تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 236 از 1137 اولاول ... 136186226232233234235236237238239240246286336736 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,351 به 2,360 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr Unknown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

كتاب آيات و نكات گاج بهتره يا انرژي اتمي؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوست عزیز میشه یکم در مورد کتاب کلاس خودت که داری بگی ؟ چون منم همین مشکل دارم اینی که من دارم چاپ 86 یا 85 (تاریخ چاپ نداره) و 398 صفحست پشت جلدش کلا آبیه میشه بگی مال تو چند صفحه است و و تو چه سالی چاپ شده؟ حالا این جدیده چند صفحه است که میگی خوبه؟
    این سریش ویرایش قبلیه و ماله منم همینی هست که شما میگی و تاریخ چاپ نداره ولی تو مقدمه مولفش آخر کار نوشته عنایت الله کشاورزی آذر 84 و 398 صفحه هست و پشت جلدشم کاملا آبیه

این جدیده رو هنوز ندیدم ولی شنیدم:
    کم حجم تر شده و مطالب اضافی توش کم شده
    نحوه تدریس فرق میکنه :
    مثلا تو این کتاب آبیه هر درس رو تو دو تا نگاه درس میده نگاه اول دانش آموزا فقط سوال میپرسن و مولف جواب میده و نگاه دوم مولف میاد یه سری مطالب رو همین جوری فرمول وار و گاهی اوقات با اثبات میگه که من اصلا حال نمیکنم و چیزی حالیم نمیشه
    ولی تو کتاب جدیده این دو تا نگاه با هم ترکیب شدن و درس رو یه بار بیشتر لازم نیست بخونی:
    یعنی مولف درس میده و سر یه مطلب پیچیده ای یا یه مطلبی که ممکنه برات سوال پیش بیاد دانش آموزا سوال میپرسن و مولف توضیح میده
    و موارد دیگه......

ویرایش جدیده کتابا سفید رنگن(هر دو ور) و رو جلدشون عکس یه دانش آموزیه

در کل من ویرایش جدیده بیشتر کتاب کلاسای رمزینه رو خوندم خیلی خوشم اومد ولی نمیدونم چرا با این هندسه تحلیله ویرایش جدیدش حال نمیکنم(فکر کنم ویرایش جدید رو بگیرم مشکل برطرف شه)
    منم اول مهر ماه کتابا رو گرفتم اون موقع هنوز ویرایش جدیده تحلیلی نیومده بود ولی الان شنیدم اومده
    باز میرم کتاب فروشی یه نگاهی بهش میندازم اگه خوب بود و انقدر فرق داشت و ارزش داشت ویرایش جدید رو بگیری میام اینجا میگم

3. این کاربر از clickestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن زبان pro_translator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان! می شه برای درس های تخصصی رشته ی ریاضی (دیفرانسیل، گسسته، حسابان، ریاضی پایه، هندسه ی تحلیلی، هندسه ی پایه، فیزیک، شیمی) کتاب های جامع و کامل آموزشی معرفی کنید؟ اگر تست هم داشته باشه بهتر...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام فیزیک رو تو کنکور 90 بزنم.برای تست چه کتابهایی معرفی می کنید؟مخصوصا فیزیک پیش و سوم

6. این کاربر از moh_asghari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من برای زبان فارسی موندم چی بگیرم؟
    یعنی منتظرم کتاب دکتر سبطی(انتشارات دریافت) بیاد اونو بگیرم ولی تا آخر مهر میاد
    راستی رفتم کتابفروشی از همین دکتر سبطی اندیشه سازان داشت برای زبان فارسی اینو بگیرم بهتره یا وایسم انتشارات دریافتش بیاد؟میترسم اندیشه سازانه مطالبش قدیمی باشه
    تو رمزینه هم شک دارم بگیرم
    لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
    هندسه تحلیلی چی خوبه؟
    یه کتاب کلاس رمزینه دارم که جلدش آبیه و قدیمیه و زیاد با مطالبش حال نمیکنم ولی کتابای کلاس جدیده رمزینه رو که میگرم(جلدشون سفید) خیلی خوبن
    میارزه برم یه جلد سفیدش رو بگیرم برای هندسه تحلیلی یا به همین آبیه سر کنم
    به نظرم الان روی قرابت معنایی و املا و واژگان دکتر سبطی و ارایه های ادبی تب کنکور کلک معلم کار کن بعدآ که کتاب زبان فارسی دکتر سبطی نشر دریافت چاپ شد اون رو بخر.شک نکن کتاب زبان فارسی نشر دریافت از مبتکران که دو جلدیه بهتره با این که مولف هر دو کتاب دکتر سبطی هستش.

8. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه herfei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

كتاب آيات و نكات گاج بهتره يا انرژي اتمي؟
    به نظر من که گاج بهتره

10. این کاربر از herfei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

سلام دوستان! می شه برای درس های تخصصی رشته ی ریاضی (دیفرانسیل، گسسته، حسابان، ریاضی پایه، هندسه ی تحلیلی، هندسه ی پایه، فیزیک، شیمی) کتاب های جامع و کامل آموزشی معرفی کنید؟ اگر تست هم داشته باشه بهتر...

دیف رمزینه یا کوله پشتی ( تست هم داره به اندازه کافی ) ولی رمزینه بهتره اما تستاش کمه

گسسته رمزینه یا گاج سفید هردو خوبن تستم دارن سطح بالاتر خوشخوان

حسابانم که کلا با دیف مشترکه جز تابع که اونم آموزشی عباس امید وار مبتکران تست رمزینه

تحلیلی همه میگن رمزینه من ندیدم سبز کانون خوندم خوب بود تست کم داشت که کتاب تستم فراوونه مثل مبتکران

پایه هندسه 1 گاج و هندسه 2 مبتکران

فیزیک : اندیشه سازان کامله

شیمی هم مبتکران بازرگانی

12. 4 کاربر از AEZ_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه elhameli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

به نظر من که گاج بهتره
    چرا گاج بهتره ؟

14. این کاربر از elhameli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

در قسمت فايل هاي مرتبط با كنكور اقا مهدي براي دين و زندگي كتاب كم حجم خيلي سبز را معرفي كردند و گفتن كه مفهوميه بچه ها لطفا براي زيست بگيد چه كتابي خوبه ؟

16. این کاربر از zahrashirani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در قسمت فايل هاي مرتبط با كنكور اقا مهدي براي دين و زندگي كتاب كم حجم خيلي سبز را معرفي كردند و گفتن كه مفهوميه بچه ها لطفا براي زيست بگيد چه كتابي خوبه ؟
    دین و زندگی مهرو ماه و انرژی اتمی برای دینی خیلی عالی هستند.دین و زندگی کم حجم خیلی سبز برای جمع بندی خوبه.برای زیست کتاب خیلی سبز حرف نداره البته در کنار زیست سال سوم کتاب خیلی سبز سعی کن کتاب زیست همگامان رو هم بخونی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •