تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 235 از 753 اولاول ... 135185225231232233234235236237238239245285335735 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,341 به 2,350 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام داداش Attenuation شما خیلی بالاست سرعت از همین 800 بالاتر فکر نمیکنم بره مگر اینکه Attenuation رو درست کنی شما این کارو بکن تا سرعتت بره بالاتر یه کمی

1- دوباره مسیر سیم و اتصال به مودم رو چک کن و همینطور پست مخابرات

2- برو توی تنظیمات مودم adsl و قسمت Mode و بجای automatic یا adsl_2plus بزار روی Adsl خالی یه همچین اسمی باید داشته باشه ADSL_G.dmt.bis

نکته : ببین اگر isp شما اجازه داده باشه که بتونی از Adsl_2plus بزاری روی ADSL_G.dmt.bis این روش برات کار میکنه

اگر بازم نشد زنگ بزن پشتیبانی بگو خط رو برات بزارن روی ADSL_G.dmt.bis فکر کنم خودشون بتونند از isp این کارو بکنن

در مجموع نهایت فکر میکنم با این وضعیت در بهترین حالت بیش از 2 مگ نمیتونی بگیری
    g.dmt.bis یعنی ADSL2 . باید ببینند تنظیمات دورن مودم چطوریه. مودم های عهد دقیانوس معمولا g.dmt.bis مینویسن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MARSHAL_AOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    North Forest Park

پيش فرض

g.dmt.bis یعنی ADSL2 . باید ببینند تنظیمات دورن مودم چطوریه. مودم های عهد دقیانوس معمولا g.dmt.bis مینویسن.
    منم گفتم یه همچین چیزی منظورم دقیقا همین نبود اخه من مودم خودم رو گذاشتم ADSL_G.dmt.bis

راستی یعنی مودم من مال عهد دقیانوس هست من باب سوال عرض میکنم چیش یعنی قدیمی هست ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

منم گفتم یه همچین چیزی منظورم دقیقا همین نبود اخه من مودم خودم رو گذاشتم ADSL_G.dmt.bis

راستی یعنی مودم من مال عهد دقیانوس هست من باب سوال عرض میکنم چیش یعنی قدیمی هست ؟
    این اصطلاحات اسم دیگر انواع ADSL است. منتها از زمانی که Annex ها یا همان نوع های ADSL خیلی زیاد شد دیگه از نام گذاری های ITU که g.99x.x است استفاده می کنند (تخصصی) و در مودم ها و... که برای عموم ساخته میشه معمولا نام ADSLx annex y را استفاده می کنند. و گرنه فرقی بین ADSL و g.dmt و g.992.1 نیست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این اصطلاحات اسم دیگر انواع ADSL است. منتها از زمانی که Annex ها یا همان نوع های ADSL خیلی زیاد شد دیگه از نام گذاری های ITU که g.99x.x است استفاده می کنند (تخصصی) و در مودم ها و... که برای عموم ساخته میشه معمولا نام ADSLx annex y را استفاده می کنند. و گرنه فرقی بین ADSL و g.dmt و g.992.1 نیست.
    البته اینم اضافه کنم که دلیل نوشتن این موضوع این بود که تو سرویس دهنده ها 90 درصد کارشناسا اکه بهشون بگی g.dmt.bis هنگ می کنن.

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

شما وقتی Snr اومد روی 23 سرعت دانلودت چند بود عزیز
    بین 200 تا 300 متغیر بود.
    البته روزهای اول سرعت دانلودم تا 400 کیلوبایت در ثانیه هم می رفت و نسبتا نوسان زیادی هم نداشت!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

دوستان!!! اینجا رو ببینید این وضعیت الانه:

همین الان تازه مودم رو روشن کردم و نسبت به دیشب که داغون بود و snr زیر 1 هم می رفت هیچ کار دیگه ای انجام ندادم.
    جهت یادآوری، این وضعیت دیشب بود:

این یعنی چی آخه؟!
    دلیل این همه تغییر چیه دوستان؟ اگه خط من مشکل داره پس چرا الان همه چیز عالیه؟! ولی مثلا دیشب و روزهای قبلش افتضاح بود؟!
    :confused::confused::confused:

Last edited by B.i.r.i.y.a; 22-04-2014 at 09:02.

7. این کاربر از B.i.r.i.y.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

البته اینم اضافه کنم که دلیل نوشتن این موضوع این بود که تو سرویس دهنده ها 90 درصد کارشناسا اکه بهشون بگی g.dmt.bis هنگ می کنن.
    دقیقا
    بین 200 تا 300 متغیر بود.
    البته روزهای اول سرعت دانلودم تا 400 کیلوبایت در ثانیه هم می رفت و نسبتا نوسان زیادی هم نداشت!

شما اگر 40 نفر هم تو صف باشن زنگ بزن پشتیبانی و فوقش 20 دقیقمنتظر میمونی ولی بلاخره یکی جوابت رو میده
    بهشون بگو که نویز داریو بگو خودشون نگاه کنن و برات کارشناس(مثلا کارشناس ) بفرستن

در ضمن اون اعدادی که تو صف هستن کاملا مجازیه و یه چیز رندوم همیشه میگه !! نامردا

=============
    با دیدن عکسهای بالا مطمئن شدم که ایراد از مرکز هستش و مطمئن باش با تعویض پورت برات درستش میکنن !! حتی بدون تعویض پورت هم میتونن درستش کنن

9. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض

دقیقا

شما اگر 40 نفر هم تو صف باشن زنگ بزن پشتیبانی و فوقش 20 دقیقمنتظر میمونی ولی بلاخره یکی جوابت رو میده
    بهشون بگو که نویز داریو بگو خودشون نگاه کنن و برات کارشناس(مثلا کارشناس ) بفرستن

در ضمن اون اعدادی که تو صف هستن کاملا مجازیه و یه چیز رندوم همیشه میگه !! نامردا

=============
    با دیدن عکسهای بالا مطمئن شدم که ایراد از مرکز هستش و مطمئن باش با تعویض پورت برات درستش میکنن !! حتی بدون تعویض پورت هم میتونن درستش کنن
    بله حتما همین کاریو میکنم که گفتی. فقط امیدوارم خرابترش نکنن.
    فقط یه چیز: اگه نتونن درستش کنن با توجه به اینکه گفتی مشکل از سمت isp هست، اگه isp رو عوض کنم چقدر امکان داره همه چیز خوب بشه؟

11. این کاربر از B.i.r.i.y.a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

بله حتما همین کاریو میکنم که گفتی. فقط امیدوارم خرابترش نکنن.
    فقط یه چیز: اگه نتونن درستش کنن با توجه به اینکه گفتی مشکل از سمت isp هست، اگه isp رو عوض کنم چقدر امکان داره همه چیز خوب بشه؟

ایراد از طرف شرکت نیست بلکه از طرف مخابرات هستش و با این کار احتمال خیلی زیاد که مورد شما رفع میشه !!
    اگر هم رفع نشد شما چاره ای ندارید جز اینکه با این خط بسوزید و بسازید !! مثل خود من

13. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

این خط پچخ مارو نگا کنید یه هفته ای میشه که اینطوری شده SNR که زیره 10 میره اینترنت قط میشه و کلا باید بیخیال اینترنت بشم تا موقعی که بالای 10 بره ، قبلن حدود 14 بود و هیچ مشکلی نداشتم سرویس 512 دارم ، قبلن سرعت دانلودم حدوده 300 تا بود ولی الان نزدیکای 190 ، 180 اومده ، و 100 درصد مشکل نویز خط هست ، اسپیلتر دارم ، فک نکنم مشکلی داشته باشه ، الان نمیدونم که چیکار کنم که نویز کمتر بشه ، سرعتش واسم مهم نیست ، فقط وصل شه من خدامو شکر میکنم !! احتمال هم میدم که مشکل از سیم تلفن باشه البته احتمال !! دوستان اگه عکسی چیزی در مورد سیم تلفن استاندارد بدن که برم بخرم و کلا از ورودی خونمون سیم رو عوض کنم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •