و مهندسين ايران خودرو هم همينطور! شما به اين راحتي شايد (دارم مي گم شايد) بتوني يه كارگر ساده تو ايران خودرو بشي ولي هميشه يكي از ارزوهاي بزرگه مهندسين هستش كه بتونن جزء مهندسين و طراحان ايران خودرو بشن! به اين راحتي اين اتفاق نمي افته!
    1000 بار گفتم ولي مثل اينكه مقداري توضيح اين مطلب براي شما سخته بنده 405 دارم ولي يكي از فاميلاي نزديكمون (عموم) روا سال گرفته! خيلي خيلي هم راضي هستش! منم ماشينشو حسابي تست كردم و اينا رو مي گم! تو دانشگاه هم از استاداي دانشكده مهندسي مكانيكمون در مورد اين خودرو سوال كردم! درسته تخصص من مكانيك نيست ولي اونطور كه فهميدم مشكل ايران خودرو اينه كه گفتم (البته سايپا هم همينطور) يكي از دلايلشم مي تونيد تو كيفيت توليد همين خودروها با كيفيت صادراتيشون مقايسه كنيد كه زمين تا آسمون فرق مي كنه
    جالبه كه مني كه هر روز با آدماي متخصص تو زمينه خودرو سر و كار دارم دليل نمي شه چيزي از داخل ايران خودرو بدونم ولي شما كه احتمالا حتي نمي دوني كارآموزي ايران خودرو رو كجا بايد گذروند از تمام ريز و بم اين شركت خبر داري. به نظر من بهتره لا اقل اينقدر با اطمينان حرف نزني و بگي من اينطوري فكر مي كنم!
    همون طوري هم كه گفتم ايران خودرو يك سري طرح هاي به قول خودش اقتصادي داره (مثل توليد خودرو هايي مثل پيكان كه البته ديگه انجامش نمي ده و يا پايين آوردن كيفيت مونتاژ خودرو ها و لوازم بكار رفته تو اونها كه ربط هم به نوع خودرو زياد نداره! الا ماشاء الله مي تونم مثلا سمند يا 206 براتون نام ببرم كه همين از انبار ايران خودرو كه تحويل گرفتن هنوز چند كيلومتر نرفته بودن موتور سوزوندن!!! و ...) كه بتونه خودشو سر و پا نگه داره و يه سري طرح هاي ساخت و توليد و طراحي خودرو داره كه نمودش هم 100 در 100 مي توني تو خودروهاي صادراتيش ببيني! تو سوريه و عراق همين روا صادر مي شه! حالا بياين كيفيتاشون رو مقايسه كن! ببين زمين تا آسمون فرق مي كنه! يا سمند و پرشيا و ....
    در مورد پايه گاز سوز هم به موتور هايي مي گن كه سوخت اصلي اونا گاز هستش! موتور ماشين (آلياژ، سيستم سوخت رساني، سيستم خنك كنندگي، سيستم روغن كاري و ...) طوري تغيير مي كنه كه سوخت اصلي اون گاز باشه! موتورهاي دو سوخته (نه دوگانه سوز كه از لحاظ آكادميك واژه غلطي هستش) معمولا به خاطر تفاوت نقطه احتراق گاز و بنزين بعد از يه مدت دچار مشكل مي شن و كم كم موتور از بين ميره! در دنيا هم كمتر به سمت موتورهاي پايه گاز سوز مي رن چون سوخت گاز هم قيمت بالاتري داره و هم در كشورهاي ديگه مثل ايران گاز وجود نداره! طراحي اولين موتور پايه گاز سوز در ايران هم با كمك مهندسين آلماني و مهندسين ايران خودرو كه تو آلمان دوره مي گذروندن (70 % طراحي آلمان و 30 % طراحي ايران) به عنوان موتور ملي () توليد شد!
    از اونجايي كه يكي از قوي ترين موتورهايي كه تا حالا توليد شده موتور طراحي انگليس پيكان (هيلمن) هستش (موتوري كه بدنه خود پيكان توان تحملشو نداشت و هنوز هم تو دانشگاه ها به عنوان يكي از عجايب ساخت موتور عنوان مي شه ) و مشكلش آلايندگي و ... بود بهينه سازي شد و به عنوان موتور روا استفاده شد. بعدش براي اينكه پايه گاز سوزش كنن آلياژ و سيستم سوخت رساني و خنك كنندگي و روغن گاري و 1000 تا چيز ديگش طراحي مجدد شد و به عنوان فاز دوم موتور HOV (موتور رواي سال) با سوخت پايه گاز وارد بازار شد. اتفاقا اين موتورها با سوخت گاز خيلي بهتر از بنزين عمل مي كنن چون سوخت اصليشون گازه و براي گاز طراحي شدن! گرچه روي سوخت بنزين مشكلي ندارن! (من با رواي سال عموم با سوخت گاز و كولر تا آخر روشن خيلي راحت 120 تا پر كردم انگار نه انگار) مشخصات فني ترش هم نه اينجا مجال گفتنش هست نه من متخصص هستم توش! جالبه كه ما خيلي وقت ها انصاف رو مي ذاريم زير پامون! سياستهاي غلط ايران خودرو براي چاپيدن مشتري دليل نمي شه علم و دانش و تخصص مهندسين و متخصصيني رو كه همه ي دنيا و شركت هاي بزرگ موتور سازي و ماشين سازي از خداشونه از ايران اينا رو بقاپن رو زير سوال ببريم! متاسفانه خيلي وقتا تفكر ما بجاي اينكه علمي و تحليل شده باشه خيلي سطحي و ساده هستش
    ديگه از بحث در مورد رواي سال خسته شدم! ختم كلام اينه:
    1- ماشين بسيار خوبي هستش در رنج خودروهايي كه تو اين قيمت هستن و از هر نظر به صرفه هست
    2- طراحي عالي داره فقط مثل بقيه ماشينهاي توليد داخل شانس شماست كه با چه كيفيت مونتاژي به دستتون برسه لذا موقع تحويل خودرو بايد خيلي با دقت و با حساسيت خيلي زياد خودرو رو چك كنيد (به همراه يك آدم متخصص) تا مشكلي نداشته باشه.
    3-شتاب و قدرت خوبي داره (در حد و رنج ماشين هاي هم رده خودش مي گم)
    4- با توجه به آزاد شدن قيمت بنزين تا چند ماه ديگه و برداشتن يارانه ي اون باز هم بهترين ماشينه!
    5- من واقعا توصيه ام براي كساني كه تا زير 10 ميليون مي خوان هزينه ماشين بدن اينه كه رواي سال بگيرن (البته احتمالا چند ماه ديگه روش ABS هم نصب مي كنن براي همين بهتره يه مدت صبر كنن)

بحث تمام . ديگه من تو اين تاپيك بحث نمي كنم و جواب كسي رو نمي دم
    تایید میشه....حرف حساب جواب نداره
    پس توو این رنج قیمت و با توجه به پایه گاز سوز بودن بهترین گزینه میتونه باشه
    در غیر اینصورت اگه بنزین زیاد مهم نبود ال 90ساده e0 حتی,بهتر بود
    Last edited by irinn65; 19-06-2010 at 01:59.

9. این کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

مشخصات کامل روا سال G2

موتورنوع موتور 1.7 OHVحجم موتور 1696سی سی تعداد سيلندر 4نسبت تراكم 10.8:1 قدرت موتور 88.4 اسب بخار در 5000 دور دردقیقه حداكثر گشتاور 140 نیوتن متر در 3000 دور دردقیقه سيستم انژكتوري SIEMENS نوع سوخت سوخت اصلی: CNG بنزین با اکتان 95-87 تعداد سوپاپ 8سيستم پاشش سوخت سیستم پاشش چندگانه سيستم اشتعال الکترونیکی كاراييحداكثر سرعت 187 کیلومتر در ساعت شتاب صفرتا 100كيلومتر 12.7 sec ميانگين مصرف تركيبي بنزین در 100 کیلومتر8.45 lit ميانگين مصرف تركيبي گاز در 100 کیلومتر8 KG استاندارد حد آلايندگي EUROIII سيستم انتقال قدرت گيربكس (جعبه دنده ) 5 سرعته دستی دیسک و صفحه کلاچ تك صفحه اي پژویی ديفرانسيل دیفرانسیل عقب با پوسته رفع صدا میل گاردان دوتکه با مفاصل سرعت ثابت ظرفيت هاباك بنزين 52 لیتر روغن موتور (با ----- ) 4.5 لیتر روغن هيدروليك فرمان 0.5لیتر فرماننوع فرمان هيدروليک شانه ای جعبه فرمان دنده پينيونRack&pinion تعداد دور چرخش قفل به قفل فرمان 2.84قطر دايره چرخش خودرو 5.25متر ترمزهانوع ترمز هیدرولیک سيستم ترمز سيستم ترمز با تقويت خلائي نوع ترمز جلو ديسكي مجهز به 2 پیستون- خودتنظیم نوع ترمز عقب كاسه اي مجهز به کفشک های خودتنظیم سیستم ترمز ضدقفل ABS قابل نصب تجهيزات الكترونيكي نوع وتوان باتري باتري 12 ولت 60 آمپر ساعت سيستم شارژ دینام استارت 12V ,0.9 KW واحد كنترل الكترونيكي SIEMENS وزنوزن بدون سرنشین و بار 1090 کیلوگرم حداكثر بار قابل حمل در صندوق عقب 91 کیلوگرم حداكثر وزن قابل تحمل توسط خودرو 1500 کیلوگرم

ايمني
    وضعيت سوئيچ سیستم ضدسرقت ایموبلایزر قفل مركزي دارد كمربند ايمني ویژه سرنشینان جلو عقب خودرو نوع گيرنده و فرستنده قفل مركزي از نوع مادون قرمز سيستم سوخت خودكار قطع سوخت در مواقع اضطراري دارد چراغ مه شكن جلو و عقب فقط عقب دارد سیستم تعلیق جلو مستقل با فنر لول و کمک فنر سیستم تعلیق عقب یکپارچه با کمک فنر خارجی تجهیزات رفاهی شیشه بالابر برقی جلو دارد سیستم کولر SANDEN بوق هشدار دهنده سرعت مجاز بالای 120 کیلومتر بر ساعت شیشه گرمکن عقب دارد

تزئينات
    صندلي راننده قابليت تنظيم ،جلو عقب، پشتي صندلي زير سري صندلي عقب داراي زير سري ثابت رنگ تزئينات داخلي طوسی تريم مشکی كولر دارد لامپ سقفي جلو وعقب دارد شيشه بالابر جلو و عقب برقی- دستی شيشه گرم كن عقب دارد وضعيت سيستم تهويه سيستم چرخش هوا با فيلتر،كانال دو رديفه چپ و راست سيستم تهويه هواي قابل تنظيم سيستم تهويه هوا با تنظيم دستي سيستم صوتي MP3 وضعيت چراغ مه شكن مجهز به چراغ مه شکن عقب نشانگر ديجيتال نمایشگر ساعت

ابعاد خودرو طول خودرو 4408 mm عرض خودرو از آينه هاي جانبي 1694 mm ارتفاع خودرو 1410 mm فاصله دو محور 2670 mm بدنه رنگ متالیک و سالید سقف ثابت كلاس 4درب سدان وضعيت سپرجلو خود رنگ وضعيت سپرعقب جلو پنجره طرح جدید با آرم برجسته رينگ فولادي نوع برف پاك كن شيشه جلو دو تيغه اي
    Last edited by irinn65; 19-06-2010 at 04:29.

11. 3 کاربر از irinn65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

هر کاری میکنم باور کنم موتور پیکان رو به 88 اسب رسوندن نمیتونم! اصلا و ابدا به حرفای ایرانخودرو اعتقاد و اعتماد ندارم! شتاب 0 تا 100 رو هم میگن 12.7 !! به هیچ عنوان نمیتونم باور کنم پیکان فقط حدود یکی دو ثانیه دیرتر از زانتیا به سرعت 100 کیلومتر میرسه!!!

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

هر کاری میکنم باور کنم موتور پیکان رو به 88 اسب رسوندن نمیتونم! اصلا و ابدا به حرفای ایرانخودرو اعتقاد و اعتماد ندارم! شتاب 0 تا 100 رو هم میگن 12.7 !! به هیچ عنوان نمیتونم باور کنم پیکان فقط حدود یکی دو ثانیه دیرتر از زانتیا به سرعت 100 کیلومتر میرسه!!!
    همین یکی دو ثانیه خودش یه عمریه تو شتاب گیری بالای 8 ثانیه .... دیگه به حساب نمیاد ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

خب دیگه بدتر!!! یعنی عملا شتاب پیکان با زانتیا و پژو برابره!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TeHRaN-CItY

پيش فرض

حالا که دیگه پیکانی در کار نیست و خدا رحمتش کنه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •