تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 75 اولاول ... 142021222324252627283474 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 748

نام تاپيک: [آموزش] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم؟

آخر فروم باز yoosef_st's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیزم شما احتمالا برنامه Direct Vob Sob رو نصب نکردین. از چه پلیری استفاده میکنید؟

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام.
    اين لينكي كه گذاشتين كه صفحه ي اول انجمن ديگست !
    اشتباه كپي كرديد اما به هر حال سوالتون رو ميدونم.
    به طور خلاصه با اونكه بار هاااااااااااااااااااا توضيح داده شده و چندبار توسط خود من .
    فكر كنم زيرنويس شما sub/idx بود من راهي رو كه خودم انجام ميدم توضيح ميدم
    شما زيرنويس رو با فيلم و km player لود كنيد حالا ببينيد زيرنويس زودتر مياد يا ديرتر ؟
    اگه ديرتر اومد fps زيرنويس 23 اگه زودتر 29
    حالا روي صفحه ي نمايش كليك راست و مديا اينفو رو انتخاب كنيد و frame rate رو ببينيد چنده
    حالا برنامه ي vobsub cutter رو باز كنيد كه براي اينكار بايد vobsub رو نصب كرده باشيد و از توي پوشه ي اون اين برنامه رو پيدا و باز كنيد بعد زيرنويس رو باهاش لود كنيد و در قسمت org برنامه
    fps مربوط به زيرنويس رو بديد و در قسمت نيو يكي فيلم رو بعد سيو از كنيد و سيو كنيد و بعد زيرنويس جديد رو با فيلم همنام و نگاه كنيد .
    حال ممكنه كه زيرنويس مچ شده باشه ممكنه نه اگه نشده باشه ميتونيد با خود km player با كليد هاي [ و ]
    زيرنويس رو عقب جلو كنيد ( بسته به زماني كه از فيلم جلو هست يا عقب ) به همين راحتي .
    اگه هم خواستيد اين زمان رو كه عقب جلو ميكنيد سيو كنيد روي زيرنويس ميتونيد از برنامه ي vobsub shift ( اسمش رو فكر كنم درست نوشتم ) استفاده كنيد كه اين زمان رو توي برنامه عقب و جلو ميكنيد بعد سيو ميكنيد .
    اگه همه ي اين كارهارو كرديد و باز هم نشد بايد با fps اينقدر ور بريد تا تنظيم بشه .
    اگه هم زيرنويستون srt كه براي اين يكي ديگه توضيح نميدم چون توي تاپيك آموزشش پر هست ( گرچه براي همين يكي هم بود )
    موفق باشيد .
    خیلی ممنون ازتون...
    آخرش تونستم فیلم forrest gump رو ببینم با کمک و آموزشی که دادید.
    thx

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

3

سلام.
    من منظورتون رو کامل نفهمیدم اینکه میخواین روی فیلم قرار بدید یعنی هارد ساب میخواین درست کنید یا میخواین فیلم رو با زیرنویس همنام کنید و ببینید ؟
    تغییرات اعمال شده توی برنامه ی سابتایتل ورک شاپ رو میتونید
    از منوی فایل با انتخاب سیو سیو کنید یا با فشردن کلید های کنترل + حرف اس
    اگه هم منظورتون چیز دیگه ای بود بگین تا در حد دانش کمکتون کنیم
    عزیزم شما احتمالا برنامه Direct Vob Sob رو نصب نکردین. از چه پلیری استفاده میکنید؟
    فکر کنم میخوام هارد ساب کنم!!!
    یه فیلم دارم که زیر نویس نداره. حالا زیر نویسش رو جدا گیر اوردم. وقتی زیر نویس رو با برنامه سابتایتل ورک شاپ روی فیلم قرار میدم ، روی صفحه ( موقع صحبت کردن بازیگرا) نمایش داده میشه ولی نمیتونم سیوش کنم. وقتی که از منوی فایل گزینه سیو رو انتخاب میکنم فقط زیرنویس دوباره سیو میشه. و فیلم تغییری نمیکنه. ( دیگه نمیدونم چه جوری بگم!!!)

فیلما رو با jetaudio اجرا میکنم. Direct Vob Sob رو هم نصب کردم.
    Last edited by titanium_zarin; 10-04-2008 at 18:01.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما اگه می خوای یه فیلم رو با زیرنویس ببینی باید برنامه ی VobSob رو نصب کنی بعد اسم فایل زیرنویس و فایل ویدیویی رو یکی بکنید بعد روی فایل ویدیویی کلیک کنید تا زیرنویس نمایش داده بشه ...
    راه اسونتر استفاده از نرم افزار KMPlayer هست ... با این پلیر می تونید زیرنویس رو روی فیلم مورد نظرتون لود کنید .

آخر فروم باز titanium_zarin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    خوزستان / شوش دانيال

10

شما اگه می خوای یه فیلم رو با زیرنویس ببینی باید برنامه ی VobSob رو نصب کنی بعد اسم فایل زیرنویس و فایل ویدیویی رو یکی بکنید بعد روی فایل ویدیویی کلیک کنید تا زیرنویس نمایش داده بشه ...
    راه اسونتر استفاده از نرم افزار KMPlayer هست ... با این پلیر می تونید زیرنویس رو روی فیلم مورد نظرتون لود کنید .
    ممنون از راهنمائیت
    فقط اینکه میشه با این برنامه زیر نویس رو همراه فیلم save کرد تا با پلیرهای دیگه هم قابل نمایش باشه؟

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنمائیت
    فقط اینکه میشه با این برنامه زیر نویس رو همراه فیلم save کرد تا با پلیرهای دیگه هم قابل نمایش باشه؟
    نه جیگر ... با این نرم افزار نمیشه این کار رو کرد ... اگر می خوای زیرنویس رو به فیلم بچسبونی ( HardSub ) ، باید یه سری به این تاپیک بزنی ...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

برادران گرامی بشتابید یه هلپی جاری کنید لطفا !!! آقا من چند وقته زیرنویس های ساب و آی دی ایکس رو که استفاده میکنم زیرنویساش نمیاد. یعنی میکشم تو کا ام پلیر و هیچ فرقی نمیکنه. یعنی خونده نمیشه. چه کار کنم من؟

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برادران گرامی بشتابید یه هلپی جاری کنید لطفا !!! آقا من چند وقته زیرنویس های ساب و آی دی ایکس رو که استفاده میکنم زیرنویساش نمیاد. یعنی میکشم تو کا ام پلیر و هیچ فرقی نمیکنه. یعنی خونده نمیشه. چه کار کنم من؟
    Right Click > Subtitle > Subtitle Language

برین اینجا
    و تمام گزینه ها رو امتحان کنید
    اگه هیچکدوم نشون نمیداد بگین تا یه کار دیگه رو تست کنیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آقا مسخره بازی که میگن همینه !!! یک صوتی دادم در حد بوندس لیگا !!! همون نگم بهتره.

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بگو یه کم بخندیم
    این همه زحمت کشیدم تایپ کردم کمک کنم
    بزار خستگیم در بیاد
    -------------------------------------------
    عکس امضا رو هم اگه بزرگشو داری تو پی ام پخ کن بیاد ... میسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •