تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2341 از 3345 اولاول ... 1341184122412291233123372338233923402341234223432344234523512391244128413341 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,401 به 23,410 از 33450

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

اره از نظر نرم افزاری صفره . فقط یه درصد 25 تایی سیگنال داره .
    سرعتت و سیگنالت چه تغییری کرده نسب به mr200 ؟
    سيگنال كه والا معلوم نميشه چون تو ام ار كه نشون نميداد
    اما پينگم كاملا بهتر شده و ثابت شده!
    تو قبلي مدام بالا پايين ميشد
    سرعت هم رو همون باند ٣-٤ مگابيت بهتر شده اما چون ميشه باند رو عوض كرد ميزارم رو ٢٦٠٠ و سرعتم خيلي فرق ميكنه كلا ديگه خيلي بالاتره

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سيگنال كه والا معلوم نميشه چون تو ام ار كه نشون نميداد
    اما پينگم كاملا بهتر شده و ثابت شده!
    تو قبلي مدام بالا پايين ميشد
    سرعت هم رو همون باند ٣-٤ مگابيت بهتر شده اما چون ميشه باند رو عوض كرد ميزارم رو ٢٦٠٠ و سرعتم خيلي فرق ميكنه كلا ديگه خيلي بالاتره
    رروی 2600 چنده سرعتت حدودا؟

آخر فروم باز dverbame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Public_html

پيش فرض

ما شاء الله کلی ستاره داری و فروم باز
    اما از خر شیطون پایین نمیایی
    30 مگابایت میشه 240 مگابیت
    هیچ کس چنین تستی اینجا نداشته
    بالاترین تست رو یکی از دوستان از fdd-lte داشته با 135 مگابیت که اونم حالت ca ( کریر اگرگیشن ) بوده
    بالاتریت تست td هم حدود 30 40 مگ بوده
    اگر سرعتتون پایینه توی قسمت ecare برید و ثبت مشکل کنید ای میل Customer Service <cs@mtnirancell.ir> هم خوبه و نشد نهایتا 195.
    به نظرم مدیرا یه تاپیک جدا بزنن از پایه تفاوت بیت و بایت رو توضیح بدن توش که این تاپیک تبدیل نشه به آموزش الفبای اینترنت .
    شما لطف کنید زحمتش رو بکشید من بیام تشکر کنک از شما .

من فقط بخش اولیه مطلب شما متوجه شدم و دو نکته رو می خواهم خدمتتون عرض کنم
    یک - بنا به قانون چهارم نیوتن اصلا امکان ارائه 30 مگابایت بر بستر 4g ایرانسل وجو ندارد
    دو- 30مگابایت معادل 240 مگابیت هست

دوستان من از شما عذرخواهی میکنم. بنده نمیفهمم و اطلاعاتی در سطح شما بزرگان ندارم. کافیه ؟ اگر فحشی ... چیز دیگه نیاز دارید بفرمایید.

شما اصلا منظور کلی بنده رو متوجه نمیشید.

من اینترنت گوشیم رو در حالت 3g و 4g به سیستم میدم .. درست ؟

با اینترنت دانلود منیجر دانلود رو شروع میکنم درست ؟

سرعت دانلود یک عدد هست که میگه 3.5 ... اصلا واحدش رو من فکر کنید بلد نیستم.

حالا با اینترنت td-lte دانلود شروع میکنم... سرعت دانلود رو همچنان همون 3.5 تا 3.7 میزنه....

قاعدتا بزرگوران من واحد دانلود منیجر رو که عوض نمیکنم.

من دارم میگم ... واقعا و قطعا مسخره کردن... وقتی سرعت 4g و سرعت td-lte یکی هست...

بعد شما از اول تا اخر شروع کردید دارید اموزش بیت و بایت میدید. باید مثل بچه ها بیام بگم .. مدرکم اینه ... اموزش فلان دیدم و ...

من الان بحثم اینه با کدوم عقل سالم ... ادم باید 360 تومن برای مودم بده در حالی که td-lte با موبایل یک سرعت رو میده.

باز بنده در مورد بیت و بایت به قول شما هیچی نمیدونم... صحیح ...

یکی از دوستان یک طرح شبانه ایرانسل میزنه و شب تا صبح 50-60 گیگ دانلود میکنه.. میشه به بیت و بایت حساب کنید خودتون.... الان این چجوری توجیح میشه ؟ سیم کارت معمولی ایرانسل

باز هم از همه بزرگان که بیت و بایت رو متوجه میشن عذرمیخوام ....

5. این کاربر از dverbame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

به جز اون دوستمون کس دیگه ای هم با td سرعت بالای 8 مگ گرفته؟

من ساکن مشهد م

پروفشنال naser.051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به جز اون دوستمون کس دیگه ای هم با td سرعت بالای 8 مگ گرفته؟

من ساکن مشهد م
    والا گوشی من از tdd پشتیبانی میکنه اما فرکانس ٣٥٠٠ نداره ولی یک مطمئنم به tdd وصل میشم ايرانسل شاید فرکانس دیگه رو معرفی نکرده ممکنه فرکانس بالاتر. یا پایین تر داشته باشه به مردوم نگفته باشه نمیدونم ولی دقیقا تو مناطق که tdd سیگنال داره تو همون مناطق سرعت خیلی بیشتره از جاهای دیگه

8. این کاربر از naser.051 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

دوستان من از شما عذرخواهی میکنم. بنده نمیفهمم و اطلاعاتی در سطح شما بزرگان ندارم. کافیه ؟ اگر فحشی ... چیز دیگه نیاز دارید بفرمایید.

حالا با اینترنت td-lte دانلود شروع میکنم... سرعت دانلود رو همچنان همون 3.5 تا 3.7 میزنه....

من دارم میگم ... واقعا و قطعا مسخره کردن... وقتی سرعت 4g و سرعت td-lte یکی هست...

بعد شما از اول تا اخر شروع کردید دارید اموزش بیت و بایت میدید. باید مثل بچه ها بیام بگم .. مدرکم اینه ... اموزش فلان دیدم و ...

من الان بحثم اینه با کدوم عقل سالم ... ادم باید 360 تومن برای مودم بده در حالی که td-lte با موبایل یک سرعت رو میده.

یکی از دوستان یک طرح شبانه ایرانسل میزنه و شب تا صبح 50-60 گیگ دانلود میکنه.. میشه به بیت و بایت حساب کنید خودتون.... الان این چجوری توجیح میشه ؟ سیم کارت معمولی ایرانسل

دوست عزيز مگه انتظار داشتي با tdd چه سرعتي بگيري ؟!
    انتظار داشتي از ٤جي بيشتر باشه؟!
    خوب انتظارت استباه بوده!
    با همين سرعتي هم كه شما داري يعني ٣.٥ مگابايت حدودا ساعتي ١٢ گيگ دانلود ميكني!
    يعني شما هم اگه شب تا صبح بزاري اون تايم نامحدود ٣ ساعت ٢ تومن رو البته منظورم رو ٤ جي هست ٧٢ گيگ دانلود ميكني!
    شما كه ميدونستي اين تيدي شبانه نداره! جايي هم نگفته بود كه داره! شما با علم اين موضوع رفتي خريدي ديگه همين الان هم سرعتي كه شمابا تيدي ميگيري جز سرعتهاي بالا بوده كه بچه ها گرفتن حالا باز اگه واضي نيستي كه بايد شكايت كني منتظر جوابشون بموني!
    ولي اين تي كلا واسه كسايي كه adsl خوب دارن يا ٤جي تو محلشون خوب جواب ميده نيست كه شما هي ميگي اينو انقدر پول دادم!
    واسه كسايي هست كه مثلا فيير نوري هستند يا فاصلشون از مخابرات دور هست يا ٤جي انتن خوبي نداره براشون!
    الان كامل متوجه شدي؟!

10. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

رروی 2600 چنده سرعتت حدودا؟
    روزانه حدودا ١٨-١٩ مگابيت
    شبانه بعضي شبا ٤٠ مگابيت بعضي شبا ٢٥-٢٦ مگابيت

اگه نباشه جاش خالی می مونه xxx1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منم چند وقت پیش پست گذاشتم و گفتم عاقلانه نیست ادم فعلا بره سراغ td-lte با این وضعیت و البته تشکر از دوستانی که ما رو به این نتیجه رسوندن و الا خود من مشتاق این طرح بودم که سرعتم رو ببرم بالا و حالا با این وضع فعلا روی فورجی می مونم

دیشب با بسته 1تا 11 همراه اول 21گیگ دانلود کردم با سرعت دانلود 300 400 در شب و بالای یک مگ و حتی دو مگابایت در روز

سرعت ایرانسل به شدت افتضاحه در صورتی که هم همراه اول و هم رایتل بسیار به مراتب سرعت بهتری میدهند منو باش چقدر برای ایرانسل هزینه کردم اگه ایرانسل بخواد اینطوری بمونه اصلا به صرفه نیست ادم پول بیشتر میده سرعت بالاتر می گیره
    حسرت می خورم چرا عجله کردم و مودمd100 گرفتم والا اگه ی مودم دیگه گرفته بودم برای سیم کارت های دیگه مشکلی نداشتم
    سرعتم با ایرانسل 5مگابیت هست در صورتی که قبلا این طوری نبود و بهتر بود
    Last edited by xxx1360; 16-08-2016 at 00:34.

13. 2 کاربر از xxx1360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز dverbame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Public_html

پيش فرض

دوست عزيز مگه انتظار داشتي با tdd چه سرعتي بگيري ؟!
    انتظار داشتي از ٤جي بيشتر باشه؟!
    خوب انتظارت استباه بوده!
    با همين سرعتي هم كه شما داري يعني ٣.٥ مگابايت حدودا ساعتي ١٢ گيگ دانلود ميكني!
    يعني شما هم اگه شب تا صبح بزاري اون تايم نامحدود ٣ ساعت ٢ تومن رو البته منظورم رو ٤ جي هست ٧٢ گيگ دانلود ميكني!
    شما كه ميدونستي اين تيدي شبانه نداره! جايي هم نگفته بود كه داره! شما با علم اين موضوع رفتي خريدي ديگه همين الان هم سرعتي كه شمابا تيدي ميگيري جز سرعتهاي بالا بوده كه بچه ها گرفتن حالا باز اگه واضي نيستي كه بايد شكايت كني منتظر جوابشون بموني!
    ولي اين تي كلا واسه كسايي كه adsl خوب دارن يا ٤جي تو محلشون خوب جواب ميده نيست كه شما هي ميگي اينو انقدر پول دادم!
    واسه كسايي هست كه مثلا فيير نوري هستند يا فاصلشون از مخابرات دور هست يا ٤جي انتن خوبي نداره براشون!
    الان كامل متوجه شدي؟!
    ممنون از شما که لاقل اموزش بیت و بایت ندادید...

یعنی سرعتی که کلا از روز اول ایرانسل تبلیغش رو برای lte ثابت میکرد همین بود ؟ والا براساس تبلیغاتشون ادم میگه سرعت بیشتره بگیرم.. وگرنه ...

از شما ممنون بازهم.
    Last edited by dverbame; 16-08-2016 at 00:43.

15. 2 کاربر از dverbame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •