تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 233 از 239 اولاول ... 133183223229230231232233234235236237 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,321 به 2,330 از 2390

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Avast ← راهنمای تاپیک در پست اول

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

1- دوستان من یه سیستم تدوین و رندر گرفتم میخواستم بدونم این آنتی ویروس مناسب هست برای این سیستم و موقع کرک کردن نرم افزارها مشکل درست نمیکنه؟ 2- چطوری باید ریجیسترش بکنم حتمن باید تو سایت اوست ثبت نام کنم؟ 3- میشه این نرم افزار رو با یک فایروال مثل کومودو استفاده کرد؟
    با سلام
    اصولا به نظر من اِوست جزء آنتی ویروس هایی است که به لحاظ نرم افزاری کم ایراد نوشته شده جدا از بحث تشخیص ویروس.
    حساسیتش نسبت به کرک ها معقول نه به اندازه کسپرسکی نسبت به کرک ها بی تفاوته و نه به اندازه اویرا نسبت به کرک ها حساسه
    برا استفاده از نسخه رایگانش می تونید از لینک زیر برای ریجستر استفاده کنید و آنتی ویروس رو مستقیما از سایت خودش به صورت آن لاین نصب کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای نسخه های اینترنت سکیوریتی اش هم تا حدودی میشه سریال و لایسنس تو نت پیدا کرد اگه نخواین از نسخه رایگان استفاده کنید

تداخلی هم با فایروال های رایگانی مثل کومودو و زون آلارم و ... نداره

2. 3 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ولی بعد از یه مدت نسخه رایگان غیر فعال میشه و آپدیت نمیشه دیگه

بهتر از این سراغ ندارید
    که به خوبی آپدیت بشه
    comodo استفاده کنید.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

ولی بعد از یه مدت نسخه رایگان غیر فعال میشه و آپدیت نمیشه دیگه

بهتر از این سراغ ندارید
    که به خوبی آپدیت بشه
    عزیزم نسخه رایگانت تموم شده به خاطر اینکه شما ثبت نام نکردی تریالت تموم شده ک 30 روز بوده وقتی شما انتی ویروس رایگان اوست رو نصب کردی باید عضو هم بشی ایمیل میدی عضویتت انجام داده میشه و به صورت خودکار 365 روز انتی ویروس واست تمدید میشه

- - - Updated - - -

5. این کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من لایسنس برای اینترنت سکیوریتی ش از کجا میتونم گیر بیارم؟ 3 ماهه و اینا هم باشه اوکی هست!

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوستان من لایسنس برای اینترنت سکیوریتی ش از کجا میتونم گیر بیارم؟ 3 ماهه و اینا هم باشه اوکی هست!
    واسه یکسال

8. 3 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نسخه 2017 آنتی ویروس اوست به صورت بی سر و صدایی عرضه شد
    نصب به صورت آن لاین انجام میشه

بخش نصب سفارشی به صورت زیر است

پس از نصب ظاهر آنتی ویروس و بخش های مختلف آن به صورت زیر است

بخش هایی که در نسخه رایگان غیر فعال هستند با قفلی روی آیکون آنها مشخص شده است. اگر روی این بخش ها کلیک کنید شاهد پیغام زیر خواهیم بود

بخش تنظیمات آنتی ویروس خیلی تغییر خاصی نکرده. در مجموع استفاده از آنتی ویروس مثل نسخه قبلی ساده است و تغییرات ظاهری آنتی ویروس گرچه در
    مجموع مثبت ارزیابی میشه اما نمیشه اونو فوق العاده دونست. نوار سمت چپ اضافه شده شبیه نوار بیت دیفندر 2017 است.
    Last edited by Nine; 14-02-2017 at 20:49.

10. 4 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

خش تنظیمات آنتی ویروس خیلی تغییر خاصی نکرده. در مجموع استفاده از آنتی ویروس مثل نسخه قبلی ساده است و تغییرات ظاهری آنتی ویروس گرچه در
    مجموع مثبت ارزیابی میشه اما نمیشه اونو فوق العاده دونست. نوار سمت چپ اضافه شده شبیه نوار بیت دیفندر 2017 است.
    سلام بی سر صدا عرضه نشده ما چون داخل ایرانیم و کسی در موردش ننوشته تو هیچ سایتی شد بی سر صدا و الا تو سایت خودشون مجله ی پی سگ مگ خیلی هم پر سر صدا بود!
    نصبش هم فقط انلاین نیس به صورت افلاین هم دیگه قابل انجامه از اینجا:

: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم فوق العادست علاوه بر اینکه ظاهرش عوض شده خیلی موارد دیگشم عوض شده و نمیشه یه انتی ویروس رو بر حسب ظاهرش فوق العاده یا بد دونس مهم تغییراتی هست ک درش انجام داده شده ن شکل ظاهرش اصن اشتباهه ک پست بزنیم در مورد ظاهرش بگیم خوبه یا بد چون اهمیت نداره
    مهم تغییراتس هست

تغییراتی ک تو نسخه جدید انجام شده است این هاست ک حدود 22 روز پیش هم بوده :
    - Improved user interface - simplified navigation, new brand colors, notification center
    - Behavior Shield - better protects you against ransomware by monitoring running programs for suspicious behavior
    - Game mode - helps reduce distractions and lag times by automatically prioritizing your game’s performance and suspending all unnecessary background notifications and processes while you play
    - Free version no longer requires email registration
    - Performance improvements - faster webpage loading and app launching thanks to optimized hashing algorithms
    - Wi-Fi Inspector - previously called Home Network Security, this feature now detects even more problems and vulnerabilities on both home and public networks
    - Passwords - faster UI and improved browser integration
    - Real Site - our new name for SecureDNS, which prevents DNS hijacking to help you avoid visiting fake websites
    - SafeZone browser - common settings for all modes, faster startup of bank mode, currency converter
    همین طور:
    این لینک تکنولوژی جدید اوست رو شرح داده داخلش ک همون رفتارش شناسی پیشرفتش هست و تغییراتی و بهنیه سازی هایی ک درش انجام شده

همینطور از اونجایی ک میدونید کمپانی ای وی جی چندین ماه پیش توسط اوست خریداری شد و الان انتی ویرس اوست هم دیتابیس و تکنولوژی خودش رو داره استفاده میکنه و هم از تکنولوژِی ای وی جی داره بهره میبره ک دلیل بر قوی بودن این محصول است

12. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

***دوستان لینک نصبـــ افلاین اوست ****
    Offline installers:

همینطور تعمییرات و بهینه سازی های جدید
    نسخه ی 17.2.2288 ک لوگش همین امروز منتشر شده :

not working User interface after update
    - problems on Windows Vista after update
    - issues with SecureLine license after update
    - conflict with Comodo firewall
    - installation of web extensions on 64-bit version of Firefox
    - problems with opening Avast UI after installation
    - security issue in SafeZone browser banking mode

ک یکیش کار کردن فایروال کومودو و انتی ویروس رایگان اوست با هم هستش دوستانی ک تمایل دارن میتونن اوست رایگان رو با فایروال کومودو در کنار هم استفاده کنن این مشکل حل شده هر چند ب نظر من بهتره کسایی ک میخوان فایروال مجانی داشته باشن از زون الارم رایگان استفاده کنن
    Last edited by sunshineboy; 27-02-2017 at 23:11.

14. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام بی سر صدا عرضه نشده ما چون داخل ایرانیم و کسی در موردش ننوشته تو هیچ سایتی شد بی سر صدا و الا تو سایت خودشون مجله ی پی سگ مگ خیلی هم پر سر صدا بود!
    نصبش هم فقط انلاین نیس به صورت افلاین هم دیگه قابل انجامه از اینجا:

: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم فوق العادست علاوه بر اینکه ظاهرش عوض شده خیلی موارد دیگشم عوض شده و نمیشه یه انتی ویروس رو بر حسب ظاهرش فوق العاده یا بد دونس مهم تغییراتی هست ک درش انجام داده شده ن شکل ظاهرش اصن اشتباهه ک پست بزنیم در مورد ظاهرش بگیم خوبه یا بد چون اهمیت نداره
    مهم تغییراتس هست

تغییراتی ک تو نسخه جدید انجام شده است این هاست ک حدود 22 روز پیش هم بوده :
    - Improved user interface - simplified navigation, new brand colors, notification center
    - Behavior Shield - better protects you against ransomware by monitoring running programs for suspicious behavior
    - Game mode - helps reduce distractions and lag times by automatically prioritizing your game’s performance and suspending all unnecessary background notifications and processes while you play
    - Free version no longer requires email registration
    - Performance improvements - faster webpage loading and app launching thanks to optimized hashing algorithms
    - Wi-Fi Inspector - previously called Home Network Security, this feature now detects even more problems and vulnerabilities on both home and public networks
    - Passwords - faster UI and improved browser integration
    - Real Site - our new name for SecureDNS, which prevents DNS hijacking to help you avoid visiting fake websites
    - SafeZone browser - common settings for all modes, faster startup of bank mode, currency converter
    همین طور:
    این لینک تکنولوژی جدید اوست رو شرح داده داخلش ک همون رفتارش شناسی پیشرفتش هست و تغییراتی و بهنیه سازی هایی ک درش انجام شده

همینطور از اونجایی ک میدونید کمپانی ای وی جی چندین ماه پیش توسط اوست خریداری شد و الان انتی ویرس اوست هم دیتابیس و تکنولوژی خودش رو داره استفاده میکنه و هم از تکنولوژِی ای وی جی داره بهره میبره ک دلیل بر قوی بودن این محصول است
    دوست گرامی وقتی نسخه های جدید آنتی ویروس هایی مثل کسپرسکی و بیت دیفندر ارايه میشه بیشتر سایت ها حتی سایت های فارسی زبان اونو منتشر میکنن و در موردش بحث میکنن. اما وقتی نسخه جدید اوست ارایه شد من سایت های ایرانی رو چک که کردم هیچکدومشون هیچ اشاره ای به ارایه شدن نسخه جدید نکرده بودن. به این میگن بی سر و صدا . اگه خیلی پر سر و صدا و جنجالی بود و عالم و آدم خبر دار شدن و فقط به قول شما ما ایرانی ها از دنیا عقبیم شما که در جریان بودید چرا قبل از من چیزی نگفتید و پستی نزدید تا ما رو هم مستفیض کرده باشید
    حتی اگه یه مقایسه بین سایت اویرا ، بیت و اوست داشته باشید می بینید خود کمپانی اوست هم از ارایه نسخه جدید کمتر از شما ذوق زده شده

من آنتی ویروس رو برحسب ظاهرش قضاوت نکردم و بر اساس ظاهرش اونو فوق العاده یا بد ندونستم. لطف کنید از این به بعد قبل از نوشتن پست ، پستی که می خواین در موردش نظر بدید رو با دقت بخونید. من نوشتم " تغییرات ظاهری آنتی ویروس " یعنی اونجا من در مورد ظاهر و شکل دسترسی به منوها و ... نظر دادم نه در مورد خود آنتی ویروس.
    اینکه پست زدن در مورد ظاهر یه آنتی ویروس درسته یا نادرسته رو شما تشخیص نمی دید. خیلی از کاربرا ولو اینکه نخوان از یه آنتی ویروس استفاده کنند دوست دارن یه نگاهی به ظاهر منوها، شکل تنظیمات، گزینه های مختلتفی که داره، نحوه دسترسی به بخش های مختلف و ... داشته باشن. این پست برای اون دسته از کابران است شما می تونید از کنارش بگذرید.

جالبه تو ویژگی هایی که ازش صحبت کردی اولیش در مورد عوض شدن ظاهر و رنگ آنتی ویروسه . انگار برا خود کمپانی هم مهمه !!

اینکه وقتی یه آنتی ویروس ارایه میشه همه ما می دونم که اون نسخه قراره در جهت بهبود یه سری ویژگی های قدیمی و اضافه شدن یکی دو مورد ویژگی جدید باشه تو ویژگی هایی که شما هم گذاشتید خیلی هاش در جهت بهبوده. گاهی نگاه به ظاهر و دیدن تنظیمات مختلف اون میشه متوجه ی اضافه شدن ویژگی های جدید هم شد.

من برای گذاشتن پست فوق چون آنتی ویروس خودم اوست نبود، VMWARE نصب کردم، توش یه ویندوز 10 نصب کردم بعد نزدیک 300 مگ دانلود کردم تا اوست نصب بشه. نزدیک 13 تا عکس از بخش های مختلفش گرفتم و با شما به اشتراک گذاشتم. اونم در حالی که هیچ سایت فارسی زبان و حتی غیر فارسی زبان عکس های درستی از بخش های مختلف این آنتی ویروس نذاشته بود. اینا رو گذاشتم تا اگه کسی خواست این آنتی ویروس رو نصب کنه بدونه با چی طرفه و تو نسخه رایگانش چه بخش هایی فعال و چه بخش های غیر فعاله و برای اونی که نمی خواد این نسخه رو نصب کنه حداقل ببینه اوست چطوریه و چه شکلی شده. بعد شما می آین و خیلی راحت میگید پست گذاشتن شما اشتباهه اونم من که عضویتم تو این سایت 11 سال قبل از شما بوده.

موفق باشید.
    Last edited by Nine; 01-03-2017 at 09:34.

16. 4 کاربر از Nine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

دوست گرامی وقتی نسخه های جدید آنتی ویروس هایی مثل کسپرسکی و بیت دیفندر ارايه میشه بیشتر سایت ها حتی سایت های فارسی زبان اونو منتشر میکنن و در موردش بحث میکنن. اما وقتی نسخه جدید اوست ارایه شد من سایت های ایرانی رو چک که کردم هیچکدومشون هیچ اشاره ای به ارایه شدن نسخه جدید نکرده بودن. به این میگن بی سر و صدا . اگه خیلی پر سر و صدا و جنجالی بود و عالم و آدم خبر دار شدن و فقط به قول شما ما ایرانی ها از دنیا عقبیم شما که در جریان بودید چرا قبل از من چیزی نگفتید و پستی نزدید تا ما رو هم مستفیض کرده باشید
    حتی اگه یه مقایسه بین سایت اویرا ، بیت و اوست داشته باشید می بینید خود کمپانی اوست هم از ارایه نسخه جدید کمتر از شما ذوق زده شده

من آنتی ویروس رو برحسب ظاهرش قضاوت نکردم و بر اساس ظاهرش اونو فوق العاده یا بد ندونستم. لطف کنید از این به بعد قبل از نوشتن پست ، پستی که می خواین در موردش نظر بدید رو با دقت بخونید. من نوشتم " تغییرات ظاهری آنتی ویروس " یعنی اونجا من در مورد ظاهر و شکل دسترسی به منوها و ... نظر دادم نه در مورد خود آنتی ویروس.
    اینکه پست زدن در مورد ظاهر یه آنتی ویروس درسته یا نادرسته رو شما تشخیص نمی دید. خیلی از کاربرا ولو اینکه نخوان از یه آنتی ویروس استفاده کنند دوست دارن یه نگاهی به ظاهر منوها، شکل تنظیمات، گزینه های مختلتفی که داره، نحوه دسترسی به بخش های مختلف و ... داشته باشن. این پست برای اون دسته از کابران است شما می تونید از کنارش بگذرید.

جالبه تو ویژگی هایی که ازش صحبت کردی اولیش در مورد عوض شدن ظاهر و رنگ آنتی ویروسه . انگار برا خود کمپانی هم مهمه !!

اینکه وقتی یه آنتی ویروس ارایه میشه همه ما می دونم که اون نسخه قراره در جهت بهبود یه سری ویژگی های قدیمی و اضافه شدن یکی دو مورد ویژگی جدید باشه تو ویژگی هایی که شما هم گذاشتید خیلی هاش در جهت بهبوده. گاهی نگاه به ظاهر و دیدن تنظیمات مختلف اون میشه متوجه ی اضافه شدن ویژگی های جدید هم شد.

من برای گذاشتن پست فوق چون آنتی ویروس خودم اوست نبود، VMWARE نصب کردم، توش یه ویندوز 10 نصب کردم بعد نزدیک 300 مگ دانلود کردم تا اوست نصب بشه. نزدیک 13 تا عکس از بخش های مختلفش گرفتم و با شما به اشتراک گذاشتم. اونم در حالی که هیچ سایت فارسی زبان و حتی غیر فارسی زبان عکس های درستی از بخش های مختلف این آنتی ویروس نذاشته بود. اینا رو گذاشتم تا اگه کسی خواست این آنتی ویروس رو نصب کنه بدونه با چی طرفه و تو نسخه رایگانش چه بخش هایی فعال و چه بخش های غیر فعاله و برای اونی که نمی خواد این نسخه رو نصب کنه حداقل ببینه اوست چطوریه و چه شکلی شده. بعد شما می آین و خیلی راحت میگید پست گذاشتن شما اشتباهه اونم من که عضویتم تو این سایت 11 سال قبل از شما بوده.

موفق باشید.

سلام
    چرا عصبی شدی!
    دستتم درد نکنه والا من اگه میدونسم یکی میخواد بره این همه دانلود کنه و زحمت بده خودشو میزاشتم خودم عکسارو

اینکه تو سایتای ایران در موردش نزدن به خاطر اینکه کسپر اسکای محبوب تره تو ایران و همینطور به این خاطره ک سایتای ایرن از دنیا عقبن کلا
    یه سایت هس مطالبش به روزه اونم زومیته
    البته تو همی سایتای ایران هم در موردش مطلب هست
    این سایت های دانلود نرم افزار هم همشون کپی پیست از وب سایتهای روسیس هر چی اونا میزنن توسایتشون این هام مث یه میمون مقلد میان کپی پیست میکنن همون پست رو من بارها دیدم تو سافت 98 و چ غیره ک یه نرم افزار رو توسایت روسی ادمین سایت گذاشته یکساعت بعدش این گذاشته کرکشم به نام خودش کرده
    و از اونجا ک بیشترین اطلاعات در مورد نرم افزارها تو سایتای دانلوده و سایتای ما هم کپی پیستن از سایتای روسیه وقتی ک مثلا اون سایت روسی میاد خب در مورد کسپر حرف میزنه مانور میده نرم افزار کشورشه سافت 9-8 یا بقیه سایتها هم میان همونو کپی میکنن درمورد اون حرف میزن
    والا تو سایت سافت سنیک خیلی هم پر سر صدا رنک یک و دو مال اوسته به خاطر اینکه ای وی جی هم فروخته شده به اوست! این میشه پر سر صدا دیگه

همینطور سی نت اینجام رنک یک پس پر سر صدا بوده!
    همینطور پی سی مگ
    پس عالم ادم خبر داشتن

من منظورم این بود جای مثلا عکس در مورد رابط گرافیکیش در مورد تغییرات انتی ویروس و بهینه سازیاش بگیم چون مهم تره
    همین منظور خاصی نداشتم و قصد دلخوری هم نداشتم
    میدونم خیلیا شکل انتی ویروس واسشون مهمه

اوست جدید تغییرات امنیتی جدیدیش زیاد بوده ولی :

من به خاطر اینکه پر از باگه این نخسه جدیدش( هم باگ تو رابط گرافیکی هم باگ امنیتی) مطلب در موردش نزدم چون این این نسخه هنو بتا هست کار داره تا 17.3 منتشر نشه به درد نمیخوره خود اوست
    هم داره باگ هاشو درس میکنه ب عنوان مثال من خودم 4 تا باگ پیدا کردم تو فروم هم ک میگی کسی محل نمیده کلا ولی خب من اینقدر گفتم خصوصی مدیراش پیام دادم ک اخر یکیشون ج داد گفت میدونیم پر از باگه داریم باگاشو درس میکنیم ب خطار همین من مطلب نزدم در موردش

ورژن جدید اوست پر از باگه بهتره کسی نصب نکنه تا ورژن 17.3 منتظر بشه
    Last edited by sunshineboy; 10-03-2017 at 06:45.

18. 3 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •