تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2315 از 2600 اولاول ... 13151815221522652305231123122313231423152316231723182319232523652415 ... آخرآخر
نمايش نتايج 23,141 به 23,150 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ADSL / مخابرات استان تهران

با تشکر از دوستان بخاطر پاسخ بنده

متاسفانه سرویس بنده پس پرداخت هست
    و هزینه را صفر میزنه و اصلا مشخص نیست چطوری
    حساب میکنه که دو ماه بعد روی قبض مشخص میشه

سرویس پیش پرداخت بهتر هست ؟

مثلا فرض کنید یک ساله سحر خیز رنگین بگیرید یکجا باید هزینشو بدید ؟
    و اگه یک ماه بعد سرویس را تغییر بدید چی میشه ؟

ممنون
    من نمیدونم چرا سوال تکراری پرسیدید چون دوستان جواب شما رو با پیوست تصویر دادند، نام سرویس پیش پرداخت مشخصه شما مبلغ به اضافه مالیات ارزش افزوده رو باید نقدا پرداخت کنید تا سرویس براتون فعال بشه حالا فرقی نداره ۱ ماهه باشه یا ۱۰ ساله باید پول کل دوره رو‌نقدا همراه مالیات بدید، بعد خرید هم هر زمان تغییر بدید سیستم بروز مشخص میکنه چقدر از پولی که دادید باقی مونده میتونی مابه التفاوت بدید جهت سرویس جدید، ضمنا سرویس پس پرداخت هم صفر نیست مثل پیش پرداخت به روز محاسبه میشه و به راحتی امکان تغییر سرویس وجود داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من نمیدونم چرا سوال تکراری پرسیدید چون دوستان جواب شما رو با پیوست تصویر دادند، نام سرویس پیش پرداخت مشخصه شما مبلغ به اضافه مالیات ارزش افزوده رو باید نقدا پرداخت کنید تا سرویس براتون فعال بشه حالا فرقی نداره ۱ ماهه باشه یا ۱۰ ساله باید پول کل دوره رو‌نقدا همراه مالیات بدید، بعد خرید هم هر زمان تغییر بدید سیستم بروز مشخص میکنه چقدر از پولی که دادید باقی مونده میتونی مابه التفاوت بدید جهت سرویس جدید، ضمنا سرویس پس پرداخت هم صفر نیست مثل پیش پرداخت به روز محاسبه میشه و به راحتی امکان تغییر سرویس وجود داره

ببخشید سوال تکراری پرسیدم .. چون برای بنده اصلا این چیزهایی که شما فرمودید
    وجود نداره ...
    الان بنده میخوام سرویس 2 مگ رنگین را تغییر بدم به 16 مگ ولی اینو برام نشون میده
    سرویس هم پس پرداخت هست ...

بازم ممنون

4. این کاربر از ESPSV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببخشید سوال تکراری پرسیدم .. چون برای بنده اصلا این چیزهایی که شما فرمودید
    وجود نداره ...
    الان بنده میخوام سرویس 2 مگ رنگین را تغییر بدم به 16 مگ ولی اینو برام نشون میده
    سرویس هم پس پرداخت هست ...

بازم ممنون

دوست عزیز شما از سرویس. یکساله پس پرداخت بهره مند هستید که هر ماه روی قبضتون مبلغ سرویس میاد وقتی پول یکسال رو ندادید که نمیشه اونجا مبلغی براتون عنوان کنه، ببینید تو پیش پرداخت طرف پول کل ۱۲ ماه سرویس رو‌پرداخت میکنه حالا اگر بعد ۲ ماه بخواد سرویس تغییر بده کل ۱۰ ماه باقی مونده به اضافه حتی مبلغ روزش محاسبه میشه به تفکیک، در خصوص شما چون در حال حاضر تو مرداد هستیم و صورتحساب دوره قب شما یعنی دوره دوم سال مربوط به ماه خرداد و تیر بسته شده و از مرداد فقط ۱۵ روز گذشته اگر وارد شهریور بشیم و شما تقاضای تغییر بدید چون برای هر ماه اعمال میشه مبلغ مشخص میکنه، فرض کنید مثلا ماهی ۵۰ تومن رو قبضتون میاد و الان ماه شهریور هست در این حالت سیستم خودکار برای قبض دوره سوم سال ۲ تا ۵۰ تومن اعمال میکنه و چون اعمال شده به تک تک روزهای استفاده نشده هنگام تغییر محاسبه میشه اما برای شما هنوز مبلغی اعمال نشده اما اگر الان تغییر بدید هزینه این ۱۵ روز اول مرداد به تفکیک روی قبضتون اضافه میشه

6. این کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال zadis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان من 6 ماه پیش یه سرویس 16 مگ داشتم تغییر دادم به 8 مگ که فک کنم حدود 300 پرداخت کردم الان 16 روز مونده تا تموم شه اینترنتم
    میزنم تغییر سرویس اینو انتخاب میکنم واسه 12 ماه یعنی سرعت 8 مگ 312 تومن ازم میگیرن ؟ اخه قیمت سروریس که 600 تومنه !! یا کلا این محاسبه اشتباه واسه مخابرات؟ اگه وقعا درسته همین الان بزنم تغییر سرویس که ماهی 30 تومن واسه 8 مگ بیشتر نمیفته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by zadis; 06-08-2019 at 13:57.

8. این کاربر از zadis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان من 6 ماه پیش یه سرویس 16 مگ داشتم تغییر دادم به 8 مگ که فک کنم حدود 300 پرداخت کردم الان 16 روز مونده تا تموم شه اینترنتم
    میزنم تغییر سرویس اینو انتخاب میکنم واسه 12 ماه یعنی سرعت 8 مگ 312 تومن ازم میگیرن ؟ اخه قیمت سروریس که 600 تومنه !! یا کلا این محاسبه اشتباه واسه مخابرات؟ اگه وقعا درسته همین الان بزنم تغییر سرویس که ماهی 30 تومن واسه 8 مگ بیشتر نمیفته

دوست عزیز اگر دقت کنید میبینید که در قسمت مربوط به اعتبار پنل شما مبلغ ۳۰۹۰۰۰ تومان تقریبا اعتبار در پنل مخابرات دارید و قیمت این سرویس. که میخواید تمدید کنید ۶۰۰۰۰۰ تومانه که با مالیات تقریبا میشه ۶۵۴۰۰۰ تومان و کل این مبلغ از اعتبار موجود شما همون ۳۰۹۰۰۰ تومان کم شده و شما باید مبلغ باقی مانده یعنی۳۴۳۱۷۴۵ ریال رو نقدا پرداخت کنید تا سرویس برای شما فعال گردد.

10. 2 کاربر از BPNIROU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا می خواستم ببینم مخابرات سرویس گیم هم داره؟
    پینگتون چجوریه ارزش داره از شاتل بیام مخابرات؟
    پینگ متاسفانه قانون نداره، باید از همسایه ای چیزی بپرسین که اونم باز خطا داره چون سیم کشی منزل شما متفاوته احتمالا. ولی پینگ مخابرات تو این پنج ماه برای من خیلی بهتره شده و بدون مشکل مثلا Overwatch بازی میکنم.

12. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

دوستان از بین مخابرات و آسیاتک و داتک کدام رو پیشنهاد میدید؟ اولویت هم کیفیت سرویس هست مانند عدم افت سرعت و نوسان پینگ و ...

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

لحظاتی قبل مخابرات پیامک داد که خط شما رانژه شده است و نام کاربری و رمز رو بهم داد و‌ وارد کردم کانکت شدم. خوشبختانه نه مثل دفعه قبل گیر داد که کارشناس باید بیاد برای مدارک نه چیز دیگه، فقط نمیدونم چرا من با پسوردی که دادن کانکت هستم اما تو پنل میرم رمز اتصال رو عوض کنم میگه رمز کنونی اشتباهه )

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بچه ها filimo برای اینترنت مخابرات تهران رایگاه هست ؟

16. این کاربر از paradisepersian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بچه ها filimo برای اینترنت مخابرات تهران رایگاه هست ؟
    فیلیمو در این لینک خودش توضیح داده که اگر اشتراک ویژه داشته باشید با اینترنت مخابرات کلیه استانها ترافیکش رایگان میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •