تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 244 از 827 اولاول ... 144194234240241242243244245246247248254294344744 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,431 به 2,440 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

اگه نباشه جاش خالی می مونه davood.2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    در پناه او...

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گل
    یه سوال برای راه اندازی هارد اکسترنال دارم
    من دیشب یدونه یه ترابایت وسترن خریدم . چیزی خیلی جالبیه همینکه کوچیکه و جا زیاد نمیگیره کلی مزیته اما وقتی اون رو از ویندوز خاموش میکنم با برنامه خودش برای راه اندازی دوبارش حتما باید usb رو در بیارم دوباره بزارم یا میشه از تو ویندوز اون رو دوباره فعال کرد؟
    مرسی از دوستان

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گل
    یه سوال برای راه اندازی هارد اکسترنال دارم
    من دیشب یدونه یه ترابایت وسترن خریدم . چیزی خیلی جالبیه همینکه کوچیکه و جا زیاد نمیگیره کلی مزیته اما وقتی اون رو از ویندوز خاموش میکنم با برنامه خودش برای راه اندازی دوبارش حتما باید usb رو در بیارم دوباره بزارم یا میشه از تو ویندوز اون رو دوباره فعال کرد؟
    مرسی از دوستان
    مبارک باشه دوست عزیز
    هاردهای دسکتاپی وسترن یک کلید روشن و خاموش روشون داره که بعد از اینکه با نرم افزار هم خاموش بشن میشه با اون کلید روشنشون کرد. ولی هاردهای پرتابل رو کاریش نمیشه کرد و باید USB رو بکشید. خب اصلا چه کاریه که وقتی نمیخواید هارد رو بکشید خاموشش کنید؟ کافیه از تو نرم افزار زمان بهش بدید که مثلا بعد از 10 دقیقه که استفاده نشه بره رو مود اسلیپ تا اگه دوباره کار داشتید خودش روشن بشه.

3. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان این قابلیت لاک هاردهای وسترن به چه دردی میخوره و چه جوری میشه یه هارد را لاک کرد
    منظورم شکاف پشت هارد هست
    سلام
    اگر منظور از شکاف پشت هارد عکس زیر باشه ، برای جلوگیری از سرقت هست .

بیشتر برای فروشگاههاست ک ههارد و یا لپتاپ رو برای نمایش عموم میذارن. برای اینکار شما باید یه کابل مخصوص kensington lock رو بخرید .

5. 7 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بهترین مارک هارد اکسترنال سیگیت چیه؟ ایا با اداپتورش خوبه یا بدون اداپتور؟ برای ظبط از ----- دریم باکس 8000 میخوام
    سلام
    تا اونجایی که فهمیدم این ----- شما فقط usb2 داره و همچنین اگر بتونین این مدل از رسیورتون رو باز کنین میتونین یه هارد اینترنال 3.5 اینچی هم نصب کنین درست مثل یه کامپیوتر معمولی .

در هر حال اگر اکسترنال از نوع پرتابل میخواین پیشنهادم مدل FreeAgent GoFlex Ultra–portable Drive هست با کارتریج usb2 و پشنهادم اینه که از 750 گیگ به بالاتر نباشه چون از 750 گیگ به بالاتر به پلاترهای هارد اضافه میشه و در نتیجه مصرف برق بیشتر هست . مگر اینکه از نوع آداپتور دار رو بخرید که محدودیتی در حجم هارد ندارید .

7. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من حدود 800 گیگ فیلم روی هاردم دارم
    مدتیه به فکر افتادم که اینها رو انتقال بدم روی DVD
    نظر شما چیه؟ بذارم روی هارد بمونه؟ (چون انتقال 800 گیگ روی DVD به هزینه و زمان زیادی نیاز داره)
    من نگران اینم که ممکنه بلایی سر هارد بیاد و تمام اطلاعاتم از بین بره
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    سلام
    تا الان 16 ترابایت هارد و حدودا 13 ترابایت اطلاعات دارم که دائما در حال افزایشه .
    شما نگران 800 گیگ هستین ؟؟؟
    بهترین کار اینه که علاوه بر هارد اولی یه هارد دیگه هم بخرید برای بکآپ . برای اینکه ارزونتر هم تموم بشه بهتره که مدلهای دسکتاپی رو بخرید .
    من توصیه میکنم که وسترن مدل My Book Essential بخرید که امنیتش بالاست .
    خود DVD هم باید هر چندسال دوباره رایت کنین چون اکثر این دیویدی های موجود در بازار عمر خیلی کوتاهی دارن . خودم چندتا از دیویدی ها داشتم که بدون هیچ خط و خش غیر قابل استفاده شدن .
    Last edited by ata.royalfalcon; 29-07-2011 at 11:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اصفهان - نصف جهان

پيش فرض

آیا هارد sygate 2 ترا برای ضبط فیلمهای dvr مناسبه؟؟

قیمت چند هستتتتتتتتتتتت؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان... به ویژه خدمت ata

من یک بار تقریبا 50-60 صفحه آخر این فروم رو خوندم و یک دید کلی به دست آوردم اما نتونستم آخرش چیزی که باید بخرم رو پیدا کنم...

چیزایی که فهمیدم اینه که
    1- هارد پرتابل می خوام (با اینکه زیاد جابجا نمی شم اما نمی خوام اگر یک بار لازم شد هارد رو جایی ببرم مثل این دی وی دی رام اکسترنال بخوام دنبال خودم بکشم و دردسر پاور داشته باشم. و احتمالا هم y-cable باید داشته باشه)

2- حتما حتما 1 ترا بایت باشه ( که حداقل تا مدتی بشه روی حجمش حساب کرد)

3- قیافه اش زیاد مهم نیست! (هارده دیگه بنز که نیست بخوای سوارش شی توی خیابون بری دور بزنی)

4- سرعت انتقال داده مهمه، اما کامپیوترم usb3 نداره، اما چون ممکنه لپ تاپم رو عوض کنم و اون usb3 داشته باشه می خوام از الان با نگاهی به آینده خرید کنم.... مشکلم اینه که نفهمیدم اگه هارد usb3 رو ساپورت کنه usb2 رو هم ساپورت می کنه؟ تاثیری روی عملکردش نداره؟ باید چیز اضافی بخرم که usb2 رو ساپورت کنه...؟ ایناش رو کلا نگرفتم چه جوریه...

5- قیمت هم که فکر کنم روی 120 تا 170 می چرخه....

با این تفاسیر اگه چند مدل یا برند هست که حق انتخاب داشته باشم بهم معرفی کنین...
    سلام
    با توجه به اینکه یک ترای پرتابل میخواهید چندین برند هارد وجود داره که من یکی از این دوتای زیر رو به شما پیشنهاد میدم .

1. پیشنهاد اول وسترن مدل My Passport Essential SE که در حجمهای 750 گیگ و یک ترا موجوده به کلمه SE دقت کنین چون مدلهای معمولی یک ترا نداره . این مدل از هارد usb3 داره که که میتونین به پورت usb2 لپتاپ یا PC سیستمتان هم متصل کنین و چیز اضافه ای هم نمیخواد ولی دیگه سرعت ترانسفر دیتا پایین در حد usb2 خواهد بود . مزیتش نسبت به مدل پایین وجود یه نرم افزار قفل گذاری هست .
    لینک این مدل در سایت سازنده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2. مدل پیشنهادی بعدی FreeAgent GoFlex Ultra portable Drive هست که بهتره با کارتریج usb3 بخرید (روی جعبه اش مینویسه با چه نوع کارتریجی همراه هست). این مدل تا 1.5 ترابایت هم موجوده . این هاردهای مدل گوفلکس یه مزیتی نسبت به مدل پیشنهادی بالا داره و اونهم انعطاف پذیری بالا به خاطر قابلیت تعویض کارتریج هست که در پست زیر به طور کامل توضیح دادم . نرم افزاری که این مدلها دارن قابلیت قفل گذاری رو نداره .
    کد:
    کد:
    نکته : هیچ کدوم از مدلهای پیشنهاد شده y-cable ندارن .
    Last edited by ata.royalfalcon; 29-07-2011 at 11:19.

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milo.Metallboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز از اونجایی که مدلهایی که معرفی کردین به من y-cable ندارن بجز مدل pro و اون هم قیمت بسیار بایی داره. مدل دیگری که قیمت معقولی داشته باشه و این کابل رو هم داشته باشه سراغ ندارین و حتما 1 ترا باشه ؟ این کابل به بقیه ی هارد ها نمیخوره ؟ تست کردین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام بچه ها من یک مشکلی پیدا کردم
    البته من صفحه ها قبل رو خواندم
    من م یخواستم حد امکان هارد 2 ترا بگیرم
    برام زیاد قیافش مهم نبید می خواستم مدلی ارزون قیمت و سریع رو بهم معرفی کنید
    چون یکم صفحه ها دیگه رو خواندم گیج شدم
    البته با ادایتور باشه
    یک سوال اگه بروم هارد (( 2 ترا داخل internal )) بگیرم نظرتون چیه
    قیمتاش چه جوری بید چه قدر فرق دارن
    ممنون می شوم
    دنبال یک چیزی هستم که کم خظر باشه و سرعت بالا داشته باشه
    سلام

اگر سیستم شما usb3 داشته باشه که چه بهتر ولی اگر نداشته باشه مجبوری با usb2 کارکنی که به خاطر سرعت پایینش از زندگی کردن سیر میشی !!!

برای موارد زیر بهتره که اینترنال بخرین.
    1. اگر خیلی زیاد کار میکنین .
    2. اگر سیستمتون usb3 نداشته باشه و سرعت بالا برای شما مهمه !!!
    3. اصلا هم جابه جایی ندارین .
    4. قصد اتصال به دستگاههای دیگه مثل ----- یا TV رو ندارید .

مثلا اگر فروشگاه دارین که دائما برای مشتریان رایت میکنین مسلما خرید یه هارد اینترنال خیلی مناسبتره هست برای شما
    در غیر اینصورت من مدل My Book Essential پیشنهاد میدم که در حال حاضر بهترین نوع هارد اکسترنال موجود در بازار هست . مخصوصا اگر ساخت تایلند رو بخرید تا 3 ترابایت هم موجوده . این مدل اساساً usb3 داره ولی میتونین به پورتهای usb2 هم متصل کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    با توجه به اینکه یک ترای پرتابل میخواهید چندین برند هارد وجود داره که من یکی از این دوتای زیر رو به شما پیشنهاد میدم .

1. پیشنهاد اول وسترن مدل My Passport Essential SE که در حجمهای 750 گیگ و یک ترا موجوده به کلمه SE دقت کنین چون مدلهای معمولی یک ترا نداره . این مدل از هارد usb3 داره که که میتونین به پورت usb2 لپتاپ یا PC سیستمتان هم متصل کنین و چیز اضافه ای هم نمیخواد ولی دیگه سرعت ترانسفر دیتا پایین در حد usb2 خواهد بود . مزیتش نسبت به مدل پایین وجود یه نرم افزار قفل گذاری هست .
    کد:
    2. مدل پیشنهادی بعدی FreeAgent GoFlex Ultra portable Drive هست که بهتره با کارتریج usb3 بخرید (روی جعبه اش مینویسه با چه نوع کارتریجی همراه هست). این مدل تا 1.5 ترابایت هم موجوده . این هاردهای مدل گوفلکس یه مزیتی نسبت به مدل پیشنهادی بالا داره و اونهم انعطاف پذیری بالا به خاطر قابلیت تعویض کارتریج هست که در پست زیر به طور کامل توضیح دادم . نرم افزاری که این مدلها دارن قابلیت قفل گذاری رو نداره .
    کد:
    کد:
    نکته : هیچ کدوم از مدلهای پیشنهاد شده y-cable ندارن .
    ممنون از توضیحات کامل... یعنی ممکنه برای تامین برق به مشکل بخورم بعدا... یا نه خیالم از بابت تامین برق از usb راحت باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •