تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2323 از 2600 اولاول ... 13231823222322732313231923202321232223232324232523262327233323732423 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,221 به 23,230 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    طرح رنگین نت مخابرات هنوزم هست ؟
    قرار دادش ۱ سالس یا ۶ ماهه ؟
    سلام،بهتره زنگ بزنید مخابرات استان خودتون.اما احتمالا هست.من چون خوزستانم زنگ زدم گفتند داریم جشنواره ها رو.در بازه زمانی 3ماه و 6 ماهه و 12 ماهه

2. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

الان تست کردم tb28.Trainbit.com رو و بین الملل حساب کرد..در حالی که توی لیست اینترننت داخلی هست...عچیبه.

حالا upload10.ir رو باید چک کنم ببینم این چجوریه..
    الان تست کردم دانلود از فیلم 2 مدیا(dl2.upload10.ir) و فردا دانلود (dl5.fardasub.xyz) داخلی حساب شد برا من

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

سلام، خواستم یه بسته پیش‌پرداخت ۳ یا ۶ ماهه ۱۷۵گیگ ۱۶مگ بگیرم فقط اول مطمئن شم این حجم ها ماهانه هستن یا کل دوره؟
    اگر ماهانه هست, تمام حجم یکجا برای مصرفه؟ مثلا برای سه ماه جمعاً 525گیگ؟
    یا باید تا برج بعدی صبر کرد؟

مثلاً این شش ماهه هر ماه ۱۷۵ گیگ هست یا کل شش ماه ۱۷۵ گیگ

یا این سه ماهه؟

اینکه معلومه۱۷۵گیگ برای ۱ ماه هست
    Last edited by dadash42; 15-08-2019 at 21:09.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

خوب یه چیز جالب بهتون از سرویس مخابرات بگم
    من سرویسم ماهانه ۱۶ مگ ۷۰۰ گیگ داخلی هست یعنی سرویس عادی که ۸۷ تومن هست
    پیش پرداخت هم هستم
    اکثرا قبل از اینکه ۳۰ روز تموم بشه حجم تموم میشه و من دوباره یه ماه تمدید میکنم
    امروز اومدم نمدید کنم دیدم تو قسمت میلغ پرداخت اومده اون ۷۰۰ گیگ داخلی رو تقسیم به ۳۰ روز کرده و گفته در روز باید مثلا انقدر مصرف کنید بعد اون تعداد روزی که از سرویس من مونده مثلا ۱۰ روز مونده ضربدر اون مقدار حجم روزانه کرده بعد پولش رو داره دوباره ازم میگیره اگه بخوام سرویس جدید بگیرم! هر سرویسی! یعنی مثلا الان بخوام سرویس ۸ مگ ماهیانه بگیرم که حدود ۵۰ هست باید ۱۳۰ تومن بدم! خیلی دیگه بد داره دزدی میکنه!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by m_amin; 15-08-2019 at 21:23.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خوب یه چیز جالب بهتون از سرویس مخابرات بگم
    من سرویسم ماهانه ۱۶ مگ ۷۰۰ گیگ داخلی هست یعنی سرویس عادی که ۸۷ تومن هست
    پیش پرداخت هم هستم
    اکثرا قبل از اینکه ۳۰ روز تموم بشه حجم تموم میشه و من دوباره یه ماه تمدید میکنم
    امروز اومدم نمدید کنم دیدم تو قسمت میلغ پرداخت اومده اون ۷۰۰ گیگ داخلی رو تقسیم به ۳۰ روز کرده و گفته در روز باید مثلا انقدر مصرف کنید بعد اون تعداد روزی که از سرویس من مونده مثلا ۱۰ روز مونده ضربدر اون مقدار حجم روزانه کرده بعد پولش رو داره دوباره ازم میگیره اگه بخوام سرویس جدید بگیرم! هر سرویسی! یعنی مثلا الان بخوام سرویس ۸ مگ ماهیانه بگیرم که حدود ۵۰ هست باید ۱۳۰ تومن بدم! خیلی دیگه بد داره دزدی میکنه!
    عکسهاتون برای من لااقل لود نمیشه، همینو من آخر صفحه پیش پرسیده بودم، چند روز پیش برای یه کاربر دیگه هم پیش اومده بود.احتمالا چون میدونه صرفه با خرید گیگ نیست این کارو میکنه. (از جهتی هم منطقیه کارش از لحاظ بیزنسی). اگه درست یادم بیاد یه حداقل تعداد روز رو داره که این کارو نمیکنه، فکر کنم 3 روز بود اگه درست یادم بیاد یعنی اگه کمتر از 3 روز مونده باشه از سرویس این کارو نمیکنه. از سرویس من الان 3 روز مونده و میزنم سرویس استاندارد بگیرم این چیزی که گفتین رو نمیاره و برای 8 مگ همون 54500 رو میاره.

یه سوال، اگه من سه گیگ رنگین نت پیش پرداخت بگیرم تلفنی با 2020، باید کل مثلا 150 تومن رو یکجا پرداخت کنم؟
    Last edited by test84; 16-08-2019 at 11:02.

7. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

عکسهاتون برای من لااقل لود نمیشه، همینو من آخر صفحه پیش پرسیده بودم، چند روز پیش برای یه کاربر دیگه هم پیش اومده بود.احتمالا چون میدونه صرفه با خرید گیگ نیست این کارو میکنه. (از جهتی هم منطقیه کارش از لحاظ بیزنسی). اگه درست یادم بیاد یه حداقل تعداد روز رو داره که این کارو نمیکنه، فکر کنم 3 روز بود اگه درست یادم بیاد یعنی اگه کمتر از 3 روز مونده باشه از سرویس این کارو نمیکنه. از سرویس من الان 3 روز مونده و میزنم سرویس استاندارد بگیرم این چیزی که گفتین رو نمیاره و برای 8 مگ همون 54500 رو میاره.

یه سوال، اگه من سه گیگ رنگین نت پیش پرداخت بگیرم تلفنی با 2020، باید کل مثلا 150 تومن رو یکجا پرداخت کنم؟
    مسلما از لحاظ بیزینسی کخ به نفعش هست
    ولی داره پول روزهای سرویسی که من پرداخت کردم استفاده کردم زو دوباره از من میگیره!
    خیلی مسخره هست این سیستمی که داره اجرا میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان یه چیز متوجه شدم که خییلی عالی هست من الان سرویس 16 مگ 3 ماهه بگیرم از پولی که دادم روزانه کم میکنه و کاری به حجم مصرفیم نداره یعنی منتونم همه دانلود های مهمم رو با سرعت 16 مگ ظرف چند روز انجام بدم و بعد تغییر سرویس بزنم به 6 ماهه 8 مگ و مبلغ مابه التفاوت رو بدم که این خییلی عالیه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

دوستان یه چیز متوجه شدم که خییلی عالی هست من الان سرویس 16 مگ 3 ماهه بگیرم از پولی که دادم روزانه کم میکنه و کاری به حجم مصرفیم نداره یعنی منتونم همه دانلود های مهمم رو با سرعت 16 مگ ظرف چند روز انجام بدم و بعد تغییر سرویس بزنم به 6 ماهه 8 مگ و مبلغ مابه التفاوت رو بدم که این خییلی عالیه
    دوست عزیز اولا در تغییر سرویس تمام سرویس‌ها روزشمار محاسبه میشوند و دوما هر چقدر از ترافیکتون کم بشه بهای بیشتری بصورت ضریب با الگوریتم پیشرفته هنگام تغییر سرویس از سرویس فعلیتون کم و در مابه التفاوت اعمال میشه، به هیچوجه اینطور که میفرمایید نیست شما پس از مصرف ترافیک به این موضوع پی خواهید برد پس الکی به خودتون ضرر وارد نکنید. به طور کل اعتبار هنگام تغییر سرویس حاصل محاسبه ترافیک باقی مانده و روزهای باقی مانده از سرویسه.

11. 2 کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوست عزیز اولا در تغییر سرویس تمام سرویس‌ها روزشمار محاسبه میشوند و دوما هر چقدر از ترافیکتون کم بشه بهای بیشتری بصورت ضریب با الگوریتم پیشرفته هنگام تغییر سرویس از سرویس فعلیتون کم و در مابه التفاوت اعمال میشه، به هیچوجه اینطور که میفرمایید نیست شما پس از مصرف ترافیک به این موضوع پی خواهید برد پس الکی به خودتون ضرر وارد نکنید. به طور کل اعتبار هنگام تغییر سرویس حاصل محاسبه ترافیک باقی مانده و روزهای باقی مانده از سرویسه.
    والا نمیدونم من دقیقا یادمه این کار کردم و که هر چی دانلود میکردم از قیمتی که داده بودم کم نمیشد و بعد از سه روز که دانلودم تموم شد زدم تغییر سرویس و مبلغ 8 مگ رو دادم هر روز هم چک میکردم تو پنلم که چقد از پولم کم کرده و فقط از روزی که میگذشت پولم کم میشد و کاری به مصرف دانلود نداشت
    همین الان هم تو پنلت امتحان کن 10 گیگ بزن دانلود ببین که از مانده حسابت هیچی کم نشده و یک روز که گذشت از روزت کم میشه در واقعه کاری به حجم مصرفیت نداره . البته من موقعی که طرح غزال داشتم و تغییر زدم به 16 مگ رنگین نت و بعدش دوباره تغییر زدم به 8 مگ رنگین نت تست کردم
    Last edited by zadis; 16-08-2019 at 13:13.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اين مخابرات پهناي باند بين المللش چه جوره؟ مثل بقيه شركتا افت سرعت داره يا به اندازه ي داخليه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •