تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 25 اولاول ... 152122232425
نمايش نتايج 241 به 244 از 244

نام تاپيک: Captain Tsubasa

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خواهش می کنم دوست عزیز مود مای کپتین به این صورته که کنترل کاراکتر اصلی به جای سوباسا به عهده یک بازیکن هست که می تونید هر اسم یا هر شکل یا هر خصوصیاتی که دوست دارید بهش بدید و کنترلش کنید خیلی ساده فقط فرقش اینجاس که هیچ ایونتی پیش نمیاد و خیلی یکنواخت هست توی استوری یه سری انیمیشن ها در بعضی شرایط اتفاق می افتاد این کاراکتر در هر بازی شوت مخصوص حریف رو یاد می گیره و در پایان حتی شوت آتشین شونایدا (کارل اشنایدر) رو هم یاد می گیره و تبدیل به یه بازیکن افسانه ای میشه که حتی لول می گیره و قوی و قوی تر میشه
    ال استار مود هم اینطوریه که شما می تونید یه تیم منتخب بچینید از تمامی تیم های که توی بازی هست می تونید بازیکن اضافه کنید به تیم
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز (spaniuly )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

جناب spaniuly شرمنده من یه سوال دیگه هم از حضورتون دارم امیدوارم محبت کنید و جواب بنده را بدهید.
    من در قسمت All star edit تیم می سازم ولی تیمش سیو نمیشه . یعنی تا وقتی دستگاهو خاموش نکنم آن تیم و تیم شاهین دوران ابتدایی هستند، ولی دستگاهو که خاموش می کنم هر دو تیم پاک میشه.
    برای رفع این مشکل چیکار باید بکنم؟

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کلا تیم All Star جاست فور فان هست و قابلیت اکسپورت نداره همیشه باید وقتی داخل بازی هستی این کار رو انجام بدی گزینه سیو تیم رو نداره متاسفانه البته اگه داخل بازی یه قابلیت وجود داشت که بشه با این تیم کاستوم شده یه تورنومنت رفت می شد که سیو کردش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •