تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2472 از 2600 اولاول ... 14721972237224222462246824692470247124722473247424752476248225222572 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,711 به 24,720 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه shakib zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

مخابرات مثل اینکه گردنش خیلی کلفته و هر کار بخواد میکنه. من حتی شده با لینک ایرانی چک کردم و بای لیست تعرفه ترجیحی هم چک کردم ولی مخابرات داخلی حساب نمیکنه. شکایت هم کردم به جایی نرسید. البته دانلودها رو قبلا چک کردم داخلی بود.
    بهترین راه اینه که همه شکایت کنن بلکه شیوه رو تغییر بدن.
    حدود 6 ماهی میشه که دنبال یه سرویسی هستم که ترافیک خارجی رو به داخلی تبدیل کنه (مثل بیتسفا) ولی ظاهراً همچین سرویسی برای مخابرات به تاریخ پیوسته و دیگه نیست
    یه 2 گیگ زدم دانلود از دانلودها سرور dl6 که دیدم عین 2 گیگ از حجمم کم شد فهمیدم داخلی حساب نمیکنه :/

والا من تازه 4 روزه اومدم مخابرات ( به اجبار فقط مخابرات سرویس میداد این منطقه ) که از همون ساعت اول شکایت زدم بخاطر اینکه خط منو رو 10 مگ بستن و افزایش هم نمیدن ( میگن مرکز مخابراتیت پروفایل ها رو قفل کرده کاری از دست ما بر نمیاد )

قبلا سرویس های زیادی بود مث همین بیتسفا که سر جریاناتی که پارسال پیش اومد جمعشون کردن. نمیدونم شاید الانم اگه یه سرور داخلی بگیریم بشه استفاده کرد و همه ترافیک داخلی بشه ( که البته هزینه سرور مجازی برای یک نفر به صرفه نیست )

داره خودمونی میشه babriman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یه 2 گیگ زدم دانلود از دانلودها سرور dl6 که دیدم عین 2 گیگ از حجمم کم شد فهمیدم داخلی حساب نمیکنه :/

والا من تازه 4 روزه اومدم مخابرات ( به اجبار فقط مخابرات سرویس میداد این منطقه ) که از همون ساعت اول شکایت زدم بخاطر اینکه خط منو رو 10 مگ بستن و افزایش هم نمیدن ( میگن مرکز مخابراتیت پروفایل ها رو قفل کرده کاری از دست ما بر نمیاد )

قبلا سرویس های زیادی بود مث همین بیتسفا که سر جریاناتی که پارسال پیش اومد جمعشون کردن. نمیدونم شاید الانم اگه یه سرور داخلی بگیریم بشه استفاده کرد و همه ترافیک داخلی بشه ( که البته هزینه سرور مجازی برای یک نفر به صرفه نیست )
    ببین داخلی حساب میکنه اشتباه نکن. مخابرات اینطوری هست که اگر داخلی باشه همون مقدار که دانلود کردی کم میکنه ولی اگر خارجی باشه، در 4 ضرب میکنه و کم میکنه یعنی چهار برابر کم میشه
    انحصار مخابرات هم پدر همه رو درآورده و فقط شما نیستی منم هستم
    این سرور مجازی هم باید برم سراغش ببینم چی به چیه پدرم در اومد اینقدر پول نت دادم.

3. این کاربر از babriman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

ببین داخلی حساب میکنه اشتباه نکن. مخابرات اینطوری هست که اگر داخلی باشه همون مقدار که دانلود کردی کم میکنه ولی اگر خارجی باشه، در 4 ضرب میکنه و کم میکنه یعنی چهار برابر کم میشه
    انحصار مخابرات هم پدر همه رو درآورده و فقط شما نیستی منم هستم
    این سرور مجازی هم باید برم سراغش ببینم چی به چیه پدرم در اومد اینقدر پول نت دادم.
    درسته واسه بعضی سرویس ها ترافیک رو به داخلی مینویسه تو پنل ولی واسه سرویس من به همون بین الملل میزنه.

قبلا پیشگامان داشتم داخلیا رو خیلی خوب رعایت میکرد و از آپلودسنتر Trainbit هم استفاده میکردم که سروراشو داخلی حساب میکرد ...

داره خودمونی میشه babriman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

درسته واسه بعضی سرویس ها ترافیک رو به داخلی مینویسه تو پنل ولی واسه سرویس من به همون بین الملل میزنه.

قبلا پیشگامان داشتم داخلیا رو خیلی خوب رعایت میکرد و از آپلودسنتر Trainbit هم استفاده میکردم که سروراشو داخلی حساب میکرد ...
    نمیدونم والا دیگه اینطوری ندیده بودم، برای شما رو دیگه خیلی اجحاف میکنن در حقتون، البته بازم با یه سرور دیگه تست بگیرید و در هنگام تست حتما فیلترشکن رو خاموش کنید

6. این کاربر از babriman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

شما کدوم منطقه مخابراتی هستین////اخه سرعت هارو کلا بالاتر میبندن من 8 مگ گرفتم که رو 18 برام بستن علامه جنوبی هستم اینجا هم فقط مخ خدمات میده واسه فیبر نوری

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

شما کدوم منطقه مخابراتی هستین////اخه سرعت هارو کلا بالاتر میبندن من 8 مگ گرفتم که رو 18 برام بستن علامه جنوبی هستم اینجا هم فقط مخ خدمات میده واسه فیبر نوری
    راستش من شیرازم ( این تاپیک دیدم فعاله پست گذاشتم )

منطقه ما به این شکله که اینور بلوار فقط مخابرات و شاتل میتونن سرویس بدن ولی اونور بلوار همه شرکتا سرویس میدن هر دو طرف بلوار هم مربوط به یه مرکز مخابراتی هست. ولی وضعیت خطوط اینور بلوار خیلی بهتره چون تا هفته پیش خونم اونور بلوار بود یه هفتس جابجا شدم

فعلا که شانس ما میگن مرکز مخابراتیتون پروفایلا رو قفل کرده ما نمیتونیم دسترسی داشته باشیم و همه خطوطی که بالای 10 مگ بودن رو خودشون آوردن رو 10 مگ بستن. بازم تماس گرفتم گفتن منتظر جواب از سمت مرکز مخابراتی هستیم جواب بدن باهاتون تماس میگیریم.

اگه بدونم با مراجعه حضوری زودتر به جواب میرسم شنبه پا میشدم میرفتم مرکز مخابراتیمون

9. این کاربر از shakib zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

طبق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی سایتها از جمله دانلودها باید داخلی محاسبه بشن ولی خود مخابرات این سایتا رو داخلی حساب نمیکنه
    دانلودها رو من هفته پیش چندتا تیکت پشت سرهم زدم و انقدر بحث کردم تا اینکه سرورای dl , dlnov18 , doc , dl5 , img ,img5 رو به لیست اضافه کردن سرور dl5 هم دو تا آی پی داشت که فقط یه آی پی ثبت شده بود که اونم اضافه کردن. کار من با سرور dl5 بود به سرورای دیگش کار نداشتم. شما هر سروری که میخواید تمام دامنه ها همراه با آی پی هایی که دارن رو لیست کنید و هر کدوم reverse dns رو کنارش بذارید تا ببینن که در داخل میزبانی میشه مثلا برای یکی از آی پی های دانلودها ho st ed-b y.h ost dl .c om.a siate c h.ir که مشخص میکنه مال hostdl و تو سرورای آسیاتکه و حتما هم اشاره کنید که تو سایت تنظیم مقررات هستش و عین متنی که تو سایت تنظیم مقررات هست رو کپی پیست کنید.
    من یکمی سرم شلوغه اگه وقتم آزاد شه میفتم به جون مخابرات تا این لیست داخلیش رو بروز کنه.
    Last edited by franchescaolsonEqP; 24-07-2020 at 16:30.

11. 3 کاربر از franchescaolsonEqP بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

تو پست قبل توضیح دادم همین سرور dl6 رو با تمام آی پی هاش و reverse dns برا پشتیبانی بفرستین اضافه میکنن.

احتمالا پروفایل dlmo فعال کردن که برای کاهش قطعی پدر سرعت رو درمیاره
    خطتتون کشش داره؟ قبلا از مخابرات بالای 10 مگ گرفتین؟ اگه snr بالاست بهشون بگید پروفایل dlmo حذف کنن که با تیکت زدن حل نمیشه حتما باید تماس بگیرید و پشتیبانی تلفنی هم همیشه میگه به پشتیبانی فنی میفرسته تا درخواست حذف پروفایل dlmo رو بررسی کنن ولی دست از سرشون برندارید! حتما پیگیری کنید تا dlmo رو حذف کنن وگرنه اگه موقت سرعت رو براتون ببرن بالا بعد 24 ساعت یا یه هفته که سیستمشون ریست میشه سرعت دوباره کاهش پیدا میکنه...

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

تو پست قبل توضیح دادم همین سرور dl6 رو با تمام آی پی هاش و reverse dns برا پشتیبانی بفرستین اضافه میکنن.

احتمالا پروفایل dlmo فعال کردن که برای کاهش قطعی پدر سرعت رو درمیاره
    خطتتون کشش داره؟ قبلا از مخابرات بالای 10 مگ گرفتین؟ اگه snr بالاست بهشون بگید پروفایل dlmo حذف کنن که با تیکت زدن حل نمیشه حتما باید تماس بگیرید و پشتیبانی تلفنی هم همیشه میگه به پشتیبانی فنی میفرسته تا درخواست حذف پروفایل dlmo رو بررسی کنن ولی دست از سرشون برندارید! حتما پیگیری کنید تا dlmo رو حذف کنن وگرنه اگه موقت سرعت رو براتون ببرن بالا بعد 24 ساعت یا یه هفته که سیستمشون ریست میشه سرعت دوباره کاهش پیدا میکنه...
    ممنون از راهنماییت

کیفیت خط خوبه Max Rate دانلود روی 26 مگ هست و آپلود هم روی 2.5 مگ ولی دانلود رو روی 10 مگ بستن و آپلود روی 500 کیلوبیت.

دقیقا هر بار زنگ میزنم میگن فرستادیم واسه تیم فنی و باهاتون همکارامون تماس میگیرن ولی کسی تا حالا به من زنگ نزده. گفتم شاید آخر هفتس کسی پیگیری نمیکنه حالا از شنبه باز هی زنگ میزنم تکلیفشو مشخص میکنم.

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

دوستان تو طرح پیش پرداخت اگر حجم تموم بشه اینترنت قطع میشه یا سرعت میارن پایین اخه شاتل اینجوری بود که اگر حجمت تموم میشد ولی هنو از ماه مونده باشه یک صفه میومد که شما یک پیغام دارین هیچ جوره هم نمیرفت هر سایتی که باز میکردی این میومد تا اخر که میرفتی توش قیمت و سایت بانکی برای خرید حجم میومد/////حالا سوالم اینه اینجا چجوریه الان حجمم تموم بشه نت قطع میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •