تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2371 از 2600 اولاول ... 13711871227123212361236723682369237023712372237323742375238124212471 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,701 به 23,710 از 25993

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

این هم مثل اینکه راه افتاده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..
    دوستان جایی که بشه فایل دانلود کرد و همه مدل لیتک رو بگیره سراغ دارن ؟ تورنت و تحریمی و ...
    اگه منظور شمما از تحریمی چیزیه که توسط زیرساخت ف-ی-ل--تر شده باشه؛ جواب منفیه. ایجاد تونل بین دو سرور برای دور زدن و داخلی سازی امکانپذیره ولی سایتهای معتبر عمومی ریسکش رو قبول نمیکنند و باید سرور شخصی تهیه بشه.

تورنت رو هم با یه سرچ ساده میتونید پیدا کنید مستقیم سازهای مختلف رو براش.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

تحریمی که واضخه جاهایی که بدلیل تحریمهای خارجی با IP ایران باز نمیشه که کم هم نیستند اگه حکومت بسته باشه میشه فیلترینگ. مشخصه که هدف کم کردن حجم مصرفی هست مخصوصا مخابرات که 4 برابر حساب میکنه دیگه همه دوستان VPN رو دارند و استفاده می کنند.
    بیتسفا این سایتهای تحریم شده رو هم رد میکرد همه رو نمیدونم اما مثلا nvidia.com و ..
    سرچ ساده هم که زدم اینجا که همه کاربر حرفای هستند سوال مطرح میشه که با همفکری یه نتیجه بهتری برسی، من سرویس ارزونی پیدا نکردم قیمت بعضی ها انقدر بالاست که حجم بخری ارزونتر میشه.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تحریمی که واضخه جاهایی که بدلیل تحریمهای خارجی با IP ایران باز نمیشه که کم هم نیستند اگه حکومت بسته باشه میشه فیلترینگ. مشخصه که هدف کم کردن حجم مصرفی هست مخصوصا مخابرات که 4 برابر حساب میکنه دیگه همه دوستان VPN رو دارند و استفاده می کنند.
    بیتسفا این سایتهای تحریم شده رو هم رد میکرد همه رو نمیدونم اما مثلا nvidia.com و ..
    سرچ ساده هم که زدم اینجا که همه کاربر حرفای هستند سوال مطرح میشه که با همفکری یه نتیجه بهتری برسی، من سرویس ارزونی پیدا نکردم قیمت بعضی ها انقدر بالاست که حجم بخری ارزونتر میشه.
    در مورد خواسته اول سایتهایی که کاهش پینگ انجام میدند مورد تحریم رو هم رفع میکنند معمولا و مشکلی وجود نداره و تنها بحث بازگشت مجددشون باقی میمونه.

در مورد تورنت هم راه چندان ارزان وجود نداره چون از لحاظ فنی وجود محدودیت در حداکثر کانکشن ایجادی روی هر پورت برای سرورها (برای همه یوزرهای شیر شده در یک پورت) نسبت به سایر روشهای لیچ فشار بیشتری به سرور میاره.

4. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان

من ساکن خوزستانم ولی بعد از اتفاقات اخیر که مجبور به قطع اینترنت شدند،و الان هم که وصل کردند یه مشکلی پیش اومده و اون اینه که پهنای باند بعد از مدتی نوسان میکنه .من سرویس 4 مگ خریدم ولی می بینم شده 1 مگ و 2 مگ.snr هم به شدت اومده پایین.

برای شما هم این مشکل هست یا نه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام من می خوام سیم کشیم رو عوض کنم بنظرتون کدوم سیم رو بخرم
    سیم مخایراتی فیل دار
    یا سیم کت ۶ فویلدار

سلام فویلدارها فقط برای جاهایی خوبن که امواج بیرونی روی سیم تلفن نویز بندازن مثل سیم برق فشار قوی یا امواج ماه--واره.کت 6 خیلی گرونه و بخواین متراژ بالا بخرید زیاد میشه هزینه اش.

حتی کابلهای خود مخابرات که معروفه به کابل جنگی خوبه.(همون کابل های 3 سیمه که 2تاش مسی هست و یکی هم تکیه گاه داره)قطرهای مختلف داره از 0.2 میلیمتر تا 0.8 میلی میتر.0.6 میلیمتر بخرید خوبه و به نظرم نیازی نیست 0.8 میلیمتر بخرید.

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnambazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اقا مخابرات طرفه ترافیم داخلی رو برداشته ؟
    برا من زده سرویس 16 مگ با 183 گیگ بین الملل

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،نه برنداشته تو خود سایتش که tci.ir برید می بینید نوشته هست.4 برابر ترافیک بین الملل

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ظاهرا از این به بعد داخل پنل بر حسب خارجی مینویسه. اگه داخلی مصرف کنید یک چهارمش رو محاسبه میکنه.

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این طرح جدیدشون هم که بدرد خودشون میخوره فقط رو سرعت 16 مگ طرح گذاشتن رو سرعتهای دیگه 8 مگ یا 4 مگ طرح خاصی ندارن

داره خودمونی میشه babriman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس نامحدود گرفتم و با مخابرات تست کردم و ترافیک رو داخلی حساب کرد
    ضمناً سرویسی که ازشون گرفتم، کاهش پینگ نامحدود بود و با پروتکل PPTP و با سرور 5 تست گرفتم
    این رو هم بگم که حدود 7 تا سرور دارن ولی برای من فقط دوتاش کار می‌کنه و هیچ کدوم از L2TP ها برای من کار نمی‌کنه
    شما هم اگه تجربه‌ای دارید بگید ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •