تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با توجه به جدول و بازی های باقی مانده به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل صعود خواهد کر

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

88 48.89%
  • خیر

92 51.11%
صفحه 24 از 269 اولاول ... 142021222324252627283474124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 2683

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینا رو بدون در نظر گرفتن پرسپولیسی بودن من بخونید ...

به نظر من، می‌داودی هنوز خیلی مونده تا بتونه به اوج برگرده و حتی دعوت بشه ... چه برسه به اینکه 10 تیم ملی رو بهش بدن !

بازی دادن به عمران‌زاده اونم تو ترکیب اصلی به هیچ وجه منطقی نیست، چرا که سال‌هاست عقیلی و حسینی دفاع تیم ملی رو بستن و با هم هماهنگن، درسته، اشتباه هم می‌کنن، اما حداقل تجربه‌ی ملی خیلی خیلی بیش‌تری دارن ... خود حنیف مگه کم اشتباه کرده تو لیگ ! سابقه‌ی ملیش هم در حدی نیست که بخواد کنار عقیلی دفاع فیکس تیم ملی باشه ...
    جلال حسینی به جز معدود مواردی، بد کار نکرده، با رحمتی خیلی هماهنگ بوده، در کنار عقیلی هم خوب بازی می‌کن ...

آخر بازی قبل به همین نتیجه‌ی شما رسیدم که بهتره حاج‌صفی به جای پولادی بازی کنه، اما با دو سه سوتی بچه‌گانه‌ای که احسان داد و کم‌تجربگیش رو نشون داد، و همین طور بازی نسبتاً امیدوار کننده‌ی پولادی در بازی دیروز، فعلاً گزینه‌ی بهتری نمی‌بینم به جز همین مهرداد خان ...
    یه زمانی ستار زارع بد کار نمی‌کرد، ولی خب دوره‌شون گذشت ...

آرش افشین هم به نظرم هنوز خیلی جوونه که بخواد فیکس بازی کنه ... زمان لازمه تا به تجربه‌ی لازم برسه ... اگه تیم امیدمون بازی داشت، افشین می‌تونست بهترین بازیکنمون باشه ... اما تو بزرگسالان نمیشه ریسک کرد ...
    ضمن اینکه بر خلاف عقیده‌ی دوستان، من فکر می‌کنم رضایی دیروز خیلی هم بد نبود، حداقل از بازی اندونزی بهتر بود ... چند پاس خوب، چند فرار مناسب ...
    اما خب در کل خط حمله‌مون خوب نبود و رضایی هم جزئش ...

در مورد فرهاد و کریم، اگه انصاری‌فرد دقت بیش‌تری به خرج می‌داد، دیگه این حرف و حدیث‌ها هم پیش نمی‌اومد ...
    یادمون نره که بازیکنی که می‌تونه این همه موقعیت داشته باشه، صرف نظر از اینکه در گلزنی موفق باشه یا نباشه، مهاجم خوبیه، چرا؟ چون تونسته خودش رو در موقعیت گلزنی قرار بده ...
    ولی در کل از اشتباهات کیروش در بازی دیروز همین بود که کریم رو نکشید بیرون و فرهاد رو هم دیر فرستاد تو ...
    در مورد میداوودی برای این دو تا بازی باهاتون موافقم ولی اینو بهتون قول میدم میداوودی برایه بازی با بحرین دعوت میشه(البته اگه مثله پارسال بهش کم لطفی نشه.پارسال جوری شده بود که بازی با سپاهان وقتی گل میزد مزدک میگفت چرا این بازیکن به تیم ملی دعوت نمیشه)همین الانشم امادگیه خوبی داره با توجه با مصدومیتی که داشته امادگیش قابله قبوله 10 دقیقه بازی کرد تو اهواز یه گل ساخت یه گل زد یه کاشته قشنگ زد یه تیرک زد.یه مهاجمه 6 دونگ تو 10 دقیقه چیکار دیگه باید بکنه؟بازی با استقلال اهواز هم که دوستانه بوده یه گل از 40 متری زده یه گل هم ساخته.....دیگه تا 20-30 روز دیگه که بازیه تیم ملیه فکر میکنم کاملا شایسته ی فیکس بازی کردن باشه و همچنین شماره 10 (اگه همین روندو ادامه بده و افت نکنه وگرنه که هیچی)

در مورد حنیف هم از این نظر گفتم که چون تو استقلال با رحمتی هم بازیه تو تیم ملی هم این دو تا با هم هماهنگتر عمل کنند.همونطورکه خط دفاع سپاهان خط دفاع تیم ملی بودو بسیار هماهنگ عمل میکردن(این نظر منه شاید این موضوع کمکی به بهتر عمل کردنه خط دفاعو گلر نکنه)

من بازیهایه حاج صفیو تو تراکتور ندیدم اگه همون احسانه تو سپاهان باشه خیلی از پولادی بهتره.پولادی جدا از اینکه اون پست پسته تخصصیش نیست اصلا بازیش منو راضی نکرد.تو یه صحنه دفاعش عالی بود اما به غیر از اون صحنه چیز خاصی ازش ندیدم.به نظر من با توجه به بودنه پولادی در اون پست تیمهایه قدرتمندتر از قطر میتونن خیلی بیشتر سمته چپمونو هدف قرار بدن

هرکسی نظری داره نظر شما هم برایه من محترمه کوروش خان ولی من بازیه رضایی را نپسندیدم خیلی با رضاییه زمانه دایی فاصله داشتو انتظار از رضایی بالاتر از این چیزاست شاید دوستان هم به این دلیل از رضایی راضی نبوده باشن

برای استفاده نکردن از ارش افشین فکر کنم جوون بودنش دلیله موجهی نباشه چون فکر کنم 2 سال از انصاریفرد بزرگتره و اگه ریسک کردنی در کار باشه اونم فیکس بودنه انصاری فرده که متاسفانه جواب نداد.کریم متولد 69 و ارش افشین 67.من اینده بهتریو برای ارش افشین پیشبینی میکنم.و اعتقاد دارم اگه حداقل یه نیمه بازی میکرد نتیجه بهتری میگرفتیم

هیچ بازیکنی اندازه ارش برهانی خودشو تو موقعیت گل قرار نمیده.تو موقعیت گل قرار گرفتن تنها کافی نیست .من اینده انصاری فردو بهتر از برهانی پیشبینی نمیکنم.برهانی این همه موقعیت ساختو خراب کرد که یه جورایی بعضیها فوتبالشو تموم شده میدونن.به نظرم انصاری فرد هم داره جا پایه برهانی میذاره

در اخر امیدوارم هر تصمیمی گرفته میشه به صلاحه تیم ملیمون باشه و تیم همینطوری بازی به بازی بهتر بشه.در مورد همه این مسائلی که گفتیم هم چارش چند تا بازیه دوستانست که کی روش به ترکیبه ایده التری برسه . من مطمئنم پتانسیله فوتباله ما خیلی از اینی که دیشب دیدیم بالاتره

.................................................. ................

اعتراض باشگاه سایپا به گزارش مزدک میرزایی: جوان چالاک را ستون پنجم حریف خواند!

سایت گل- وب سایت رسمی باشگاه سایپا درباره گزارشگر دیدار تیم‌های ایران و قطر نوشت: "فوتبال به عنوان پرطرفدارترين رشته ورزشي دنيا، علاوه بر برخورداري از ظرفيت‌هاي مهارتي و فن‌آورانه ورزشي، وجوه رسانه‌اي پرجنبه‌اي را نيز به خود ديده است. رسانه‌اي كه برخلاف چند دهه قبل، نه تنها ديگر چشم‌ها و گوش‌هاي عاشقانش را تسخير مي‌كند بلكه ذهن و روح آنها را نيز فرا مي‌گيرد. چه بسيار كشورهايي كه از راه فوتبال ميانبري بر پيشرفت‌ها و دوستي‌ها، زدند و چونان نردباني از آن به نفع اعتلاء جامعه ملي بالا رفته‌اند.امري كه با سهل‌انگاري و يا خداي ناخواسته بدخواهي، زمينه تحقق آن در ميان جامعه ما مي‌تواند رو به تحليل گذارده و آسيب ببيند.

شب گذشته و در خلال گزارش ديدار تيم‌ملي فوتبال كشورمان مقابل قطر، گزارشگر محترم رسانه ملي با تعابيري ناروا و غيرمنصفانه، نسبت‌هايي به يكي از جوانان شايسته و سرمايه‌هاي ارزشمند فوتبال ملي روا داشت كه تعجب برانگيز و غير منتظره بود. گزارشگر محترم در خلال مسابقه، سربازي را كه با عضله اسپاسم كرده و با علم به تمام شدن تعويض‌هاي فرمانده‌اش تا دقيقه 90 ميدان داري مي‌كرد «ستون پنجم تيم حريف» خواند! جوان چالاكي كه به تعبير عموم صاحب‌نظران در رده پديده‌هاي نوظهور فوتبال آسيا جاي داده مي‌شود. باعث تأسف‌ است! آيا واقعاً گزارشگر محترم رسانه ملي، معني ستون پنجم و خيانت سرباز به وطن را مي‌دانست و از اين لفظ استفاده كرد؟! نمي دانيم! ولي شركت فرهنگي ورزشي سايپا حق خود مي‌داند تا با گزارشگر محترم رسانه ملي كشورش در مقام دفاع از اين بي‌مهري صحبت كند.

آقاي گزارشگر!
    آيا از دست دادن فرصت‌هاي گل در رشته فوتبال اتفاقي غيرمعمول است؟
    آيا تمام بازيكنان فوتبال در سراسر دنيا در تمام روزهاي فوتبالي خود در شرايط عالي قرار دارند؟
    آيا كليه مهاجمين مورد علاقه شخصي شما تمامي فرصت‌هاي خود را در يك بازي 90دقيقه‌اي به گل تبديل مي‌كنند؟
    آيا يك بازيكن بسيار ضعيف در بدترين روز فوتبالي خود مي‌تواند خودش را تعويض كند؟
    آيا يك گزارشگر بهتر از سرمربي تيم ملي ايران از وضعيت فني تيم و تشخيص حضور بازيكن در ميدان مطلع است؟
    آيا مهاجم مورد علاقه شما مي‌تواند از فاصله كمتر از 5متر در مقابل توپي با آن سرعت، عكس‌العمل نشان‌داده و خود را كنار بكشد؟

آقاي گزارشگر! خسته نباشيد!
    تريبون رسانه ملي ما باز هم در اختيار شما است كريمانه از آن استفاده كنيد و به خود بباليد.
    سال‌هاي سال بعد ديگر كسي يادش نمي‌ماند كه در شب نيمه شهريور سال 90 تلاش بي‌وقفه شما براي تخريب كريم انصاري فرد چگونه با خوردن گل تساوي ايران از قطر خاتمه يافت!
    چرا كه مي‌دانستيد كلامتان تأثير خود را گذاشته است. حالا ديگر فقط كمي شانس مي‌خواستيد تا تيم ملي كشورتان نتواند در عين برتري گل پيروزي را به ثمر برساند.
    و آن وقت شما مي‌توانستيد بنشينيد و چاي بخوريد و به خود و فهم فوتباليتان بباليد. فهمي كه بيشتر از سر‌مربي تيم ملي بود. چه اشكالي دارد اگر روزنامه‌ها فردا به كريم حمله كنند؟

نفس شما دنبال چيز ديگري بود كه به دست آورد. ثروت ملي و منفعت ملي ديگر چه معنا مي‌دهد؟!
    شركت فرهنگي ورزشي سايپا ضمن اعتراض به بهره‌گيري آقاي گزارشگر از الفاظ نامناسب، نسبت به كليه بازيكنان غيور و سربازان فداكار تيم ملي فوتبال ايران، اميدوار است كه انصاف و ادب مراعات شود و مطمئن است كه جوانان سلحشور ايران اسلامي حتي ذره‌اي از صفات كريمه برادران شهيد، جانباز، مفقودالاثر و آزاده خود را از دست نداده‌اند.
    آري آنان تا لحظه آخر مبارزه كرده و به لطف خدا قهرمانانه به جام جهاني خواهند رفت.
    به اميد حضور تيم ملي فوتبال كشور عزيزمان در مرحله پاياني جام جهاني برزيل!

اخطارهای ایران مقابل مالدیو پاک شد

سایت گل - فيفا اعلام كرد همه تك اخطارهاي دو بازي مرحله پلي آف قاره آسيا براي تيم هايي كه در مرحله اول مقدماتي حضور دارند پاك شده است
    ديروز ششم سپتامبر2011 برابر با 15 شهريور 90 كميته برگزاري رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل اعلام كرد كه بازيكناني كه در دو بازي رفت و برگشت مرحله پلي آف جام جهاني در قاره آسيا اخطار گرفته اند ، تك اخطار آنان براي ادامه بازي رقابتهاي مرحله اول مقدماتي پاك خواهد شد.البته بازيكناني كه دو اخطار در بازي رفت و برگشت پلي آف گرفته بودند در بازي اول مرحله مقدماتي حضور نداشتند.به اين ترتيب اخطارهاي بازيكنان تيم ايران از بازي مقابل اندونزي در تهران حساب خواهد شد.

مصدوميت نكونام از ناحيه زانو است

سايت گل ـ جواد نكونام كاپيتان تيم ملي ايران در ديدار مقابل قطر آسيب ديد تا كارلوس كي‌روش يك تعويض اجباري را انجام دهد. به گزارش سايت گل رسانه‌هاي ايران از مصدوميت كشاله ران اين بازيكن خبر داده‌اند ولي نكونام از ناحيه زانو مصدوم شده است.
    اين خبر را يكي از بازيكنان تيم ملي در اختيار سايت گل قرار داد و جواد از ناحيه مينيسگ يا رباط داخلي دچار مصدوميت شده است. البته به نظر مي‌رسد كه مصدوميت كاپيتان تيم ملي چندان جدي نباشد ولي اين احتمال وجود دارد كه نكونام چند بازي اوساسونا را از دست بدهد كه يكي از اين بازي‌ها ديدار مقابل بارسلونا است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 07-09-2011 at 20:59.

2. 7 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    نیروی دریایی ارتش(سیرجان)کد119

پيش فرض

ولی خوشم اومد از مدیریت روانی کیروش ...
    واقعاً مشخص بود که این بازی رو (باید) می‌بردیم و اینجاست که بینش مربی مشخص میشه ... اگه یه ذره دقت می‌کردیم، با این همه موقعیتی که تونستیم بسازیم، باید می‌بردیم بازی رو،‌ اما خب خوب نزدیم ضربات آخر رو ...

البته از دوستان انتظار ندارم این قدر سریع علیه انصاری‌فرد موضع بگیرن ! این همون بازیکنیه که تا دیروز یه مهاجم فوق‌العاده حرفه‌ای و تیزبین بود، گل‌هایی که می‌زد همه از هوشیاری و چارچوب‌شناسی‌اش بود ... از دست دادن دو سه موقعیت تو یه بازی که نمی‌تونه ملاکی برای زیر سوال بردن یه مهاجم باشه !
    مگه تورس کم گل نزد ؟! مگه این همه مهاجم تراز اول روز بد ندارن ؟!‌

به آینده‌ی انصاری‌فرد خوشبین باشیم ! این استیل و بازی کم پیدا شده تو فوتبالمون ...
    100تایید میشه

تا دیروز هم تو رسانه ها و افرادی که قصد بزرگ کردن این بازیکن رو داشتن فوق العاده بود .
    به شخصه اینده درخشانی رو برای این بازیکن متصور نیستم . از اون دست بازیکانی هست که یا اخرش میره تیم های اماراتی ،قطری یا یه تیم درجه دو اروپا که بازیش هم تو چشم نمیاد البته خدا کنه من اشتباه کنم ولی چیزی که من میبینم بیشتر از این نیست.
    وا..به استیل که نیست .از بازی ایشون هم فقط در زمانی که در جونان بازی می کرد چیزهایی در اذهان مونده .من که تا حالا تو بزرگسالان از ایشون چیزی ندیدم جز یه نام که شماره 10 علی دایی رو هم بهش دادن
    کریم 2ساله نزدیک آقای گل لیگ باشه
    خواهش میکنم به خاطر نفرت از دایی و چون دایی اینو اورده انقدر متعصباه ازش حرف نزنیم!!؟....
    در ضمن همین فرهاد مجیدی هم سالها تو امارات بازی کرده... فراموش نشه!!!!
    البته شماره 10 صاحب داره و صاحبشم از مصدومیت برگشت
    امیر جان میداوودی با زور تو استقلال بازی میکنه چه برسه به تیم ملی
    اگه برگرده هم شماره 10یی در کار نیست براش
    +
    به نظرم لیاقت شماره 10 تیم رو فقط کریم داره... اینو به زودی میفهمید

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

1-
    2- اميدوارم نکونام اسيب جدي نديده باشه . هر چند که از وقتي اومد بيرون بازي روون تر شد تعداد پاس هاي صحيح رفت بالا و بيشتر رو بازي سوار بوديم . دليلش هم نميدونم چرا براي منم عجيبه .
    منم اميدوارم مصدوميتش خيلي طول نکشه
    اما جداي از اين مسئله من فعلا بنا به دلايلي که البته شايد بعضيهاشم نظر شخصي و سليقه اي باشه کلا مخالف بازي کردن نکونام در تيم ملي هستم حداقل در اين مرحله از بازيها

نکونام در يک کلام خوب بازي نميکنه شايد اگر در حمله البته اونم فقط روي ضربات ايستگاهي خوب نبود و گل نميزد توي اين دوساله هيچ آمار مثبتي نداشت در جام ملتها که واقعا به نوعي بدترين بازيکن و به نوعي جزء تماشاگاي بازي بود
    در اين دو بازي و به ويژه بازي اول واقعا در نقش هافبک دفاعي تيم بسيار ضعيف بازي کرده

اما دوست من اينکه چرا به نظر من بازي خوب نيمه دوم ما به خاطر نبود نکونام بود و طرح اين سوال از طف شما که چرا بعد از نکونام بازي ايران روون تر شد دلايل روشني داره

1- نکونام با وجودي که چند ساله در يکي از ليگهاي خوب دنيا بازي ميکنه هنوز که هنوزه شبيه زماني که در پاس بود بازي ميکنه حتي شايد ضعيفتر و به نوعي از بازماندگان دوران کلاسيک و عصر 3.5.2 در ايرانه براي من عجيبه که بازيکني که يه نسل از نسل کريم باقري جوونتره چرا اينقدر کهنه و کلاسيک بازي ميکنه

2- شکل بازيش سرعت فرديش و ميدان ديدش اصلا به درد سيستمهاي فعلي و روز فوتبال نميخوره مثلا اصلا فيزکش آمادگي بازي ترکيبي و يک و دو کردنهاي کوتاه در مقاطع خاص رو نداره
    مثلا توي اين دو بازي بارها ديدم که وقتي مثلا به کريمي پاس ميداد توي فضا حرکت نميکرد تا کريمي دوباره بهش پاس بده

3- توي سيستمي که ايران بازي ميکنه و به ويژه بازي با قطر وظيفه طراحي به عهده بازيکناي کناري و هافبکهاي هجومي تيم مثل کريميه پس براي بازيسازي و به ويژه زماني که تيم توپ رو از حريف ميگيره توپ بايد خيلي زود به بازيکناي طراح برسه اينجاست که عملا ضعف نکونام مشخص ميشه البته شايد جداي از ضعف نوع شخصيت نکونام هم باعث اين مشکل در تيم ايران باشه
    دقيقا جايي که نکونام بايد تک ضرب و با سرعت توپ رو بازيکناي مورد نظر برسونه تاخير ميکنه و يا دير توپ رو ميده يا خودش سعي ميکنه وظيفه طراحي در زمان حمله رو انجام بده در واقع دايره وظايفش رو وسعت ميده به حدي که با وظايف مثلا کريمي تداخل پيدا ميکنه
    و متاسفانه غرورش هم به اين مسئله کمک ميکنه
    به همين خاطره که وقتي نکونام بيرون ميره و با وجودي که زارع دو سه کلاس پايينتر از نکونام بازي ميکنه اما چون پاشو از گليمش درازتر نميکنه و به سرعت توپ رو منتقل ميکنه تيم روونتر ميشه کريمي پيدا ميشه پاسهاي عمقي شروع ميشن و در کل تيم راه ميفته

4- قبلا نکونام خلاقيت بيشتري داشت اما از وقتي به اسپانيا رفته يا يادش رفته يا اينکه بهش ياد دادن که کمتر ازش استفاده کنه
    به همين خاطر بازيش ، مسير حرکتش و مسير پاسش قابل پيبيني شده

5- به خاطر شخصيتش در تيم معمولا تاکتيک رو به نفع خودش و با سليقه خودش اجرا ميکنه در جام ملتها که اساسا در زمين ساز خودش رو ميزد و قطبي هم کسي نبود که جرات داشته باشه نکونام رو روي نيمکت بنشونه اميدوارم کيروش اينجوري نباشه
    يه جورايي شکل جديد تيم ايران بعد از حضور کيروش و وضعيت نکونام مثل تيم جوان شده آلمان و بالاک شده
    درواقع بالاک بازيکن خوبي بود اما شکل دلخواه سيستم آلمان رو به هم ميريخت

ولي خوشم اومد از مديريت رواني کيروش ...
    واقعاً مشخص بود که اين بازي رو (بايد) مي‌برديم و اينجاست که بينش مربي مشخص ميشه
    به نکته خيلي خوبي اشاره کردي کوروش جان من يکي غافل بودم واقعا
    بعد از سالها روحیه بردن رو اونم در زمین حریف میشد در چهره بازیکنا دید یادم میاد توی سالهای قبل حتی شده بود که توی زمین تایلند هم به مساوی راضی بودیم
    همين که وقتي توپ ميرفت بيرون با عجله بازيکنا رو براي گل زدن ترغيب ميکرد کلي از نظر رواني روي تيم تاثير داشت چیزی که مربیهای دیگه ازش غافل بودن
    در کل منم واقعا موافقم که بعد از مدتها با روحیه برد وارد میدون میشدیم به خصوص با اون مصاحبه قبل از بازی کیروش که واقعا من یکی لذت بردم

البته از دوستان انتظار ندارم اين قدر سريع عليه انصاري‌فرد موضع بگيرن ! اين همون بازيکنيه که تا ديروز يه مهاجم فوق‌العاده حرفه‌اي و تيزبين بود، گل‌هايي که مي‌زد همه از هوشياري و چارچوب‌شناسي‌اش بود ... از دست دادن دو سه موقعيت تو يه بازي که نمي‌تونه ملاکي براي زير سوال بردن يه مهاجم باشه !
    مگه تورس کم گل نزد ؟! مگه اين همه مهاجم تراز اول روز بد ندارن ؟!‌

به آينده‌ي انصاري‌فرد خوشبين باشيم ! اين استيل و بازي کم پيدا شده تو فوتبالمون ...
    در مورد انصاریفرد کوروش جان فکر نمیکنم تیم ملی جای صبر کردن و تجربه اندوزی باشه
    هم تعداد بازیهای ملی کمتره و هم جامعه حساس تر و بدیهیه که بازیکنی توی زمین بره که بهتر و فرصت طلب تر باشه

مثلا پدرو و ژاوی یا اینیستا اول توی بارسا جا افتادن بعد توی اسپانیا فیکس شدن تازه توی تیم ملی هم ذخیره بازیکنای باتجربه تر بودن

من اگر جای کیروش بودم و قرار بود مهاجم هدفم رو انتخاب کنم اونم توی یه بازی حساس توی خونه حریف از بین مجیدی و انصاریفرد قطعا مجیدی رو انتخاب میکردم دلایل هم واضحه

فقط به این فکر کن که اگر این بازی حکم مرگ و زندگی داشت با این فرصت سوزیها الان ما مرده بودیم دیگه
    بعد مثلا قرار بازی بعد چجوری باشه انصاریفرد مگه تا حالا کم میدون دیده
    انصاریفرد از نظر بدنی آمادس و چیز بیشتری نه در انتظار اونه نه ما حرف اینه که ضربه های آخر رو در حساس ترین شرایط و در بهترین شرایط بد زد و این برای یه تیم ملی یعنی از دست دادن امتیاز اونم در مرحله ای که شش بازی بیشتر انجام نمیشه

در هر صورت امیدوارم چه انصاریفرد چه مجیدی بازی های بعد قدر فرصتها رو بدونیم

پی نوشت: اشتباهات تایپی و جمله بندی رو به بزرگواری خودتون ببخشید آخه دارم روی سرعت تایپم کار میکنم مثل تیم ملی هنوز تو مرحله آمادگیم

5. 10 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان تیتر روز نامه هارو خوندم.خدایی انصاریفرد دیگه حقش این انتقاد شدید نبود

همشون یه تیکه ای انداخته بودن ولی بعضیاش خیلی تند بود

البرز
    کریم یار نامرئی قطر

گل
    انصاری فرد 2 امتیاز به قطر هدیه داد/بخشش کریمانه

90
    کریم القطری

7. 10 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

چیزی که توی کیروش دیدم و توی هیچ کدوم از مربی های داخلی ندیدم
    کیروش تیم حریف رو بازی میده!
    یعنی یه جوورایی تمسخرش می کنه، چطوری بگم اونو مغرور می کنه
    آدم چه در دید مربی چه دید یه طرفدار ساده مثل ما
    وقتی بازی رو میبینه میگه تو نیمه ی اول میگه:
    -اینا که بلد نیستن بازی کنن
    -این چه مربیگریـــه؟؟
    -یه پاس هم نمی رسونن
    -اصلا نمی تونه واسه خودش موقعیت جوور کنه
    ولی نیمه ی دوم به راحتی میتونه به دفاع حریف نفوذ کنه، یا با سانترهای خسرو حیدی یه نفر خودشو خالی کنه و با یه پرش همچین گلی رو بزنه...
    کیروش تیم حریفش رو به یه شناخت اشتباه وا میداره
    یعنی یه دستوراتی میده که حریف فکر می کنه مشکل فنی اما نیمه ی دومش از این خبرا نیست
    تازه دیدیم مربی قطر اومد گفت ایران دقیقه 75 تونست به زوور بازی رو ببره! (منظورش شانس بود)
    قبل بازی قطر - ایران منظورمه...
    کورش هم نکته ی خوبی رو گفت جنگ روانی!
    کیروش توی ایران هیچوقت با قطعیت حرف نزد!
    همیشه گفت بازی سختی داریم ولی آماده ایم... امید زیادی داریم... هدف جام جهانی 2012...
    اما توی مصاحبه طوری حرف زد که با روحیه ی حریفش بازی کرد
    یعنی برنده ی قبل بازی ما بودیم...
    توی ایران جنبه ی همچین بحث هایی وجود نداره توی بازی باشگاهی...
    اگه طرف چیزی بگه کل کل محسوب میشه بعدش همه چی روی سرش خراب میشه!!

موفق باشید...

9. 5 کاربر از nafe-bandar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ramin khuzestan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

100تایید میشه

کریم 2ساله نزدیک آقای گل لیگ باشه
    خواهش میکنم به خاطر نفرت از دایی و چون دایی اینو اورده انقدر متعصباه ازش حرف نزنیم!!؟....
    در ضمن همین فرهاد مجیدی هم سالها تو امارات بازی کرده... فراموش نشه!!!!

+
    به نظرم لیاقت شماره 10 تیم رو فقط کریم داره... اینو به زودی میفهمید
    چه ربطی داره ؟ مگه هرکس توی تیم باشگاهیش خوبه میتونه توی ملی جواب بده ؟؟؟ حالا هر تیم ملی نه فقط ایران
    رضا عنایتی توی استقلال زمان اوجش حکم جواهر رو داشت ولی تونست توی تیم ملی جواب بده ؟؟؟ آخرا زمان بازیگری علی دایی توپ که خراب میکرد عنایتی بعد بازی میگفت جنازه ی من هم اون توپها رو گل میکنه ولی آیا تونست ؟؟؟
    موارد برای مثال زیاد هست. از مسی که بالاتر نداریم ولی غضب ملت آرژانتین رو دراورده
    در ضمن بازیهای سایپا پخش زنده نمیشن وگرنه میدیدیم اونجا هم کم موقعیت خراب نمیکنه(برنامه 90 میبینیم)
    مورد آخر : نه انصاری فرد ارث بابامو بالا کشیده یا حق منو توی تیم ملی خورده که اینجوری راجع بهش حرف میزنم نه از علی دایی بیزارم که اتفاقا به عنوان یک استقلالی عاشق شخصیت علی دایی هستم ولی زور داره که ایشون(انصاری فرد) ملت رو ساده فرض کنه و توی بازار نقل و انتقالات اینقد بازارگرمی کنه بعد آخرش پیشنهاد دورتموند و بیرمنگهام و روبین غازان رو رد کنه بمونه سایپا (صرف نظر از پیشنهادات استقلال و پرسپولیس)
    همه ی این تبلیغات و اوج گیری انصاری فرد از گزارش جواد خیابانی شروع شد از سه سال پیش که یادم نیست سسایپا با استقلال بازی داشت یا پرسپولیس ولی دیگه شورشو دراورده بود خیابانی اصولا وقتی با یه بازیکن حال کنه میبرتش آسمون با یکی هم مثله علیرضا حقیقی ...... گزارش اون بازی طوری بود که مقاله کامل روزنامه خبرورزشی روز بعدش نوشت که جواد خیابانی با یه ضربه سر ساده کریم انصاری فرد کلی تعریف و تمجید بی مورد میکرد.
    ببخشید اگه زیاد نوشتم دیگه هم اگه بخوام راجع به انصاری فرد بنویسم ماجرا لوث میشه منم امیدوارم بتونیم انصاری فرد رو در آینده در مقام مقایسه با علی دایی تصور کنیم (که بعید میدونم)

11. 6 کاربر از Ramin khuzestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

الان تیتر روز نامه هارو خوندم.خدایی انصاریفرد دیگه حقش این انتقاد شدید نبود

همشون یه تیکه ای انداخته بودن ولی بعضیاش خیلی تند بود

البرز
    کریم یار نامرئی قطر

گل
    انصاری فرد 2 امتیاز به قطر هدیه داد/بخشش کریمانه

90
    کریم القطری
    واقعا

دیگه کریم القطری خیلی زشته اصلا غیر مستقیم برچسب خیانت بهش زدن
    چجور به خودشون اجازه میدن کریم فقط در زدن ضربه آخر بد بود و حقیقتا 3 امتیاز رو هم از ما گرفت ولی اینجور رفتار با یه جوون ایرانی واقعا ناراحت کنندس
    بدیش اینه که این انتقادا فشار روحی رو روی خط زیاد میکنه و باعث میشه بازیهای بعد هرکس توی خط حمله قرار بگیره با استرس بازی کنه

13. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گرافیکار جان من پستای شما رو همیشه میخونم و لذت هم میبرم ولی درباره نکونام داری کم لطفی میکنی !

بازیکنی که 3-4 ساله تو لالیگا فیکس بازی میکنه چطور میتونه نسبت به بازیش تو پاس افت کرده باشه ؟!
    به نظرم اگه یذره عقب تر بازی کنه کــــاملا ویژگی یه بازیکن کامل تو اون منطقه رو داره ! چه ایرادی داره بازیش ایستا باشه ؟ اصلا بر فرض که سرعت تیمو میگیره ....، وقتی اینننقدر خوب سر میزنه برا تیمی که هنوز (با وجو کیروش !) نصف برنامه هاش برا گل زدن سانتر و ضربه ایستگاهیه ، چرا باید بیرون بشینه ؟

در مورد غرورشم شاید درست بگی شما ...تو بعضی صحنه ها حس میشه ! ولی صـــــــد در صد کیروش مربی ای نیست که اجازه بده تاکتیکش تحت تاثیر یه بازیکن قرار بگیره ! هرچند کاپیتانش باشه !

15. 4 کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

گرافیکار جان من پستای شما رو همیشه میخونم و لذت هم میبرم ولی درباره نکونام داری کم لطفی میکنی !

بازیکنی که 3-4 ساله تو لالیگا فیکس بازی میکنه چطور میتونه نسبت به بازیش تو پاس افت کرده باشه ؟!
    به نظرم اگه یذره عقب تر بازی کنه کــــاملا ویژگی یه بازیکن کامل تو اون منطقه رو داره ! چه ایرادی داره بازیش ایستا باشه ؟ اصلا بر فرض که سرعت تیمو میگیره ....، وقتی اینننقدر خوب سر میزنه برا تیمی که هنوز (با وجو کیروش !) نصف برنامه هاش برا گل زدن سانتر و ضربه ایستگاهیه ، چرا باید بیرون بشینه ؟

در مورد غرورشم شاید درست بگی شما ...تو بعضی صحنه ها حس میشه ! ولی صـــــــد در صد کیروش مربی ای نیست که اجازه بده تاکتیکش تحت تاثیر یه بازیکن قرار بگیره ! هرچند کاپیتانش باشه !
    دوست گلم
    در اینکه نکونام بازیکن خوبیه شکی نیست
    چرا میگم نسبت به زمان بازیش در پاس فرقی نکرده؟
    به این دلیل که تقریبا نه قدرت شوتاش بیشتر شده و نه دقتشون دقیقا مثل زمانی که در ایران بازی میکرد گاهی خوب میزنه و گاهی هم به پاش نمیگیره
    از نظر دادن پاس و که هم نوعش هم انتخاب بازیکن مورد نظرش و هم پوشش دادن فضای اطرافش رو در بر میگیره باز هم من تفاوتی نمیبینم(البته این حرف من مستلزم اینه که برای حرفام به آرشیو تصویری بازیش در پاس استناد کنم و مقایسش با زمان فعلی نکونام ، اما چون اینجا مقدور نیست قبول کردن این بحث من بستگی به حافظه شما هم داره)

میشه گفت توی سر زدن پیشرفت کرده اما چون به نظر من طراوت و تحرکش نسبت به زمانی که در پاس بود افت کرده فکر میکنم نمره بازیش کمی پایینتر اومده باشه

دوست من این رو هم در نظر بگیر که گل زدن وظیفه دوم و شاید سوم نکونام باشه
    نکونام فعلا مهمترین وظیفه اش اینه که توپ رو به سرعت و دقت از دفاع به بازیکنای طراح اصلی حمله منتقل کنه اما متاسفانه اکثر اوقات پا رو فراتر از وظایفش میزاره و همین باعث میشه چرخ کلی تیم با مشکل بچرخه

اینکه چرا توی لالیگا ثابت بازی میکنه ؟
    من فکر میکنم بخش زیادیش به این خطره که اونجا واقعا نمیتونه فراتر از وظایفش عمل کنه چون اونجا شما هم بهتر میدونید که با کسی تعارف ندارن و نکونام هم وقتی در حیطه وظایف خودش عمل کنه بازیکن خوبیه

اما توی ایران متاسفانه کمی از غریزه بازیکن سالاریش سواستفاده میکنه
    شما واقعا باید به این سوال پاسخ بدین که چرا بعد از بیرون رفتن نکونام نه تنها ایران با مشکل مواجه نشد بلکه بهتر هم شد

و درباره مثالم واقعا ارگ بالاک رو از تیم کنار نمیزاشتن اوزیل و خدیرا به اون خوبی خودشون رو نشون میدادن
    بالاک به خودش اجازه میداد همه کاره تیم باشه

نکونام هم فعلا اینجوریه پشت تمام ضربات ایستگاهی می ایسته و اغلبشونم بد میزنه خب اجازه بده یکی دیگه هم امتحان کنه دیگه

در کل این مربی تیمه که تصمیم میگیره و امیدوارم نکونام هم کمی تیمی فکر کنه

17. 6 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

واقعا

دیگه کریم القطری خیلی زشته اصلا غیر مستقیم برچسب خیانت بهش زدن
    چجور به خودشون اجازه میدن کریم فقط در زدن ضربه آخر بد بود و حقیقتا 3 امتیاز رو هم از ما گرفت ولی اینجور رفتار با یه جوون ایرانی واقعا ناراحت کنندس
    بدیش اینه که این انتقادا فشار روحی رو روی خط زیاد میکنه و باعث میشه بازیهای بعد هرکس توی خط حمله قرار بگیره با استرس بازی کنه
    آره، جدای از روزنامه‌ها که القاب زشتی بهش دادن، ظاهراً مزدک هم بهش گفته ستون پنجم !!!

سایپا هم بیانیه داده علیه مزدک ...

فارس: سایت باشگاه سایپا درباره گزارشگر دیدار تیم‌های ایران و قطر نوشت: "فوتبال به عنوان پرطرفدارترين رشته ورزشي دنيا، علاوه بر برخورداري از ظرفيت‌هاي مهارتي و فن‌آورانه ورزشي، وجوه رسانه‌اي پرجنبه‌اي را نيز به خود ديده است.

رسانه‌اي كه برخلاف چند دهه قبل، نه تنها ديگر چشم‌ها و گوش‌هاي عاشقانش را تسخير مي‌كند بلكه ذهن و روح آنها را نيز فرا مي‌گيرد. چه بسيار كشورهايي كه از راه فوتبال ميانبري بر پيشرفت‌ها و دوستي‌ها، زدند و چونان نردباني از آن به نفع اعتلاء جامعه ملي بالا رفته‌اند.
    امري كه با سهل‌انگاري و يا خداي ناخواسته بدخواهي، زمينه تحقق آن در ميان جامعه ما مي‌تواند رو به تحليل گذارده و آسيب ببيند.

شب گذشته و در خلال گزارش ديدار تيم‌ملي فوتبال كشورمان مقابل قطر، گزارشگر محترم رسانه ملي با تعابيري ناروا و غيرمنصفانه، نسبت‌هايي به يكي از جوانان شايسته و سرمايه‌هاي ارزشمند فوتبال ملي روا داشت كه تعجب برانگيز و غير منتظره بود.

گزارشگر محترم در خلال مسابقه، سربازي را كه با عضله اسپاسم كرده و با علم به تمام شدن تعويض‌هاي فرمانده‌اش تا دقيقه ۹۰ ميدان داري مي‌كرد «ستون پنجم تيم حريف» خواند! جوان چالاكي كه به تعبير عموم صاحب‌نظران در رده پديده‌هاي نوظهور فوتبال آسيا جاي داده مي‌شود.

باعث تأسف‌ است! آيا واقعاً گزارشگر محترم رسانه ملي، معني ستون پنجم و خيانت سرباز به وطن را مي‌دانست و از اين لفظ استفاده كرد؟!
    نمي دانيم! ولي شركت فرهنگي ورزشي سايپا حق خود مي‌داند تا با گزارشگر محترم رسانه ملي كشورش در مقام دفاع از اين بي‌مهري صحبت كند.

آقاي گزارشگر!
    آيا از دست دادن فرصت‌هاي گل در رشته فوتبال اتفاقي غيرمعمول است؟
    آيا تمام بازيكنان فوتبال در سراسر دنيا در تمام روزهاي فوتبالي خود در شرايط عالي قرار دارند؟
    آيا كليه مهاجمين مورد علاقه شخصي شما تمامي فرصت‌هاي خود را در يك بازي ۹۰دقيقه‌اي به گل تبديل مي‌كنند؟
    آيا يك بازيكن بسيار ضعيف در بدترين روز فوتبالي خود مي‌تواند خودش را تعويض كند؟
    آيا يك گزارشگر بهتر از سرمربي تيم ملي ايران از وضعيت فني تيم و تشخيص حضور بازيكن در ميدان مطلع است؟
    آيا مهاجم مورد علاقه شما مي‌تواند از فاصله كمتر از ۵متر در مقابل توپي با آن سرعت، عكس‌العمل نشان‌داده و خود را كنار بكشد؟

آقاي گزارشگر! خسته نباشيد!
    تريبون رسانه ملي ما باز هم در اختيار شما است كريمانه از آن استفاده كنيد و به خود بباليد.
    سال‌هاي سال بعد ديگر كسي يادش نمي‌ماند كه در شب نيمه شهريور سال ۹۰ تلاش بي‌وقفه شما براي تخريب كريم انصاري فرد چگونه با خوردن گل تساوي ايران از قطر خاتمه يافت!

چرا كه مي‌دانستيد كلامتان تأثير خود را گذاشته است. حالا ديگر فقط كمي شانس مي‌خواستيد تا تيم ملي كشورتان نتواند در عين برتري گل پيروزي را به ثمر برساند.

و آن وقت شما مي‌توانستيد بنشينيد و چاي بخوريد و به خود و فهم فوتباليتان بباليد. فهمي كه بيشتر از سر‌مربي تيم ملي بود.

چه اشكالي دارد اگر روزنامه‌ها فردا به كريم حمله كنند؟

نفس شما دنبال چيز ديگري بود كه به دست آورد. ثروت ملي و منفعت ملي ديگر چه معنا مي‌دهد؟!

شركت فرهنگي ورزشي سايپا ضمن اعتراض به بهره‌گيري آقاي گزارشگر از الفاظ نامناسب، نسبت به كليه بازيكنان غيور و سربازان فداكار تيم ملي فوتبال ايران، اميدوار است كه انصاف و ادب مراعات شود و مطمئن است كه جوانان سلحشور ايران اسلامي حتي ذره‌اي از صفات كريمه برادران شهيد، جانباز، مفقودالاثر و آزاده خود را از دست نداده‌اند.

آري آنان تا لحظه آخر مبارزه كرده و به لطف خدا قهرمانانه به جام جهاني خواهند رفت.
    به اميد حضور تيم ملي فوتبال كشور عزيزمان در مرحله پاياني جام جهاني برزيل! "

19. 6 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •