تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 240 از 1545 اولاول ... 1401902302362372382392402412422432442502903407401240 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,391 به 2,400 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

بعد از کلی بررسی کردم به این نتیجه رسیدم شاتل فعلا به صرفه تره برای دانلود با حجم بالا اگر محدود شدی میتونی بعدا سرویس بالاترش با پرداخت مابه التفاوت ارتقاع بدی سرویس ریست میشه برات محدودیت برداشته میشه
    با کلی مکافات چک و چونه زدن من برای یک ماه سرویس اکو گرفتم ببینم این دانلود شبانه اش چطوری هست اگر ماهی حدود 50-40 گیگ ازش بشه گرفت نسبت به قیمتی که داره کافیه برام یک ماهه سرویس 2مگ 18/900 با 4گیگ ترافیک
    نکته جالب اینه که یک هفته بعد اینکه تماس گرفتم با شاتل گفتن اصلا مرکز مخابراتی شما پورت خالی نداریم تو سایت ثبت نام کنید خالی شد تماس میگیریم حالا 2 ساعت بعد اینکه اینترنتی پیش ثبت نام کردم از شرکت تماس گرفتن پورت خالی داریم فقط سرویس art5 به بالا حالا من میگم فقط art1 یا اکو که شبانه داشته باشه میخوام میگن نه فقط 5 به بالا اکو هم اونجا ارائه نمیدیم منم گفتم نمیصرفه بعدا تماس بگیرین اگر برای شما با صرفه شد
    حالا دوباره امروز تماس گرفتن سرویس های اکو و art1 ارائه میشه حالا منم از بین اینا ارزون ترین با بیشترین سرعت گرفتم تست کنم چی میشه
    نکته عجیب اینه این سرویس با این قیمت اصلا تو سایتشون نیست فقط برای eco 2048-nfg هست که شبانه نداره
    تو فاکتور خبری از nfg نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر این یک ماه خوب بود که 6ماهه تمدیدش میکنم

طبق نظرهای که چندتا دوستانم داشتن شاتل بیشتر محدودیتش رو سرویس های art میگذاره سرویس های محدود که شبانه دارن حداقل از دانلود پشت سر هم شبانه خود داری شه چند بار مودم از ساعت 1تا 8 روشن خاموش بشه
    ولی همه چی بستگی به اون مرکز مخابراتی داره طبق اطلاعاتی دارم مرکز مخابراتی ما فقط با پارس آنلاین-شاتل
    و خودش پورت میده پارس که شبانه رو حذف کرد از اون موقع به بعد سرعت ها بیشتر شده چون خیلی ها تخلیه کردن رفتن مخابرات هر چی ترافیک شبانه هست تو مرکز مخابرات ما برای شاتل هست حالا دیگه باید دید اینا چقدر به حرفشون عمل میکنن

یا حق
    دوست عزیر هر سرویسی میخوای بگیری فقط یکماهه بگیر و هر ماه تمدید کن اینجوری اگه محدود بشی سر ماه که تمدید میکنی از محدودیت خارج میشی اما اگه سرویس سه یا شش ماه بگیری وقتی محدود بشی دیگه هیچکاری نمیتونی کنی محدود کردن شاتل قانون خاصی نداره که بتونی دورش بزنی
    اونهم که اول بهت گفتن پورت ندارن بعد بهت زنگ زدن که پورت داریم و فقط فلان سرویس را میتونی بگیری ترفندشون برای کلاه سر مشتری گذاشتن هست و معمولا در مراکزی که پورتها شلوغ هست اول میگن پورت نداریم بعد زنگ میزنن و میگن فقط این سرویس گرون قیمت را باید بگیری حالا اگه مشتری گول بخوره که اون سرویس را میخره اگه هم نگیره دوباره بهش زنگ میزنن میگن بیا هر سرویسی میخوای بگیر پارس انلاین هم زیاد اینکار را انجام میداد البته اونها میگفتن یا ششماهه باید بگیری یا یکساله

2. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیر هر سرویسی میخوای بگیری فقط یکماهه بگیر و هر ماه تمدید کن اینجوری اگه محدود بشی سر ماه که تمدید میکنی از محدودیت خارج میشی اما اگه سرویس سه یا شش ماه بگیری وقتی محدود بشی دیگه هیچکاری نمیتونی کنی محدود کردن شاتل قانون خاصی نداره که بتونی دورش بزنی
    اونهم که اول بهت گفتن پورت ندارن بعد بهت زنگ زدن که پورت داریم و فقط فلان سرویس را میتونی بگیری ترفندشون برای کلاه سر مشتری گذاشتن هست و معمولا در مراکزی که پورتها شلوغ هست اول میگن پورت نداریم بعد زنگ میزنن و میگن فقط این سرویس گرون قیمت را باید بگیری حالا اگه مشتری گول بخوره که اون سرویس را میخره اگه هم نگیره دوباره بهش زنگ میزنن میگن بیا هر سرویسی میخوای بگیر پارس انلاین هم زیاد اینکار را انجام میداد البته اونها میگفتن یا ششماهه باید بگیری یا یکساله
    بله حق با شماست دیدم eco-128 پهنای باند خط رو تا 12مگ باز میگذارن فقط بحث این محدودیت 1به8 هست که خیلی ازش سو استفاده میکنن پارس آنلاینم سرویس 128 دارم برای مغازه پهنای باند خط رو 16مگ هست ولی در طول روز افتضاح هست در حد همون 128 که میگن نیست !!!
    من طبق تجربه ای که پیدا کردم کمترین هزینه بیشترین سرعت همیشه انتخاب میکنم
    سرویس که انتخاب کردم 2مگ با توجه 1به8 حداقل 256 کیلوبایت باید بدن
    من حداکثر مقاومت کردم سرویس دلخواهم بگیرم

حالا دوستان دیگه تجربه ای دارن بگن این سرویس از کجاشون درآوردن دادن تو لیست هیچ کدوم از اکو ها نبود !!! جشنواره خاصی هست ؟؟ هنوزم شک دارم بهشون چون خیلی متناقض صحبت میکنن این شاتلی ها
    وصل بشه تست میگیرم ازش میزارم
    Last edited by alireza3dshadow; 12-08-2015 at 21:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان فک میکنم شاتل داره بیشتر ازحدی که مصرف میکنم حجم مینداره برام جون از چند تا گوشی و تبلت استفاده میکنم با برنامه ی روی کامپیوتر نمیشه فهمید
    از طریق مودم میشه فهمید ؟ مدل مودمم هم D-link 2740

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوستان من میخوام از شاتل یه سرویس وایرلس بگیرم. میخوام بدونم با سرویس ۲مگ اکو تا چند گیگ میتونم شبانه بگیرم که محدود نشه؟ البته به من گفتن که تو سرویس وایرلس ( پوینت تو پوینت ) محدودیت پهنای باند کمتره.. لطفا دوستانی که ۱-۲مگ دارن راهنمایی کنن. مرسی

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان فک میکنم شاتل داره بیشتر ازحدی که مصرف میکنم حجم مینداره برام جون از چند تا گوشی و تبلت استفاده میکنم با برنامه ی روی کامپیوتر نمیشه فهمید
    از طریق مودم میشه فهمید ؟ مدل مودمم هم D-link 2740
    چرا برنامه networx نصب و دانلود کن ریز مصرف روی همون دستگاه بهت گزارش میده از سافت98 دات آی ار دانلود کن

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

چرا برنامه networx نصب و دانلود کن ریز مصرف روی همون دستگاه بهت گزارش میده از سافت98 دات آی ار دانلود کن
    یک بار نصب کردم اما راستش به تنطیماتش و... زیاد توجه نکردم
    یعنی اگر گوشی های دیگه هم از مودمم استفاده کنن میتونه اندازه بگیره ؟
    جون گفتم که گوشی و تبلت زیاد از اینترنتم استفاده میکنن و فقط لپ تابم نیست که با این برنامه ها زیر نظر بگیرمش

داره خودمونی میشه haj_farbod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام . ساعات رایگان شاتل چند تا چنده ؟

پروفشنال Majidson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زير آسمان خدا

پيش فرض

سلام . ساعات رایگان شاتل چند تا چنده ؟
    از ساعت 1 الی 8

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من پارسال شاتل داشتم وقتی به شیلتر شکن وصل میشدم سرعتم میومد پایین مثل اینکه از 2مگ بیاد قفل بشه رو 256
    حالا دوباره میخام سرویس شاتل رو بخرم . دوستانی که الان شاتل دارن میتونن بگن که الان اونا این مشکل رو دارن(پایین اومدن سرعت) یا هر مشکلی در ارتباط با قندشکن؟
    از کمکتون سپاسگزارم
    دوستان یعنی هیچکسی با v*p*n و پرا*ک*سی و غیره تو شاتل مشکلی نداره؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بله حق با شماست دیدم eco-128 پهنای باند خط رو تا 12مگ باز میگذارن فقط بحث این محدودیت 1به8 هست که خیلی ازش سو استفاده میکنن پارس آنلاینم سرویس 128 دارم برای مغازه پهنای باند خط رو 16مگ هست ولی در طول روز افتضاح هست در حد همون 128 که میگن نیست !!!
    من طبق تجربه ای که پیدا کردم کمترین هزینه بیشترین سرعت همیشه انتخاب میکنم
    سرویس که انتخاب کردم 2مگ با توجه 1به8 حداقل 256 کیلوبایت باید بدن
    من حداکثر مقاومت کردم سرویس دلخواهم بگیرم

حالا دوستان دیگه تجربه ای دارن بگن این سرویس از کجاشون درآوردن دادن تو لیست هیچ کدوم از اکو ها نبود !!! جشنواره خاصی هست ؟؟ هنوزم شک دارم بهشون چون خیلی متناقض صحبت میکنن این شاتلی ها
    وصل بشه تست میگیرم ازش میزارم
    سلام. برادر من سرویس شما درست است. nfg یعنی بدون شبانه رایگان. فاکتورتان را دیدم. ردیف دوم نوشته بسته ترافیکی تشویقی شبانه 25 درصد. توی فاکتور مستقیم نمینویسند nfg، برای این که دانلود شبانه یه سرویس جدا با قیمت ماهی 5250 هست که هر کسی بخواد میگیره یا میتونه اگر داشت حذف کنه،
    الان ردیف اول 23900 ان اف جی 2 مگ ماهیانه به علاوه 5250 دانلود شبانه میشه 29150 که دقیقا همان طرحی هست که 2 مگ با دانلود شبانه در تعرفه سایت خورده. یعنی تو فاکتور فقط شبانه را جدا نوشته وگرنه طرح و فاکتور درست است و نگران نباشید.

12. این کاربر از aminbadiee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •