تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 233 از 1298 اولاول ... 1331832232292302312322332342352362372432833337331233 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,321 به 2,330 از 12975

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان اصفهان

داره خودمونی میشه sss638's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

نه دیشب خوب شده بود حالا علت رو نمیدونم ولی امروز باز ریخته بهم

جالبه سرعت آپلود از سرعت دانلود بیشتره

2. این کاربر از sss638 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اینجور که معلومه 128 از 1 مگ بهتره!!!!!
    امروز زدن خط ما رو فیبر نوری کردن بعد میگن اینترنت نمیدیم
    آخه یکی نیست بگه شما که نمیتونید اینترنت بدید چرا انحصاری میکنید
    شاید یکی نیاز داشته باشه به اینترنت

4. این کاربر از clickestan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasjun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستانی که با دانلود منیجر تست می گیرن می گذارند به این نکته توجه کنید که این نرم افزار یک جور سرعت دهنده هست و فقط وظیفه این دارد که تمام پهنای باند گرفته و به خودش اختصاص بدهد. هر وقت SPEEDTES سرعت شما را درست زد اون موقعه می شود اطمینان کرد چون SPEEDtest مستقیم با ISP ازتباط برقرار می کنه.
    تا اونجایی که من میدونم اسپید تست یک فایل رو روی کامپیوتر ما میریزه و با این کار سرعت دانلود ما رو حساب می کنه و باز همون فایل رو از رو کامپیوتر ما برمیداره و سرعت آپلود رو هم اینطوری حساب می کنه (فقط تنها فرقش با دانلود منیجر اینه که اون سرعت لحظه ای را نشون میده اما اسپید تست سرعت میانگین رو) و اصلا بحث این حرف ها و وصل شدن به ISP نیست. برای اثبات این حرف شما فایروال zone alarm نصب کن و تمام پورت های خروجی را به جز 80 ببند و بعدش می بینی که اسپید تست نمیتونه آپلود را حساب کنه.
    برای این میگم به نتایج این تست ها نمیشه اعتماد کرد، چون اسپید تست سرور درست و حسابی دور و بر ما نداره پس ممکنه سرعت واقعی رو نشون نده. و گرنه من وقتی با vpn تست کردم سرعتم را 1.60 مگابیت حساب کرد.

6. این کاربر از abbasjun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

مثل اینکه سرور باکو سرعتش برای اسپید تست بیشتره

8. این کاربر از abbasjun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    سرعت شبانه خوب شده واسه شما؟؟؟

10. این کاربر از miladx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    سرعت شبانه خوب شده واسه شما؟؟؟
    نه اصلا من که 5 الی 10 کیلو بایت سرعت دارم و بعضی شبها هم قطع میشه ...

12. این کاربر از yuzarsiff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز nini bad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اونجا

پيش فرض

تا اونجایی که من میدونم اسپید تست یک فایل رو روی کامپیوتر ما میریزه و با این کار سرعت دانلود ما رو حساب می کنه و باز همون فایل رو از رو کامپیوتر ما برمیداره و سرعت آپلود رو هم اینطوری حساب می کنه (فقط تنها فرقش با دانلود منیجر اینه که اون سرعت لحظه ای را نشون میده اما اسپید تست سرعت میانگین رو) و اصلا بحث این حرف ها و وصل شدن به ISP نیست. برای اثبات این حرف شما فایروال zone alarm نصب کن و تمام پورت های خروجی را به جز 80 ببند و بعدش می بینی که اسپید تست نمیتونه آپلود را حساب کنه.
    برای این میگم به نتایج این تست ها نمیشه اعتماد کرد، چون اسپید تست سرور درست و حسابی دور و بر ما نداره پس ممکنه سرعت واقعی رو نشون نده. و گرنه من وقتی با vpn تست کردم سرعتم را 1.60 مگابیت حساب کرد.
    دوست عزیز شما اگه گوشی داشته باشی که وایرلس داشته باشه می تونید برید داخل SPEED TEST باهاش سرعت تست کنید و به حرف من برسد من خودم همیشه فایروالم فعال وتمام پورت ها هم بسته است.
    speed TEST نزدیکترین سرور به ISP شما را انتخاب می کنه و براتون سرعت واقعی نشون میدهد اون سرعتی که شما داخل دانلود منیجر میبینید SHARE هست و با اون سرعتی که دانلود می کنید فرق دارد.

14. این کاربر از nini bad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

هر کی پایه اعتراضه خودش اعلام کنه. این پست رو رفقا چند بار کپی کنید که همه ببینند. شبانه واقعا افتضاحه

16. این کاربر از mehdi speed 700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Oloverock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هر جا تو بگی!!!

پيش فرض

تو این دوهفته که اینترنت گرفتم (512)سرعت شبانه از 60-70 رسید به 10-20 !!!!
    اینا اول یه حالی به ادم میدن ولی بعدش......................
    ping 670!! !!!!!

18. این کاربر از Oloverock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوست عزیز شما اگه گوشی داشته باشی که وایرلس داشته باشه می تونید برید داخل SPEED TEST باهاش سرعت تست کنید و به حرف من برسد من خودم همیشه فایروالم فعال وتمام پورت ها هم بسته است.
    مگه میشه همه پورت ها همیشه بسته باشه؟ شما چت نمی کنی؟ وی پی ان وصل نمیشی؟ ریموت کار نمی کنی؟ و .....
    speed TEST نزدیکترین سرور به ISP شما را انتخاب می کنه
    خوب معلومه و این کارم بر اساس آی پی شما انجام میده و مشکلم هم همینجاست که سرور درست و حسابی دور و بر ما نیست. (منبعم زیاد موثق نیست اما ازش شنیدم که سرورهای اسپید تست تو کویت پورتشون خیلی زیر 1 گیگه و این اصلا برای این کار خوب نیست)

و براتون سرعت واقعی نشون میدهد اون سرعتی که شما داخل دانلود منیجر میبینید SHARE هست و با اون سرعتی که دانلود می کنید فرق دارد.
    خیلی مبهم حرف میزنید و دقیق نمیشه حرفاتونو فهمید
    تنها کاری که دانلود منیجر میکنه اینه که به جای این که شما همه فایل رو یکدفعه شروع به دانلودش بکنید به تکه هایی (8 و ...) و هر کدام را با کانکشنی جدا به سرور دانلود می کنه و این کارش باعث میشه از همه قدرت اینترنتتون بتونه بهره بگیره و ....
    .
    اگه وقت کردم یه سورس کد از نوع همین اسپید تست دارم پیدا می کنم و براتون میزارمش تا با تریسش به حرفم برسید.

یه کار بهتر:
    شما موقعی که میخوای با اسپید تست کار کنی یه اسنیفر رو شبکه ات بزار و بررسی کن ترافیک شبکه ات رو تا بفهمی الگوریتم اسپید تست چجوریه

20. این کاربر از abbasjun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •