تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 231 از 475 اولاول ... 131181221227228229230231232233234235241281331 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,301 به 2,310 از 4743

نام تاپيک: » مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

ممنون
    خب دلیل داشتن قلم هم همون انجام طراحی های حرفه ای دستی هست دیگه و چه خوب که دستی هم خودمون بسازیمش اما حالا این قلم سامسونگ چه کارهای دیگه ای انجام میده که متمایزه؟

منظور از غیرقابل مقایسه ، یعنی اونا از سامسونگ 10 خیلی بهترن یا سامسونگ 10 از اونا بهتره؟
    در مورد فلم شک نکنید هیچ اسمارت فن و تبلتی اصلا قابل قیاس با نوت نیست یعنی نوت واقعا عالیه، چون قلم نوت هم از لحاظ سختازاری امکانات خاصی داره مثل شناور بودن و تشخیص با فاصله و رون بودن و... و هم از لحاظ نرمافزاری مثل برنامه های نتگذاری و طراحی و خصوصیات خاص توی برنامه های مختلف

امکانات قلم نوت رو یه سرچ بزنین توی گوگل بهتر میتونین دربارش مطلب پیدا کنین تا من اینجا بخوام بگم

یه امکان دیگه نوت 10داره اینه که میشه صفحه رو دوقسمت کرد و دوتا برنامه همزمان دسترسی داشت که خیلی کاربردی هست
    نمیدونم این امکان توی تبلت دیگه هم هست یا نه

2. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjad_doost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

متشکرم
    ببینید من یک مشتری هستم و قراره مبلغی رو در قبال یک جنس پرداخت کنم چه 800 میلیون چه 1 میلیون و اونی که باید احترام بذاره و طبق میل مشتری عمل کنه همون شرکتهای اپل یا ... هست نه منه مشتری . با بی ارزش خوندن آیپد 4 به روی مبارک و فرخنده ی اعلا حضرت ، اپل توهین شد.خب توهین شد که شد . یه شرکتی هست که وظیفش جلب مشتریه و باید مشتریشو راضی نگه داره.چه من 3 تمن تو ایران بهش بدم و چه 500 دلار تو آمریکا و از نظر بنده این محصول بسیار با کیفیت و اصیل ، مشکلاتی تو کشور من داره که اونو بی ارزش کرده.مثله نرم افزارهاش و دسترسی و یا قیمتش . حالا شاید اصلا نخواستم اپل بخرم یا دلم خواست 600 تا هواوی بخرم پس هرگز نگید "دیگه از این حرفا نزن" .

خب اون از اون
    حالا یه تشکر بزرگ ازتون بکنم بابت اینکه وقتتون رو در اختیار بنده میذارید

خب حالا اون قلم هایی که فرمودید روی هر وسیله ی آندرویدی لمسی کار میکنن دیگه؟ بعد کارباهاش تو تبلت هوایی هم شبیه عملکرد سامسونگ نوت 10 هست یا از اون بهتر؟

بنده سر و کارم با نقش های ساختمانی و سازه ای هستش و وسیله ای نیاز دارم که بتونم با اون بطور دقیق وسریع نقشه هارو برای کارفرما و ساکنان آینده تجزیه و تحلیل کنم و اکیدا نمیشه روی نقشه ی a3 و a2 این کارو کرد و محل های احتمالی و ویرایش هارو روش با خودکار یا مداد نشون داد و همچنین این مورد همیشه در فضای باز و نور شدید آفتاب انجام میشه که تبلت باید در این مورد خیلی کارآمد باشه

ممنون

قابل توجه شما دوست عزیز هیچ تبلت اندرویدی نمیتونه فیلم bluray 1080 p تبدیل نشده رو اجرا کنه به غیر از آیپد 4 (دوست عزیز اندروید سیستم عامل ضعیفیه هنوز و خیلی باگ داره حالا ما ایرانیها از اندروید خوشمون میاد دلیل نمیشه قوی باشه !!!) قدرت سخت افزاری آیپد 4 خیلی زیاده ! اصلا

قابل مقایسه نیس با این تبلت های اندرویدی ! من رو نکسوس 7 یه فیلم 720 p تبدیل شده اجرا کردم لگ میگرفت ! مشکل اینجاست ما نمیخوایم قبول کنیم این چیزارو ! به نظر من آیپد 4 هیچی کم نداره (مخصوصا اون باتریش ! + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه فرض کنین این باتری اکسترنال هم بهش وصل کنین , فکر کنم 3 روز بشه باهاش کار کرد !!!! ) ! اخه شما یه دلیل بیار که نشه ارش تو ایران استفاده کرد من حرف شمارو قبول میکنم ! ؟

دوست عزیز کی گفته محصولات اپل تو ایران مشکل داره ؟ دوست عزیز کسی که تبلت میگیره باید هزار تا کار باهاش کنه ! : 1. unlock کنه 2. root کنه 3. اگه سیستم عامل ios بود باید جیلبریک کنه تا بتونه همه application هارو بریزه !

درزم شما نگفتی میخوای با قلم کار های ظریف انجام بدی ! ؟ خوب اگه اینطوره شما همون galaxy note 10 رو بگیر .

دوست عزیز اگه آیپد 2 تومن نمیارزه !!! پس همه تبلت های دیگه رو باید بندازی آشغال ! من تعریف نمیکنم از آیپد اما این حرفتونو هیچکی قبول نداره که آیپد اصلا با این قیمت نمیارزه , هر کی پولشو داشته باشه 200 % مطمئن باش آیپد میگیره !

4. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

قابل توجه شما دوست عزیز هیچ تبلت اندرویدی نمیتونه فیلم bluray 1080 p تبدیل نشده رو اجرا کنه به غیر از آیپد 4 (دوست عزیز اندروید سیستم عامل ضعیفیه هنوز و خیلی باگ داره حالا ما ایرانیها از اندروید خوشمون میاد دلیل نمیشه قوی باشه !!!) قدرت سخت افزاری آیپد 4 خیلی زیاده ! اصلا

قابل مقایسه نیس با این تبلت های اندرویدی ! من رو نکسوس 7 یه فیلم 720 p تبدیل شده اجرا کردم لگ میگرفت ! مشکل اینجاست ما نمیخوایم قبول کنیم این چیزارو ! به نظر من آیپد 4 هیچی کم نداره (مخصوصا اون باتریش ! + [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه فرض کنین این باتری اکسترنال هم بهش وصل کنین , فکر کنم 3 روز بشه باهاش کار کرد !!!! ) ! اخه شما یه دلیل بیار که نشه ارش تو ایران استفاده کرد من حرف شمارو قبول میکنم ! ؟

دوست عزیز کی گفته محصولات اپل تو ایران مشکل داره ؟ دوست عزیز کسی که تبلت میگیره باید هزار تا کار باهاش کنه ! : 1. unlock کنه 2. root کنه 3. اگه سیستم عامل ios بود باید جیلبریک کنه تا بتونه همه application هارو بریزه !

درزم شما نگفتی میخوای با قلم کار های ظریف انجام بدی ! ؟ خوب اگه اینطوره شما همون galaxy note 10 رو بگیر .

دوست عزیز اگه آیپد 2 تومن نمیارزه !!! پس همه تبلت های دیگه رو باید بندازی آشغال ! من تعریف نمیکنم از آیپد اما این حرفتونو هیچکی قبول نداره که آیپد اصلا با این قیمت نمیارزه , هر کی پولشو داشته باشه 200 % مطمئن باش آیپد میگیره !
    دوست عزیز حرف شما کاملا غیر متطقی و دور از واقعیت هست
    اولا پروفروشترین اسمارتفن ها و تبلتها در جهان از سیستم عامل اندروید هست و این هیچ ربطی به ایران نداره و توی دنیا مشخص هست
    اگه میشه بفرمایید این همه باگ و ضعف اندروید رو تا ما هم اطلاعاتمون اضافه بشه و ضرر نکنیم

در اینکه محصولات اپل عالی و حتی فوقالعاده هستن شکی نیست ولی محصولات هم رده و حتی بالاتر ازش هم وجود داره
    مثلا گالاگسی توی اسمارتفنها اگر بگیم بالاتر از ایفون نیست هیچکس نمیتونه بگه پاینتره
    توی تبلتها هم همین قضیه هست و دیگه مثل زمان ایفون1 نیست که با بقیه رقبا هزاران امتیاز جلو باشه

بهتره یه کم منطقی صحبت کنیم و تعصب باید نشه چیزایی بگیم که اصلا واقعیت نداره

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوست عزیز حرف شما کاملا غیر متطقی و دور از واقعیت هست
    اولا پروفروشترین اسمارتفن ها و تبلتها در جهان از سیستم عامل اندروید هست و این هیچ ربطی به ایران نداره و توی دنیا مشخص هست
    اگه میشه بفرمایید این همه باگ و ضعف اندروید رو تا ما هم اطلاعاتمون اضافه بشه و ضرر نکنیم

در اینکه محصولات اپل عالی و حتی فوقالعاده هستن شکی نیست ولی محصولات هم رده و حتی بالاتر ازش هم وجود داره
    مثلا گالاگسی توی اسمارتفنها اگر بگیم بالاتر از ایفون نیست هیچکس نمیتونه بگه پاینتره
    توی تبلتها هم همین قضیه هست و دیگه مثل زمان ایفون1 نیست که با بقیه رقبا هزاران امتیاز جلو باشه

بهتره یه کم منطقی صحبت کنیم و تعصب باید نشه چیزایی بگیم که اصلا واقعیت نداره

دوست عزیز خودم میدونم الان محصولات سامسونگ تو جهان بیشترین فروش رو داره ! اما صحبت از باگ شد ! خوب عزیز این هنگ ها و گیر هایی که تو اندروید رخ میده واسه چیه ! بعضی محصولات هستن که اصلا با اندروید سازگاری خوبی ندارن عزیز من اینهمه با تبلت ها کار کردم , اینهمه با گوشی های اندرویدی مختلف کار کردم باگ هایی که اندروید داره هیج سیستم عاملی نداره !!! , شما نمیخواید قبول کنید حتی آیپد 1 با سیستم عامل بهترش ! از این تبلت ها با سیستم عامل اندروید بهتره !

واقعا نمیدونم چی بگم من خیلی اندروید رو دوست دارم اصلا هم به ios تعصب ندارم ! سیستم عامل اندروید باعث میشه عملکرد سخت افزاری تبلت ها و گوشی ها پایین بیاد شما میخوای باور نکن اما به وضوح دیده میشه !

الان شما یعنی میگید قدرت گالاکسی ها از آیفون ها بیشتره ؟ (عمرا سیستم عامل ios این اجازه رو نمیده ! , قابل توجه شما آیپد 4 رمش 1 گیگه اما به خاطر سیستم عامل این تبلت ! عملکرد این رم از رم 2 gb تبلت های اندرویدی خیلی بهتره !!! ) بهتر نیس یکم با این گوشی ها کار کنید بعد نظر بدید ! دوست عزیز من با همه این گوشی ها کار کردم !

اره عین اون موقع نیس ایفون 10 برابر سر تر باشه ! اما الان هم سر تره ! اگه من تعصب دارم پس شما هم تعصب دارید ! شما فکر کنید من منطقی صحبت نمیکنم !

اما خودم میدونم که تا وقتی با محصولی کار نکردم و دربارش تحقیق نکردم حرفی نمیزنم دربارش ! الان فقط میخوام بدونم کدوم حرف من دور از واقعیت هست !!؟
    Last edited by sajjad_doost; 23-05-2013 at 14:29.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

دوست عزیز این تبلت جدید سامسونگ galaxy tab 8 n5100 فکر کنم بهتر باشه واستون چون : 1 . خیلی سبکه (338 گرم) 2 . از galaxy note 10 قویتره ! 3 . کیفیت صفحه نمایشش خیلی بهتره نسبت به galaxy note 10 (به خاطر بزرگتر بودن صفحه galaxy note 10 ) , , ,

عزیز اگه شما تبلت 10 اینچی میخواید پس همون galaxy note 10 بگیرید چون واقعا 10 اینچی خیلی بزرگتر از 8 اینچیه ! اما اگه تبلت ظریفتر و سبکتری میخواید این تبلت galaxy note 8 خیلی میتونه بهتون کمک کنه .

موفق باشید.
    Last edited by sajjad_doost; 23-05-2013 at 14:33.

8. این کاربر از sajjad_doost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوست عزیز خودم میدونم الان محصولات ساسمونگ تو جهان بیشترین فروش رو داره ! اما صحبت از باگ شد ! خوب عزیز این هنگ ها و گیر هایی که تو اندروید رخ میده واسه چیه ! بعضی محصولات هستن که اصلا با اندروید سازگاری خوبی ندارن عزیز من اینهمه با تبلت ها کار کردم , اینهمه با گوشی های اندرویدی مختلف کار کردم باگ هایی که اندروید داره هیج سیستم عاملی نداره !!! , شما نمیخواید قبول کنید حتی آیپد 1 با سیستم عامل بهترش ! از این تبلت ها با سیستم عامل اندروید بهتره !

واقعا نمیدونم چی بگم من خیلی اندروید رو دوست دارم اصلا هم به ios تعصب ندارم ! سیستم عامل اندروید باعث میشه عملکرد سخت افزاری تبلت ها و گوشی ها پایین بیاد شما میخوای باور نکن اما به وضوح دیده میشه !

الان شما یعنی میگید قدرت گالاکسی ها از آیفون ها بیشتره ؟ (عمرا سیستم عامل ios این اجازه رو نمیده ! , قابل توجه شما آیپد 4 رمش 1 گیگه اما به خاطر سیستم عامل این تبلت ! عملکرد این رم از رم 2 gb تبلت های اندرویدی خیلی بهتره !!! ) بهتر نیس یکم با این گوشی ها کار کنید بعد نظر بدید ! دوست عزیز من با همه این گوشی ها کار کردم !

اره عین اون موقع نیس ایفون 10 برابر سر تر باشه ! اما الان هم سر تره ! اگه من تعصب دارم پس شما هم تعصب دارید ! شما فکر کنید من منطقی صحبت نمیکنم !

اما خودم میدونم که تا وقتی با محصولی کار نکردم و دربارش تحقیق نکردم حرفی نمیزنم دربارش ! الان فقط میخوام بدونم کدوم حرف من دور از واقعیت هست !!؟
    نتیجه گیریهای شما دور واقعیت هست دوست من
    ios فقط و فقط روی یه محصول ارائه میشه و این نرمافزار برای این سختافزار بهینه شده و به خوبی هم جواب میشده
    من هیچ تعصبی ندارم گفتم هم اگه پول داشته باشم حتما ایفون میگیرم هم برای کارایییش هم برای کلاس کاریش

تمام حرف من این بود و هست باید هر محصول رو در کلاس کاری و قیمتی خودش بسنجید و مقایسه کنید
    نه چون یه مدل تبلت 200دلاری و برای کلاس کاری متوسط چون لگ داشته رو با ایفون600 دلاری مقایسه کنید و بگید اندروید بدرد نمیخوره
    ایندورد یکی از بهترین چیزهایی که باعث شده اینقدر محبوبیت داشته باشه متنباز بودن و قابلیت شخصی سازیش هست که برای هر دستگاه چندیدن کاستروم و رام مختلف میاد و این باعث شده اینقدر پیشرفت کنه

در کل بازم میگم حرف من اینه هرچی رو بجا باید نقد و مقایسه کرد.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

آخر فروم باز nikaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ainol crystal 2 فکر نکنم با 450 بشه گرفت مگه وگرنه قدرتش خیلی از اکستروم بیشتره مگه اینکه از کشور دوست و همسایه چین سفارش بدین
    مگه از جای دیگه هم میشه سفارش داد ؟

من از این سایت قیمت 438 تومن دارم که البته نمی دونم چقدر معتبر هست

و اینکه خودش دیروز گفته دلار رفته بالا و این قیمت ها هم پس باید بالا بره ... فکر کنم حدود10 تا 12 هزار تومنی تغییر کنه (تفاوت قیمت اصلاح شد)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا می خواستم بدونم این سایت چقدر معتبره ؟

مرسی
    Last edited by nikaan; 23-05-2013 at 15:38.

تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    سمنان

پيش فرض

نتیجه گیریهای شما دور واقعیت هست دوست من
    ios فقط و فقط روی یه محصول ارائه میشه و این نرمافزار برای این سختافزار بهینه شده و به خوبی هم جواب میشده
    من هیچ تعصبی ندارم گفتم هم اگه پول داشته باشم حتما ایفون میگیرم هم برای کارایییش هم برای کلاس کاریش

تمام حرف من این بود و هست باید هر محصول رو در کلاس کاری و قیمتی خودش بسنجید و مقایسه کنید
    نه چون یه مدل تبلت 200دلاری و برای کلاس کاری متوسط چون لگ داشته رو با ایفون600 دلاری مقایسه کنید و بگید اندروید بدرد نمیخوره
    ایندورد یکی از بهترین چیزهایی که باعث شده اینقدر محبوبیت داشته باشه متنباز بودن و قابلیت شخصی سازیش هست که برای هر دستگاه چندیدن کاستروم و رام مختلف میاد و این باعث شده اینقدر پیشرفت کنه

در کل بازم میگم حرف من اینه هرچی رو بجا باید نقد و مقایسه کرد.

من گفتم آدم اگه پولشو داشته باشه آیپد بگیره بهتره یا تبلت اندرویدی شما اندرویدی رو انتخاب کردید ! , به وضوح دارید از محصولات به غیر از اپل طرفداری میکنید , خوب میدونم شما سیستم عامل اندروید رو دوست دارید ! چرا پس من اینجا حرف اضافه بزنم ؟

من الان چی جواب شما رو بدم شما وقتی داری پول و قدرت تبلت رو با موبایل مقایسه میکنی!!!!!! ؟ عزیز تمام حرف من اینه که هنوز اندروید ضعیفه و کار داره پیشرفت کنه شما اصلا قبول نمیکنید !

اهان یعنی الان برای اندروید چندین رام مختلف اومده شده بهترین سیستم عامل دنیا ! من تا صبح حرف بزنم شما قبول نمیکنی اندروید ضعف داره !!! پس خودتون هم میدونید که اندروید مشکل داره که اینهمه واسش آپیدت میاد !!!!! دارید خودوتون اغراق میکنید !

عزیز من دیگه درباره این قضیه حرفی نمیزنم و میدونم که خیلی واضحه .
    Last edited by sajjad_doost; 23-05-2013 at 15:08.

تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من گفتم آدم اگه پولشو داشته باشه آیپد بگیره بهتره یا تبلت اندرویدی شما اندرویدی رو انتخاب کردید ! , به وضوح دارید از محصولات به غیر از اپل طرفداری میکنید , خوب میدونم شما سیستم عامل اندروید رو دوست دارید ! چرا پس من اینجا حرف اضافه بزنم ؟

من الان چی جواب شما رو بدم شما وقتی داری پول و قدرت تبلت رو با موبایل مقایسه میکنی!!!!!! ؟ عزیز تمام حرف من اینه که هنوز اندروید ضعیفه و کار داره پیشرفت کنه شما اصلا قبول نمیکنید !

اهان یعنی الان برای اندروید چندین رام مختلف اومده شده بهترین سیستم عامل دنیا ! من تا صبح حرف بزنم شما قبول نمیکنی اندروید ضعف داره !!! پس خودتون هم میدونید که اندروید مشکل داره که اینهمه واسش آپیدت میاد !!!!! دارید خودوتون اغراق میکنید !

عزیز من دیگه درباره این قضیه حرفی نمیزنم و میدونم که خیلی واضحه .
    واقعا که
    معلوم نیست شما توی چه دنیایی سیر میکنی منم هرچی منطقی حرف میزنم شما چیزه دیگه میگی
    شما اصلا خوندی من گفتم بخوام پول بدم میرم اپل میگریم؟

در ضمن من که اطلاعاتی ندارم ولی اندروید تا ورژن4 رفته ولی من شنیدم ios6 هم اومده
    اگه اپدیت اومدن بده پس این چرا 4تا اون 6تا؟

بگذریم دوست من ولی من عاشق چشم ابرو هیچکس نیستم هرچیزی بیشتر به نفعم باشه انتخاب میکنم
    موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •