تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 236 از 283 اولاول ... 136186226232233234235236237238239240246 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,351 به 2,360 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

2 روز بعد قبولی یک سروان راهنمایی و رانندگی میاد آموزشگاه و مدارک بررسی میکنه که دیگه بعد ارسال پرونده مشکلی پیش نیاد، مثلا کسانی که گواهی مدرسه یا دانشگاشون آوردن مدت اعتبارش اگه تموم شده باشه بعد ارسال پرونده مشکل پیش میاد و ممکنه دیر براشون ارسال کنن گواهینامه رو، به همین خاطر قبل ارسال پرونده افسر راهنمایی یا همون سروان همه چیرو بررسی میکنه (کارت ملی و شناسنامه، پایان خدمت یا معافیت، گواهی اشتغال به تحصیل دبیرستان و دانشگاه، پرونده ای که میخوان ارسال کنند).
    از روزی که امتحان شهری قبول شدم 25 روز شد، و از روز بررسی مدارک 23 روز
    راستی دوستان توی شهر شما هم یک بار بعد قبولی در امتحان آیین نامه اصلی و یک بار هم بعد قبولی شهری اصلی، قبولی هارو داخل قرعه کشی میزارن؟ که هرکی در اومد دوباره ازش امتحان بگیرند؟
    قرعه کشی؟؟؟ از کجا شنیدین؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

2. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

قرعه کشی؟؟؟ از کجا شنیدین؟

نشنیدم اینجا تو شهر ما اینطوری هستش هر بار در آیین نامه اصلی مثلا روز دوشنبه تمام قبولی هارو داخل قرعه کشی میزارند و از هر 30 تا قبولی 4 یا 5 نفر در میارند از داخل قرعه کشی و این 4 یا 5 نفر باید دوباره پیش یک پلیس راهنمایی و رانندگی دوباره همون سوالات خودش جواب بده!!!
    شهری هم همینطوریه اما امتحانرو افسری که پیشش قبول شدی نمیگیره بلکه پلیس راهنمایی و رانندگی!

4. این کاربر از hamidellec بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

نشنیدم اینجا تو شهر ما اینطوری هستش هر بار در آیین نامه اصلی مثلا روز دوشنبه تمام قبولی هارو داخل قرعه کشی میزارند و از هر 30 تا قبولی 4 یا 5 نفر در میارند از داخل قرعه کشی و این 4 یا 5 نفر باید دوباره پیش یک پلیس راهنمایی و رانندگی دوباره همون سوالات خودش جواب بده!!!
    شهری هم همینطوریه اما امتحانرو افسری که پیشش قبول شدی نمیگیره بلکه پلیس راهنمایی و رانندگی!
    واقعا مسخرس من که تو مشهد نه شنیدم نه دیدم هنوزم باورم نمیشه شوخی نمیکنی؟

6. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

واقعا مسخرس من که تو مشهد نه شنیدم نه دیدم هنوزم باورم نمیشه شوخی نمیکنی؟

نه بخدا راست میگم، تا جایی که شنیدم میگن بخاطر پارتی بازی قرعه کشی میکنن، مثلا کسایی هستند آشنا دارن راحت توی امتحانات قبول میشن (خودم در این مورد تو شهرمون زیاد دیدم که با پارتی و پول دادن قبول شدند).
    حتی اینقد دیدم و شنیدم روش قبول کردنشون میدونم! مثلا آشنا تو راهنمایی یا تو خود آموزشگاه دارن بعد آشناشون به افسری که آیین نامه بررسی میکنه میگه، طرف هم که آشنا داره پاسخ نامه رو هر کدوم از سوالات که مطمئن هست میدونه جواب میده بقیه سوالات سفید میزاره و افسر یا آشناش بقیش براش با کاردکس سوالات پر میکنه!!! حتی موقع امتحان آیین نامه اصلی خودم با چشام اینکارو دیدم!
    وعض آموزشگاه های این جا خیلی خرابه
    Last edited by hamidellec; 20-06-2014 at 19:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

9 گواهی

گواهی اشتغال به تحصیل شما تا 31شهریور اعتبار داره..
    و فرقی هم نمی کنه که شما چه تاریخی او رو بگیرید الته اگه شما 18 سال رو تمام کردید نیاز دارید که یک معافیت تحصیلی از دفاتر پلیس +10 بگیرید...

سلام من پارسال یعنی 92 رفتم گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم اما نمی دونستم تا شهریور بیشتر وقت نداره خودشون میگفتن تا 31 شهریور 93 بیشتر وقت نداری حالامن چه جوری باید گواهی اشتغال به تحصیل یا جوری که بتونم گواهی نامه رو بگیرم دانشگاه هم که میشه بعد از 31/6

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

سلام من پارسال یعنی 92 رفتم گواهی اشتغال به تحصیل گرفتم اما نمی دونستم تا شهریور بیشتر وقت نداره خودشون میگفتن تا 31 شهریور 93 بیشتر وقت نداری حالامن چه جوری باید گواهی اشتغال به تحصیل یا جوری که بتونم گواهی نامه رو بگیرم دانشگاه هم که میشه بعد از 31/6
    الان شماوضعیتت چجوریه؟ رفتی ثبت نام کردی؟ اگه نکردی سریع ثبت نام کن اقدام کن سعی کن سریع قبول بشی اگه نشدی فوقش دست نگه میداری میری دانشگاه یه گواهی اشتغال به تحصیل جدید میگیری اونو به پروندت اضافه میکنی که به مشکل نخوری از لحاظ اعتبارش.قبلی هم تو پروندت باید بمونه چون باید تاریخی که صادر شده گواهی اشتغال به تحصیل با تاریخ ثبت نام در اموزشگاه مطابقت داشته باشه یعنی قبلش باشه وگرنه به امورشگاه گیر میدن باز.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

بازم بهترین کار اینه که تشریف ببرید اموزشگاه با اونا مشورت کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

میگم دوستان به جز رهگیری پستی ناجا ایا پلیس +10 به سیستم خاصی دسترسی داره که بشه برسی کرد گواهینامه در چه مرحله ایه؟ جواب میدن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

میگم دوستان به جز رهگیری پستی ناجا ایا پلیس +10 به سیستم خاصی دسترسی داره که بشه برسی کرد گواهینامه در چه مرحله ایه؟ جواب میدن؟

به شماره 81253561 یا 81253573 زنگ بزنید کد ملی تونو بگید پیگیری میکنند براتون (در ساعات اداره زنگ بزنید).

13. این کاربر از hamidellec بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

به شماره 81253561 یا 81253573 زنگ بزنید کد ملی تونو بگید پیگیری میکنند براتون (در ساعات اداره زنگ بزنید).
    شماره کجا هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •