تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 28 اولاول ... 14202122232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 280

نام تاپيک: سوالات متداول گرافیک سه بعدی

داره خودمونی میشه Davood2549's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستان. به یه سایت نیاز دارم که تصاویر الگو داشته باشه. برای مدلسازی بهشون نیاز دارم. منظور اینکه مثلا تصویر یک آدم رو از زوایای مختلف داشته باشه. خودم هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم، بجز سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که اونم ظاهرا تصویر مجانی نداره. وقت زیادی ندارم اگه سریعتر جواب بدین ممنون میشم.

داره خودمونی میشه Davood2549's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

میخواستم یه انیمیشن با 3Ds max بسازم. سئوالم اینه که یک شی رو چطوری میشه از یه پروژه به یک پروژه دیگه کپی کنم؟! کلا شما وقتی یک انیمیشن رو طراحی میکنید، همه آبجکتها رو فقط تو یه پروژه میسازید؟ یا هر کدوم رو تو یه پروژه جدا میسازید و آخر کار میزاریدشون کنار هم؟

راستش میخواستم یک دریا طراحی کنم که یک قایقی روی اون در حال حرکته و یسری زباله هم روی آب شناور هستند. اگه براتون مقدور هست لینک آموزشی در اینباره بهم بدید. میترسم یک دریا رو طراحی کنم ولی نشه این کارها رو روش انجام داد، منظور اینکه مثلا اون دریا واقعی نباشه و نشه قایق و زباله ها رو بهش اضافه کرد. وقت زیادی هم ندارم دوستان.
    ممنون.

حـــــرفـه ای hadi665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

میخواستم یه انیمیشن با 3Ds max بسازم. سئوالم اینه که یک شی رو چطوری میشه از یه پروژه به یک پروژه دیگه کپی کنم؟! کلا شما وقتی یک انیمیشن رو طراحی میکنید، همه آبجکتها رو فقط تو یه پروژه میسازید؟ یا هر کدوم رو تو یه پروژه جدا میسازید و آخر کار میزاریدشون کنار هم؟

راستش میخواستم یک دریا طراحی کنم که یک قایقی روی اون در حال حرکته و یسری زباله هم روی آب شناور هستند. اگه براتون مقدور هست لینک آموزشی در اینباره بهم بدید. میترسم یک دریا رو طراحی کنم ولی نشه این کارها رو روش انجام داد، منظور اینکه مثلا اون دریا واقعی نباشه و نشه قایق و زباله ها رو بهش اضافه کرد. وقت زیادی هم ندارم دوستان.
    ممنون.

برای سوالت باید بگم شما میتونی با دستور merge اینکارو کنی
    وقتی یه مدلی یا اینیمیشنی رو توی یه فایل قبلا ساختی و حالا میخوای توی یه فایل دیگه از اون استفاده کنی باید بری توی منوی file و import>>>merge بعد اون فایلی که میخوای بیاریش اینجا رو وا کن بعد هم از لیست مدلایی که میخوای انتخاب کن و ok

4. این کاربر از hadi665 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Variable's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان نیاز به یک اموزش برای استقاده صحیح از فایلهای موشن کپچر bvh در مکس دارم
    به طوری که درست توضیح بده
    مممنون

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

سلام
    اومدم بعد یه مدت تری دی کار کنم
    مکس 12 رو نصب کردم شروع کردم به ساخت ولی یه جا گیر کردم! من قبلا از مکس 9 استفاده میکردم. زمانی که میخواستم چند تا ورتکس انتخاب کنم اگه یکی از ورتکس ها اشتباه انتخاب میشد راحت میشد با نگه داشتن کنترل و کلیک موس روی اون ورتکس غیر فعالش کنم ولی الان توی مکس12 نمیشه! باید چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه mohsen_33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقا من میخواستم یه فایل توی تری دی مکس 2013 ذخیره کنم حالا میخوام بدونم با تری دی مکس 2012 اجرا میشه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام آقا من میخواستم یه فایل توی تری دی مکس 2013 ذخیره کنم حالا میخوام بدونم با تری دی مکس 2012 اجرا میشه؟؟؟
    خیر چون اون ورژنش بیشتره مثل افیس که نمیشه

آخر فروم باز N O V A L I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خیر چون اون ورژنش بیشتره مثل افیس که نمیشه
    بله می تونید. می تونید با نسخه های 2010 و 2011 و 2012 باز کنید. فقط باید با توجه به نسخه ای که می خوان فایل رو باهاش باز کنید از اون save as بگیرید :

داره خودمونی میشه r81010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    اومدم بعد یه مدت تری دی کار کنم
    مکس 12 رو نصب کردم شروع کردم به ساخت ولی یه جا گیر کردم! من قبلا از مکس 9 استفاده میکردم. زمانی که میخواستم چند تا ورتکس انتخاب کنم اگه یکی از ورتکس ها اشتباه انتخاب میشد راحت میشد با نگه داشتن کنترل و کلیک موس روی اون ورتکس غیر فعالش کنم ولی الان توی مکس12 نمیشه! باید چیکار کنم؟
    اگر در انتخاب ورتکس ها یا آبجکت ها یا هر چیز دیگری اشتباه کردید و باید کلید Alt رو نگه دارید و روی ورتکسی که اشتباهی انتخاب کردید کلیک کنید. اینطوری انتخاب غیر فعال میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام به همه اساتيد
    من مخواستم بدونم براي شروع كار 3D چه نرم افزاري رو پيشنهاد ميديد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •