تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 76 اولاول ... 152122232425262728293575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 755

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید انواع دوچرخه

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

بین مدل های tfs 100 V , 100 MD , 100 D چه فرق هایی وجود داره ؟

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بین مدل های tfs 100 V , 100 MD , 100 D چه فرق هایی وجود داره ؟

فرقشون توی نوع ترمز هاست دیسکی هیدرولیکی , دیسکی سیمی و لقمه ای یا همون لنتی و فرق دیگه ای ندارن.
    دیسک هیدرولیک از همه بهتره ولی یه 100 هزار تومانی دوچرخه گرون میکنه و هزینه تعمیر بالایی هم داره
    بعدش هم ترمز لقمه ای توصیه می کنم

این مدل ها گفتین از بین مدل های matt هستند یا cross؟

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

matts هستند ... دیسکی هیدرولیکی کدومه ؟ اینجا گیر میاد؟ اصلا مریدا نمایندگی داره ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مدل md
    بله هر سه مدل اینجا گیر میاد
    آدرسی از نمایندگی ندارم

اگه همین مدل tfs100 توی مدل های cross هم همستش که تایر های باریک تری داره و برای طی کردن مسافت های طولانی انرژِ کمتری می گیره و البته به دلیل استفاده از کمک و دنده های ارزو تر قیمت پایین تری داره

5. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali_si84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بچه ها نظرتون در مورد دوچرخه های puma چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud glx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

درود دوستان .

من برای برادرم که تا چند روز دیگه 11 ساله میشه میخوام دوچرخه بعنوان هدیه تولد بگیرم ولی بودجه ام محدوده یعنی سقف 300 تومن . اول می خواستم از این سریهایی که فنر وسط هم دارن و برندهای متفرقه دارن خرید کنم که با دیدن دوچرخه های برند دار نظرم عوض شد . الان مواردی که هست توی رنج قیمتی من و توی فروشگاه ها دیدم اینها بود ... :

ویوا 3 مدل - اورلرد 2 مدل - گالانت 1 مدل - ورساچه 2 مدل - پلیس چند مدل . . .

بین اینها موندم . البته از بین همه اینها یه مدل ویوا بودش که 310 میگفت و تا 290 هم میداد که دنده کلاچ دار ، کمک جلو تنظیمی ، تجهیزات دنده و اینها شیمانو بود ، رینگ ها هم جی تی 6000 و لاستیک های کندا ، شانژمان هم Acera یه همچین چیزی و ظاهرش هم بد نبود . یه سری دیگه هم بودش ویوا 240 میگفت که تا 220 میده که دنده کلاچ دار نبود ، کمک جلو هم کمی ضعیف تر بود و تنظیم هم نمیشد .

یه نمونه اورلرد بسیار زیبا هم بود که همه مشخصات ویوا 310 تومنی رو داشت به غیر از رینگ های جی تی 6000 . قیمت رو هم 280 گفت که تا 265 میداد ( مدلش فکر کنم 6061 بود ) . من خودم از اورلرد خیلی خوشم اومد ولی در مورد برند و کیفیت دوچرخه ها اصلا اطلاعی ندارم . 15 سال پیش آخرین باری بوده که سوار دوچرخه شدم ...

راستی قد برادرم 145 و وزنش رو دقیق نمی دونم .

دوستان ممنون میشم چه برای این مدل ها و چه برای مدل های پیشنهادی خودتون راهنمایی کنید من رو و نکات مهم برای خرید رو هم ذکر کنید . ممنون میشم .
    Last edited by masoud glx; 18-07-2011 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

درود دوستان .

من برای برادرم که تا چند روز دیگه 11 ساله میشه میخوام دوچرخه بعنوان هدیه تولد بگیرم ولی بودجه ام محدوده یعنی سقف 300 تومن . اول می خواستم از این سریهایی که فنر وسط هم دارن و برندهای متفرقه دارن خرید کنم که با دیدن دوچرخه های برند دار نظرم عوض شد . الان مواردی که هست توی رنج قیمتی من و توی فروشگاه ها دیدم اینها بود ... :

ویوا 3 مدل - اورلرد 2 مدل - گالانت 1 مدل - ورساچه 2 مدل - پلیس چند مدل . . .

بین اینها موندم . البته از بین همه اینها یه مدل ویوا بودش که 310 میگفت و تا 290 هم میداد که دنده کلاچ دار ، کمک جلو تنظیمی ، تجهیزات دنده و اینها شیمانو بود ، رینگ ها هم جی تی 6000 و لاستیک های کندا ، شانژمان هم Acera یه همچین چیزی و ظاهرش هم بد نبود . یه سری دیگه هم بودش ویوا 240 میگفت که تا 220 میده که دنده کلاچ دار نبود ، کمک جلو هم کمی ضعیف تر بود و تنظیم هم نمیشد .

یه نمونه اورلرد بسیار زیبا هم بود که همه مشخصات ویوا 310 تومنی رو داشت به غیر از رینگ های جی تی 6000 . قیمت رو هم 280 گفت که تا 265 میداد ( مدلش فکر کنم 6061 بود ) . من خودم از اورلرد خیلی خوشم اومد ولی در مورد برند و کیفیت دوچرخه ها اصلا اطلاعی ندارم . 15 سال پیش آخرین باری بوده که سوار دوچرخه شدم ...

راستی قد برادرم 145 و وزنش رو دقیق نمی دونم .

دوستان ممنون میشم چه برای این مدل ها و چه برای مدل های پیشنهادی خودتون راهنمایی کنید من رو و نکات مهم برای خرید رو هم ذکر کنید . ممنون میشم .
    سلام
    دوست من این مدل هایی که گفتید اکثر مدل های چینی هستند که کیفیت مناسب ندارن اگه بودجه بالا ببرین انتخاب های بهتری دارین

اما از بین مارک های بالا viva و overload بهتر هستند گالانت ورساچه و پلیس اصلا به درد نمیخورن
    از بین این مدل ها من اورلود توصیه میکنم ولی اگه بتونین hasa پیدا کنین از همه ی اینها بهتره چینی هست ولی عالیه و دوچرخه های خوبی داره و قیمتشون هم در همین حده

از بین مدل ها یی هم که گفتین نمیشه نظری داد چون این جور دوچرخه توی هر شهری هر مدلش یه تجهیزات داره تازه معلوم هم نیست اصلی باشه

با توجه به استاندارد برادرتون باید دوچرخه با سایز تنه 14 یا 15 اینچ بگیره ولی چون کوچکه شاید خوشش نیاد
    به هر حال بهتره با خودتون به ببرینش اگه تونست ساور یه دوچرخه بزرگ تر هم بشه براش بگیرید چون الان توی سن رشده ولی از سایز تنه 17 یا 18 بیشتر نگیرید که دیگه خطرناک میشه

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

یه نمونه اورلرد بسیار زیبا هم بود که همه مشخصات ویوا 310 تومنی رو داشت به غیر از رینگ های جی تی 6000 . قیمت رو هم 280 گفت که تا 265 میداد ( مدلش فکر کنم 6061 بود )

.

6061 جنس آلیاژ بدنه هست نه مدل دوچرخه

9. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

بسیار ممنون دوست عزیز .
    درسته ... امروز پرسیدم فهمیدم 6061 اسم آلیاژ آلومینیوم هستش نه اسم مدل اون اورلرد !! در مورد هاسا که فرمودید من توی محل سکونتم پیدا نکردم . ولی مدل های جیانت و ژیتان هم زیاد بود که البته از بودجه من خیلی بالاتر بودن .

من هم ویوا و هم اورلرد دو نمونه پیدا کردم یعنی هم سری هایی بودش که Made IN Taiwan روشون حک شده بود و هم سری هایی بود که این رو نداشت . در مورد سایز منظورتون از خطرناک شدن چیه ؟ چون چند بار سوار دوچرخه ی دوستش شده که 26 هستش و مشکلی نداشت . ممنون میشم راهنمایی کنید .

اسم این مدل اورلرد که دیدم فکر میکنم نیترو هستش و به رنگ آبی و سفید و بسیار زیبا هم هست .

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

بسیار ممنون دوست عزیز .
    درسته ... امروز پرسیدم فهمیدم 6061 اسم آلیاژ آلومینیوم هستش نه اسم مدل اون اورلرد !! در مورد هاسا که فرمودید من توی محل سکونتم پیدا نکردم . ولی مدل های جیانت و ژیتان هم زیاد بود که البته از بودجه من خیلی بالاتر بودن .

من هم ویوا و هم اورلرد دو نمونه پیدا کردم یعنی هم سری هایی بودش که Made IN Taiwan روشون حک شده بود و هم سری هایی بود که این رو نداشت . در مورد سایز منظورتون از خطرناک شدن چیه ؟ چون چند بار سوار دوچرخه ی دوستش شده که 26 هستش و مشکلی نداشت . ممنون میشم راهنمایی کنید .

اسم این مدل اورلرد که دیدم فکر میکنم نیترو هستش و به رنگ آبی و سفید و بسیار زیبا هم هست .
    26 سایز چرخ دوچرخه هست شما همون سایز 26 بگیر ولی این 18 سایز تنه دوچرخه هست که از توپی وسط تا جایی که بست زین هست حساب میشه
    با توجه به استاندارد برادر شما باید 14 یا 15 اینچ بگیره ولی چون توی سن رشده 17یا 18 بگیره شما یه متر ببر این فاصله اندازه بگیر البته اکثر دوچرخه ها روی همین میله طولش زده

از لحاظ خطر ناکی یه نفر با قد کوتاه روی یه دوچرخه بزرگ کنترل مناسب نداره حالا اگه یه موقع یه ماشین بیاد جلوش بخواد دوچرخه کنترل کنه باید باهاش به زمین برسه

12. این کاربر از aliy2324 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Abroad

پيش فرض

بسیار ممنون دوست عزیز .

امروز بعدازظهر رفتم برای خرید ... مدل های اورلرد فایتر و نیترو بودن که نیترو با تجهیزاتی که روش بود خارج از بودجه من میشد . ولی فایتر سه نمونه با سه تنه متفاوت داشت که یکی از اینها کمک فنر جلو مورد داشت و درست کار نمی کرد و یکی دیگه هم سایز تنه بزرگ بود و پای برادرم نمی رسید به زمین . یه نمونه ویوا بود به اسم 18 Speed که رینگ هاش DA300 بود و دوشاخه بسیار قوی تر و لول کمک های بلندر تر و قطور تری داشت بعلاوه زین بسیار بهتر که خودش شب نما هم بود و سیستم های دنده و اینهاش هم Acera بود . همه چیزش خوب بود فقط یک نقطه رنگ پریدگی داشت که فکر میکنم قابل اغماض هستش ولی این نمونه بر خلاف سایر ویواهایی که همین فروشگاه داشت ، روی تنه قسمت زیر فرمون ، Made In Taiwan رو حک نکرده بودن . بهمین دلیل توی ذوقم خورد و منصرف شدم . راستی رینگش تماما نقره ای رنگ بود که نمیدونم کلا این رینگ Da300 خوب هست یا نه ... قیمت دوچرخه هم 300 تومن .

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید من رو ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •